אבלים: אשתו, אחיו, בניו וכלותיו, נכדותיו ונכדיו ובני ביתם וחברת י. אבטא ובניו בע"מ, ההנהלה והעובדים.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 03.04.22, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב הקוממיות 10, דירה 3, רעננה.
המנוח היה ממייסדי ענף הפארמצבטיקה בישראל.

אבלים: הבעל: חיים, הילדים: דורית, רוני ותובל, האחות: חגית והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 08.03.22, בשעה 11.30, בית עלמין כפר נחמן רעננה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב דוד אלעזר 5, גבעת שמואל, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.30 – 20.00.

אבלים: אשתו: ניבה וסרמן, בתו וחתנו: דלית ואריק אמיר, בנו וכלתו: עופר ונעמה וסרמן, אחותו: יעל גלברד, נכדיו: קרן, עדי, הראל, הילה, אורי ואלעד.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.02.22, בשעה 15.30, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בחצר בית המנוח, רחוב רמב"ם 48 ג', רעננה.

אורנה ואורי גלברד ובני ביתם מנחמים את משפחת וסרמן, ניבה, עופר ודלית ובני ביתם והאחות יעל על מות יקירם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 03.01.22, בשעה 14.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב משה דיין 46, רעננה.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל המודיעין והתגורר ברעננה.

אבלים: אורית, דניאל, יהונתן וטליה חריט; עמיר ודורית חריט ומשפחתם; תמר ונתן גדרון.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 02.01.22, בשעה 12.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב טבנקין 20, רעננה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00, בהתאם לכללי התו הירוק.

קבוצת HOT, פטריק דרהי, טל גרנות גולדשטיין, המנהלים והעובדים מנחמים את אורית גדרון חריט, דניאל יהונתן וטליה על פטירת יקירם.

משרד ש. הורוביץ ושות' מנחם את אורית ומשפחת גדרון חריט על פטירת יקירם.

אבלים: בניה, בנותיה, נכדיה, נינותיה, משפחות: מנקוטה, בלומברג ורוזן והמטפלת: אוקסנה.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 15.12.21, בית עלמין כפר נחמן.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב חטיבת אלכסנדרוני 29 א', קומה 6, דירה 18, רעננה, ביום ו' ה- 17.12.21, בין השעות 09.00 – 13.00 ובימים א'-ב' ה- 19-20.12.21, בין השעות 14.00 – 20.00.

אבלים: רעייתו: אסתר גולדפרב, ילדיו: חגית ואורי, קרן, בת אל ורון, נכדיו: רוי, נויה, טל, דן, שיר וארי, אחותו וגיסו: חדוה ויוסי חזאי.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 17.10.21, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
יושבים שבעה בבית משפחת גולדפרב, רחוב השחר 5, סביון, בין השעות 10.00 – 20.00.​

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 23.07.21, בשעה 10.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב סשה ארגוב 32, דירה 1, רעננה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.30.

The family mourns.
The funeral will take place on Friday, 23.07.21, at 10.00, at Kfar Nahman Cemetery, Ra'anana.
The Shiva will take place at the home of the deceased, 32 Sasha Argov St., apt. 1, Ra'anana, between 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.30.

ITIM Center and Rabbi Seth Farber mourn  and extend their condolences to Susan and the entire family on the passing of their beloved..

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 13.06.21, בשעה 16.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
יושבים שבעה בבית המנוח, דיור מוגן בית בכפר הדרים, רחוב בן יהודה 77, פינת רחוב הזמיר, כפר סבא, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

הקרן לקידום החינוך בישראל, ההנהלה והחברים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

חברת ש.מ. יוניברס אלקטרוניקס בע"מ אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מנהל החברה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, טלפון לתאום ביקורי ניחומים: 054-5505100.

החברים: אורי בן אורי, נחום פרנקל, ערן מגן, יוסי אפשטיין, עמוס פלג, אמיר גולן, פרץ אוסנברג, זאב מרק, זוהר משה, אייל מזרחי, פיני אוסט, גדעון גרתי, דורון כספי, רן אוליאל, נדב שחף, יובל לחמן, עמי שוקרון, אמנון פייביש, מוטי חלף, ישראל אברמוביץ וכל ותיקי היחצ"א אבלים ומנחמים את פועה, יובל, עומרי, מאיה ובני ביתם על פטירת יקירם.

משפחת בורשטיין: פועה, יובל, עמרי, מאיה, הנכדים: נטע, אלה, נגה ותמר והאחים: אפרים בשן ומלכה ברוורמן מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו לאזכרה וגילוי מצבה ביום ו' ה- 29.01.21, בשעה 10.00, בית עלמין כפר נחמן, גוש 5, חלקה 3, רעננה החדש.
המשפחה מבקשת לשמור על תקנות הקורונה.

חברת ש.מ. יוניברס אלקטרוניקס בע"מ מודיעה כי במלאות שנה לפטירת מנהל החברה תתקיים אזכרה ביום ו' ה- 17.12.21, בשעה 09.00, בית עלמין כפר נחום, גוש 5, חלקה 3.
בתום האזכרה יתקיים מפגש חברים בבית המשפחה.

אבלים: רעייתו, ילדיו, נכדיו ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 14.12.20, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בביתם של יהודה ואילנה, רחוב חטיבת אלכסנדרוני 10, רעננה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00. ביקורי ניחומים יש לתאם עם הדס בהודעה לטלפון: 053-2711808.

חברת אלביט מערכות מנחמת את משפחת אדמון על מות יקירם, גמלאי החברה, ממקימי חטיבת יבשה.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל החימוש והיה תושב רעננה.

חברת תגל אס.פי. תעשיות בע"מ וחברת פלמר אינגינריג בע"מ מנחמות את משפחת אדמון על פטירת יקירם, יו"ר דירקטוריון תגל אס.פי. תעשיות לשעבר.

אבלים: אשתו: רבקה ודמני שאומן, אחיו וגיסתו: יקי וטל ודמני, ילדיו: אמיר ומיה ודמני, יפעת ואריאל חלקיהו, אחיה ומיכל ודמני, נכדיו: אליה, תמר, דביר, ישראל יאיר, שירה, יהונתן, נדב, נועה, עמית, עידו, בארי, ידידיה, ליה, יובל ויואב, משפחתו וחבריו.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 16.08.20, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב מנדלי 15, רעננה.

דירקטוריון חברת החשמל, הנהלת החברה והעובדים מנחמים את יעקב ודמני, חבר הדירקטוריון, ומשפחתו על מות אחיו.

החברים משפחות: ברמה, ברק, ביטון, ישראלי, ליכטנברג, מנדל, פלאט, פלדמן, צובל, צפת, קבילו, שחור, שטרק ושפירא מנחמות את רבקה, אמיר, יפעת, אחיה, יקי ובני ביתם על מות יקירם.

ראשי מל"ג וות"ת, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר רבקה ודמני, חברת מל"ג וות"ת, על פטירת בעלה.

אבלים: בעלה: משה פרסקי, ילדיה ובני זוגם: מיכל פרסקי ואיתי מנשה, רון ויעל פרסקי, אורי ורינתיה פרסקי, נכדיה: רומי, עומר, תומר, מיקה, שחר, זוהר ועמית.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 14.07.20, בשעה 10.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב השרון 20, רעננה, בין השעות 09.00 – 19.00. בשל המצב המשפחה מבקשת לתאם ביקורי ניחומים בטלפון: 054-3971003.

משתתפים בצער הנורא במותה של חברתי מזה שנים רבות
עברנו כל כך הרבה ביחד..
כואבת ועצובה אתכם
איריס תחסרי לי

אורלי ניב

אבלים: יוכי, אילת, רונית, אורי והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.04.20, בשעה 10.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
עקב המצב, ניחום אבלים בתאום מראש.

משפחת בואנו מנחמת את יוכי, אילת, רונית ואורי על מות אבי המשפחה.

החברים: דנון חיים ורוחלה, ויינברג דוק ומלי, וייסגלס דובי ולואיז, טילמן גידי ובילי, יעקובוביץ צביקה ומרגלית, להט שרה, להט זאב ונעמי שגיא, לואל פלוש ונורית, לוטן רוני ולאיתה, לוי טוביה ומאשה, לוריא עמוס וזיוה, לשם דפנה, לשם זפה ועתידה אלוני, מוג'ה מיקי ואקה, מור שחור וחווה שמש, מור נעמי, סלעי משה ואווה, פונט יגאל ועדנה, פוקס איציק ועירית, קליגר אילן ואתי, קמינר מוטי ורותי, רוזנפלד דני ונוריתק'ה, שפירא אבי וורדה, שאלתיאל שמי ואלישבע ושובל ג'ינג'י ותמי אבלים ומנחמים את יוכי, איילת, רונית ואורי על פטירת יקירם.

החברים: בראל רחל ואבנר, גונצ'רובסקי יהודית ויעקב, גור טובה ואלי, וינגולד חנה, ורזגר אסתר ושמעון, זרובבל נירה ואורי, טל דינה ואשיק, ליכטנפלד מיקי ואיציק, לניר צביה וראובן, פריד פוריה ועמנואל, קלדרון גילה ומייק, קליין חנה וגדי, רובין פנינה ואבי, שגיא חנה ואריק ושור יעל ושוקי אבלים ומנחמים את יוכי, אילת, רונית ואורי על פטירת יקירם.

אבלים: אשתו: אנה רות, אחיו וגיסתו: הארט וסימונה, ילדיו: אדי, מיכאל, מוניקה וג'ודי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 02.03.20, בשעה 20.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה באינדיאנפוליס, ארה"ב.

Mourned by: His wife: Anna Ruth, His brother and sister in law: Hart and Simona, His children: Eddie, Michael, Monica and Judy.
The funeral will take place on Monday, 02.03.20, at 20.00, at Kfar Nachman Cemetery, Ra'anana.
The Shiva will take place in Indianapolis.

Touro College & University System, Dr. Alan Kadish, President, HaRav Doniel Lander, Rosh HaYeshiva, Yeshivas Ohr HaChaim, Zvi Ryzman, Vice Chair of the Board, Rabbi Moshe Krupka, Executive Vice President,  and Rabbi Shmuel Klammer, Dean Touro College Israel mourn the passing of the Chairman of the Board of Touro College and extend their condolences to his family.

אבלים: ילדיו, נכדיו, ניניו ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 02.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה במגדלי הים התיכון בכפר סבא, בין השעות 11.00 – 20.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל התותחנים והיה תושב כפר סבא.

מודיעים בצער ובכאב על פטירת אמנו וסבתנו האהובה
רחל גלילי ז"ל
בת הניה ויצחק ילישביץ' – גת רימון
– "צמר רחל" הרצליה –

ההלוויה תתקיים ביום א', כב' בטבת תש"פ, 19.01.2020 בשעה 12:30 בבית העלמין כפר נחמן ברעננה
טל' 052-2575283

נפרדים באהבה
בנותיה וחתניה: נחמה וחיים גרימלנד, רונית ויעקב צדיקוב
הנכדים: יפעת, מירב, גלי, אורן ולירון, גיל ומירב, טל ומיקי
ושלושה עשר הנינים

אבלים: אשתו: פעלה זלוצובר, בניו: מיקי זלוצובר וג'רי וסוזי זלוצובר, נכדיו: יונתן, גו'יה ויואל זלוצובר.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.12.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן.
יושבים שבעה בוינה.
המנוח היה תושב וינה, אוסטריה.

אבלים: אשתו: ליזי (עליזה), ילדיו ובני זוגם: איריס וליאור פורת, עמית ונועה שרם, רם ודנה שרם, אחותו וגיסו: רלי ואיציק  ואחייניו, נכדיו: רועי, אייל, רותם, גיא, מעיין, ירדן, ענבר, ראם ויעל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.11.19, בשעה 15.30, בית עלמין כפר נחמן רעננה.
יושבים שבעה ברחוב הנשר 57, רעננה, החל מהשעה 10.00.

החברים, משפחות: בארי, בר, גליקמן, היישריק, זלינגר, יצחקוב, כהן, כץ, אלינסון, נעים, ספיר ועברון אבלות ומנחמות את ליזי והמשפחה על מות יקירם.

אבלים: בנותיה: עליזה רויזר, אורלי גיא ואסנת ברון, אחיה: גילה ציטרון ויעקב איטח, חתניה, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 22.10.19, בשעה 14.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב שביל הזהב 3, דירה 10, רעננה.
המנוחה הייתה ממייסדי העיר אילת.

אהובנו מנחם (מנדי) מרון הלך לעולמו

הלוויה תתקיים בבית העלמין כפר נחמן ברעננה ביום רביעי 2.10.2019 בשעה 13:00.
יושבים שבעה בבית משפחת מרון רח' עקיבא 54 רעננה

אבלים
בנו וכלתו: קובי והדס מרון
כלתו: נעמי מרון
בתו וחתנו: אושרת ודוידי רוזנפלד
נכדיו: גילי, עוז, צור, נמרוד, ינאי, איה, רם וארנון
ניניו: אביב, עופר, רני, דרור ורותם.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את אושרת רוזנפלד, עובדת דיקן הסטודנטים, ומשפחתה על מות אביה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 04.08.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
יושבים שבעה ברחוב שברץ 4, קומה 5, רעננה.
זמני תפילות: שחרית – 07.00, מנחה ומעריב – 19.20.
המנוחה הייתה בתם של יוסף דב ומרים טויב ז"ל.

אבלים: אשתו, ילדיו, נכדיו, ניניו ומכריו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 23.06.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן רעננה.
המנוח היה בין מייסדי בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים, היה נשוי לד"ר אדית נלקן ז"ל ולאחר פטירתה לאסתר פרידמן נלקן.

במלאת 30 יום לפטירת יקירינו האהוב
בעלי, אבינו, סבנו ואחי
יוסי שני (בוץ) ז"ל
נעלה לקבר להתייחד עם זכרו
בטקס גילוי המצבה
ביום שלישי,כ"ב סיוון, תשע"ט 25.6.2019
בשעה 18:00
נפגשים בשער בית העלמין האזרחי, כפר נחמן, רעננה
מוקירי זכרו מוזמנים
אשתו: מלכי,
בנותיו: רוית שני סריון, טלי שני דר,לירן שני
נכדיו: סאר, ראם, נעם, ענבר ואופיר
אחיו ראובן שני ובני משפחתו

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 24.05.19, בשעה 09.30, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב אברהם שלונסקי 21, רעננה.
המנוח היה בנם של שלמה זלמן ושרה, יקיר העיר תל אביב.

רשת נעם צביה אבלה ומנחמת את הרב איסר קלונסקי, יו"ר העמותה וממייסדי הרשת, על פטירת אחיו, איש חינוך, יקיר העיר תל אביב.

אבלים: אשתו: מירי, ילדיו: יאיר, אביבית  ויוני, אמו: ז'רמן ישעיה, אחיו: עדי ובני ביתו, נכדו: רועי ומשפחת אחיו מוטי ז"ל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 20.05.19, בשעה 15.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה החדש.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בורוכוב 56, רעננה.
המנוח היה רופא.

אבלים: הילדים: פרידה ויצחק רונן, דובי פיקלני, הנכדים ובני זוגם: שירלי וניר, אלון ועדי, דרור ואורי, הנינים: קארין, הראל, נגה וטליה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 08.03.19, בשעה 10.00, בית עלמין כפר נחמן רעננה.
יושבים שבעה בבית משפחת רונן, רחוב אלכסנדר פן 4, קומה 6, דירה 25, תל אביב, במוצ"ש ה- 09.03.19 משעה 19.00, ומיום א' ה- 10.03.19 משעה 09.30.

אבלים: בתה: רינה (סובול) וגדעון בר טל, בנה: עמוס וקטי סובול, בנה: שי וקלאודיה סובול, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 07.03.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בבית משפחת בר טל, רחוב הרצל 42, רעננה.

שדולת הנשים בישראל מנחמת את רינה בר טל ומשפחתה על מות אמה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 13.02.19, בשעה 13.30, בית עלמין כפר נחמן רעננה.
יושבים שבעה בבית המנוח, פאלאס (אחוזת בית), רחוב אחוזה 269, מגדל 1, חדר 1131, רעננה, בין השעות 16.00 – 20.00 וביום ו' בין השעות 11.00 – 15.00.

אבלים: אשתו: עדה, בנותיו: עפרה ורויטל, חתנו: יובל, נכדיו: טל, ניר, מיכל ודניאל והמטפלת: פיה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 13.02.19, בשעה 11.45, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בבית בתו, רויטל (טלי) מוניטה, רחוב גולדה מאיר 3, קומה 12, דירה 44, הוד השרון.

אבלים: רעייתו: מרים, בניו וכלותיו: ערן וניצה, עופרה וליה, נכדיו: נועה, איתי, מאיה, עדי, שגיא ויניב, ניניו: אופיר ורונה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 04.02.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב ארלוזורוב 17, קומה ב', גבעתיים, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00, ביום ו' בין השעות 10.00 – 14.00 ובמוצ"ש בין השעות 18.00 – 22.00.