אבלים: החברות פלפוט שיווק בע"מ, ישראפוט תעשיות בע"מ, תשר וסלע, ההנהלות והעובדים, ומשפחות דורפצאון, שרגאי, מירזיוף ופריאל.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 10.05.22, בית עלמין הרצליה הישן.
יושבים שבעה ברחוב הגפן 42, גינות שומרון, קרני שומרון, עד השעה 22.00. מיכה ישב ברחוב משמר העם 18, ירושלים, מיום ו' ה- 13.05.22 בבקר ועד יום א' ה- 15.05.22 בערב.
המנוח היה מבעלי החברות.

יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר ועובדי הכנסת מנחמים את חבר הכנסת ניר אורבך ומשפחתו על פטירת אמו.

ארגון מגן דוד אדום, ההנהלה, העובדים, הגמלאים והמתנדבים מנחמים את משפחת אורבך על פטירת יקירתם, מתנדבת מד"א – מרחב כרמל.

עיתון בשבע מנחם את ניר אורבך על פטירת אמו.

ראול סרוגו, נשיא, אמנון מרחב, מנכ"ל, והתאחדות הקבלנים בוני הארץ מנחמים את ערן רולס ומשפחת רולס על מות האם.

אסף טוכמאיר, ברק רוזן וחברת IsraelCanada מנחמים את ערן רולס על מות אמו.

עיתון ישראל היום מנחם את ערן רולס ומשפחתו על מות האם.

ברטו מוהדב וחברת סמל מנחמים את ערן רולס על מות אמו.

עיתון בשבע מנחם את ערן רולס על פטירת אמו.

החברה לפיתוח גוש עציון אבלה ומנחמת את ערן רולס, יו"ר מרכז הבניה הישראלי, על פטירת אמו.

החברה לפיתוח גוש עציון אבלה ומנחמת את שלמה נאמן, יושב ראש דירקטוריון החברה וראש המועצה האזורית גוש עציון, על פטירת אביו.

המועצה האזורית גוש עציון, ההנהלה, המליאה והעובדים מנחמים את שלמה נאמן, ראש המועצה, על פטירת אביו.

עודד רביבי, ראש המועצה המקומית אפרת, חברי המועצה, העובדים והתושבים מנחמים את שלמה נאמן, ראש המועצה האזורית גוש עציון, על פטירת אביו.

היישוב נווה דניאל, המזכירות והתושבים מנחמים את שלמה נאמן, ראש המועצה האזורית גוש עציון, על פטירת אביו.

מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש הישיבה, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד וראש הישיבה, ינון אחימן, מנכ"ל, ויהודה שטאובר, סמנכ"ל חינוך, מנחמים את שלמה נאמן, ראש מועצת גוש עציון, על פטירת אביו.

עיתון בשבע מנחם את שלמה נאמן על פטירת אביו.

בנק מזרחי טפחות מנחם את משפחת יבלונובסקי צימרמן על פטירת יקירתם, גמלאית הבנק.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 27.02.22.
יושבים שבעה ברחוב ויצמן 40, פתח תקווה.

מוסדות חורב ירושלים, הוועד הפועל, הישיבה התיכונית, האולפנה לבנות, בית הספר היסודי, הצוות החינוכי, התלמידות והתלמידים מנחמים את ליעד צימרמן, מנכ"ל המוסדות, ומשפחתו על פטירת אם המשפחה.

עיתון בשבע מנחם את ליעד צימרמן על פטירת אמו.

מכון הלכה ברורה וברור הלכה, החברים, המערכת, ההנהלה והרב אריה שטרן, רב העיר ירושלים וראש המכון, אבלים על פטירתו של יושב ראש העמותה לשעבר.

ישיבת ירושלים לצעירים, ראש הישיבה, הרבנים, המורים, התלמידים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, ר"מ בישיבה שנים רבות.

מכון מאיר, נגה בן דוד, יו"ר הנהלת המכון, פיני כהן, יו"ר אגודת ידידי מכון מאיר, חן גוטרמן, מנכ"ל המכון, ההנהלה, צוות הרבנים, העובדים והתלמידים מנחמים את הרב דב ביגון, מייסד וראש מכון מאיר, ומשפחתו על פטירת רעייתו.

איגוד הבנקים בישראל (ע"ר) אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם.

אוניברסיטת בר אילן והפקולטה למשפטים מנחמים את משפחת לרנר על פטירת יקירם, ממייסדי הפקולטה למשפטים ודיקאן הפקולטה בשנים 1990 – 1994.

מכללת תלפיות, ההנהלה, סגל ההוראה, הסטודנטים וסגל המינהלה מנחמים את מרים לרנר, מרצה לשעבר במכללה, על פטירת בעלה, חבר המועצה האקדמית של המכללה לשעבר.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב יד הבנים 59, פתח תקווה.

ד"ר מרים אדלסון ומשפחתה אבלים ומנחמים את יהונתן פולארד על פטירת יקירתו.

יהונתן פולארד מודיע כי במלאות שלושים לפטירת רעייתו התקיים ערב לזכרה ולעילוי נשמתה ביום ב' ה- 28.02.22, במעמד הרב דוד לאו, הרב הראשי לישראל, הרב שלמה משה עמאר, הרב הראשי של ירושלים, הרב שמואל אליהו, רב העיר צפת ומשה ליאון, ראש עיריית ירושלים, בבית הכנסת ישורון, רחוב המלך ג'ורג' 44, ירושלים.
בשעה 18.30 – התכנסות ותפילת ערבית.
בשעה 19.00 – תחילת האזכרה.

הנהלת חברת שח"מ מקורות ביצוע, העובדים והגמלאים מנחמים את משפחת אליהו על פטירת יקירם, גמלאי החברה.

עובדי לשכת הפרסום הממשלתית מנחמים את גיל אליה על פטירת אביו.

עיתון בשבע מנחם את גילה אליה על פטירת אביו.

עמותת חיבור חדש, שלמה בקיש, יו"ר העמותה, ההנהלה והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי, חברת הנהלת העמותה, על פטירת אמו.

המועצה הדתית אלקנה, הרב יהודה שטרן, רב הישוב, שמעון רוקח, יו"ר המועצה הדתית ומרים בר נוי, מזכירת המועצה הדתית, אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית צפת, הרב שמואל אליהו, רב העיר, הרב נהוראי לחיאני, יו"ר המועצה הדתית, מזכירות המועצה הדתית והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי ומשפחתו על פטירת אם המשפחה.

המועצה הדתית גבעת שמואל, יעקב רייכר, יו"ר המועצה, חברי המועצה והעובדים מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות, על פטירת אם המשפחה.

הרבנות והמועצה הדתית עכו, הרב יוסף ישר, רב העיר, ועופר כהן, יו"ר המועצה הדתית, אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל על פטירת אמו.

הרבנות והמועצה הדתית גבעתיים, הרב פנחס אדרי, רב העיר, יעקב כרמי, ראש המועצה הדתית, ומוטי רוטשטיין, מזכ"ל המועצה הדתית מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, ומשפחתו על פטירת אמו.

המועצה הדתית הוד השרון, הרב ראובן הילר והרב יובל מוגה"ז, רבני המקום, אבי בלושטיין, יו"ר המועצה הדתית, עובדי מחלקת הנישואין, עובדי מחלקת הכשרות ועובדי מחלקת חברה קדישא אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית והרבנות הראשית אשדוד, הרב עובדיה דהן, ממונה המועצה הדתית ועובדי המועצה אבלים ומנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אמו.

המועצה הדתית והרבנות הראשית באר שבע, יהושע דמרי, ראש המועצה ועובדי המועצה מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל, על פטירת אם המשפחה.

הרבנות והמועצה הדתית כפר סבא, הרב ששון טרבלסי, ראש המועצה, רבני השכונות והקהילות ועובדי המועצה מנחמים את שלמה תנעמי, יו"ר המועצות הדתיות בישראל ויו"ר המועצה הדתית גדרה ואליכין, על פטירת אמו.

 

המרכז הרפואי הישראלי לאלצהיימר, חבר הנאמנים, הוועד המנהל והעובדים אבלים ומנחמים את ניתאי אליאש,נכ מ"ל המרכז, והמשפחה על פטירת יקירם, מייסד המרכז הרפואי הישראלי לאלצהיימר ויו"ר הוועד המנהל.

העדה היהודית הספרדית בחיפה ובית האבות הספרדי, בית אברהם, בחיפה מנחמים את ניתאי ומשפחת אלאיש על מות האב.

עיריית רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ראש העיר, חברות וחברי מועצת העיר מנחמים את משפחת אליאש על פטירת יקירם, סגן ראש עיריית רמת גן לשעבר, יקיר העיר ויו"ר חבר הנאמנים של המרכז הרפואי הישראלי לאלצהיימר.

אבלים: יואל ומרגריט הרצוג, מיכאל (מייק) ושירין הרצוג, יצחק ומיכל הרצוג, רונית הרצוג ברונסקי, נכדותיה, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 12.01.22, בשעה 14.00, בית עלמין הר הרצל ירושלים, חלקת גדולי האומה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, פרטים נוספים בטלפון: 02-6707215. יש להקפיד על נוהלי משרד הבריאות והנחיות הביטחון.
המנוחה הייתה אלמנתו של חיים הרצוג ז"ל, הנשיא השישי של מדינת ישראל, הוגת חידון התנ"ך, מייסדת המועצה לישראל יפה, אשת ציבור, סביבה וחברה.

Mourned by: Joel and Marguerite Herzog, Michael (Mike) and Shirin Herzog, Isaac and Michal Herzog, Ronit Herzog Bronsky, Grandchildren and great grandchildren.
The funeral will take place on Wednesday 12.01.22, at 14.00, at the National Leaders' Gravesite on Mount Herzel in Jerusalem.
The Shiva will take place at the home of the deceased. For details please contact: +972-2-6707215. Health and Security Regulations will be strictly observed.

הסוכנות היהודית לארץ ישראל, יעקב חגואל, יו"ר ההנהלה של ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר בפועל של הסוכנות היהודית, מייקל סיגל, יו"ר חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית, אמירה אהרונוביץ, מנכ"לית הסוכנות היהודית, ירון שביט, סגן יו"ר הנהלת הסוכנות היהודית וג'וש שוורץ, מזכ"ל הסוכנות היהודית אבלים על פטירתה של אמו של נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו של נשיא המדינה השישי חיים הרצוג ז"ל.

קרן היסוד העולמית, סאם גרונדוורג, יו"ר עולמי וסטיבן לואי AM, יו"ר מועצת הנגידים העולמית, אבלים ומנחמים את משפחת הרצוג על פטירת יקירתם, פעילה חברתית, אמו של נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו של נשיא המדינה השישי חיים הרצוג ז"ל.

רונלד ס. לאודר, נשיא הקונגרס היהודי העולמי מנחם את נשיא המדינה יצחק הרצוג, יואל, רונית ומייק על מות האם, לוחמת לעצמאות ישראל, דיפלומטית והגברת הראשונה של ישראל.

השותפים והעובדים במשרד הרצוג, פוקס נאמן מנחמים את יואל, מייק, יצחק (בוז'י), רונית ומשפחת הרצוג על פטירת יקירתם, רעייתו של מייסד המשרד, נשיא המדינה לשעבר חיים הרצוג ז"ל ואמו של שותף במשרד לשעבר ונשיא המדינה יצחק הרצוג.

מרכז השלטון המקומי בישראל, ראשי הרשויות המקומיות, וחיים ביבס, ראש עיריית מודיעין מכבים רעות ויו"ר מרכז השלטון המקומי מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על מות אמו.

התאחדות קבלני השיפוצים, ערן סיב והנהלת ההתאחדות מנחמים את יצחק בוז'י הרצוג ומשפחתו על מות אמו.

לשכת התאום של תעשיית התיירות ותיירני ישראל מנחמים את נשיא מדינת ישראל יצחק (בוז'י) הרצוג ומשפחתו על פטירת אם המשפחה.

קרן ברל כצנלסון, יו"ר הקרן, הדירקטוריון והעובדים אבלים ומנחמים את נשיא המדינה ומשפחתו על פטירת יקירתם, אשת ציבור ופעילה חברתית.

חברת אגד, הנהלת החברה ואבי פרידמן, מנכ"ל החברה, מנחמים את נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג ומשפחתו על פטירת אמו, רעיית הנשיא השישי של מדינת ישראל, מייסדת ונשיאת המועצה למען ישראל יפה.

התאחדות המלונות בישראל ומלונאי ישראל מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פטירת אמו.

האוניברסיטה העברית בירושלים, פרופ' אשר כהן, נשיא האוניברסיטה, ודן שלזינגר, יו"ר חבר הנאמנים, מנחמים את יצחק הרצוג, נשיא מדינת ישראל, ומשפחתו על פטירת אמו, אשת ציבור, פעילה חברתית ורעייתו של הנשיא השישי מר חיים הרצוג ז"ל, דוקטור לשם כבוד מטעם האוניברסיטה העברית.

קרן נדב ומשפחת נבלזין מנחמות את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על מות אמו.

המכון הישראלי לדמוקרטיה, יוחנן פלסנר, נשיא, ואמיר אלשטיין, יו"ר הוועד המנהל, מנחמים את נשיא המדינה חיים הרצוג ומשפחתו על פטירת אמו.

מיקי רהב, משה אטיאס וחברי דירקטוריון עמותת הרוח הישראלית מנחמים את יצחק הרצוג, נשיא מדינת ישראל, ומשפחתו על מות אמו.

Ronald S. Lauder. President of The World Jewish Congress, extends his condolences to President Isaac Herzog, Yoel, Ronit and Mike on the death of their mother, a fighter for Israel's Independence, diplomate and former Israel's first lady.

Sylvan and Margaret Adams and their family mourn the passing of a social and public service activist and extend their condolences to President Isaac Herzog, Ambassador Michael Herzog, Ronit Herzog Bronsky, Joel Herzog and their families.

Euro-Asian Jewish Congress, Dr. Mikhael Mirilashvili, Aaron Frenkel and Dr. Haim Ben Yakov extend their condolences to Isaac Herzog, President of the State of Israel and his family on the passing of his mother, the wife of the sixth President Chaim Herzog.

The World Jewish Congress, Ronald S. Lauder, President, and Gad Ariely, Chairman pf WJC Israel mourn the passing of former First Lady and extend their condolences to the entire Herzog family.

The partners and staff of Herzog, fox and Neeman Law Office extend their condolences to Joel, Mike, Isaac (Bougie) and Ronit and the entire Herzog family on the passing of their beloved, wife of founding Partner President Chaim Herzog z"l and mother of former Partner President Isaac Herzog.

The Combat Antisemitism Movement extends its condolences to President Isaac Herzog and his family on the passing of his mother.

The Board, Staff and Alumni of International March of the Living extend their condolences to President Herzog and the entire Herzog family on the passing of their beloved.

Ayelet Frish extends her condolences to her friend Isaac Hrezog, President of the State of Israel, and his family on the passing of his mother, wife of Chaim Herzog z"l, the sixth President of Israel.

The Jewish Agency for Israel, Yaakov Hagoel, Chairman of the World Zionist Organization, and Acting Chair of The Jewish Agency for Israel, Michael Siegal, Chairman of the Board of the Agency, Amira Ahronoviz, Director General and CEO of the Agency, Yaron Shavit, Deputy Chairman of the Executive of the Agency and Josh Schwarcz, Secretary General of the Agency, mourn the passing of the mother of President Isaac Herzog and the wife of former President Chaim Herzog z"l.

The Worldwide Kern Hayesod, Sam Grundwerg, World Chairman and Steven Lowy AM, Chairman of the World Board of Trustees, extend their condolences to the entire Herzog family on the passing of the mother of President Isaac Herzog and wife of Israel's Sixth President, Chaim Herzog z"l.

Schneider Children Medical Center of Israel and Friends, Dr. Efrat Bron Harlev, CEO Schneider Children's Medical Center of Israel, and Avigdor Itzchaky, Chairman of the executive Committee mourn the passing of the first Chairperson of Friends of Schneider Children Medical Center and extend their condolences to Isaac Herzog, President of the State of Israel and his family.

Real Estate Participations, Moshe Kiatzin, Chairman of the Board of Directors,  and Ruhama Avraham, General Manager, mourn the passing of a fighter for Israel's Independence and diplomat and extend their condolences to Isaac Herzog, President of the State of Israel, and the entire family.

The Israel Museum, Jerusalem, the Board of Directors and Staff mourn the passing of former First Lady and Friend to the Museum, and extend their condolences to President Isaac (Bougie) Herzog, Ambassador Michael Herzog and the entire family.

The worldwide WIZO organization mourns the passing of the wife of Israel's 6th President Chaim Herzog and social and environmental activist, and extends its condolences to President Isaac Herzog and family.

The International Christian Embassy, Jerusalem and Dr. Jurgen Buhler, President, extend their condolences to President Isaac Herzog and his family on the passing of his mother.

The International Fellowship of Christians and Jews, Yael Eckstein and Staff mourn the passing of Israeli President Isaac Herzog.

Genesis Philanthropy Group extends its condolences to President Isaac Herzog and his family on the passing of his mother.

The Jewish Federation of North America, Mark Eilf, Chair, Eric Fingerhut, President and CEO and Rebecca Capsi, Senior Vice President, extend their condolences to President Isaac Herzog, Ambassador Michael Herzog and their family on the passing of their beloved.

Hadassah, the Women's Zionist Organization of America, Hadassah International, Hadassah Family in Israel, Rhoda Smolow, National President, Naomi Adler, Chief Executive Officer,  and Audrey Shimron, Executive Director Hadassah Offices in Israel, mourn the passing of the First Lady, Diplomat and a Founding Member of Hadassah Israel, and extend their condolences to President Isaac Herzog, Ambassador Michael Herzog, Ronit Herzog Bronsky, Joel Herzog and their families.

Ohr Torah Stone Institutions, Rabbi Dr. Kenneth Brander, President and Rosh HaYeshiva, Rabbi Dr. Shlomo Riskin, Founder and Rosh HaYeshiva, Yinon Ahiman, Director General, and Zev Weiss, Chairman of Israeli Board of Directors, extend their condolences to the President of Israel Yitzchak Herzog and his family on the passing of his mother, former First Lady of Israel, Founder of the council for Beautiful Israel and social activist.

Dame Vivien Duffield and the Trustees and Staff of the Clore Israel Foundation extend their condolences to President Isaac Herzog and the entire Herzog family on the passing of their beloved, an environmental activist and founder of the Council for a Beautiful Israel.

The Jewish People Policy Institute, JPPL, Amb. Dennis Ross, Amb. Stuart Eizenstat and Prof. Yedidia Stern extend their condolences to their colleague Ambassador Michael Herzog and President Isaac Herzog on the passing of their mother.

Emunah Movement, Dina Hahn, President of World Emunah, Liora Minka, President of Emunah Israel, Hana Melamed, Chairperson of the Rabbanit Sara Herzog Scholarship Fund and Emunah members extend their condolences to president of Israel Isaac Herzog and the entire Herzog family on the passing of their mother.

Nefesh B'Nefesh Organization extends its condolences to President of Israel Isaac Herzog and the entire Herzog family on the passing of their beloved, wife of former President Chaim Herzog z"l and founer of the Council for a Beautiful Israel.

רשות יד ושם מנחמת את נשיא המדינה יצחק הרצוג, יו"ר אגודת ידידי יד ושם בשוויץ יואל הרצוג ושגריר ישראל בארצות הברית מיכאל הרצוג ומשפחתם על מות האם.

קהילת אהל משה בהרצליה אבלה ומנחמת את משפחת הרצוג על פטירת יקירתם, חברת הקהילה, רעייתו של נשיא המדינה השישי חיים הרצוג ז"ל, ממייסדי הקהילה.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מרכז חיים הרצוג לחקר המזרח התיכון והדיפלומטיה, פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא האוניברסיטה, פרופ' חיים היימס, רקטור, וד"ר אורית ואקנין יקותיאלי, יו"ר מרכז הרצוג, אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.

מועצה מקומית פרדס חנה כרכור מנחמת את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פטירת יקירתם, רעיית הנשיא השישי חיים הרצוג ז"ל.

חברת עמיגור מנחמת את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על מות אמו.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים אבלים ומנחמים את הנשיא יצחק (בוז'י) הרצוג, השגריר מיכאל הרצוג והמשפחה על מות יקירתם, אשת הנשיא השישי וידידת המוזיאון.

ארגון תגלית, צ'ארלס ברונפמן, יו"ר משותף, ג'וש נאש, יו"ר משותף, וגידי מרק, מנכ"ל, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פטירת אמו.

קרן וקסנר, הרבה אלקה אברהמסון, נשיאת הקרן, אלוף (מיל') עידו נחושתן, יו"ר הוועדה המייעצת, ורענן אביטל, מנכ"ל, מנחמים את נשיא מדינת ישראל יצחק הרצוג ומשפחתו על מות האם, ממייסדי המדינה והגברת הראשונה.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא וחוג ידידי שיבא, פרופ' יצחק רייס, מנהל המרכז הרפואי, יורם טיץ, יו"ר חוג הידידים, וורד גרינבוים, מנכ"לית חוג הידידים, מנחמים את משפחת הרצוג על פטירת יקירתם, מייסדת המועצה לישראל יפה.

חברת השתתפויות בנכסים, משה קלצ'ין, יו"ר הדירקטוריון, ורוחמה אברהם, מנכ"לית, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחת הרצוג על פטירת אם המשפחה, לוחמת לעצמאות ישראל ודיפלומטית.

ד"ר מרים אדלסון ובני ביתה מנחמים את חברם, נשיא המדינה יצחק בוז'י הרצוג, ומשפחתו על מות אמו.

ראש הממשלה וממשלת ישראל מנחמים את יצחק הרצוג, נשיא המדינה, השגריר מיכאל הרצוג ובני ביתם על מות האם, אשת ציבור ומייסדת המועצה לישראל יפה.

מכון ון ליר בירושלים ופרופ' שי לביא, ראש המכון, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג על מות אמו.

המכון למדיניות העם היהודי מנחם את השגריר מיכאל הרצוג, נשיא המדינה יצחק הרצוג והמשפחה על פטירת אם המשפחה.

הנהלת Zamir Choral Foundation, מתי לזר, מייסד ומנהל, והרב גבריאל סקולניק, נשיא ועד המנהלים מנחמים את נשיא המדינה חיים הרצוג ומשפחתו על מות יקירתם.

החוקרים והעובדים במוסד שמואל נאמן למחקר מדיניות לאומית מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחת הרצוג על פטירת האם.

מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש הישיבה, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד וראש הישיבה, ינון אחימן, מנכ"ל, וזאב וייס, יו"ר ההנהלה בישראל, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פ טירת יקירתם.

ארגון נפש בנפש, טוני גלברט, מייסד ויו"ר, והרב יהושע פס, מייסד ומנכ"ל, מנחמים את נשיא המדינה וידיד הארגון ומשפחת הרצוג על מות האם, הגברת הראשונה.

ההסתדרות הציונית העולמית, יעקב חגואל, יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית ויו"ר בפועל של הסוכנות היהודית, יזהר הס, סגן וממלא מקום יו"ר ההסתדרות הציונית העולמית, והלנה גלזר, יו"ר הוועד הפועל הציוני, מנחמים את משפחת הרצוג על פטירת יקירתם.

תנועת אמונה בישראל ובעולם, חנה מלמד, יו"ר קרן ע"ש הרבנית הרצוג, ליאורה מינקה, יו"ר אמונה, ודינה האן, יו"ר אמונה עולמית, מנחמות את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחת הרצוג על פטירת האם.

ריקי, מיכאל והילדים מנחמים את יואל, מייק, בוז'י, רונית ומשפחת הרצוג על מות האם.

ז'ק מהפר ומשפחתו מז'נבה מנחמים את ידידם הנשיא יצחק הרצוג ומשפחת הרצוג על מות האם.

ההסתדרות הלאומית אבלה ומנחמת את נשיא המדינה יצחק הרצוג על פטירת אמו.

קבוצת בשבע מנחמת את נשיא המדינה חיים הרצוג ומשפחתו על פטירת אמו.

המועצה לשימור אתרים, אלוף (במיל') אורי אור, יו"ר הוועד המנהל, אל"מ (במיל') עמרי שלמון, מנכ"ל, העובדים, חברי וחברות העמותה ומוסדותיה מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פטירת האם, מייסדת המועצה לישראל יפה ומראשונות פעילות הסביבה.

קרן מנדל מנחמת את נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל, ידידי קרן מנדל ומשפחת מנדל, על פטירת האם.

התאחדות התעשיינים בישראל, ד"ר רון תומר, נשיא ההתאחדות, ורובי גינל, מנכ"ל, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו על מות יקירתם.

הנהלת מל"ג ות"ת, חברי מל"ג ות"ת והעובדים מנחמים את נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג על פטירת אמו.

הנהלת האגודה למלחמה בסרטן, העובדים והמתנדבים אבלים ומנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחתו על פטירת יקירתם.

חברת תנובה, חיים גבריאלי, יו"ר, ואייל מליס, מנכ"ל, מנחמים את נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג ומשפחת הרצוג על מות האם, פעילה חברתית ואישיות ציבורית.

ההסתדרות הכללית החדשה, ארנון בר דוד, יו"ר, וחברי הנהגת ההסתדרות אבלים ומנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג על פטירת אמו, רעייתו של נשיא המדינה השישי חיים הרצוג ז"ל.

יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, עובדי הכנסת, אנשי משמר הכנסת וגמלאי הכנסת אבלים ומנחמים את נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג על פטירת אמו, פעילה חברתית שתרמה לקידומה של החברה הישראלית.

הנהלת בית הנשיא ועובדי בית הנשיא אבלים על פטירתה של אלמנת הנשיא השישי חיים הרצוג ז"ל ואמו של הנשיא האחד עשר יצחק הרצוג.

שר החוץ, הנהלת משרד החוץ והעובדים מנחמים את נשיא המדינה חיים הרצוג ושגריר ישראל בוושניגטון מיכאל (מייק) הרצוג ומשפחתם על פטירת האם.

חברי וחברות חיים וסמייסדת המועצה לישראל יפה ומחלוצות תחום איכות הסביבה בישראל.

הקונגרס היהודי העולמי, רונאלד ס. לאודר, נשיא, וגדי אריאלי, יו"ר, אבלים ומנחמים את משפחת הרצוג על פטירת יקירם, הגברת הראשונה לשעבר.

המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי איכילוב, הנהלת המרכז הרפואי ועמותת הידידים, פרופ' רוני גמזו, מנכ"ל המרכז הרפואי, יונתן קולבר, יו"ר עמותת הידידים, וורד רוט, מנכ"ל עמותת הידידים, מנחמים את נשיא המדינה יצחק (בוז'י) הרצוג ומשפחת הרצוג על פטירת יקירתם.

לקט ישראל, ארגון הצלת וחלוקת המזון לנזקקים, ג'וזף גיטלר, יו"ר ומייסד, וגדי כרוך, מנכ"ל, הוועד המנהל, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את נשיא המדינה ומשפחתו על פטירת יקירתם, אשת ציבור ופעילה חברתית.

ניסים זוארץ, נשיא התאחדות תעשייני היהלומים בישראל, בועז מולדבסקי, נשיא בורסת היהלומים הישראלית וארנון יובל, יו"ר מכון היהלומים הישראלי, מנחמים את נשיא המדינה יצחק הרצוג ומשפחת הרצוג על פטירת אם המשפחה.

מפגלת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי, יו"ר המפלגה וחברי וחברות המפלגה מנחמים את יצחק ומשפחת הרצוג על מות יקירתם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם, אלמנתו של האלוף חיים הרצוג ז"ל, נשיאה השישי של מדינת ישראל, התגוררה בהרצליה.

ארגון נכי צה"ל, נכות ונכי צה"ל, הנהלת הארגון והעובדים אבלים ומנחמים את נשיא המדינה והמשפחה על פטירת יקירתם, אשת ציבור ופעילה חברתית.

המועצה לישראל יפה, רו"ח מיקי בלומנטל, יו"ר, ויצמן משיח, מנכ"ל, אברהם כץ עוז, נשיא, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, הנשיאה הבינלאומית הראשונה של המועצה, אשת ציבור ופעילה חברתית.

משרד צברי פרקש ושות, עורכי דין, מנחם את המשפחה, המנהלים והעובדים בחברת פמה על פטירת יקירם.

ישיבת הכותל, הצוות, הרבנים והתלמידים מנחמים את משפחת ונגרובסקי ואת יעקב ונגרובסקי, בוגר הישיבה וחבר עמותת הישיבה על פטירת אבי המשפחה.

מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, הרב חיים דרוקמן, יו"ר, ואלחנן גלט, מנכ"ל, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

אוניברסיטת בר אילן וחבר הנאמנים של האוניברסיטה אבלים ומנחמים את משפחת ונגרובסקי על פטירת יקירם, יו"ר חבר הנאמנים לשעבר, חבר מועצת המייסדים של האוניברסיטה, דוקטור לשם כבוד של האוניברסיטה, תמך בפרוייקט הקמת המרכז למבקרים ומצפה לב הקמפוס ע"ש ונגרובסקי וייסד את בית המדרש אוהל שרה ע"ש סוזי ונגרובסקי ז"ל.

המכון הגבוה לתורה, בית המדרש והמדרשה באוניברסיטת בר אילן מנחמים את משפחת ונגרובסקי על פטירת אבי המשפחה.

מוסדות קרית הישיבה בית אל אבלים ומנחמים את ילדיו ומשפחתו על פטירת יקירם.

רשת שעלים, שעלי תקווה, הגרעינים התורניים והבתים החמים מנחמים את משפחת עמנואל על פטירת יקירתם, אשר השתתפה בהקמת הבית החם הראשון לילדים בסיכון.

יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר ועובדי הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר כנסת לשעבר.

מנהלת מוניציפלית חברון והיישוב היהודי בחברון אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, איש תנועת ההתיישבות וממקימי עיר האבות.

מועצת קריית ארבע חברון, אליהו ליבמן ראש המועצה ותושבי הקריה אבלים על פטירתו של אחד ממייסדי עיר האבות קריית ארבע חברון וישיבת ניר.

ישיבת ניר קרית ארבע חברון אבלה על פטירתו של ראש הישיבה וממייסדיה וממקימי היישוב היהודי בחברון.

ישיבת שבי חברון ומוסדותיה אבלים על פטירתו של ראש ישיבת ניר קריית ארבע חברון.

איגוד הישיבות הגבוהות אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם, ראש ישיבת ההסדר ניר, קריית ארבע חברון.

ממשלת ישראל והעם בישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם אשר נרצח בפיגוע ירי בשומרון.

ישיבת בני צבי אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, בוגר הישיבה אשר נרצח על ידי בני עוולה.

משפחות דימנטמן ואלק, אתיה ודוד מודים לכל המנחמים.

מטה רשת הגרעינים התורניים שעלים, צוותי מועדוניות הבתים החמים ומוסדות הרשת מנחמים את דודו שוורץ על מות אמו.

רשת הגרעינים התורניים וקהילות שעלים, רבני הקהילות, כפרי הסטודנטים ומוסדות הרשת מנחמים את הרב רחמים נסימי, יו"ר ומייסד הרשת, על מות אחותו.

רבני השכונות והקהילות בעיר כפר סבא, תלמידיו ותושבי העיר כפר סבא, הרב ששון טרבלסי, ראש המועצה הדתית, ועובדי המועצה הדתית אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, רב העיר כפר סבא שישים שנים ויותר, בן 92 במותו.

חברת יילמזלר אינטרנשיונל, חברה לבניין בע"מ מנחמת את עו"ד גיא יפרח ובני ביתו על מות האב.

החברים והתושבים במושב כפר מימון מנחמים את משפחת יפרח על מות יקירם, חבר המושב.

עיתון בשבע מנחם את גיא יפרח על פטירת אביו.