דני שטיינברג ז"ל (1949 – 2012)

דני שטיינברג זל

דני שטיינברג ז"ל (1949- 2012)

דני החל לעבוד ברפאל ב- 1975, תחילה בחט"ל, בהמשך בחמח"ן בשטח מכשירים, ולאחר מכן במיפל"ן. במהלך שנות עבודתו הוא ביצע מגוון תפקידים: ראש פרויקט, רמ"ח הנדסת תעשייה, רמ"ט ייצור, ובתפקידו האחרון – מהנדס בטיחות מיפל"ן. בכל תפקידיו תרם דני בנושאים מקצועיים וערכיים, בחניכת דור ההמשך ובמתן דוגמה אישית של רוח ההתנדבות.

דני היה לא רק מהנדס אווירונאוטיקה, שהתמצא בכל הטכנולוגיות הקשורות למערכות נשק, אלא גם קצין שריון, שלחם במלחמת יום הכיפורים והגיע לתפקיד קצין מטה בעוצבת שריון מילואים. עד לגיל מתקדם מאוד המשיך דני בדואליות הזו, ועל כך היה גאה מאוד: תפקיד מרכזי בתעשייה הביטחונית וקצין בדרג השדה הלוחם. לערך של ביטחון ישראל נתן דני את כל מה שהיה לו. מעל לכל דני היה בן אדם. איש צנוע ורגיש, אשר ליווה, תמך והזדהה בשקט, שלא על מנת לקבל תודה. כולם מכירים ומוקירים את עוצמת התנדבותו ותרומתו לבית קסלר, אך לא כולם מכירים את הסיוע שהושיט במקרים לא פשוטים, שצנעת הפרט יאה להם. דני היה גם איש עט וספר. הוא קרא הרבה, העריץ במיוחד את שירי נתן אלתרמן, וגם כתב נאומי ברכה בחרוזים, שבהם נהג לשלב רמזים לעשייתנו באופן יצירתי וחביב.

יהי זכרו ברוך.

Share Button

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here