תת גונדר צבי גבעתי ז"ל

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 18.11.13, בשעה 15.00, בית עלמין אבן יהודה.
המנוח היה גונדר בדימוס ויקיר ירושלים.

נציב בתי הסוהר וסגל שב"ס אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
יושבים שבעה בנופי ירושלים, רחוב שחראי 24, ירושלים.
המנוח היה גמלאי השב"ס.

Share Button

6 תנחומים

 1. ארביב שמעון

  צבי גבעתי מפקדי, מורי, אבי וחברי, הכרתי אותו לפני כ-44 שנים, האיש אשר התווה את חיי ואשר אישיותו המיוחדת הקרינה על הסביבה בכלל ועלי בפרט, חליתי בסרטן וכאשר שמע על כך, לא חדל ליצור קשר על מנת לעודד ולעודד. תקצר היריעה על מנת לכתוב ולספר על האיש הנפלא הזה, לאחרונה פגשתי אותו ב-6 לנובמבר בכנס גימלאים, ובראותו אותי קם ממקום מושבו חיבק אותי ונישק אותי לעיני כל תוך שהוא מאחל לי בריאות…לא נותר לי אלא לומר כשם ששמר עלי כאן שישמור עלי ועל כולנו שם למעלה, תהי נשמתו צרורה בצרור החיים, אני אוהב אותך צבי גבעתי

 2. יעקב טלר

  ענת היקרה והמשפחה.
  הלך מאיתנו איש נהדר. אני מקווה שכעת התאחד עם אשתו ובנו האהובים להם כל-כך התגעגע. הוא זכה לחיים טובים, לשיבה טובה, ולנחת ממשפחתו, וגם לכתו מאיתנו הייתה ברוגע ובלי סבל מיותר.
  מאחל שלא תדעו עוד צער.

 3. רותי פיקסלר (יגר)

  לפני כשנתיים וחצי הגעתי אל צבי במסגרת כתיבה של ספר זיכרון על אבי, אלכסנדר יגר הי"ד, אשר נפל במרד כלא שאטה ב-1958, חלל שב"ס הראשון. הסתבר לי שצבי היה מפקדו של אבי עת שרת בכלא תל-מונד וצבי היה מפקד הכלא. הוא גם זה שהעניק לו את דרגתו. הוא ריגש אותי במיוחד כשהעלה קווים לזכרו של אבא. צבי התגלה בשיחה כאיש אמיץ, ישר ואנושי.
  צבי שלח לי את הספר שכתב באנגלית וסיכמנו שאחזיר לו אותו לאחר הקריאה. הימים עברו וההתחייבות נשכחה. בימים אלו אני אורזת את תכולת ביתנו לקראת מעבר דירה ונתקלתי בספר. כתבתי מכתב לצבי, ארזתי את הספר והתכוונתי לצאת אתמול לבית הדואר. אך אז נתקלו עיניי במודעת האבל על מותו… צר לי מאוד על האובדן.
  האם תרצו שאשלח את הספר לכתובת משכנו בירושלים? אודה לכם על כל מענה.
  יהיה זיכרו ברוך!

 4. רון

  צבי גבעתי היקר והאהבה!
  רק אתמול שמעתי את הבשורה הקשה הזאתי שגרמה לי ליפרוץ בבכי קשה ועז..רציתי ליכתוב לך מכתב אל כמה שאני מיתגעגע ורוצה שוב בליראות אותך ולהודות לך אבל לא היה לי מושג איפה אתה נימצא ההורים לא הסכימו לספר לי כלום..
  צבי..כיום אני בן 18 !! 18 הייתה מאמין?! זוכר את הרגע הזה שבוא החזקתה אותי על הידיים? שהייתה הסנדק שלי? שאפילו לא הסכמתה להחזיק את הנכדים שלך בברית ואותי כן..
  צבי אתה הלב שלי תרמתה הרבה לי ולמשפחתי אתה המשפחה השנייה שלנו וזו אבדה שהלב לא מסוגל ליספוג עוד! זוכר שאתה וסבא הצלתם יהודים שעזרתם להם לעלות ולא ויתרתם אפילו לא על נפש אחת! צבי אתה החיים שלנו וזה גוואה גדולה להגיד שאני מכיר אותך והייתה הסנדק שלי ואתה בישבילי כמו סבא שני..תרמתה המון לחינוך שלי לדרך שבא גדלתי עזרתה לי המון והגנתה אלי ועל אימו כמו מלאך שומר! תודה בשם אשקלון בישביל מה שעשיתה למען ילדים נכים אם קשיים עשיתה פה מהפך! אני אוהב אותך כלכך! צבי – שימך חרוט על ליבי לעד! הלוואי ותישמור עלינו מלמעלה ותפזר אור ובריאות לכל האנשים בעולם ושבעולם ירבו כמוך! צבי..אני אוהב אותך המון ויהיה זיכרו ברוך!

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר.

גודל You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. ניתן לשים קישור ליוטיוב Drop file here