הקולג', מכון ללימודי יהדות אבל.
המנוח נפטר ב- 05.05.18 בארה"ב.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 08.05.18 בארה"ב.
תפילה לזכרו תתקיים ביום ג' ה- 08.05.18, בשעה 08.30, בקמפוס בירושלים, רחוב המלך דוד 13.
המנוח היה נשיא ההיברו יוניון קולג'.

המשפחה אבלה.
ביום ג' ה- 17.05.16 בשעה 16.45, ינשאו הספדים במוזיאון ינקו דאדא בעין הוד ומשם תצא ההלוויה ותתקיים בשעה 18.00, בית עלמין עין הוד.

מרכז חינוך ליאו בק, בתיה רומן, יו"ר מועצת המנהלים ודני פסלר, המנהל הכללי, אבלים על פטירתו.
המנוח היה המנהל השני של מרכז החינוך, רב, מורה ומחנך.

מוזיאון ינקו-דאדא עין הוד, ההנהלה וצוות העובדים
אבלים על מותו של חברנו
הרב ראובן סמואלס ז"ל
יואב מסר–יו"ר

מודעת השתתפות הארץ 17.5.16

מועצת הרבנים המתקדמים, ההיברו יוניון קולג' והתנועה הרפורמית בישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
המנוח ניהל בעבר את מרכז החינוך ליאו בק, היה מחנך ונמנה על היהדות הרפורמית בישראל.

ההיברו יוניון קולג', המכון למדעי היהדות אבל על פטירתו.
המנוח היה דיקן ואיש סגל בהיברו יוניון קולג', לחם במלחמת העצמאות, מייסד ודיקן הקמפוס בירושלים בשנים 1966 – 1980, סופר, עורך ומתרגם של ספרות עברית מודרנית.
לפרטים – iben-zvi@huc.edu.

אבלים: אילנה, הילה, מוריה, ברק ובני ביתם. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.11.11, בשעה 15.00, בבית העלמין בקיבוץ קריית ענבים. יושבים שבעה בבית משפחת זמר, רחוב לויטן 4, תל אביב. המשפחה מבקשת להמנע מביקורי ניחומים בין השעות 14.00 – 16.00.

התנועה הרפורמית בישראל, מועצת הרבנים המתקדמים בישראל, היברו יוניון קולג'-מכון למדעי היהדות מנחמים את המשפחה על פטירתו. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.11.11, בשעה 15.00, בבית העלמין בקיבוץ קרית ענבים. המנוח היה מחלוצי היהדות המתקדמת בישראל.

נפטי מנחמים את ברק, חבר לעבודה ומשפחתו על פטירת אביו.

מרכז דניאל ליהדות מתקדמת בתל אביב יפו מנחם על מותו. ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.11.11, בשעה 15.00, בבית העלמין בקיבוץ קריית ענבים. יושבים שבעה בבית משפחת זמר, רחוב לויטין 4, תל אביב. המשפחה מבקשת להמנע מביקורי ניחומים בין השעות 14.00 – 16.00. המנוח היה הרב המייסד של קהילת קדם ומייסד בית דניאל.

אבלים: משפחות: אברמוב, גרץ, דולר ובן טובים, צוות העובדים בבית המשפחה: סילביה, גוואדה והאגוב. תתקיים התכנסות פרדה ביום ד' ה- 31.08.11, בשעה 15.45 בגן הפסלים במוזיאון ישראל ומשם תצא ההלוויה לבית העלמין בהר הזיתים. המנוחה הייתה בת 99 במותה ונפטרה בירושלים.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים מנחמים את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה ממייסדי המוזיאון וחברת כבוד של מועצת המנהלים.

יד חיים וייצמן מנחמת את עדלי דולר, יו"ר מועצת המנהלים והמשפחה על מותה.

מוזיאון תל אביב לאמנות מנחם את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים, עמיתת כבוד ותורמת של המוזיאון.

הידידים בכריסטיס: סטיבן לאש, ג'ון למלי, מרי גילבן ורוני גילת-בהרב מנחמים את משפחות אברמוב, גרץ,דולר ובן טובים על פטירתה. המנוחה היתה פטרונית אמנות.

היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות מנחם על פטירתה. המנוחה יחד עם זלמן ז"ל היו ממייסדי הקולג' בירושלים ועל שמם נקראת ספריית הקולג'.

מכון ויצמן למדע מנחם את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה חברה במועצה הבינלאומית ודוקטור כבוד לפילוסופיה של המכון.

בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים, חבר הנאמנים, הוועד המנהל והנשיא מנחמים את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה יקירת בצלאל, חברה בחבר הנאמנים ובוועד המנהל.

האוניברסיטה הפתוחה מנחמת את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברת מועצת האוניברסיטה הפתוחה בעבר ועמיתת כבוד שלה, תרמה את ביתה כמרכז לפעילות תרבותית של האוניברסיטה עבור תושבי תל אביב.

האוניברסיטה העברית בירושלים, פרופ' מנחם בן שושן, נשיא האוניברסיטה, מיכאל פדרמן, יו"ר חבר הנאמנים מנחמים את המשפחה על מותה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים של האוניברסיטה.

אוניברסיטת תל אביב ואגודת ידידי האוניברסיטה מנחמים את המשפחה על פטירתה. המנוחה הייתה חברה בחבר הנאמנים של האוניברסיטה.

המשפחה אבלה. ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 06.03.11, בשעה 15.00, בבית העלמין בקריית ענבים. יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ברנר 1, ירושלים.

נאמני קרן הכט: הרי זסלר, עוזי לנדאו, ארנסט בלוכלינגר, דניאל ברונשוויג, חגי סיטון, דרור זסלר ויוסי אחימאיר מנחמים את רעייתו מור והמשפחה על מותו. המנוח היה יו"ר קרן הכט.

שפאר, סיטון, הניג, פילו ושות', עורכי דין, מנחמים את מור, מיכאל, דני ואורי על מות ראש המשפחה. ההלוויה תעריך ביום א' ה- 06.03.11, בשעה 15.00, בקיבוץ קריית ענבים.

המוזיאון לאמנות האיסלאם, הוועד המנהל, ההנהלה והעובדים מנחמים את המשפחה על מותו. המנוח היה חבר הוועד המנהל.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים מנחמים את מור והמשפחה על מותו.

אוניברסיטת חיפה מנחמת את המשפחה על מותו. המנוח היה חבר הנהלת קרן הכט וחבר הועד המנהל של מוזיאון הכט באוניברסיטת חיפה.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים מנחמת את המשפחה על מותו.

היברו יוניון קולג', מכון למדעי היהדות, הרב פרופ' דוד אלנסון, נשיא, ד"ר דוד הרמן, יו"ר חבר היועצים, הרב נעמה קלמן, דיקנית מנחמים את המשפחה על מותו. המנוח היה יועץ משפטי של הקולג' וחבר בחבר היועצים.