אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 01.05.22, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית משפחת רימר בקיבוץ גת.
המנוח היה איש הדבורים.
קטגוריה: קיבוץ גת
קיבוץ גת מודעות אבל
טובה זלצברג ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.02.22, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוחה.
מאיר מלר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 18.11.21, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המשפחה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 19.00.
איריס נווה ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 07.10.21, בשעה 16.30, בית עלמין קיבוץ גת.
רחל רימר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 09.07.21, בשעה 10.30, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ גת, בין השעות 10.00 – 20.00.
גבי הולינגר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 04.06.21, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ גת.
ניצה סער ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.05.20, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת. יש להגיע עם מסכות הגנה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.
מרטין טני ז"ל
אבלים: נועה, יזהר, גל ורובי וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 11.04.19, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוח, בין השעות 11.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.
החברים במקהלת ברתיני אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
משה טנא ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 05.11.18, בשעה 14.00, מבית יד לבנים בקיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוח, החל מהשעה 11.00 בבקר.
החברים בתיאטרון צוותא אבלים ומנחמים את בלנקה, צור, ענת, אביתר והמשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל צוותא בשנים 1994 – 2013.
גליה בן אהרון ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 28.10.18, בשעה 15.00, מבית יד לבנים בקיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ גת.
מלכה היערי ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 18.10.18, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוחה, בין השעות 16.00 – 20.00.
המנוחה הייתה חברת קיבוץ גת.
רותי פורת ז"ל
אבלים: משפחות: פורת, גלזר ולהב וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 25.09.18, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
תמר לוי ז"ל
אבלים: הילדים: אתי, חגית, ורד ושלומית, האחים: נירה ועמי ובני ביתם וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 29.08.18, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ גת.
ארנון דין ז"ל
אבלים: אשתו: עמירה והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.05.18, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
סמי גנדלמן ז"ל
אבלים: שרה, זיו ונירית, דליה, נורית ואבי, הנכדים וקיבוץ גת.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 01.05.18.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ גת.
תרצה ספיר ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 20.03.18, בשעה 16.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בתל אביב בימים ד'-ה' ה- 21-22.03.18 ובקיבוץ כרמיה בימים ו'-א' ה- 23-25.03.18.
צביקה גתי ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ בארי.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 30.07.17, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ בארי.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
קיבוץ גת אבל של פטירתו.
אבי ליאור ז"ל
אבלים: אשתו: חוה, ילדיו: בועז ליאור, אסנת ליאור גל ומיה ליאור, חמותו: שרה שמידט והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 27.06.16, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה החל מיום ג' ה- 28.06.16, בבית המשפחה, רחוב הולנד 51, חיפה.
אלמנתו: חוה ליאור, ילדיו: אסנת גל, בועז ומיה, אחותו: ציפי רומן ומשפחותיהם מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיים טקס גילוי מצבה ביום ד' ה- 27.07.16, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ גת.
צבי תורן ז"ל
אבלים: משפחת תורן וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 20.01.16, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גת.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
גמליאל ויינר ז"ל
אבלים: משפחת ויינר וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.12.15, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ גת.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
אורה חיוון ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 21.04.15.
יושבים שבעה בבית משפחת חן בקיבוץ גת.
אברהם סיבוני ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 31.07.14, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוח בקיבוץ גת.
שרה זיגמונטוביץ ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ נגבה.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 23.07.14.
יושבים שבעה בבית משפחת בר בקיבוץ גת, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה האחרונה מבין מייסדי הקיבוץ.
רונית ויינר ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום ה' ה- 17.06.14, בשעה 18.00, מבית יד לבנים בקיבוץ גת.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
ציפורה בן מיכאל ז"ל
בצער רב אנו מודיעים על פטירת אמנו וסבתנו
ציפורה בן מיכאל ז"ל
הלוויה תתקיים ביום א', י' בסיוון תשע"ד, 8.6.14, בשעה 17:00
בבית העלמין בקיבוץ גת
ביקורי ניחומים ברח' זמיר 8, מזכרת בתיה, בין השעות 15:30-20:00
אבלים: נעמי גוראון, מיכה בן מיכאל, הנכדים, הנינים והמשפחה
אסתר הררי (פינצי) ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 26.06.13, בשעה 17.00, מחדר האוכל הישן בקיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ גת.
מיכל תרום ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 03.02.13, בשעה 15.00, מבית הבנים בקיבוץ גת.
יושבים שבעה בבית הבנים בקיבוץ גת, בין השעות 09.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.
דב שחר ז"ל
אבלים: אשתו: רחל שחר, ילדיו: אורה ועמוס רוטנברג, שושה ויגאל חדשי, דני ונעמי שחר, דורון ועירית שחר ושי ותמי שחר, אחיו ואחותו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 24.12.12, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גת.
ביקורי ניחומים בתאום עם המשפחה.
יצחק ניצן ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 29.10.12, בשעה 15.30, מבית הבנים בקיבוץ גת.
אברהם לוי ז"ל – כ״ז בסיון תשע״ב
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 17.06.12, בשעה 18.00, מבית הבנים בקיבוץ גת.
שם האב: חיים.
רחל ברמן ז"ל
אבלים: שלומית הבר ומשפחתה, מאיר ומשפחתו וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 09.02.12, בשעה 16.00, מבית הבנים בקיבוץ גת.
אנדה פישלר ז"ל
אבלים: אילנה, צבי, עזרי ומשפחותיהם וקיבוץ גת.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 04.03.12, בשעה 15.30, מבית הבנים בקיבוץ גת.
רישה דולב ז"ל
אבלים: משפחות: דולב, טנא וקיבוץ גת. ההלוויה תצא ביום א' ה- 17.07.11, בשעה 18.00, מבית הבנים בקיבוץ גת.
יעקב מונטיליה ז"ל
אבלים: המשפחה וקיבוץ גת. ההלוויה תצא ביום ה' ה- 31.03.11, בשעה 16.30, מבית הבנים בקיבוץ גת.