תת אלוף (מיל') אלכס פארן ז"ל

אבלים: אשתו: נעמי, ילדיו: צח, אסף ולילך, נכדיו: דר, עילי, אמה, מיקה, גילי ורותם ונינו: אלון.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 07.01.21.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ניסים אלוני 1, דירה 204, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

חברת פנל פרויקטים ומוצרי גמר לבניה מנחמת את צח פארן על מות אביו.

החברים חברי הפרלמנט ומשפחותיהם: דפנה ושמשון ארדמן, ניצה וישראל באומן, בלהה ובנצי בצלאל, שולי ויצחק בצלאל, ניצה ויצחק דוידי, אילנה ושלמה (שולי) וחסיד, גבי ושמואל (סמי) לוין, דליה ואהרל'ה לימור, לוסט וארמנד עמר, כרם-יה ועזי פאדן, גאולה (טיטי) ואמנון רש ונדיה וגידי שחל אבלים ומנחמים את נעמי, לילך, צח ואסף על פטירת יקירם, מנהיג ומפקד.

החברים ממחזור ד' בבית הספר לקציני ים עכו מנחמים את נעמי ומשפחה על פטירת יקירם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל הים והיה תושב תל אביב.

Share Button

19 תנחומים

 1. מיכה יונגר

  רפרפתי ככה בעיתון,יום שישי בבוקר ולפתע קפצה מודעת אבל ,אלכס פארן ז"ל,בשבילנו,הילדים הצעירים זה היה אלכס פרנקל,הבלם האגדי של הפועל חדרה בתקופתה היפה ,שאלכס היה אחד מסמליה,הלכנו בשבתות ,קילומטרים ,רגלית מהשכונה שגרנו,בית אליעזר ,לראות את אלכס הבלם האגדי,גבה קומה,יפה והיה התחנה האחרונה בהגנה.עצוב,עצוב יום כזה ומשתתף בצער המשפחה ובצערם של הרבה אוהדים שבטוחני שזוכרים את אלכס,יהי זכרו ברוך

  • צח פארן

   מיכה שלום,
   אני צח, בכורו של אלכס (סנדו). ממרום גילי, התאפשר לי ללוות אותו בכל תחנותיו החשובות בחייו, אך מפאת גילי הצעיר, בעת היותו בלם הפועל חדרה, תמיד חשתי חסך וצימאון למידע נוסף. התרגשתי לקרוא את דברייך. כאחד שאביו הנחיל לו את אהבת הכדורגל, הנושא יקר לליבי. במהלך השנים אספתי רסיסי מידע וזכרון בקשר לכך: לפני כשבועיים, שוחחתי עמו והזכרתי לו, שבמשפחה, בילדותי, עבר סיפור, כי את חימת עלומיו על המגרש, לא היה ניתן לרסן. היחיד שהצליח בכך, היה מאמנו, באחת העונות, יצחק שניאור הזכור, שתפס אותו ועצר בעדו.
   לאחרונה, יש לי קשרים ידידותיים, עם מגן העבר, נמרוד דרייפוס, שאת תחילת דרכו, מתברר, עשה בהפועל גבעת חיים. באחת משיחותינו, ריגש אותי לשמוע ממנו, שבהיותו צעירי בנוער, הקבוצה היתה משחקת נגד הפועל חדרה ולחדרה היה בלם, שאינו יכול לשכוח, בשם פרנקל. בכיתי מהתרגשות וציינתי כי זהו אבי. זכורים לי בתור ילד קטן, הכבוד וההערכה שהיו רוחשים לו, הסדרנים ואוהדי הקבוצה, כשהיינו מגיעים לעיתים קרובות, למשחקי הבית בשבתות. איני יודע אם יש דרך, להאיר לי פרטים נוספת על תקופת זוהר זו בחייו, אבל אשמח לכל פרט.
   בכבוד, צח פארן.

   • נדב

    צח שלום,
    ראשית, משתתף בצערך אף שאיננו מכירים.
    שמי נדב, ובימי קורונה משוגעים אלה אני חבר במיזם חברתי שמטרתו לאפשר למשפחות של נפטרים לזכות ל"ניחום אבלים" וירטואלי – אתר אינטרנט בו חברים ומשפחה יוכלו לשתף בסיפורים, תמונות וחוויות משותפות עם הנפטר.
    אתר זה יוכל לשמש כהנצחה ומקום ל"השלמת פערים" על ידי שליחת קישור פשוט למכרים וקבוצות רלוונטיות – ממש כמו שכתבת למיכה על רצונך ללמוד על תקופת הזוהר של אביך בהפועל חדרה.
    הנה דוג' שהכנו עבור אביך ז"ל.
    memorzal.wixsite.com/alex-faran
    ניתן לשנות תמונות ותכנים על פי בקשת המשפחה. חברים ומכרים יכולים לכתוב ולשתף דברים משלהם..
    כל השינויים והתוספות הינם בחינם לגמרי, השירות מוגש כעזרה לציבור. אנו רק לא מבטיחים שהכל יהיה מאוד מהיר..
    עדכן אותנו אם ברצונך לגנוז את האתר ונבצע זאת מיידית.

    תודה רבה,
    נדב
    0523-271729
    leshem83@gmail.com

 2. משה נעים

  אלכס פארן בשבילי, איש, אישיות אמתית. מאריות הים, תרתי משמע. כדורגלן (בלם) עבר ראוי ומצטיין, הכרתי אותו אישית מהרגע שבה בחר להיות מועמד לראשות העיר חדרה, אז ליוויתי אותו 24/7 חודשים ארוכים. מילה שלו הייתה מילה. משתתף בצער המשפחה העמוק; נעמי, ילדיו: צח, אסף ולילך, נכדיו: דר, עילי, אמה, מיקה, גילי ורותם ונינו: אלון . יהי זיכרו ברוך לעד.

  • אילה קרמר

   נעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה האישית בלשכה בת"א בעת שכיהן מנכ"ל השירות, הוא בן אדם מדהים, אציל נפש ורואה כול אדם בגובה העיניים, הייתי גאה לעבוד במחיצתו למדתי והושפעתי ממנו המון.
   שולחת תנחומי מעימקי ליבי על לכתו של אלכס.
   " איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא"
   יהי זכרו ברוך.

 3. מלכה גרבלר

  נעמי יקרה
  לפני 22 שנים פניתי אליך במצוקתי כאשר בעלי חלה והיה במצב קשה.
  הפנית אלי את בעלך .הוא התקשר וסייע לי יותר מכל בן משפה קרוב.
  אני לא שוכחת את האישיות והחום שקבלתי מאדם שמעולם לא ראה אותי.
  משתתפת באבלכם על אובדן יקר
  מלכה גרבלר

 4. אילה קרמר

  נעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה האישית בלשכה בת"א בעת שכיהן מנכ"ל השירות, הוא בן אדם מדהים, אציל נפש ורואה כול אדם בגובה העיניים, הייתי גאה לעבוד במחיצתו למדתי והושפעתי ממנו המון.
  שולחת תנחומי מעימקי ליבי על לכתו של אלכס.
  " איפה ישנם עוד אנשים כמו האיש ההוא"
  יהי זכרו ברוך.

 5. אילה קרמר

  נעמי היקרה וב"ב, איתכם באבלכם הכבד בפטירתו של אלכס, הייתי המזכירה שלו בלשכה בת"א בעת שכיהן כמנכ"ל ש.ת. אלכס אדם מדהים, חייכן ואמפטי שרואה כול אדם בגובה העיניים, אישיות כובשת, שממנו למדתי והושפעתי המון.
  שולחת תנחומים מעימקי ליבי, שלא תדעו עוד צער.
  יהי זכרו ברוך.

 6. מיכה יונגר

  צחי היקר,קראתי את דבריך וכמה הבנתי את רצונך לדעת עוד על אביך.בסץ הכל היינו ילדים שגדלו בשכונה מקסימה וכדורגל היה חלק נכבד מחיינו והמקום הטבעי והקרוב ביותר היה המגרש של הפועל חדרה,אליו הלכנו רגלית חורף וקיץ לראות את האלילים שלנו כמו ,טיטלמן ,בלנרו ואלכס אביך.אלכס בלט ביותר בהופעתו ,גבוה,חזק ונאה והיה בלם שאיך אמרו תמיד,היה התחנה האחרונה במגרש.אוכל לספר לך אנקדוטה מיוחדת בשבילי ותוכל לחייך.היה משחק בין מכבי שעריים לחדרה וכמו משחקים רבים אז,בזמנו התחילה מהומה ,צעקות ומכות ולפתע ,ראית מעגל של מספר שחקני שעריים סביב אלכס,שהיה גבוה מהם והתחילו להתעופף השחקנים האלה כפיסות נייר כשאלכס באמצע עושה סדר .אגב ,זה היה משחק כדורגל ראשון שאני ואחי,הלכנו עם אבינו ז"ל ,שנשבע לא ללכת יות לכדורגל.אלכס היה האליל שלנו באותה תופה יפה של ילדות מדהימה שמעוררת המון נוסטלגיה וגעגוע.אגב,משפחתו של אביך, בתחילת דרכם ,היתה שכנה ,צריף ע"י צריף בשכונת ברנדס ולימים פגשתי את אלכס כשיינו בחיפה וזה היה כמו לפגוש אליל ילדות,כי זה בעצם מה שהיה אלכס לגבינו ,הילדים.יהי זכרו ברוך

  • אודי מנור

   אלכס פארן היה הבוס שלי שנים רבות ודרכנו בחיל הים הצטלבו 3 פעמים: כשהיה רע"נ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים בענף) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ ) וכשהיה רמצ"ד (ואני רע"נ מענ"ש. )
   אלכס התברך בשכל טוב : זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה
   היה כיף לעבוד איתו מצד אחד נתן לך בוש וחופש פעולה מצד שני שמר על קירבה לענינים כדי שיוכל לישר אותך אם צריך.
   משיכמו ומעלה גבוה מכל העם"
   חבל על דאבדין
   אודי מנור
   "

 7. אודי מנור

  אלכס פארן היה מפקדי במשך שנים ודרכנו הצטלבו 3 פעמים כשהיה רענ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ)וכשהיה רמצ"ד( ואני רענ מענ"ש)
  אלכס התברך בשכל טוב: היה בעל זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה
  היה כיף לעבוד אצלו. כמפקד נתן לך "בוש" אבל הקפיד עליך הקפדה צמודה
  "משכמו ומעלה גבוה מכל העם"
  חבל על דאבדין

 8. אודי מנור

  אלכס פארן היה הבוס שלי שנים רבות ודרכנו בחיל הים הצטלבו 3 פעמים: כשהיה רע"נ מענ"ש ( ואני רמ"ד טילים בענף) כשהיה מפקד מספנות חיל הים ( ואני מפקד במט"מ ) וכשהיה רמצ"ד ) ואני רע"נ מענ"ש.
  אלכס התברך בשכל טוב : זיכרון מדהים הגיון חד כתער והבנה מערכתית מעולה
  היה כיף לעבוד איתו מצד אחד נתן לך בוש וחופש פעולה מצד שני שמר על קירבה לענינים כדי שיוכל לישר אותך אם צריך.
  משיכמו ומעלה גבוה מכל העם"
  חבל על דאבדין
  אודי מנור
  "

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.