אבלים: בעלה: שאול צ'יטיאט (צ'יטה), בניה: ערן פלורנטין וגידי צור, נכדיה: שירה, אמיר, רועי, תומר וזוהר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.02.19, בשעה 14.45, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הס 2, קרית אונו.
המנוחה הייתה בתו של מקס.

אבלים: בתו: יעל פז בראון, חתנו: רוני בראון, נכדתו: עומר בראון, אשתו: סטלה פז ובניה: ניצן ודוד אלמוג ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.02.19, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אפטר 6, קומה 7, שיכון ל', תל אביב, החל מיום ב' ה- 18.02.19, בין השעות 10.00 – 13.00 ובבית בתו, רחוב פנקס 62, תל אביב, בין השעות 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנו של שמואל.

מוזיאון תל אביב לאמנות, טניה כהן עוזיאלי, מנכ"לית המוזיאון, דורון רבינא, אוצר ראשי והעובדים מנחמים את יעל בראון על מות אביה.

אבלים: אחותה: תלמה וילקר, משפחות: וילקר, אלחדף, שייער ושיר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.02.19, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית אחותה, רחוב אורי לסר 10, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: סתוית וניר ברק, מיכאל ואדם, מירי ואיתן ברק, מלכה ואבי רייכמן, עמר, דן ושחר ובני זוגם ומשפחות: אבישר, הרמלין ובלוך.
ההלוויה תתקים ביום ו' ה- 15.02.19, בשעה 10.30, בית עלמין קריית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת ברק, רחוב קהילת פוזנן 3, נאות אפקה, תל אביב, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

החברים: שרי ותנחום אורן, ברוריה ושועי אימבר, אסתי ואליעזר אלקון, רינה וגדעון באום, הדה בן בסט, ג'נס ודני גילרמן, פנינה ופרנק גירון, חיה וקני גרין, פנינה וזהר דבורין, אורה ואביקם הראל, נורית ודוד וולף, נעמי ושלמה טיסונה, עליזה ואריאל יפו, עדה ומנחם כהן, שוש ואליעזר כרמל, איריס ואלי לבון, חיה ורובי לדנר, רוחל'ה ושאולי לוטן, ג'ודי ועוזי ליכטנברג, דיתי ואלכס לנדסברג, שלומית ורמי לפין, ורדה וחיים סאמט, לאה ואיתן סורוקה, ברכה וחיים סמו, תמי ומני עצמון, נירה ומיקי פורת, מירל'ה וגידי פלר, עתיה ואילן פרוינד, יהודית ורוני קצין, נילי קריב, מירי והנרי קרפט, מימי וארדון רובינשטיין, ריקי ומשה רוזנברג, מירי רוזנברג ודני האן, דליה ופנחס רוטנברג, ג'ודי ויצחק שויגר, דליה ואבי שורצברד, ורדה ועמי שטיינלאוף ונעמה ויגאל שפר מנחמים את מירי ואיתן ברק ומשפחתם, סתוית, ניר, מיכאל ואדם על מות יקירם.

הנהלת חברת MTS והעובדים מנחמים את משפחת ברק על מות יקירם.

מירי שלו, מנכ"לית, הנהלת מרכז עצמה והעובדים מנחמים את איתן ברק, יו"ר עצמה, סתוית וניר והמשפחה על מות יקירם.

אידלסון יעל ואמנון, בוקשפן נורית, בן שוע רחל, גבע סוזי ובעז, גופטריד אודית, גיא דליה, וולמן יפה ורוני, ויסמן רותי ורימון פנחס, וסרצוג יורם, חורב דני וליאור, טל ליאורה וחנן, ליאור צביה ודני, נגרי חנה, לויט אמירה ואלי חלפן, לוסקי עידית ומשה, פטרון לאה וגרשון, צורף מרקוזה נורית, רוזנשיין אילנה ואורי ורייך דליה ורפי מנחמים את איתן ומירי ברק, סתווית, ניר והמשפחה על מות יקירם.

משפחות: אדלר, אקשטיין, בר-און, לניר מורג, מושקט ופרומר מנחמות את סתוית וניר, מיכאל ואדם, מירי, איתן והמשפחה על מות יקירם.

אבלים: אחותה: רחל מוצפי, ילדיה: אפרים ותמי סחייק ובני ביתם, יצחק ופנינה סחייק ובני ביתם, רונן וורד סחייק ובני ביתם, לילי ושאול ניב ובני ביתם וחברת לפיד לוגיסטיקה בע"מ.
ההלוויה תתקים ביום ה' ה- 14.02.19, בית עלמין קריית שאול. פרטים על מועד ההלוויה בטלפונים: 052-5405448, 054-4743327.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב צל הגבעה 15, רמת גן.
המנוחה הייתה אלמנתו של אמנון סחייק ז"ל.

אבלים: אשתו: מוניק, בנותיו וחתניו: עינת ומארק מאיר, מיכל וטוביה אברהם, נכדיו: שרין, דנה, מיה ועילי, אחותו ומשפחתה: תמר ואבינועם שנהר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.02.19, בשעה 15.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב חיים לבנון 91, תל אביב, בין השעות 10.30 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנו של אריה.

אבלים: רות ונחום למדן, תיקי ותמר למדן, עידן ושרון למדן, שי ועינת למדן, חנה שמשי, גלי וגיא בנטוב, דריה ועמוס בן דוד, צבי שמשי ושלי ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 08.02.19, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית משפחת למדן, רחוב העמל 5, רמת השרון.
המנוחה הייתה בתו של פנחס.

אבלים: אשתו: פרידה בר ציון, בנותיו: אסתר בר ציון, איריס אורון ובני ביתן, נכדיו: שירה, פאר, נועם ורועי.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 08.02.19, בשעה 10.30, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, דרך יצחק רבין 84, גבעתיים, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנו של שלמה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 06.02.19, בשעה 15.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית אם המנוחה, רחוב חי טייב 5, דירה 9, רמת גן.

החברים: יהודית ודוד ציון אבלים ומנחמים את רבקה, טלי, אורי, גדעון תירוש ומשפחת לובוצקי על מות יקירתם.

הנהלת משרד הביטחון, ארגון עובדי משרד הביטחון והחברים לעבודה מנחמים את ד"ר מרדכי לובוצקי על מות אחותו.

מרכז רפואי כרמל, פרופ' איתן שילוני, יו"ר וועדת הלסינקי וחברי וועדת הלסינקי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.

אבלים: אחותו: פנינה בר אור ומשפחתה, אחיו: שלום מחרובסקי ומשפחתו והמטפל: צ'ארלי.
ארונו יוצב ביום ד' ה- 06.02.19, בשעה 14.00, בהיכל מנורה מבטחים (אצטדיון יד אליהו).
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 06.02.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב מאיר יערי 8, קומה 5, תל אביב, בין השעות 09.00 – 12.00, 16.00 – 20.00.

שמעון מזרחי ומשפחתו אבלים ומנחמים את משפחת מחרובסקי על מות יקירם.

אבלים: הוריו, אשתו, ילדיו, אחיו ואחותו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 31.01.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ערבי נחל 13, גבעתיים.
המנוח היה בנו של יעקב.

משפחות: גל, גרימברג, הרדי, סמואל, קסל ושריידר אבלות ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירם.

ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 27.01.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: בנימין.

הנהלת חברת שח"מ מקורות ביצוע, העובדים והגמלאים מנחמים את משפחת גפרית על פטירת יקירם, גמלאי החברה.

משה עדני מנחם את פרופ' עפר גפרית על מות האב.