העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר והתושבים אבלים ומנחמים את המשפחה על נפילת יקירם במבצע צוק איתן.

מועדון הפועל ירושלים אבל על נפילתו בהגנה על המולדת במבצע צוק איתן.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 23.07.14, בשעה 11.00, בית עלמין הר הרצל הצבאי.
המנוח היה לוחם גולני.

עיריית ירושלים, ניר ברקת, ראש העיר ירושלים, סגני ראש העיר, חברי המועצה ועובדי העירייה מנחמים את המשפחה על נפילת בנם במבצע צוק איתן.
המנוח היה בן ירושלים.

העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר והתושבים אבלים ומנחמים את המשפחה על נפילת יקירם במבצע צוק איתן.

חברת מכשירי תנועה מאמצת גדוד גפן מנחמת את הגדוד והמשפחה על מות יקירם.

משרד הבריאות, שרת הבריאות, סמנכ"ל משרד הבריאות, הנהלת המשרד והעובדים מנחמים את שוש גולדמכר, עובדת המשרד והמשפחה על נפילת הבן.

חברות כי"ל ורותם אמפרט נגב אבלות ומנחמות את אריה גולדמכר, עובד החברות והמשפחה על נפילת בנו במבצע צוק איתן.

משרד החינוך, המינהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער אבל ומנחם את המשפחה על נפילת יקירם במבצע צוק איתן.
המנוח היה בוגר בית ספר מבואות נגב.

בנק הפועלים, יאיר סרוסי, יו"ר הדירקטוריון, ציון קינן, מנכ"ל, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים אבלים על הירצחם של עובדי הבנק ולקוחותיו ומנחמים את המשפחות על מות יקיריהם.

העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר אבלים ומנחמים את המשפחות על מות יקיריהם.

Bank Hapoalim, Yair Seroussi, Chairman of the Board of Directors, Zion Kenan, President & CEO, Yossi Gal, Chairman of the Employee Union, Directors, Management and Employees mourn the murder of the Bank's employees and customers at Neve Zeev Branch and extend their condolences to the families.

אבלים: הבן: דן ופין אשר ממושב רמות, הבת: תמי וצביקה אלמוג מהרצליה, הבת: רונית וגדעון בר אשר ממכבים, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 22.11.12, בשעה 11.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה ביום ה' ה- 22.11.12 בבית הדרים, כפר סבא ולאחר מכן בבית הבת, תמי אלמוג, רחוב יהודה הנשיא 12, הרצליה.
המנוחה הייתה יקירת העיר באר שבע.

המשפחה אבלה. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 10.11.11, בשעה 15.00, בבית העלמין החדש בבאר שבע. יושבים שבעה בבית משפחת זילברמן, רחוב סייפן 12, להבים.

העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר מנחמים את המשפחה על מותו. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 10.11.11, בשעה 15.00, בבית העלמין החדש בבאר שבע. יושבים שבעה ברחוב סייפן 12, להבים. המנוח היה ראש העיר באר שבע בעבר ויקיר העיר.

אבלים: אשתו: מרימה, בנו: אורנה ויחיעם כהן, שיר, אריאל ויובל, בנו: בת שבע ונמרוד כהן, נטע, הדר וניצן, בתו: נעמה ואורי רוביו, מעין, איתן וינאי, אחותו: תמר לוסקי ובני ביתה. ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 26.08.11, בשעה 13.00, בבית העלמין בעומר. המנוח היה לוחם בפלמ"ח ויקיר העיר באר שבע. (26.08.11)

אוניברסיטת בן גוריון בנגב מנחמת את המשפחה על מותו. המנוח היה גימלאי האוניברסיטה, משנה למנכ"ל וממייסדיה.

המשפחה אבלה. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 14.08.11, בשעה 18.00, בבית העלמין החדש בבאר שבע.

העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי באר שבע מנחמים את המשפחה על מותו. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 14.08.11, בשעה 18.00, בבית העלמין החדש בבאר שבע. המנוח היה ראש העיר באר שבע לשעבר ויקיר העיר.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירתו יתקיימו עלייה לקברו והתייחדות עם זכרו ביום ג' ה- 13.09.11, בשעה 18.00, בבית העלמין החדש בבאר שבע.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו ביום ו' ה- 02.08.12, בשעה 18.00, בית עלמין חדש באר שבע.

ניחום אבלים יתקיים בבית המנוח, רחוב קפריסין 6, באר שבע, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 22.00. המנחמים מתבקשים להקפיד על שעות אלו.

חברת דן ודירקטוריון החברה מנחמים את המשפחה על פטירתו.

הועד העולמי למען הנזקקים בארץ ישראל, הועדה הרוחנית וההנהלה מנחמים על פטירתו. יהיו הסעות מכל רחבי הארץ. פרטים נוספים יפורסמו בהמשך.

הרבנות והמועצה הדתית באר שבע, לשכת רב העיר, רשת מוסדות "קול יהודה", יהודה דרעי, הרב הראשי וראב"ד באר שבע וראש בתי המדרש "קול יהודה", ר' עמרם איבגי, המועצה הדתית באר שבע, רבני השכונות והקהילות, חברי ועובדי הרבנות והמועצה הדתית לשכת רב העיר, הרבנים, האברכים והתלמידים בבתי המדרש "קול יהודה", תושבי העיר באר שבע מנחמים על מותו. המנוח היה בנו של רבי מאיר שלום אבוחצירא ז"ל ונכדו של רבי ישראל אבוחצירא, ה"בבא סאלי" ז"ל.

עצרת התעוררות לזכרו תתקיים ביום ד' ה- 03.08.11 בבאר שבע. בעצרת ישתתפות גדולי רבני ישראל ואדמו"רים ממשפחת אבוחצירא.

דירקטוריון והנהלת "לאומית שירותי בריאות" מנחמים את המשפחה ותלמידיו על פטירתו.

ישיבת פורת יוסף ירושלים, ההנהלה, הרבנים והתלמידים מנחמים את רעייתו, בניו, אחיו והמשפחה על פטירתו.

במלאות שלושים לפטירתו תתקיים עצרת מספד והתעוררות לזכרו ביום ה' ה- 25.08.11, בחצר בית המנוח, רחוב קפריסין 6, שכונה ה', באר שבע. תפילת מנחה בשעה 18.00.

במלאות שלוש שנים לפטירתו תתקיים עלייה לקברו ביום ה' ה- 24.07.14, בית עלמין הר הזיתים.

העיר באר שבע, רוביק דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר באר שבע מנמים את משפחתו על מותו באסון הכרמל. המנוח היה תושב באר שבע.

התעשייה האווירית לישראל בע"מ, הדירקטוריון, ההנהלה וארגון העובדים מנחמים את מרים, עובדת החברה, ומשפחת ברמי על מותו.

המכללה האקדמית אשקלון, הנהלת המכללה והעובדים מנחמים את המשפחה על מותו. המנוח היה בוגר המכללה.

06.12.10 – רכבת ישראל, חברי הדירקטוריון, מנכ"ל רכבת ישראל בע"מ, ההנהלה והעובדים מנחמים את זאור רחמימוב על מות אחיו. המנוח ניספה באסון הכרמל.

06.12.10 – העיר באר שבע, רובין דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר באר שבע מנחמים את משפחתו על מותו באסון הכרמל. המנוח היה תושב העיר באר שבע.

06.12.10 – המכללה האקדמית ספיר מנחמת  את המשפחה על מותו. המנוח היה צוער שב"ס, בוגר המחלקה לניהול תעשייתי של המכללה וניספה באסון הכרמל. ביום ב' ה- 06.12.10 יופסקו הלימודים במכללה בין השעות 12.00-13.00 ותתקיים עצרת זכרון לציון האסון והניספים בו בבית האקדמיה.

06.12.10 –  העיר באר שבע, רובין דנילוביץ', ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר באר שבע מנחמים את משפחתו על מותו באסון הכרמל. המנוח היה תושב העיר באר שבע.