אבלים: הבן: שמעון ובלהה מושקוביץ, הבן: דודיק ז"ל, הבת: אורה ואלי גור, הבת: אתי וגבי אוחיון.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 13.05.18, בשעה 17.00, בית ההספד הספרדי, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית הבן, רחוב הנמר 21/4, מלחה, ירושלים.

אבלים: בניו: יואב ואופיר אלקלעי, נכדיו, נכדותיו, כלותיו ואהביו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 06.05.18, בשעה 16.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הרימון 51, מושב בר גיורא.
המנוח היה סופר ומחנך.

הסתדרות המעו"ף ושחר און, ארנון בן דוד, יו"ר והעובדים מנחמים את אופיר אלקלעי, עובד ההסתדרות ומשפחתו על מות האב.

אבלים: משפחות: בבלי, לארי ורייטר.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 30.04.18, בשעה 17.00, בית עלמין גבעת שאול, בית ההספד קהילת ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת בבלי, רחוב מבוא יורם 9, ירושלים, בין השעות 09.00 – 20.00.

סגנית שר החוץ, המנהל הכללי, הנהלת משרד החוץ, העובדים והגמלאים אבלים על פטירתו של גמלאי המשרד.

האקדמיה למוסיקה ולמחול ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, חבר בחבר הנאמנים ובוועד המנהל של האקדמיה.

נשיאת בית המשפט העליון, מנהלי בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את שרון לארי בבלי, שופטת בכירה בבית משפט השלום בירושלים ומשפחתה על מות אביה.

נציבות האו"ם לפליטים UNHCR אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם שניהל את משרד הנציבות בישראל בשנים 1999 – 2014.

אבלים: בניו: רני, אורי, יורם ובני ביתם, אחיו, אחיותיו, נכדיו, נכדותיו ואהביו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 17.04.18, בשעה 16.30, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קפסטט 13, אשקלון, לתיאומים: יורם – 052-5353333, אורי – 050-6278053.

שובל, עמותת גמלאי שירות הביטחון הכללי אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, חבר העמותה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.04.18, בשעה 17.00, בית הלוויות קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה ברחוב סוקולוב 16 ב', ירושלים.
המנוחה הייתה אשת חינוך.

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין, יו"ר הועד המנהל, הועד המנהל, נשיאת המכללה, הגמלאים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, חברה שנים רבות בוועד המנהל וגמלאית הסגל האקדמי.

ביאנקה, קרן ורועי גרפונקל מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיימו אזכרה וטקס גילוי מצבה ביום ו' ה- 20.04.18, בשעה 12.00, בית עלמין גבעת שאול. נפגשים ליד רחבת האוטובוסים המרכזית בשעה 11.50.

אבלים: רעייתו: רמה זוטא, ילדיו: שלומית, רותי ונתן זוטא, אחותו: תמר הורוביץ ובני ביתה, יונתן טליתמן, קרן זוטא, נכדיו: שירה, דפנה, אלונה, יסמין ויפתח, משפחות: דיין, טליתמן, מנשהפור ואבידר.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.04.18, בשעה 16.00, בית הלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת זוטא, רחוב מנדלי מוכר ספרים 4, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוח היה נצר למחדשי היישוב, בן ירושלים.

עובדי חברת IOSight בע"מ ודירקטוריון החברה מנחמים את נתן זוטא על מות אביו.

החברים במכללה האקדמית של תל אביב יפו מנחמים את ד"ר שלומית זוטא על מות אביה.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי משרד מבקר המדינה בירושלים.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.04.18, בשעה 16.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב גלבר 24, דירה 26, רמת דניה, ירושלים.

החברים: רחל בן בסט, תלמה וג'ו ברנר, ורדה וחנינא ברש, יהודית ושי גרינשפון, חנה ודובי לויטה, ליאורה וצביקה לינצ'בסקי, שרה ויוסי קרמן, נוגה ומשה קוטלר, בלה וסאשה קסלר, אסתי ושי שהמי, שושנה שטטר ומרים ואלי שמואלי אבלים ומנחמים את נעמי והמשפחה על פטירת יקירם.

השכנים והחברים מרחוב קובובי 23, ירושלים, מנחמים את נעמי, חגית, מיכל, יונתן ומשפחותיהם על פטירת יקירם.

יוצאי מחלקת הנפט במכון הגיאולוגי: שלמה אשכנזי, בנימין בוכבינדר, יוסי ברטוב, מוסיק גולדברג, דן גיל, טוביה וייסברוד, יוסי לנגוצקי, עמיחי סנה, עמנואל סקל וחיה שנהב אבלים ומנחמים את חגית, מיכל, יונתן, נעמי ובני ביתם על פטירת יקירם.

אבלים: בנותיה: תמנה הירש ודורית בלומנטל, נכדיה: ערן, איתי, יוחאי ושחר, נועה וגל ויפעה.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 22.03.18, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב כצנלסון 6 ג', ירושלים.
המנוחה הייתה חלוצת Dance Therapy לחולי אלצהיימר.

אבלים: דני דורי, רוני ואירית דורי, יעל ונתן במברגר, צ'רי פוגטה, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 18.03.18, בשעה 15.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת במברגר, רחוב האייל 40, מלחה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

Mourned by: his wife: Chana, his children: Danna Tabak, Eytan Wine, Maya Avayo and Ariel Wine and families.
The funeral will take place on Tuesday, 13.03.18, at 14.00, at Bet HaHesped Khilat Yerushalayim, Givat Shaul cemetery.
The Shiva will take place at 32 Mavo HaMaavak St., French Hill.
Services at 07/00 and 17.30.

The Jewish Federations of Canada UIA, Israel Residents committee, Leslie Gales, Chair, JFC-UIA, Faigi Zimmerman, Chair, IRC, Linda Kislowicz, President and CEO, and Yossi Tanuri, Director General, mourn his passing and extend their condolences to his wife, children and grandchildren.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: הילדים: שושי, דורית, צביקה, יאיר ורון, הנכדים: אורן, איילת, אלון, הילה, דפנה, מעיין, מיכאל, לירן, יעל ונדב, הנינים: גיא, זוהר, איתי, תמרה, הראל, יעלה, פולי ואסא והמטפלת: גרייס.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 25.02.18, בשעה 11.00, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים. נפגשים בבית ההספד קהילת ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הזמיר 45, מבשרת ציון, בין השעות 09.00 – 12.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה נפטרה בשנת ה- 101 לחייה.

בית חולים אלי"ן, ההנהלה והעובדים מנחמים את צבי גינוסר, יו"ר הוועד המנהל של בית החולים, ומשפחתו על מות אמו.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תצא ביום ג' ה- 13.02.18, בשעה 14.00, מבית הלוויות הספרדי (אחרי המחסום ימינה) בדרכה אל בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת עדנה ואריה לוי, רחוב החי"ל 41/7, הגבעה הצרפתית, צמרת הבירה, ירושלים.

אבלים: יעקב וצביה פריד, איתן וליסה פריד, ירון ואלונה פריד, נכדיה: רנן, אסף, ירדן, יונתן, עומר, זיו ושחר, ניניה: יובל, אורי ועמרי.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 31.01.18, בשעה 15.30, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה ברחוב הרצל 92, ירושלים בימים ד'-ה' ה- 31.01-01.02.18 ובימים ו'-ב' ה- 02-05.02.18 ברחוב הצדף 20, יפו.

אבלים: אשתו: מלכה הבר, ילדיו: לאה ונחום גדליה, שלומית וגור מושיוב, גיא ואפי הבר, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 24.01.18, בשעה 15.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת הבר, רחוב משה קול 37 א', דירה 4, ירושלים.

אבלים: בנה: מיכה ונורית אייל, בנה: יורם אייל ורבקה שולברג, בתה: רעיה עילם, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.01.18, בשעה 15.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, נופי ירושלים, רחוב שחראי 24, בית וגן, ירושלים.

אבלים: רעייתו: דליה קובל, בתו וחתנו: סיגל קובל ויוסף כהן, נכדיו: יותם, יפתח ואיתמר.
ההלוויה תצא ביום ג' ה- 16.01.18, בשעה 15.00, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב דוד מרץ 12, ירושלים.

אבלים: משפחות: רוה, סחלי ורגב.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 01.01.18, בשעה 14.00, בית הלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הדישון 5, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.

נגידת בנק ישראל, הנהלת הבנק, העובדים והגמלאים מנחמים את המשפחה על מות יקירם, גמלאי בנק ישראל.

אבלים: המשפחה והחברים.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 21.12.17, בשעה 11.30, בית עלמין גבעת שאול הספרדי, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, עמק הארזים, מוצא תחתית, בין השעות 09.00 – 19.00.

משפחת לנדסברג מנחמת את משפחת גיל על מות יקירם.

אבלים: אשתו: תרזה, בניו: יואב ובני ביתו ואבנר ובני ביתו, אחיו: אמנון ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 18.12.17, בשעה 13.00, בית הלוויות קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בית הכרם 23, כניסה ב', ירושלים.

אבלים: ענת ניר ובני ביתה ורונן בן זאב ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.12.17, בשעה 14.30, בית הלוויות קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב האייל 83, דירה 24, מלחה, ירושלים.

עמותת גמלאי בזק וארגון גמלאי בזק מנחמים את משפחת פרקש על פטירת יקירתם, גמלאית חברת בזק.

אבלים: אריה, גיורא וגלעד, הכלות, הנכדות, הנכד והנינות.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.12.17, בשעה 14.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב, מכון צוקרברג לחקר המים והמכונים לחקר המדבר ע"ש בלאושטיין אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, רעייתו של פרופ' אמריטוס אריה איסר, ממייסדי המכונים לחקר המדבר ומכון צוקרברג לחקר המים.

אבלים: בנה וכלתה: אריה ותקוה עפרי, בתה וחתנה: חוה ויעקב אליהו, נכדיה: גיא, שירה, הילה, יגאל ומתן, ניניה: אמונה, נגה, תהילה, איתיאל, תפילה, ענווה, הלל, אהרון, גילעד, ברכה, אלישיב, אילון, עומר וליאן.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 04.12.17, בשעה 15.00, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב שחראי 24, ירושלים.

אבלים: אוה ואשר מלצר, מיכל ואייל שאלתיאל, טל וליטל קליין, רוני קליין, דני ועינת קליין, נכדיה וניניה.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 04.12.17, בשעה 14.30, מבית ההספד קהילת ירושלים בדרכה אל בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ים המלח 5, ירושלים.

אבלים: בנו וכלתו: יאיר ואלישבע, נכדיו: גיא, ענת ומור.
ההלוויה תצא ביום ו' ה- 17.11.17, בשעה 10.30, מבית ההספד קהילת ירושלים, בדרכה אל בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב קדיש לוז 2/63, ירושלים.

אבלים: טליה וג'ק חביב, עזי ואליענה לוי, גדעון ואן פת, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.11.17, בשעה 11.00, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב נרקיס 8 א', ירושלים.
המנוחה הייתה אלמנתו של אפרים לוי ז"ל.

אבלים: רחל, שמואל, גיא וערן דן; אילנה, ישראל, שי וניצן רביד
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 08.11.17, בשעה 15.00, בית עלמין גבעת שאול, קהילת ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב שמשון 11 א', ירושלים.

סגנית שר החוץ, המנהל הכללי, הנהלת משרד החוץ, העובדים והגמלאים מנחמים את את אילנה רביד על פטירת אביה.

אבלים: ילדיה: חיים ונינה להב, גילה ורמי להב שניר, עמוס והדס להב, עדנה וערן להב צימרמן, אחיה: רחל אליהו (שטנר), דוד שטנר ושלמה שטנר ובני ביתם, גיסתה: דבורה בלינקוב ובני ביתה, נכדיה: מאיה, נעם, ירון, אורי ומעיין, תילי, שחר, ליאור, יובל, דפנה, מעין, אמיתי ורונה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 23.10.17, בשעה 14.00, בית עלמין גבעת שאול, בית ההספד קהילת ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב אחד העם 124, תל אביב.
המנוחה הייתה אלמנתו של גדעון להב ז"ל.

אבלים: בנו וכלתו: יונתן ונילי טל, נכדיו: שרון פרס, ג'וש, מאיה ודניאל טל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.09.17, בשעה 10.30, בית עלמין גבעת שאול, חלקת קהילת ירושלים, גוש כ"ב, חלקה ד'.
יושבים שבעה בבית בכפר, ביתן אהרון, בת חן ג' 37 (סמוך לנתניה), בימים ג'-ה' ה- 26-28.09.17, בין השעות 10.00 – 20.00.
המנוח היה פרסומאי, ירושלמי, בנם של מרדכי ושרה טמקין.

אבלים: אברהם (ארפי) ויינר; רחל, שמואל, גיא וערן דן; אילנה, ישראל, שי וניצן רביד.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.09.17, בשעה 15.30, בית עלמין גבעת שאול, בית ההספד קהילת ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב שמשון 11 א', ירושלים.

סגנית שר החוץ, הנהלת משרד החוץ, העובדים והגמלאים מנחמים את אילנה רביד על מות אמה.

אבלים: אחיה: חיים פז, אחייניה: גיל ויניב פז, רוני ודוד, תמר דניאל ואמיר אוחנה, שלומית ואלי, אביגיל, עילי ונגה, ניתאי והללי דוידוב, יואב ועדית, יאיר, איתמר ואריאל פז.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 27.08.17, בשעה 16.30, מבית ההספד בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה ברחוב מנדלי 5, דירה 13, ירושלים, בימים ב'-ג' ה- 28-29.08.17, בין השעות 16.00 – 20.00.

אבלים: משפחות: אבולוף, ארוש ובן אבי.
ההלוויה תצא ביום ה' ה- 17.08.17, בשעה 15.00, מבית ההספד הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב לודוויג בלום 10, רמת מוצא, ירושלים.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.