תנחומים רפאל

  • 30.05.22 מירב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאמן
  • 30.05.22 מירב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהיום 30 מאי 2022 תומר היה לא רק אדם מקסים נדיב טוב לב אלא גם חלק מהצדיק האינסופי שמגן על ישראל בכל דור ודור לא אמצא מילים לתאר את גודל האובדן לכולנו נ נח נחמ נחמן מאומן ת.נ.צ.ב.ה הוא נאבק בנשק של דורנו בגבורה כדי להגן על האמת ואני רק יכולה להתנצל שלא הצלחנו להגן עליו כפי הראוי לנשמה עצומה כמוהו יהי זכרונו מבורך
  • 10.11.21 אביב מרום על אביו ז"ל של אביב מרוםאני לא מאמין שמתתי ב 2019 ועכשיו אני חי יש אלוהים
  • 09.10.21 חנה אדלר צידון על צחי גילהר ז"לשמי חנה צידון.אני גרה בירושלים.בעלי צ'וצ'ו ז"ל היה חבר וידיד קרוב של שרהלי ואחיה אורי ז"ל. הצטערתי מאוד לקרוא את מודעת האבל על לכתו של צחי.אני משתתפת בכל ליבי בצער המשפחה.שרהלי מחבקת אותך בחום.
  • 08.08.21 גדי מאיר על מאיר שמעון כוגן ז"להייתי מדריכו של מאיר ז"ל בגדנ"ע הריאלי ואחר-כך נפגשנו פעמים לרוב החל מהפקולטה לאווירונאוטיקה בטכניון, בהמשך הקריירה המקצועית ועד לשנים האחרונות. אהבתי מאוד את מאיר והערכתי אותו בכל היבט שהוא. יהי זכרו ברוך.
  • 02.08.21 נתן רז על עופר בן דוד ז"לעבדתי עם עופר כחמש עשרה שנים. אומנם לא עבדנו על אותם נושאים אבל היינו באותה מחלקה. היו פגישות שבועיות קבועות בהן ישבנו יחד. הכרתי את עופר כאדם עם הרבה סבלנות ונכונות לעזור ותמיד עם חיוך הבנה והרבה רצון. נפגשתי עם עופר ואשתו מספר פעמים בסמינרים וכנסים ובפגישות הללו אפשר היה לראות את היחסים היפים והמיוחדים בין בני הזוג. תמיד מחזיקים ידיים מחובקים ועופר מפגין אהבה ופירגון לבת הזוג כאילו הם לבד. לעופר היה ידע ונסיון רב בתחום עבודתו דבר שהתבטא בהמון נסיעות לחול לצורכי עובדה התקנות ופתרון תקלות. עופר יחסר מאד בעבודתו ובמיוחד למשפחתו. אני משתתף בצער המשפחה. יהיה זכרו ברוך
  • 24.07.21 נתן רז על מאיר שמעון כוגן ז"לעם הגעתי לרפאל במאי 1980 מאיר היה בין ראשוני המברכים, וכבר אז הבחנתי באדם עם לב ונשמה. במסגרת עבודתי היו בינינו מספר עבודות ותכנונים משותפים בהם ראיתי אדם עם רעיונות מכאניים מיוחדים ויוצאים מהכלל שחלקם הסובבים לא הבינו. ניתן היה להבחין אצל מאיר בתכונות מיוחדות ורעיונות יוצאים מהכלל במסגרת חקר תקלות. ניחן ברעיונות מכאניים/טכניים מדהים. מותו של מאיר היא אבדה גדולה למשפחתו ולרפאל. יהי זכרו ברוך
  • 23.07.21 מיכאל בן חורין על מאיר שמעון כוגן ז"להי חסיד, הי עניו, כמה גיבור. יחד למדנו בטכניון-אווירונאוטיקה מחזור תשכ"ט 1969. כגודל כשרונו-כן גודל ענוותו וצניעותו. סיים ראשון בפקולטה. בן לפרופסור אברהם כוגן ממייסדי חמ"ד (חיל מדע) ממנו צמחה רפא"ל. כאביו, הקדיש עצמו להגנת עם ישראל בארצו. פרוייקט הגמר שלו, לפני כ 50 שנה, היה בניית מודל מעשי למכשיר הסאגוויי. בלי מחשב, אף בלי מחשבון, הכל בראש ובידיים. גאון במיכניקה. כבר בנעוריו יצר כ 10 סוגי שעונים שכולם מבוססים על עקרונות מיכניים שונים. ראש גדול וירידה עד לפרטים הקטנים. לא התפאר במעשיו מעולם. בניו ובנותיו ממשיכים דרכו: מהנדסים, אנשי חינוך, מיישבי הארץ וגם טייס. ייצב ובנה יחד עם רעייתו חיה לבית שילוח מקיבוץ יבנה -משפחה עניפה לתפארת. רוב בכי ותחושת אובדן עצומה בשבוע שחל בו ט' באב. על אלה אני בוכיה, עיני, עיני יורדה מים. חבל על דאבדין-ולא משתכחין. זכרו משוקע בצאצאיו-ממשיכי דרכו.
  • 21.07.21 רומן על מאיר שמעון כוגן ז"ליצא לי לעבוד עם מאיר במספר הזדמנויות, ללא ספק איש מקצוע ברמה מאוד גבוהה. עצוב.
  • 21.07.21 אבי גצלר על מאיר שמעון כוגן ז"לחבר נעורים מימי התיכון הריאלי והפקולטה לאווירונאטיקה בטכניון. אדם ישר, צנוע ואיכותי, מלח הארץ במובן העמוק והשורשי. הקים משפחה גדולה ומפוארת. בנה ביתו במעלות כחלק מתחושת שליחות ציונית עם הוויה דתית לאומית. איש מקצוע מבריק שעל שמו פתרונות מבריקים ויצירתיים במערכות רבות של רפאל. יהיה זכרו ברוך. תנחומים לחיה אשתו, לרבקה אחותו למשפחה.
  • 12.07.21 גיורא סוקולובסקי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעל אטימות הצבא - מניסיון אישי כואב אני סב לנכד המשרת בצה"ל , עקב מצב בריאותו הוא משרת בהתנדבות. הוריו גרושים. הוא מתגורר אצל אימו. סובל מניכור הורי חריף. אינו מוכן כבר שנים לשום קשר עם אביו או עם מי מבני משפחתי-משפחתו של אביו שהוא בני. ביקשתי מהצבא מספר אישי ומספר ד.צ שלו כדי שאוכל לכתוב לו גלויה שאני אוהב אותו. הצבא סירב. אז ביקשתי מהצבא: בסדר,אל תתנו לי פרטים. רק תעבירו אתם גלויה ממני,הסב, שבה יהיה כתוב רק שסבא אוהב אותו. זה הכל. מה יותר אנושי מזה. אני מתקתק פה את התגובה ועיני דומעות. אבל הצבא סירב.מה יותר אטום מזה? ואתם הורים יקרים. אם תצטרכו נפשית לשים מראה מול הצבא שיווכחו כמה שהם לא אנושיים.אטומים, חסרי חמלה, מפקירים שוב פעם חייל פגוע נפשית ,והכל אטימות נטו. שום סוד צבאי שמסתתר, הזכירו לו את המיקרה שלי.
  • 11.07.21 Yuli על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור. גידלתם וטיפחתם ילד מחונן, סקרן אינטלקטואלי. כאמא לילדים כאלו לעיתים האינטיליגנציה הגבוהה, במיוחד כשמלווה ביצירתיות ועוד אי אלו כישורים יוצאי גופן, מלווה גם בחוסר הבנת המרחב. סה לא אשמתם. שומה היה על הצבא לשים לב לצרכים המיוחדים של בנכם העדין. אבל מי הם המפקדים? מחזור מעליו??? גדולים ממנו בשנה? בוודאי לא עברו הכשרה לליווי חיילים בעלי איי.קיו גבוה בצורה חריגה. הבו שלכם היה נכס. לעולם, לא רק לישראל, לא רק לצבא, לא רק לאגף שזכה בזכותו בתעודות הצטיינות. הבן שלכם הוא אבדה לכולנו. ועל כן לא נשקוט עד שתקבלו תשובות. לא הגיע לו למות!!! אנחנו כאן עבורכם.
  • 11.07.21 אריה רפפורט על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסגם בכאב הגדול- לא ראוי לרשום - נהרג בידי בני עוולה - את מוסיפה חטא על פשע
  • 10.07.21 יאיר לוס אנגלס על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעצוב , לא רק על תומר!! עצוב, כי הפרצוף של ״ המדינה הדמוקרטית״ נגלה במלוא מערומיו!! מידי פעם, אנו מקבלים תזכורת שאירן וצפון קוריאה זה ממש כאן, בבית!!! ואז בא רמטכ״ל מוערך ובקישקוש צהלי , בחוסר רגישות שצועק לשמיים ובחוסר מנהיגות משווע הפסיד את ראשות הממשלה!!!
  • 22.06.21 תומר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף באבלכם כמו כל עם ישראל. צבא דביל
  • 21.06.21 גיורא סוקולובסקי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגס"האופן שבו המערכת מתגייסת כדי לגונן על עצמה מפני חשיפת המחדלים לכאורה בפרשה היא דריסה נוספת - ולא פחות חסרת רחמים"- עינב שיף-ידיעות אחרונות21.6.2021. אני קורא את תגובות חוסר האמון החמור של המשפחה והאבלים בטיפול הצבא בפרשת הקצין.איני יכול לחוות דעה מה שקרה שם.אבל אותם רגשות של המישפחה והמגיבים, מציפים אותי בהקשר למילחמתי שאני כעת , נילחם במערכת אחרת, שבה אני מתרשם שתרבות השקר, תרבות לא רק עיגול הפינות אלא עיגול הקוים הישרים מדריכה שם. אותו חוסר רחמים ,דורסני. וכל זאת במערכת האמורה להיות חשופה לציבור. לא רק בארץ אלא לכל יהודי בעולם,אני מתכוון למערכת ההחלטות ביד ושם למי יוענק תואר חסידי אומות העולם. במערכת זו כל העובדות והעדויות גלויות ופתוחות (בניגוד למערכת הצבאית)בכל זאת הדיונים שלה סודיים(למה?). אני חקרתי את העדויות שעליהן מסתמך יד ושם שלא הכיר במציליה של התינוקת חוה ניסימוב כחסידי אומות העולם. מסקנותי המרתיחות מובאות כאן https://youtu.be/4RWgvJeclZo. גם את שאר העדויות והחומרים והמסקנות(שהן שלי) פתחתי לציבור ופירסמתי ביוטיוב. יקרא הציבור וישפוט. וזה לקראת הגשת בקשה נוספת ליד ושם בימים אלה,(בסיוע מישרד המישפטים). חוה ניסימוב, שהיא קרובת מישפחתי סובלת נפשית קשות מהבושה מול מציליה שהצילוה תוך סכנת חיים, שהעם היהודי לא מכבד את מציליה. כמוה עוד ניצולים. אולי מישפחת הקצין. תוכל ללמוד מהמערכה שאני (ולא היחידי!)מנהל נגד יד ושם איך שיקולים של אחראים במערכת יכולים להיות שגויים, יכולים להיות לא נקיים, יכולים להיות מוטים,וחסרי רחמים.יכולים לנבוע מחיפוי על מחדלים ולו גם על חשבון האמת. והייתה להם זאת חצי נחמה.
  • 18.06.21 יפה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה יהי זכרו של בנכם היקר ברוך מאחלת לכם שתמצאו דרך לקבל תשובות מהמדינה מדוע בנכם הוזנח בכלא ונפטר. כולנו כואבים את מותו. אל תרפו, דרשו אמת וכך יעשה.
  • 18.06.21 איציק שפיר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלרוני ולמשפחה, ליבי אתכם ובצערכם. אין לי מילים לנחם אתכם. כולי תקווה שהאמת תצא לאור ולפחות יהיה ברור מה באמת קרה לתומר מרגע מעצרו, למה בכלל נעצר וכיצד מת. אולי הידיעה והחשיפה לציבור יתרמו במשהו לניחומכם.
  • 18.06.21 פשוט אימא על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסבבקשה בבקשה אנשים יקרים, אלו שכתבו כאן תנחומים, בני משפחתו שאנו מקווים שמקבלים וקוראים את ההודעות שנשלחו, בבקשה אל תניחו לפרשה הזו להישכח. חובתנו כמדינה, כעם, כבני אנוש לברר לעומק את כל הנסיבות, את כל האמת, לצעוק את דמו, לדרוש שתוקם ועדה חיצונית לצה'ל ולאמ"ן. גם במחיר של שחיטת פרות קדושות כמו האגף. ואתם, חיילים צעירים, אלה שעוקבים ומנטרים כאן בקפידה אחר כל אות, אחרי כל מילה בשם ביטחון המדינה, איזרו אומץ תעבירו מידע חיוני, ובעיקר תשאלו את עצמכם את השאלות הנכונות...שאולי יצילו רבים וטובים מגורל דומה. ברור שיש כאן חשד סביר לפשע נגד האנושות. פשע שגרם למותו של תומר. תומר הוא הילד של כולנו. לפני חודש זה תומר אייגס, בעתיד זה יכול להגיע למפתנו של כל בית בישראל.
  • 18.06.21 אילנה גרבלי הראל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם מעומק הלב משפחה יקרה מזועזעת מהמקרה, רב הנסתר על הגלוי האמת חייבת לצאת לאור חיים של פרח נגדעו בטרם עת ובנסיבות שמותירות המון שאלות, כאב ואיבוד האמון.
  • 18.06.21 אוראל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלימדתי את תומר מספר שנים ביסודי ובחטיבת הביניים. תלמיד עקשן, סקרן, אחוז מוטיבציה, מבריק, שאינו מרפה מתהליכי גילוי ונפעם מתגליות חדשות. אינני יודע מה קרה, אך אין זה משנה את היותו אדם מיוחד ואובדנו הוא אובדן אמיתי והפסד גדול לכולנו. כמורה, אהבתי ואני עדיין אוהב את תומר, את חדוות הלמידה בו, את אופיו, את העובדה שלא ויתר, את היכולת שלו לעזור לכל אחד, את היותו נודניק שהצליח להוביל ולפתור דברים בדרכים יצירתיות שאנחנו, לעיתים, לא חשבנו עליהן. אני זוכר את עיניו, את חיוכו, את שאלותיו ואת התלהבותו, כל אלה כבו עם חייו, אך נותרו בזכרוני. עד לפני שנה גם נהג להתכתב איתי מידי פעם ולשאול לשלומי ואני שאלתי לשלומו - היו בו לב וכבוד. צר לי מאוד ונשבר לי הלב, אאחל לכם רק שהאמת תצא אל האור, ושזכרו יהיה ברוך!
  • 18.06.21 זהר ראביד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהסיפור הזה לא נותן לי מנוח. הלוואי שתמצאו את הכוח להילחם על גילוי האמת למען כולנו. תנחומי.
  • 18.06.21 מלכי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם מוות טרגי כואב ומטריד ביותר יהי זכרו ברוך!
  • 18.06.21 סילביה אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם שהוא צערינו. כועסת יחד אתכם. לא נשכח את תומר למענו למענכם ולמענינו.
  • 13.06.21 אהוד מגל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים להביע את הצער הנורא. משתתף בצערכם.
  • 10.06.21 דנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים בעולם לנחם אתכם באבלכם וצערכם הכבד מנשוא. הלב בוכה יחד אתכם.
  • 10.06.21 יסמין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס, אני לא מוצאת מנוח מאז נודע לי על הפרשיה הטרגית והמזעזעת הזו. אין לי מילים לניחומים על אבדן כה כבד , כה מיותר של בן מחונן , עילוי . אני מחזקת ומחבקת אתכם באבלכם הכבד
  • 10.06.21 עדנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסקשה לחיות במדינה בה קצין כל כך מוכשר, שאולי ביצע מעשה שגוי אבל בוודאי לא מכוונה לפגוע בבטחון המדינה- נרצח בכלא. זה עצוב ומאוד מטריד. אסור לשתוק עד שהאמת תצא לאור.
  • 10.06.21 alex canfer על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסDear Family Egies, this is a terrible nightmare which struck you whose circumstances are still in the dark. Hope you have strength to endure the pain and the power to discover the truth, and most importantly you must know : many good ones are standing behind you and by your side and will be willing to fund the exploration of the truth as needed. Myself been in the military field very long and I have the necessary resources to help Please follow my posts on Ynet and Kan Bet Hadashot May the memory of Captain Tomer Eiges be blessed . .
  • 09.06.21 רות על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס איתכם באבלכם הכבד על מותו בטרם עת ובדמי ימיו של בנכם המבריק. הלב כואב והראש סוער מהמשמעות של מוות כזה מיותר ומה זה אומר על המדינה ועל כל אחד מאיתנו. כולנו אחראיים לעובדה שהמדינה הגיעה לכזה שפל. שולחת תנחומים כנים.
  • 09.06.21 יעקב סימון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מאז שנודע לי על האסון שקרה לתומר ז"ל, נפשי בסערת בעתה וכאב עליו ועליכם. אין לי מילים שיהיה בהן כדי נחמה, אבל אני מתפלל עליכם שיקל עליכם משא הכאב והסבל, ולו במשהו. אני מבקש לדעת את פרטי החלקה בה תומר ז"ל קבור, כדי שאוכל לפקוד את המנוח ז"ל ולהתפלל עליו. אנא.
  • 08.06.21 טלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מסרבים להאמין לחלום הבלהות הזה שנסיבותיו במחשכים עדיין. מקווים שיש בכם את הכוח לגלות את האמת, והכי חשוב שתדעו: רבים רבים רבים וטובים עומדים מאחוריכם ולצידכם ויהיו מוכנים לממן את חקר האמת ככל שיידרש. יהי זכרו של תומר, סרן תומר אייגס, עלם חמודות מבריק וכשרוני, לברכה ובעיקר כסמל לעולמים עד.
  • 08.06.21 טליה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלכל בני משפחת אייגס היקרים, אתכם באבלכם הכבד מנשוא, מסרבים להאמין בנסיבות. הן עדיין במחשכים. מקווים בכל מאודנו שיהיה בכם הכוח לגלות את האמת, והכי חשוב שתדעו: רבים רבים רבים וטובים בארץ ובחו"ל עומדים מאחוריכם ולצידכם ויהיו מוכנים לממן את חקר האמת עד שתראה אור.
  • 08.06.21 אודי וולק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצערכם וכואב את כאבכם. נשגב מבינתי מותו של תומר. מייחל שהאמת לגבי הנסיבות תצא לאור. ותהיה אשר תהיה אני איתכם ואיתו. אודי וולק
  • 08.06.21 פערדקינד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמקווים שהאמת ץצא לאור. לבנו עם המשפחה
  • 08.06.21 מיקי וג׳פרי הלר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרים כואבים את כאבכם העמוק, אבידה כבדה לא נתפס משתתפים בצערכם העמוק
  • 08.06.21 מ על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלהורים היקרים הכרנו אותכם בטיול בחו"ל וזוכרים שסיפרתם על הבן המדהים שלכם .משתתפים בצערכם ומקווים שהאמת תצא לאור מ. & א.
  • 08.06.21 עומרי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתדרשו עבורו צדק. חייבים לדרוש ועדת חקירה חיצונית. לא יתכן שחייל יאבד את החיים בכלא צבאי וימחק מעל פני האדמה במחי יד.
  • 08.06.21 גד לזר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני ניזון ומאמין בכתבות של סילסרסטין ב"תיקון עולם". מאמין שהרשויות משקרות לגבי העדר טענות כלפי תומר ומאמין בטעותו של תומר.מאמין שצה"ל לא שמר עליו ושהרוסים הרעילו אותו. כואב הלב שבנכם מת. כואב הלב שאתם מאוימים על ידי רשויות הבטחון ולכן אתם שותקחם. קחו עורך דין ידוע שיטריד את הרשויות. אוהב ותומך. גדי
  • 08.06.21 גד לזר עו"ד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאני ניזון ומאמין בכתבות של סילסרסטין ב"תיקון עולם". מאמין שהרשויות משקרות לגבי העדר טענות כלפי תומר ומאמין בטעותו של תומר.מאמין שצה"ל לא שמר עליו ושהרוסים הרעילו אותו. כואב הלב שבנכם מת. כואב הלב שאתם מאוימים על ידי רשויות הבטחון ולכן אתם שותקחם. קחו עורך דין ידוע שיטריד את הרשויות. אוהב ותומך. גדי
  • 08.06.21 ש.ר. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהשתיקה וההסתרה אומרות הכל. אתכם בליבי. כאב גדול ובלתי נתפס. כאב שלא נותן מנוח. אסור לנוח ולתת לאף אחד להשתיק את זה.
  • 08.06.21 ריקי דנון על אביו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא הכרתי את הילד המתוק, אבל אני לא ישנה בלילות. לא יודעת מה עשה ומה לא. מה שבטוח לא היה צריך למות. היו צריכים לשמור עליו, על נפשו הרכה, דווקא משום שבוודאי לא היה ילד של זדון ורוע, אולי מבריק אבל זו לא סיבה להפקיר אותו לנפשו המיוסרת. מזעזע, נורא ואין נחמה. מחבקת את המשפחה האומללה.
  • 07.06.21 רחל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת מעומק ליבי בצערכם.אני מזועזעת וכואבת .האכזריות,הרוע וחוסר האנושיות בטיפול של הצבא בבנכם בלתי נסבלים.יהי זכרו ברוך וכולי תקוה שלא יקרו מקרים כאלה ושיענשו האשמים שאין בהם חמלה ואנושיות.
  • 07.06.21 מיכל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעם משפחת איגס יקרה, אתכם אני אבלה. יגון וצער אין קץ על מותו של תומר בידי אלה שעשקו והשפילו והביאו למותו במחשכים. יהי זכרך תומר היקר, זכור לעד ויהיו הידיים שדחפו אותך אל מותך ארור לעד.
  • 07.06.21 ד"ר לפיסיקה שמואל מניב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא הכרתי אותו שמעתי את דברי משרד הביטחון המבולבלים. ערכו לגופה ניתוח שלאחר המוות אבל אין עדין דוח!! - יש דוח אבל הוא לא לפרסום - לכן יש חשד? בהתחלה נאמר שהוא התאבד, אחר כך אמרו שזה בחקירה - האומנם? כאשר עוטים בערפל החשד עולה - לדעתי הכריחו אותו להתאבד!! כולם טוענים שהיה גאון, עילוי, וגם נוח לבריות, גם הוסיפו שהיה לא יציב נפשית? פעל נגד ביטחון המדינה בצורה מודעת. אפילו נניח שזה נכון, האם גאון טועה בשיקול דעת כל כך בוטה?! - לא מתקבל על הדעת!! מסקנה: יש כאן פשלה שכדי להסתירה הטילו עליו את האשמה וכדי להעלים עובדות הכריחו אותו להתאבד!!!! דורש להקים וועדת חקירה ממלכתית מיד שיהיו בה נציגי ציבור ויינתן לה חופש פעולה בלתי מוגבל. כאשר מסתירים הדמיון פורח.
  • 07.06.21 רינה טל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס יקרים - משתתפת בצערכם וכאבכם, הלב נקרע ובוכה ואין מילים לנחם. שולחת לכם חיבוק גדול. יהי זכרו של תומר ברוך
  • 07.06.21 הילה לרנאו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, מיום שישי אין לי מנוחה... אני כולי צער עבורכם, שבינכם היה צריך למות כדי שהציבור ידע על החטיפה והמאסר הארוך וחוסר הידע וחוסר המנוחה שאתם חיים איתם כבר חודשים רבים. הלוואי והייתי יכולה לעשות מעט כדי להקל, כדי לעזור... הכאב שלו ושלכם נוגע בי עמוק עמוק. הלוואי ויידרש בדק בית רציני, שהאחראים ימצאו ושמקרה כזה לא יחזור... גם אם לא יהיה בזה כדי להחזיר את הילד היחיד והמיוחד שלכם, אולי תהיה בזה נחמה מסוג כלשהו... חיבוק
  • 07.06.21 ענת על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת מאוד בצערכם, הלב נקרע, שלא תדעו עוד צער
  • 07.06.21 שרה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה. איתכם באבלכם הכבד במות בינכם. אנו מוקירים את זכרו.
  • 07.06.21 יעל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, הורים אוהבים, אחיות מחבקות- הלוואי ומילותיי ינחמו ולו המעט. רוצה להביע את תנחומי ולהציע את עזרתי. חיה בחו״ל (חוקי צנזורה אחרים…). לו יפתח עבורכם קמפיין מימון המונים - אתרום. קוראת כל מילה לגבי בנכם העילוי. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור!!!
  • 07.06.21 הדר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, המקרה של תומר אהובכם לא מניח, מדיר שינה, מטריד כל רגע. דמו זועק מן האדמה…מקווה שתגיעו לחקר האמת בקרוב. אתכם בכאבכם. החזיקו מעמד. הדר
  • 07.06.21 יפעת שני על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצער משפחת אייגס זה מכה בנו עצוב מאוד אין מילים יהי זכר תומר ברוך תנחומים מכל הלב
  • 07.06.21 אלון שושנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסעצוב כואב ומקומם ?מחבקת אתכם והעם מחבק גם יהי זכרו ברוך?ת.נ.צ.ב.ה?
  • 07.06.21 Gilli Avishay על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאסונכם הנורא מלווה אותי מרגע שפורסם. כאימא לחמישה התמלאתי בעתה וחלחלה הלוואי שהיו לי מילות נחמה אין לי למעננו אני מקווה שהאשמים ימצאו וישלמו , אם יש בכלל דרך לשלם על דבר כזה
  • 07.06.21 חיים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסטרגדיה זועקת לשמיים ולשמים אין אוזן. ארץ אוכלת יושביה ?
  • 07.06.21 עינת דוידי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסכולנו מאחוריכם, מקווים שהאמת תצא לאור, צדק לא היה כאן, והאחראים: לדין. זכרו של בנכם מדיר שינה מעין הציבור. אתכם באבלכם הכבד, מן השמיים תנוחמו.
  • 07.06.21 ירושלמי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצער המשפחה, שלא תדעו עוד צער! מתפלל לכך שהאמת תצא לאור ובמהרה!!! לא נשכח.
  • 07.06.21 מירי כהן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם הכל כך עמוק. אשתתף בכל מחאה שרק תהיה
  • 07.06.21 אילנה קלדרון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסזמנים שחורים באו עלינו במדינת ישראל. אין אמון בממשלה במשטרה ,ברשויות. ליבי איתכם. מאמינה שהאמת תצא לאור.
  • 07.06.21 דורית רינגלשטיין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאין מילים. יהי זכרו ברוך.
  • 07.06.21 עפרה בן ארצי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת איגס היקרה , נודע לי על בנכם תומר ואסונכם הנורא מריצ'רד סילברסטיין באתר שלו "תיקון עולם" . מאז איני יודעת מנוח ,הן כאחות שכולה והן כאם לבן שישב בכלא הצבאי . מיד פירסמתי תגובות רבות ככל שיכולתי,במיוחד ב"הארץ" ,תוך פירסום שמו וסיפורו באתר של ריצ'רד, ובהשראתו העליתי את שירה של זלדה "לכל איש יש שם "... אנא שאבו מעט נחמה מכך שאינכם לבד . רבים נושאים בליבם את זיכרו ומפללים לצאת האמת והצדק כהווייתם לאור במהרה. עפרה בן ארצי ,ירושלים
  • 07.06.21 תמר ג על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס האבלה, הזעזוע כבד. אובדן נוראי. רק ועדת חקירה ממלכתית שתפרסם כל מסקנותיה לציבור תוכל להשתיק את אי האמון שאנו חשים. תומר לא ישוב אך הציבור לא יחשה על עוולה נוראית.
  • 07.06.21 מ. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאולי מי שמוחק עושה זאת מטעם המשפחה. יש כאן תגובות לא מותאמות, שעלולות להטריד יותר מאשר לנחם.
  • 07.06.21 מ. על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסיש לי הרגשה שהתגובה שלך נמחקת על ידי מישהו שרוצה בטובת המשפחה, כי זו תגובה מאוד לא מנחמת ולא מחזקת כלל. בחירת מילים אומללה.
  • 07.06.21 שרה פרנק על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלמשפחת אייגס היקרה ! איננו מכירים, אך המחשבה על נסיבות לכתו של בנכם תומר ועל העובר עליכם בימים טרופים אלה. אינה נותנת מנוח. היו חזקים, מאחוריכם עומד ציבור שלם שהסיפור הטרגי מדיר שינה מעיניו.
  • 07.06.21 מלי ינובר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלבי לבי אתכם
  • 07.06.21 חיפאית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר לרסיסים. אתכם באבלכם הכבד והנורא על תומר. שולחים חיבוק ואהבה.
  • 07.06.21 סילבי אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם בכאבכם ובכעסכם. לא ניתן לשכוח,למענכם, למענו ולמעננו.
  • 07.06.21 -M- על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסברוך דיין האמת. בקרוב הכל יצא לאור יש אלוהים והוא רואה הכל המדינה יצאה מכלל שליטה . מצער
  • 07.06.21 יגאל טמיר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלחמתי בכמה מלחמות והאירוע שאנחנו חווים כאן , קורע את הלב ומעלה תהיות שמעולם לא עלו . הפקרה של ילד
  • 07.06.21 סילביה אלבו על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, אתכם בכאבכם ובכעסכם. לא ניתן לשכוח את עמית למענו, למענכם ולמעננו.
  • 07.06.21 דדי מלמוד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה, יחד עם כל עם ישראל כואב את כאבכם הנורא, חרד את חרדתכם על מותו הפתאומי של סרן תומר ז"ל בנכם יפה הגוף והנפש... כמג"ד לשעבר הנני מצדיע ומרכין ראש על קברו ומקווה שהאמת והצדק יצאו לאור במהרה...בדמנו הדבר !
  • 07.06.21 דודי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסרוני זוכר שנפגשנו פעם כי הכרתי את הוריך שהיו חברים של הוריי. מאד כאבה לי הידיעה הנוראית ומשתתף מאד בצערך ומקוה השהצדק יצא לאור.
  • 07.06.21 דרורה הנדלסמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסצלמשפחת אייגס, העוול זועק לשמיים. זהו ניסיון ל וצנוע להשתתף בכאבכם. נלקח מכם בנכם היקר מכול, אהוב, יפה, מבריק - תוך רמיסת זכויות האדם שטרם נראתה כמוה. קורבן לפשעי משטר. אי אפשר להשלים עם האופן שמצא את מותו. והכאב חונק, לאיזה שפל הגיעו זרועות השלטון. ניסיון ההעלמה וההשתקה מחריד, קול דמיו עוד יושמע ויהדהד, והפרשייה תיחשף. למענכם, משפחה יקרה, שתזכו למזור ולו הקטן במלחמה שהציבור חייב לנהל עבורכם. יהי זכרו ברוך. כיצד תנוחמו.
  • 06.06.21 אלי נבון על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף מאוד מאוד בצערכם הכבד. ממליץ לפנות לאביגדור פלדמן או למיכאל ספרד. הם יודעים איך לעבוד מול המערכות האטומות האלה. צריך להביא את הבן לקבורה מחדש, בלוייה צבאית מלאה, בחלקת חללי צה"ל. זו דרישה מספר אחת. בהמשך צריך לדאוג שכל מי שהיה מעורב בפרשה, מאחרון הכלאים, ועד מפקד 8200 וראש אמ"ן יודחו לאלתר. צריך להפעיל לחץ ציבורי על שר הביטחון בני גנץ - שהכל קרה במשמרת שלו.
  • 06.06.21 גיה קיפניס סמית על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה כאובת איתכם. מזועזעת שכך קורה במדינתנו. אם תרצו במאבק לגילוי האמת אני איתכם.
  • 06.06.21 טל על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומי על מוות כל כך מיותר. כולנו ילדים של, כולנו הורים של. כולנו מבינים את כאבכם ומחבקים אתכם
  • 06.06.21 נעמי לויצקי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, אין לי מילים להביע את הזעזוע העמוק הלב נשבר והעוול זועק לשמיים אתכם באבלכם הכבד יהי זכרו של תומר ברוך
  • 06.06.21 רות ורד לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם הכבד. לא נשכח את תומר ולא נשקוט עד שהאמת על חייו ומותו תצא לאור.
  • 06.06.21 עומרי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתף בצערכם ומי יתן ותמצאו נחמה. ממש אין מנוח מהרגע ששמעתי על כך. מקווה שהאשמים והאחראים למחדל יעמדו לדין. גם כאן וגם בעולם הבא.
  • 06.06.21 חוה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר על מותו של ילד מתוק וחכם. יש למצות את הדין עם האחראים לאסון. אתכם בשכול הנורא.
  • 06.06.21 אמא בוכיה מעומק הלב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה. ליבי איתכם. טרגדיה זועקת לשמיים. אחרי חודשי גהנום שעברו עליכם מאז מעצרו המסתורי הסוף רע ומר. פניו מלאות הטוב נשקפות והדעת לא שוקטת על הטרוף, ההסתרה והאיוולת. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור.לפחות את המעט הזה חייבים לכם
  • 06.06.21 ספי אדן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסלא ממש מפתיע שמנגנוני החושך חסרי המעצורים של מדינת ישראל רודפים את תומר אייגס המנוח גם לאחר מותו, הן על ידי מסע לחישות מכוער והן על ידי מחיקת דברי ניחומים שנכתבו כאן. אני מתבייש להיות ישראלי.
  • 06.06.21 שולי הרטמן על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה משתתפת בצערכם ומבקשת לזעוק זעקה גדולה. מעבר לצער הפרטי שאין לו נחמה, נעשה כאן מעשה שהוא מאיים על כולנו ובאחריות כולנו. חייבים להבין מה קרה כאן, איך יתכן שבנכם מת כך בכלא ומה פשר ההתנהגות הזאת כלפיו. אנא קבלו תמיכתי בכם ומחוייבותי לתמיכה בבירור יסודי של המקרה הנורא.
  • 06.06.21 ניצה נופרבר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, משתתפת בצערכם על מותו הטרגדי של תומר. מכאיב, מכעיס ובלתי נתפס סיפור כליאתו ומותו. לא נשקוט עד שהאמת תצא לאור. אתכם באבלכם המר ניצה
  • 06.06.21 יונה ספיר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחה יקרה אתכם באבל הנורא שאין כמוהו. הרשויות יסירו מעליהן כל אחריות. אבל אתם לא תוותרו עד צאת האמת לאור. הלוואי ותמצאו באמת ולו, קמצוץ של נחמה.
  • 06.06.21 הורים כואבים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסתנחומינו הכנים למשפחת אייגס היקרה. הלב נשבר לנוכח האסון והשבר שאתם חווים. אנו לא מוצאים מנוח מאז פורסמו הדברים. חיים שהסתיימו באופן כל כך טרגי מחייבים חקירה ובירור.יחד עם זאת אנו מבינים אם אין לכם הכוחות לכך. לא ניתן להשתיק הורים שמוסרים את היקר להם מכל לצה"ל.
  • 06.06.21 ג'וד על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסארץ אל תכסי דמו ? הלב נשבר.
  • 06.06.21 שמוליק בדאור על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסחרדה מפני האמת. שתתגלה ותופיע.
  • 06.06.21 לא חשוב על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסקשה כשאול קנאה אמרו חז''ל הנה הורידו אותו לשאול יהי זכרו ברוך
  • 06.06.21 מרים על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסהלב נשבר לרסיסים. איתכם באבלכם הכבד, ובתקווה שהצדק ייצא לאור במהרה.
  • 06.06.21 אורלי על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסצר לי כל כך על אובדנכם, מקווה שתזכו לחשוף את האמת ושמותו לא יהיה לשווא
  • 06.06.21 אזרחית שכולה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס, הלב דואב איתכם ועם בנכם תומר ז״ל, שהלך בדמי ימיו והוא בחזקת זכאי עד שלא יוכח אחרת. כל אדם זכאי למשפט צדק וענישה בהתאם לחוק. אולם חייו של תומר נגדעו באכזריות, לא דין ולא דיין. זהו פשע מתועב החותר תחת שלטון החוק בארצנו. לא נשקוט ונתגייס לצידכם בתמיכה ככל שידרש, עד שתיחשף האמת ויובאו האחראים לדין. תומר בן הארץ הזאת, סלח לנו שלא הגנו עליך ועל זכויותיך הבסיסיות. מי יתן ותנוח בשלום, משוחרר מכל כאב וסבל בעולם שכולו טוב. תנצבה
  • 06.06.21 ורה קרין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה והאבלה גם אני ממש בוכה ומשתתפת בצערכם על מות בנכם הצעיר כל כך שחייו נגדעו טרם עת על ידי גורמים עלומים מהצבא שמנסים רק להסתיר ולהשתיק את מעשה הנבלה אין כרגע דברי נחמה היגון הוא קודר אך אנו איתכם בלהשמיע את זעקתכם לחקור את דמי בנכם הזועקים מן האדמה מחזקים אתכם משפחה יקרה
  • 06.06.21 hana על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בכאבכם ובצערכם
  • 06.06.21 חנה לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בכאבים העמוק
  • 06.06.21 חנה לוין על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת בצערכם ובכאבכם על מות בנכם תומר אייגס בנסיבות כה קשות
  • 06.06.21 דפנה על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסאתכם באבלכם הגדול מנשוא. אני מקווה שאתם מודעים לגל הזעם והכאב הגואה בקרב רבים בארץ המבקשים לעמוד לצדכם.
  • 06.06.21 חדוה ישכר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשתתפת באבלכם הכבד, ומלאת כעס על הקלות הבלתי נסבלת שבה נרמסות זכויות אדם בישראל. לא נחשה.
  • 06.06.21 עינת ולטר על בנו ז"ל של ד"ר רוני אייגסמשפחת אייגס היקרה, צר לי כמו לרבים מחבריי על מותו של בנכם תומר. יחד אתם ואחרים, אנחנו לא נשקוט, עד שהאמת תצא לאור. חיבוק גדול.

תנחומים are closed.