אבלים: משפחת בן יעקב וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 11.12.20, בשעה 12.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
קטגוריה: קיבוץ דגניה א
דגניה א מודעות אבל
גילה מדינה ז"ל
אבלים: מידד, טל, נועה ורוני, יעל, קובי, גל ואגם, דני ופאולה, אראלה ויקי.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 18.07.19, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה ברחוב התאנה 18/20, גילה, ירושלים. אראלה תשב בימים ב' ו-ג' ה- 22-23.07.19 בטבעון.
המנוחה הייתה בתם של נירה ויושקה גבעול ז"ל.
רחל (רליק) וכמן ז"ל
אבלים: בניה: עמוס ויובל וכמן ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 04.07.19, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה ברחוב גיבורי גטו ורשה 10, חיפה.
בית הספר הריאלי העברי בחיפה אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירתם, גמלאית בית הספר.
שרה הדר ז"ל
אבלים: משפחת הדר וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.05.19, בשעה 16.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית הבן אלון הדר, קיבוץ דגניה א'.
בוורלי לוי ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.02.19, בשעה 14.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
אסתי שגיא ז"ל
אבלים: משפחת שגיא, משפחת ליס, משפחת טל וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 11.11.18, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המנוחה.
חיותה קריגר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 03.10.18.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
בתיה לוריא ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 27.06.18, בשעה 11.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
שאולי לוי ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 18.06.18, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
יהודית גיל לבית לוין
אבלים: בנותיה: נירה ופנחס שלום, תרצה גיל, רוני ויותם פלמוני, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 30.05.18, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרא"ה 2 א', קומה 8, רמת גן.
ארז סטרוד ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.12.17, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ דגניה א'.
המנוח היה בן הקיבוץ.
עמליה אילן ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 03.10.17, בשעה 16.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
ישראל ילניק ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.09.17, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ דגניה א'.
חנה פיין ז"ל
אבלים: הרצל, הבנים: יואב ויגאל, הכלה: דקלה, הנכדים, הנינה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 04.09.17, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ דגניה א'.
אילנה הוכבאום ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 31.03.17, בשעה 10.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה.
רות בן יעקב ז"ל
אבלים: שמוליק ומלכה, שרול והדסה, מירה ורפא, הנכדים, הנכדות, הנינים והנינות וקיבוץ דגניה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 02.11.16, בשעה 15.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המנוחה.
חברת אלון חיפושי גז טבעי בע"מ מנחמת את ישראל (שרול) בן יעקב ומשפחתו על מות אמו.
המנהלים והעובדים בקבוצת דור אלון מנחמים את שרול (ישראל בן יעקב) על מות אמו.
דנה ושמעון שבס מנחמים את שרול בן יעקב, המשפחה וקיבוץ דגניה א' על מות אם המשפחה.
דינה ליס ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 18.05.16, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
מאיר ברהון ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 28.12.15, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ דגניה א'.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
החברים בקבוצת שדמה מנחמים את אברהם ברהון על מות אביו.
רחל (קלרה) לוי ז"ל
אבלים: בתה: סמדר, נכדיה וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 15.12.15, בשעה 14.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ דגניה א'.
שמואל גיל ז"ל
102 שנות בניין הארץ באו לקיצן
שמואל גיל
הלך לעולמו
ההלוויה תתקיים ביום ו', 11.9.15, בשעה 17:00, בקיבוץ דגניה א'
יושבים שבעה בבית משפחת גיל, רח' הרא"ה 2 א', קומה 8, ר"ג
אבלים: אשתו: יהודית גיל
בנותיו: נירה ופנחס שלום, תרצה גיל, רוני ויותם פלמוני
נכדיו וניניו
אסתר ברנשטיין ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 26.03.15, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יויה (יונה) שפירא לבית ברץ ז"ל
אבלים: בשמת ורון שפירא, הנכדים, הנינים וקיבוץ דגניה א'.
הההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.04.14, בשעה 16.30, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
יושבים שבעה בבית משפחת שפירא בפוריה עילית, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
נשיא בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את רון שפירא, שופט בית המשפט המחוזי חיפה, והמשפחה על מות אמו.
שי יהושע שושני ז"ל
אבלים: אשתו: סיגל שושני, בניו: שחף, שניר, שיזף ושריג וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.08.12, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
החברים במכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן מנחמים את סיגל ומשפחת שושני על מות הבעל והאב.
אלדן אנקורי ז"ל
אבלים: משפחת אנקורי וקיבוץ דגניה א'.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 21.06.12, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א'.
אורי בלקינד ז"ל
אבלים: אשתו: סימה, ילדיו: אבי, גיא, אורית והנכדים, אחותו ואחיו וקיבוץ דגניה א.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 27.04.12, בשעה 12.00, בית עלמין קיבוץ דגניה א.
יונה ברנשטיין ז"ל
אבלים: משפחת ברנשטיין – יערי.
ההלוויה תתקיים ביום חמישי 05.01.12 בשעה 12:00 בקיבוץ דגניה א.
עמוס חן ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ דגניה א'. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 16.10.11, בשעה 16.00, בבית העלמין בקיבוץ דגניה א'. יושבים שבעה בבית המשפחה. המנוח היה חבר הקיבוץ.
יוסף יושקה גבעול ז"ל
אבלים: רעייתו: צופיה דניאלי גבעול, בנותיו: גילה ומידד מדינה, אראלה ויקי שלו, משפחות: דניאלי, בילצקי, נכדיו וניניו. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.4.11, בשעה 14:00, באדמת העמק בבית העלמין בקיבוץ דגניה א', אוטובוס ייצא מ"הבית", רח' הנצח 23, רמת-השרון בשעה 11:30, יושבים שבעה ברח' הנצח 23, רמת השרון. המנוח היה יקיר העיר תל אביב-יפו. (17.4.11)
דורון ספיר – יו"ר איגוד ערים דן לתברואה וצוות העובדים מנחמים את המשפחה על מות המנוח. המנוח היה בעבר יו"ר האיגוד. (18.4.11)
רון חולדאי, ראש עיריית תל-אביב-יפו, וחברי מועצת העיר מנחמים. המנוח היה חבר מועצת העיר בשנים 1983 – 1993. (18.4.11)
מטח (המרכז לטכנולוגיה חינוכית) מנחמים את אראלה שלו על מות אביה.(20.4.11)
אברהם אלן אדגר שפירא ז"ל
אבלים: אישתו: יויה שפירא, בנו: רון ובשמת שפירא, הנכדים וקיבוץ דגניה א'. ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 12.04.11, בשעה 16.30, בבית העלמין בקיבוץ דגניה א'. (12.04.11)
אבלים: אישתו: יויה שפירא, בנו: רון ובשמת שפירא והנכדים. ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 12.04.11, בבית העלמין בדגניה א'. יושבים שבעה בבית המשפחה בדגניה, בין השעות 10.00-13.00, 16.00-21.00. (13.04.11)
נשיאת בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את רון שפירא, שופט בית המשפט המחוזי בחיפה, על מות אביו. (14.04.11)
במלאת 30 יום למותו מודיעים המשפחה ובית דגניה א' על עלייה לקברו שתתקיים ביום ו' ה- 13.5.11, בשעה 11:00, בבית העלמין בדגניה א'. (12.5.11)
נח גומבו ז"ל
אבלים: נלי גומבו, חיים גומבו, זהבה פינקלשטיין, ישראל גומבו וקיבוץ דגניה א'. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 06.03.11, בשעה 13.30, בבית העלמין בקיבוץ דגניה א'. המנוח היה חבר הקיבוץ.
פרופ’ אמריטוס אברהם (אברהמל’ה) וכמן (וכיק) ז"ל
המשפחה אבלה.
הלוויה ביום 24.10.10 בשעה 15:30 בבית העלמין בקבוץ דגניה א'.
מודעת תנחומים פורסמה ע"י חברי הכשרת גבת-גזר-ראש הנקרה לרחל (רליק), לעמוס יובל ולכל המשפחה. על המודעה חתומים 34 זוגות ובודדים.
מודעת תנחומים למשפחה פורסמה ע"י האגודה לכתב התנועה אשכול-וכמן.
החברים במשרד מנחמים את יובל וכמן על מות אביו.
הטכניון, מכון טכנולוגי לישראל מנחם את המשפחה על מותו של פרופ' אמריטוס.
מנחמים את המשפחה: יו"ר וחברי האגודה לכתב התנועה אשכול-וכמן, הוועד המנהל והמועצה לשימור אתרים, עו"ד יאיר גרין, יו"ר הוועד המנהל, פרופ' אילן שול, נשיא האקדמיה, האקדמיה מוסיקה ולמחול – החוג לתנועה וכתב התנועה, בית הספר לאומנויות המחול.
פרופ' וכמן היה ממייסדי המועצה לשימור אתרים, והשתתף ביצירת כתב התנועה אשכול-וכמן.
המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים למותו, תתקיים עליה לקבר וגילוי מצבה ביום א' ה- 28.11.10, בשעה 15.00, בבית העלמין בקיבוץ דגניה א'.