אבלים: בתה וחתנה: ענבל ואביב עדשי, אחותה וגיסה: נאוה ואברהם גנל, נכדיה: אחייניה ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.05.19, בשעה 13.30, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת גנל, רחוב הבנים 41, הרצליה, בין השעות 09.30 – 13.00, 16.00 -21.00 וביום ו' בין השעות 09.30 – 14.00.

ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.05.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: שמואל.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיימו אזכרה וגילוי מצבה ביום ב' ה- 17.06.19, בשעה 17.00, בית עלמין קרית שאול.
לאחר האזכרה תתקיים התכנסות בבית הבת תמי זקון, רחוב שמעון ויזנטל 26, דירה 17, הרצליה.

ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 16.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: מאיר.

אבלים: הבן: מאיר ומיכל רייפר, הנכדים: נועה ועידן הוד, אסף ונעה רייפה, אמיר ושירז רייפר, הנינים: יהלי, גיא, יואב וסתיו.
יושבים שבעה ברחוב הר נבו 13, קומה 1, תל אביב, בין השעות 10.00 – 21.30.

ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 15.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: ולטר.

אבלים: בנה וכלתה: עזגד ותקוה שטרן, אחותה: ד"ר הלגה קרונהיים, נכדיה וניניה.
יושבים שבעה בבית משפחת שטרן, רחוב אוסישקין 8 א', קרית אונו.

משרד ש. הורוביץ ושות' מנחם את עזגד ומשפחת שטרן על מות אם המשפחה.

ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 02.05.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: משה.

פארק אריאל שרון, העובדים והדירקטוריון מנחמים את אברהם נתן ומשפחתו על פטירת האם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 02.05.19, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב תוספתא 6, שכונת בבלי, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' בין השעות 09.00 – 13.00.
המנוח היה בנו של גרשום.

אבלים: בתה: אורית וצביקה אגוזי (פרי), בנה: רונן ואירית פריימן, בתה: הילה ואורי קריב (פריימן), נכדיה: מיה, שני, עמר וענבר, עמית, שיא, אדר ורימון, ניניה ונינותיה והמטפלת: פרומילה הומגאי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 29.04.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב יבנה 48, קומה 6, דירה 61, רמת השרון.
המנוחה הייתה ניצולת שואה מילדי טהרן, בתו של שמואל.

ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 25.04.19, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: יעקב.

Mourned by: Her daughters and son: Rachel, Yael, Nurit, Assaf, Her sons in Law and daughter in law: Dubi, Avner, Shmulik, Ma'ayan, Her grandchildren: Amit, Hadar, Roy, Yair, Omri, Nina, Yoav, Louis and Noa.
The funeral took place on Thursday, 25.04.19, in the Kiryat Shaul Cemetery.
The Shiva is taking place in the house of the deceased, 201 Bnei Efraim St., Entrance A, Apartment 2, Tel Aviv.
The deceased was daughter of Sarah (nee Blum) and Yaakov Mittler.

אבלים: אורה קוסטר; בועז, עליזה, דן וערן קוסטר; גדעון, רונית, סיון, אלה וגפן קוסטר; קים מירוז ויעלה מירוז.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 22.04.19, בשעה 14.30, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב בית חורון 7, תל ברוך, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
המנוח היה בנו של קונרד.

אבלים: אחותה: מיכאלה בנדק, אחייניה: טלילה, אורית, אלון, גלעד ובני ביתם: רפי, דניאלה, עידית, יהב, אופיר, אדר, אסיף, שלו, מאי, תומר, עידן, עומר והמטפלת: שריל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.04.19, בשעה 12.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית משפחת איבגי, רחוב היובל 14, קומה 4, דירה 13, רעננה.
המנוחה הייתה בתו של ישראל דוד.

אבלים: בנה: אבי יהלום, בתה: מוקה האוסמן, בתה: שלי צ'רלס, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 19.04.19, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב אלכסנדרוני 22, רמת חן, בתיאום מראש.
המנוחה הייתה בתו של יואכים.