ד"ר פליציה קראי

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 10.03.14, בשעה 13.00, בית עלמין גורדון שער 1, ראשון לציון.
יושבים שבעה בבית הבת (פנינה), רחוב רש"י 15, ראשון לציון.

עיריית ראשון לציון, דב צור, ראש העירייה וחברי מועצת העיר, מנכ"ל העירייה, מנהלי החברות העירוניות ועובדי העירייה והחברות העירוניות אבלים על מותה.
המנוחה הייתה יקירת העיר ראשון לציון, היסטוריונית, ניצולת שואה שפעלה להנצחת זכרון השואה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין וסגל היחידה ללימודי שפות מנחמים את משפחת קראי על מות יקירתם.
המנוחה לימדה את השפה הפולנית.

Share Button

3 תנחומים

  1. אמנון אירמאי

    מצטערים להודיע על מותה של פליציה קראי ז"ל, שנפטרה אתמול 9.3.2014 לאחר מחלה קשה וארוכה. כולנו מעריכים אותה ומרכינים ראש לזיכרה. רבים מתלמידיה וחבריה למקצוע באו להלווייה ולנחם את המשפחה.
    יהי זיכרה ברוך.
    אמנון אירמאי וכל משפחת אירמאי.

  2. אליהו מצוצקי מץ

    שמעתי וקראתי בצער על מותה היא היתה אחת המורות האהובות עלי אף על פי שהייתי ילד צעיר ושובב והיום בגיל 66 אני עדיין יותר שובב הייתי צמא ידע ולא כל כך מלא תבונה לא סיימתי את התיכון אבל אותה זכרתי והזכרתי והנה בשנות ה70 של המאה הקודמת עבדתי על עבודת מסטר ואחריה על דוקטוראט שעיסוקו ממשלת ארהב ותגובתה לשואה אבל כדרכי כצבר יצרתי לעצמי אוייבים רבים עבודת המחקר עדיין לא איבדה את טעמה אפילו אחרי 35 שנה משם המשכתי וכתבתי ספרון קצר העוסק בזהות ישראלית שוב שמעתי בצער על מותה ומפעל חייה אליהו מץ מדינת מסצוסט ארהב

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here