אבלים: משפחות: פרקל, וסרצוג, בלזם, רייז, אטלס, מנלה, הפטקה, אדלר, רוזנוולד, לוברבום ואירנשטיין.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 12.02.15, בית עלמין הר המנוחות.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ישעיהו 20 א', ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 22.00.
המנוח היה בנו של ר' יוסף ז"ל, חתנו של ר' שלמה צדוק זייבלד ז"ל, מחסידי גור, תושב עמנואל וירושלים.

מוסדות עלי שיח, המרכז לחינוך מיוחד מגן אברהם, המנהלים, העובדים, ההורים, הדיירים והתלמידים מנחמים את הרב חיים פרנקל, מנהל מוסדות עלי שיח ומגן אברהם, על פטירת אחיו.

סמינר בית יעקב גור ירושלים, ההנהלה, המחנכות והתלמידות מנחמות את בתו, מרת ג' וסרצוג, מנהלת הסמינר, אמו ובנותיו על פטירת יקירן.

סמינר גור אשדוד, המנהלת, המורות והתלמידות מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: משפחות: קריבוס, ליצמן, גרינבוים, הוכהייזר, קלאר, רוזנגרטן. ההלוויה התקיימה ביום ג' ה-12.04.11 בבית העלמין בהר הזיתים. יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ארזי הבירה 50/14, ירושלים, בין השעות 10.00-13.30, 16.30-22.00. המנוחה הייתה ביתו של ר' משה ליצמן ז"ל ואישתו של ר' יעקב אליעזר קריבוס מחסידי סלונים.

משרד הבריאות, מערכת הבריאות בישראל, הנהלת המשרד והעובדים מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר וחבר כנסת, על מות אחותו. ההלוויה יצאה ביום ג' ה- 12.04.11, בשעה 12.30מבית הלוויות שמגר, דרך בית המדרש סלונים ורח' סלנט לבית העלמין בהר הזיתים. יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ארזי הבירה 50, ירושלים. פרטים : חיה: 050-6242061, חיים: 050-4121212, מוטי: 050-4151111.

ליאון קופלר וליאור רייטבלט מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות אחותו.

הכללית, אלי דפס, מנכ"ל הכללית, ההנהלה והעובדים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

שיח סוד, מנהלי היחידה למקצועות הבריאות, מנהלי היחידה להתפתחות הילד, מנהלי היחידה לשיקום רפואי התפתחותי ושמעון לוי, מנכ"ל, מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

יושב-ראש הכנסת ראובן (רובי) ריבלין, חברי הכנסת והעובדים מנחמים את סגן שר הבריאות, חבר-הכנסת יעקב ליצמן והמשפחה על מות אחותו.

עלי שיח, עמותה לשיקום, חינוך ודיור לבעלי צרכים מיוחדים, הרב חיים פרנקל, מנכ"ל וההנהלה מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

מאוחדת, הרב ירחמיאל בויאר, יו"ר הדירקטוריון מאוחדת, מ"מ המנכ"ל, משה מאירי, מנהל אגף שיווק, פרסום וממונה על קובץ החברים במאוחדת מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

בית החולים ביקור חולים, הנהלת בית החולים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות והמשפחה על פטירת אחותו.

מכבי שירותי בריאות, פרופ' אהוד קוקיה, מנכ"ל, פרופ' משה רוח, מ"מ יו"ר ההנהלה והנהלת מכבי שירותי בריאות מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

מרכז רפואי צאנז, בית חולים ע"ש לניאדו, חיים המרמן, מנכ"ל, ההנהלה וועד הנאמנים העולמי מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

לאומית שירותי בריאות, הדירטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

א.ב.א., איגוד בתי אבות ודיור מוגן בישראל, ההנהלה מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

פרופ' רפי ביאר והנהלת המרכז הרפואי רמב"ם מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות אחותו.

עיריית בני ברק, הרב יעקב אשר, ראש העיר, הרב חנוך זייברט, מ"מ ראש העיר וחברי מועצת העירייה מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות אחותו.

איחוד מוסדות גור בישראל, רפואה וישועה, ההנהלה המרכזית ירושלים מנחמים את ר' יעקב ליצמן, חבר כנסת וסגן שר הבריאות, על מות אחותו.

מי שמש. תאגיד המים של בית שמש, ההנהלה, ישעיהו ארנרייך, יו"ר הדירקטוריון מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, ומשפחתו על מות אחותו.

זק"א מחוז תל אביב, הרב יעקב רוז'ה, רב זק"א ת"א, חיים נוגלבלט, מפקד זק"א ת"א, צבי חסיד, מנכ"ל, הרבנים והמתנדבים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

שמעיה, הרב מרדכי בלוי, יו"ר הנהלת שמעיה מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

חברה קדישא גחש"א תל אביב יפו והמחוז, אלדד מזרחי, יו"ר ההנהלה, אברהם מנלה, המנהל הכללי, ההנהלה והעובדים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, ומשפחתו על פטירת האחות.

עיריית קריית גת, אבירם דהרי, ראש העיר, חברי מועצת העיר, עובדי העירייה והתושבים מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות אחותו.

בית חולים אסותא, אסותא מרכזים רפואיים, יו"ר מועצת המנהלים, פרופ' שוקי שמר, ההנהלה והעובדים מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות על מות אחותו.

מגן הלב, רשת מוסדות לחינוך מיוחד, חנוך זייברט וישראל קורניק מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

מדינת ישראל, משרד הבריאות, בית החולים לגליל המערבי-נהריה, הנהלת הית החולים והעובדים מנחמים את הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות אחותו.

מסילות, העמותה לקידום הילד, משה קורניק, יו"ר, ההנהלה והצוות המקצועי מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, על פטירת אחותו.

הנהלת המרכז הרפואי מעייני ישועה מנחמת את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

שראל, פרופ' משה רוח, מ"מ יו"ר עמותת בתי חולים ציבוריים, שלמה גרופמן, יו"ר וחברי דירקטוריון ישראל, אבי בוסקילה, מנכ"ל וכל בית שראל מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על מות האחות.

ארגון "איחוד הצלה" בא"י, זאב קשש, יו"ר, ההנהלה והמתנדבים מנחמים את הרב יעקב ליצמן, ח"כ וסגן שר הבריאות, על פטירת אחותו.

מגן – מרכז גוף ונפש, ההנהלה והצוות המקצועי מנחמים את ח"כ הרב יעקב ליצמן, סגן שר הבריאות, על פטירת האחות.

אבלים: משפחות: מוסבאכר, הרשנבוים, וידיסלבסקי, פרידמן, בלייכפלד ורוזנבוים. ההלוויה תצא ביום ד' ה- 16.02.11, בשעה 09.30 מבית הלוויות שמגר, דרך בית המדרש דנור, רחוב רלב"ח להר המנוחות. יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב מנחת יצחק 15, ירושלים, בין השעות 09.00-13.00, 16.00-22.00. המנוח, תושב  ציריך – שוויץ, היה בנו של ר' יששכר ז"ל.

איחוד מוסדות גור בארץ ישראל, הרבנים, המורים, התלמידים וההנהלה המרכזית  מנחמים את אימו, את אלמנתו ואת המשפחה על מותו. המנוח היה חבר מועצת הנשיאות העולמית שע"י איחוד מוסדות גור.

תלמוד תורה וומתיבתא דחסידי גור ירושלים מנחמים את אימו, את אלמנתו ואת המשפחה על מותו.

מוסדות התורה והחסד "אור בית שמש", הרב יהושע אשלג, מנכ"ל, הרבנים והתלמידים, מתיבתא "בית ישראל", רשת הכוללים "צדקת אפריים", תלמוד תורה "בית ישראל" דחסידי גור ומפעלי חסד מנחמים את רעייתו, את ילדיו ואת המשפחה על מותו.

ישיבת פני מנחם דחסידי גור-בית שמש, ההנהלה, הרבנים והתלמידים מנחמים את אימו, אלמנתו ובניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה והמשפחה על מותו.

הידידים והמוקירים מתפללי שטיבל 56, בני ברק מנחמים את יצחק אריה הכהן מוסבכר והמשפחה על מות אביהם. המנוח היה בן הרב יששכר.

קריית ישיבת חידושי הרי"מ, בית המדרש הגדול בית ישראל, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה, כוללי אברכים, הנהלת הישיבה, הרבנים והתלמידים מנחמים את אמו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' יוסף, ר' ישראל ור' יצחק אריה, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל, ר' דוד והמשפחה על מותו.

בית החסידים תולדות יוסף צבי, דחסידי גור, אשדוד, מתפללי בית החסידים וקרן הבניין מנחמים את  המשפחה, אלמנתו ובנו: ר' אברהם שלמה על מותו.

מוסדות שפתי צדיק, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה, כולל אברכים, קרייה חסידית חצור הגלילית, הצוות הרוחני, ההנהלה והתלמידים מנחמים את אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף ור' יצחק אריה, בוגר המוסדות, והמשפחה על מותו.

הנהלת קרן הצלת דורות מנחמת על מותו. המנוח היה תושב ציריך, שוויץ.

ישיבה גדולה "בית הרא"ם" דחסידי גור, הנהלת הישיבה, הרבנים והתלמידים מנחמים את חתנו ר' מרדכי דוד וידיסלבסקי, בוגר הישיבה, והמשפחה על מותו. המנוח היה בן ר' יששכר ומחסידי גור.

עלי שיח, דיור, תעסוקה ושילוב בקהילה, חיים פרקל, מנכ"ל מנחמים את אימו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה, גב" הרשנבוים וגב' וידיסלבסקי, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל, ר' דוד על מותו.

בית לפליטות, קרית בנות, בית החלמה ליולדות, הנהלת המוסדות מנחמים את רעייתו והמשפחה על מותו. המנוח היה תושב שווייץ.

תלמוד תורה ומתיבתא "פני מנחם" דחסידי גור, ההנהלה, המחנכים והתלמידים מנחמים את אימו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל והמשפחה על מותו.