מוסדות בית לפליטות קרית בנות מודיעים כי במלאות שלושים לפטירתו של מנהל המוסדות יתקיים טקס זכרון והתעוררות לנשים ביום ד' ה- 21.06.17, בשעה 18.00, באולם המוסדות, רחוב בהר"ן 1 (הכניסה מרחוב חיי אדם 30).
ישאו דברים: מנהלי המוסדות, בתו הרבנית יורוביץ, אסתר מלכה מועלם, אסתר ווייסנשטרן ונעמי יפרח ותוצג מצגת היסטורית של המוסדות.

משפחת פרידלנדר מסאו פאולו – ברזיל אבלה.
ההלוויה תצא ביום ה' ה- 16.06.16, בשעה 10.00, מבית הלוויות שמגר בדרכה כל בית עלמין הר המנוחות.
יושבים שבעה במלון לאונרדו פלזה ירושלים, בין השעות 09.30 – 13.00, 16.30 – 21.30.
המנוחה הייתה אלמנתו של נפתלי צבי נח ז"ל.

הנהלת מוסדות בית לפליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות אבלה ומנחמת את נטע אריה יהודה והמשפחה על פטירת יקירתם.

המשפחה אבלה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הלפרן 13, בני ברק, בין השעות 09.00 – 13.30, 17.00 – 22.00.

ישיבת חכמי לובלין אבלה על פטירתו.

עיריית בני ברק, חנוך זייברט, ראש העיר, אברהם רובינשטיין, מ"מ ראש העיר, סגני ראש העיר, חברי מועצת העיר והתושבים אבלים על פטירתו.
המנוח היה ראש ישיבת חכמי לובלין ומחבר שו"ת שבט הלוי.

בית התבשיל הרעב דפק על דלתך פתחנו לו, שמחנה קרקובסקי וישראל לייכטר אבלים על פטירתו.

ארגון קופת העיר אבל על פטירתו.
המנוח היה נשיא ומייסד קופת העיר.

מפעל שונה הלכות אבל על פטירתו.

עיריית ביתר, מאיר רובינשטיין, ראש העיר, ממלא מקום ראש העיר, סגניו, חברי מועצת העיר והתושבים אבלים על פטירתו.

עיריית אלעד, ישראל פרוש, ראש העיר, ממלא מקום ראש העיר, סגניו, חברי מועצת העיר והתשובים אבלים על פטירתו.

צוות משרד רב העיר בני ברק אבל ומנחם את בנו, רבי חיים מאיר וואזנר, ראש ישיבת חכמי לובלין וגבא"ד זכרון מאיר והמשפחה על פטירת יקירם.

 מרכז התורה, ועד הישיבות בארץ ישראל, אבל על פטירתו.

 עיריית בית שמש, לשכת הדובר, משה אבוטבול, ראש העיר, סגניו וחברי מועצת העיר אבלים ומנחמים את בנו, רבי בן ציון, רב קהל שבט הלוי בבית שמש, על פטירת אביו.

ועדת הרבנים לענייני תקשורת אבלה על פטירתו.

היכל הוראה ירושלים, החכמים, הרבנים וההנהלה אבלים ומנחמים את בנו, חיים מאיר, ראש ישיבת חכמי לובלין והמשפחה על פטירת יקירם.

קהל שבט הלוי בבני ברק, מודיעין עילית, ירושלים, ביתר, אשדוד ואלעד אבל על פטירתו.

ארגון הצלה גוש דן, רבי שמאול אליעזר שטרן, רב הארגון, ההנהלה והמתנדבים אבלים על פטירתו.
המנוח היה נשיא ארגון הצלה גוש דן.

תלמוד תורה חתם סופר זכרון מאיר אבל על פטירתו.
המנוח היה נשיא תלמוד התורה.

צדקת רבי מאיר בעל הנס, כולל שומרי החומות, ההנהלה בארץ ובעולם אבלים על פטירתו.
המנוח היה נשיא כולל שומרי החומות.

מועצת גדולי התורה בארץ ישראל אבלים על פטירתו.

הועדה לענייני שמיטה, הרב משה יהודה ליב לנדא, ראש הועדה, חברי הועדה וההנהלה אבלים על פטירתו ומנחמים את בניו על פטירת יקירם.

הנהלת מוסדות בית לפליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות אבלה על פטירתו.

חברת מלכות וקסברגר אבלה על פטירתו.

הנהלת בנק פועלי אגודת ישראל אבלה על פטירתו.

מכון מעינות הלוי, ההנהלה, הרבנים והצוות אבלים על פטירתו.

חברת תנובה אבלה ומנחמת את המשפחה, קהילת קהל שבט הלוי ותלמידיו בישיבת חכמי לובלין על פטירת יקירם.

ארגון פעילים יד לאחים והנהלת הארגון אבלים ומנחמים את בנו חיים מאיר הלוי ואזנר, רב ואב"ד זכרון מאיר וראש ישיבת חכמי לובלין והמשפחה על פטירת יקירם.

ארגון מאורות הדף היומי אבל על פטירתו.

קרן שביעית אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

המרכז הרפואי מעייני הישועה, ועד ההלכה, נשיא המרכז הרפואי, ההנהלה והדירקטוריון אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח שימש כיו"ר ועד ההלכה במרכז הרפואי.

ארגון אחיה אבל ומנחם את בנו ר' חיים הלוי והמשפחה על פטירת יקירם.
המנוח היה נשיא ארגון אחיה.

בית מדרש, בד"ץ ובית הוראה שבט הלוי-בית יעקב מודיע כי ביום ה' ה- 16.04.15, תתקיים עצרת מספד במעמד אדמו"רים ורבני העיר, בבית המדרש, רחוב נחל שורק 25, רמת בית שמש א'.
בשעה 18.45 תתקיים תפילת מנחה.
יספדו למנוח בעצרת: רבי זושא הורביץ, רב קהילות החסידים באלעד, רבי חזקיהו מישקוביסקי, משגיח ישיבת ארחות תורה ורבי בן ציון יעקב וואזנר, בן המנוח.
תפילת מעריב תתקיים בסיום העצרת.
ניחום אבלים בבית המדרש יתקיים ביום ה' ה- 16.04.15 בין השעות 08.00 – 12.00, 14.30 – 17.00, 20.30 – 23.00 וביום ו' ה- 17.04.15, בין השעות 07.00 – 08.30.

המרכז הארצי למען טהרת המשפחה בישראל וההנהלה אבלים ומנחמים את בנו רבי חיים מאיר, נשיא המרכז הארצי, ומשפחתו על פטירת יקירם.

הנהלת מבשלות בירה לאומיות אבלה ומנחמת את בנו הרב אברהם אליהו וואזנר, חבר בד"ץ חוג חתם סופר פתח תקווה ומשפחתו על פטירת יקירם.

הנהלת מכבי שירותי בריאות מנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

קרן אברהם הכהן, אברהם הכהן קאהן, יו"ר, שלמה הכהן קאהן, סגן יו"ר, ועד רבני הקרן וחתני הקרן אבלים ומנחמים את בנו, ר' חיים, מאיר הלוי ואחיו על פטירת יקירם.
המנוח היה נשיא הקרן.

הנהלת דרשו, קרן עולמית לחיזוק ועידוד לימוד התורה, הרבנים והתלמידים אבלים על פטירתו.

ועד הכשרות בד"צ חוג חתם סופר פתח תקווה, רבני הבד"ץ, המפקחים והמשגיחים אבלים ומנחמים את בנו, אחד מרבני בד"צ חוג חתם סופר ומשפחתו על פטירת יקירם.

הנהלת קהילת משכנות יעקב ובית מדרש גדול בית פנחס אבלים על פטירתו.
ביום ה' ה- 16.04.15, בתום השבעה, תתקיים עצרת חיזוק והתעוררות בבית המדרש, רחוב האדמו"ר מסדיגורא 25, רמת שלמה, ירושלים, מיד לאחר תפילת מנחה בשעה 19.00. בעצרת ישאו דברים: רבי שמחה רבינוביץ, רבי שמואל אליעזר שטרן, מתלמידי המנוח, רבי אהרון הלוי ואזנר, ראש כולל שארית יוסף ומו"צ בבית הוראה נתיבות חיים בירושלים.

קהל מחזיקי תורה באלטימאר וכולל אברכים תפארת משה אריה באלטימאר אבלים על פטירתו.

החכמים והרבנים במוסדות עוז והדר בארץ ובחו"ל אבלים על פטירתו.

חברת רוזנר'ס פיש אבלה ומנחמת את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם.

תנועת אגודת ישראל בארץ ישראל והמרכז הארצי אבלים על פטירתו.

במלאות שנה לפטירתו תתקיים עלייה לקברו ביום ה' ה- 07.04.16, בית עלמין שומרי שבת זכרון מאיר, בני ברק.
הסעות יצאו מרחוב רבי עקיבא – חזון איש החל מהשעה 10.00 בכל שעה עגולה וחזור כל חצי שעה ובין השעות 13.00 – 19.00 כל חצי שעה הלוך ושוב.

מוסדות בית לפליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות, ההנהלה, הצוות והתלמידות אבלות על פטירתה.
ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 29.03.14, בית עלמין הר הזיתים.
יושבים שבעה בבית בתה, משפחת בריזל, רחוב אדמון 3, מול בית המדרש תולדות אהרן.
המנוחה הייתה אלמנתו של ר' נפתלי ז"ל, מייסד ומנהל המוסדות.

מוסדות בית לפליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות וההנהלה מודיעות כי במלאת  שלושים לפטירת יקירתם יתקיים מספד לזכרה ביום ד' ה- 29.01.14, בשעה 20.00, באולם הכינוסים שליד פנימיית בית לפליטות, רחוב בהר"ן 1, ירושלים.
המנוחה הייתה מחנכת במוסדות, רעייתו של הרב שלמה פפנהיים שליט"א, מייסד ומנהל המוסדות.

אבלים: משפחות: ראזנפעלד, בריזל, וועבערמאן, סטאריק, זעליקאוויטש, שטערן ומאנדרער.
ההלוויה יצאה ביום ד' ה- 01.02.12 ממוסדות בית לפליטות, דרך בית המדרש תולדות אהרן לחלקת רבותיו בבית העלמין בהר הזיתים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב החומה השלישית 4, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 22.00.
המנוח היה מייסד ומנהל מוסדות בית לפליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות וממכובדי ק"ק תולדות אהרן.

מוסדות בית פליטות, קרית בנות ובית החלמה ליולדות, הנהלת המוסדות בארץ ובחו"ל, הצוות והתלמידות מנחמים את המשפחה, אשתו, בנותיו, ובנו, הרב משה יונה, מנהל המוסדות, על פטירתו.

אבלים: המשפחה ובית הכנסת לדרמן. ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 15.10.11 בבית העלמין שומרי שבת זכרון מאיר. זמני ניחום אבלים בבית קניבסקי: יום ו' ה- 21.10.11 בין השעות 10.00 – 14.00, מוצ"ש ה- 22.10.11, עד השעה 21.00, שאר הימים משעה 10.00 ועד מנחה גדולה ובין השעות 16.30 – 21.00. במוצ"ש ה- 22.10.11 יתקיים מספד בבית הכנסת לדרמן, רחוב רשב"ם 19, בני ברק, בהשתתפות: ראש הישיבה הגראי"ל שטינמן, רבי יצחק זילברשטיין ורבי יצחק קולדצקי. נשים מתרכזות במעלה רחוב רשב"ם לכיוון דבורה הנביאה. לא תתאפשר גישה לעזרת נשים בבית הכנסת לדרמן לאחר השעה 20.30.

עיריית בני ברק, יעקב אשר, ראש העיר, מנחמים את רבי חיים קנייבסקי ורבי יוסף שלום אלישיב על פטירתה.

קופת העיר מנחמת את אביה, בעלה, בניה, בנותיה, אחיה ואחיותיה על פטירתה. המנוחה הייתה בתו של הרב אלישיב ואשתו של רבי חיים קנייבסקי, מייסד ונשיא קופת העיר.

רבני ועד הרבנים לעניני צדקה בארץ הקודש מנחמים את אביה, הרב אלישיב, מייסד ועד הרבנים, את בעלה, רבי חיים קניבסקי, את בניה רבי אברהם ישעי', רבי שלמה ורבי יצחק שאול ואת אחיה רבי שלמה, רבי משה, רבי בנימין ורבי אברהם על פטירתה.

הועד העולמי למען הנזקקים בארץ ישראל, הועדה הרוחנית, ההנהלה והמתנדבים מנחמים על פטירתה. המנוחה הייתה אשתו של רבי חיים קניבסקי ובתו של רבי יוסף שלום אלישיב.

מוסדות קבר רחל מנחמים את אביה, הרב אלישיב, את בעלה, רבי קנייבסקי ואת בניה ואחיה על פטירתה.

מוסדות קרית בנות, בית לפליטות, בית החלמה ליולדות, הנהלת המוסדות, הצוות, החניכות ואברהם ישעי' שטרן, מנכ"ל קרית בנות מנחמים את אביה, בעלה, בניה: רבי אברהם ישעי', רבי שלמה ורבי יצחק שאול, בנותיה: הרבנית שטיינמן, הרבנית קולדצקי, הרבנית צביון, הרבנית ברוורמן והרבית עפשטיין, אחיה ואחיותיה על פטירתה. המנוחה הייתה בתו של הגרי"ש אלישיב ואשתו של רבי חיים קנייבסקי.

כולל דרך אמונה, ההנהלה, הרבנים והתלמידים מודיעים כי במלאות שלושים ימים לפטירתה תתקיים עצרת מספד והתעוררות ביום ה' ה- 10.11.11, בהיכל הכולל בבית המדרש תכלת מרדכי, רחוב בעל השאילתות 30, גבעת שאול, ירושלים. תפילת ערבית תתקיים בשעה 20.00. בעצרת ישתתפו בניה, אחיה וחתניה ויישאו בה דברים לאחר תפילת הערבית: ר' עזריאל אויערבך, בנה: ר' שלמה קניבסקי, חתנה: ר' זליג ברוורמן ור' ישראל מאיר שושן. המנוחה הייתה אשתו של הגר"ח קניבסקי ובתו של הגרי"ש אלישיב.

אבלים: משפחות: מוסבאכר, הרשנבוים, וידיסלבסקי, פרידמן, בלייכפלד ורוזנבוים. ההלוויה תצא ביום ד' ה- 16.02.11, בשעה 09.30 מבית הלוויות שמגר, דרך בית המדרש דנור, רחוב רלב"ח להר המנוחות. יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב מנחת יצחק 15, ירושלים, בין השעות 09.00-13.00, 16.00-22.00. המנוח, תושב  ציריך – שוויץ, היה בנו של ר' יששכר ז"ל.

איחוד מוסדות גור בארץ ישראל, הרבנים, המורים, התלמידים וההנהלה המרכזית  מנחמים את אימו, את אלמנתו ואת המשפחה על מותו. המנוח היה חבר מועצת הנשיאות העולמית שע"י איחוד מוסדות גור.

תלמוד תורה וומתיבתא דחסידי גור ירושלים מנחמים את אימו, את אלמנתו ואת המשפחה על מותו.

מוסדות התורה והחסד "אור בית שמש", הרב יהושע אשלג, מנכ"ל, הרבנים והתלמידים, מתיבתא "בית ישראל", רשת הכוללים "צדקת אפריים", תלמוד תורה "בית ישראל" דחסידי גור ומפעלי חסד מנחמים את רעייתו, את ילדיו ואת המשפחה על מותו.

ישיבת פני מנחם דחסידי גור-בית שמש, ההנהלה, הרבנים והתלמידים מנחמים את אימו, אלמנתו ובניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה והמשפחה על מותו.

הידידים והמוקירים מתפללי שטיבל 56, בני ברק מנחמים את יצחק אריה הכהן מוסבכר והמשפחה על מות אביהם. המנוח היה בן הרב יששכר.

קריית ישיבת חידושי הרי"מ, בית המדרש הגדול בית ישראל, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה, כוללי אברכים, הנהלת הישיבה, הרבנים והתלמידים מנחמים את אמו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' יוסף, ר' ישראל ור' יצחק אריה, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל, ר' דוד והמשפחה על מותו.

בית החסידים תולדות יוסף צבי, דחסידי גור, אשדוד, מתפללי בית החסידים וקרן הבניין מנחמים את  המשפחה, אלמנתו ובנו: ר' אברהם שלמה על מותו.

מוסדות שפתי צדיק, ישיבה קטנה, ישיבה גדולה, כולל אברכים, קרייה חסידית חצור הגלילית, הצוות הרוחני, ההנהלה והתלמידים מנחמים את אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף ור' יצחק אריה, בוגר המוסדות, והמשפחה על מותו.

הנהלת קרן הצלת דורות מנחמת על מותו. המנוח היה תושב ציריך, שוויץ.

ישיבה גדולה "בית הרא"ם" דחסידי גור, הנהלת הישיבה, הרבנים והתלמידים מנחמים את חתנו ר' מרדכי דוד וידיסלבסקי, בוגר הישיבה, והמשפחה על מותו. המנוח היה בן ר' יששכר ומחסידי גור.

עלי שיח, דיור, תעסוקה ושילוב בקהילה, חיים פרקל, מנכ"ל מנחמים את אימו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה, גב" הרשנבוים וגב' וידיסלבסקי, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל, ר' דוד על מותו.

בית לפליטות, קרית בנות, בית החלמה ליולדות, הנהלת המוסדות מנחמים את רעייתו והמשפחה על מותו. המנוח היה תושב שווייץ.

תלמוד תורה ומתיבתא "פני מנחם" דחסידי גור, ההנהלה, המחנכים והתלמידים מנחמים את אימו, אלמנתו, בניו: ר' אברהם שלמה, ר' ישראל, ר' יוסף, ר' יצחק אריה, אחיו: ר' יהודה משה, ר' בנימין, ר' רפאל והמשפחה על מותו.