אבלים: זהבה; אילה, עמיר, גדי ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 14.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבת, אילה קידר, רחוב אורבוך 30, קומה 3, דירה 10, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 14.00 (כולל שישי), 16.00 – 21.00.

אבלים: בעלה: מיקי רון, בתה: דפנה רון, בנה: עודד רון, אחיותיה: רותי סער ורבין ושרה רביד.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.11.19, בשעה 11.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב אופנהיימר 16, קומה 4, דירה 14, תל אביב, בין השעות 11.00 – 13.00, 16.00 – 19.00.

חברת דלק מוטורס מנחמת את מיקי רון ומשפחתו על פטירת יקירתם.​

החברים והידידים: רבקה וראובן אבל, רבקה ויאיר אלוני, נחמה וחגי מאוטנר, יורם בליזובסקי ולאה מנדל זיס, לנה וישראל באום, דליה ודני ורדי, נילי ואיתן הילמן, ניצה ודני צבעוני, בלהה ושלום דרורי, שוש ויורם שפירא, מירה גרשוני ואבינועם רוזן, נילי וישי בן אמוץ, חגי לשם, עירית ומנחם הררי, דוד אלנבוגן, ברוריה ואברהם בריר, אהובה קרתי ויוסף יקותיאל, אביבה ושמואל עפרי, לוצי ומשה רחמני, ארנה ויהושע הלוי, דעה סהר, יהודית יולוס וריטה דגן מנחמים את מיקי רון ומשפחתו על מות יקירתם.

אבלים: הבן: עידו שפירא, הנכדה: מיכל שפירא, משפחתה ואוהביה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 06.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבן, עידו שפירא, רחוב מלכי צדק 25, רמת גן.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 04.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב פסטרנק 3, קומה 12, דירה 46, תל אביב, עד יום ה' ה- 07.11.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.​

אבלים: רעייתו: גילה הרץ, ילדיו: אור, רעות ועמית דדוש, נכדיו, אחיותיו: רחל וינאי שיינפלד ובני ביתם, מרים ורענן ירמר ובני ביתם; בינה ורוני בר און ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.11.19, בשעה 13.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב מאז"ה 23, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

החברים ממחזור ז' שייטת 13 מנחמים את גילה, אור, רעות והמשפחה על פטירת יקירם.

גור מינצר וחברת קר שירותי רפואה בע"מ אבלים ומנחמים את גילה, אור ורעות על פטירת יקירם, רופא בחברה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המשפחה.

חברת EIM אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

בנק מזרחי טפחות מנחם את אורן קליין, עובד מחלקת נדל"ן ירושלים, על פטירת אביו.
יושבים שבעה ברחוב ירושלים 84, כפר סבא.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 20.10.19, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת אייל, רחוב הנשר 22, רמת השרון, בימים ב'-ה' ה- 21-24.10.19, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 25.10.19, בין השעות 09.00 – 14.00.

ההנהלה והעובדים בחברת ווילס מנחמים את ראובן איל ומשפחתו על פטירת אשתו.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, מכון הרצוג לחקר ההזדקנות והזיקנה, חברי המכון והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, ממייסדי המכון, חוקרת וסופרת.

רשות ניירות ערך, החברים והעובדים מנחמים את אופיר איל, עובד הרשות, ומשפחתו על מות אמו.

אבלים: בת זוגו: נועה קמה, בניו: נחשון, איתי ויאיר, אחותו: רבקה הון, גיסו: עודד הון, אחיינו: רן שטרן ובני ביתו, כלתו: אורית קמה, נכדותיו: מאיה, מיכל ושירה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.10.19, בשעה 17.15, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת הון, רחוב רש"י 46 א', תל אביב, בימים ג' ה- 08.10.19 בבקר, ה' ה- 10.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00, ו' ה-11.10.19 בשעות הבקר ומוצ"ש ה- 12.10.19.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לניהול ע"ש קולר, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את ד"ר איתי קמה ומשפחתו על מות אביו.

אבלים: ילדיה: גיא ויעל מורג, אפרת ואבירם הרצברג, נועה וארנון יער, נורית ועודד שרפשטיין, טלי וענב ריס מורג, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 02.10.19, בשעה 17.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה ברחוב הפרסה 17, צהלה, תל אביב, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

קבוצת Diplomat מנחמת את גיא ומשפחת מורג על מות יקירתם.

אבלים: שלומית ורון, טל, היידי ונעמי, יעל וארי, שחר וסבתא יוסיפה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 03.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.​

החברים מצוות ליבנה מנחמים את שלומית ורון, טל, יעל ושחר ומשפחת ניב על מות יקירתם.

אבלים: משפחות: שלפי, רונן, רעים, כץ וחזן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 01.09.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת שלפי, רחוב מאנה 10, תל אביב, בימים ב'-שבת ה- 02-07.09.19, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.30, ביום ו' בין השעות 09.00 – 13.00 ובמוצ"ש החל מהשעה 19.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 31.07.19, בשעה 10.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחובת טבת 7, תל אביב, ביום ה' ה- 01.08.19 ובימים א'-ב' ה- 04-05.08.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00, וביום ו' ה- 02.08.19, בין השעות 10.00 – 13.00.​

עמותת עלילה מקומית, קבוצת תיאטרון רות קנר והנהלת העמותה אבלות ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירתם, מנהלת הקבוצה בשנים 2016 – 2018.

החברים: יאיר מאירי, יונה ואיתן רוזן, סוזי ואירה רסלר ועירית ואלי שרון אבלים ומנחמים את איתן רמתי והילדים מיכל, טליה, דור ונרי ומשפחותיהם על מות יקירתם.

אבלים: בעלה: מרדכי, ילדיה: מיכל, אורי, דני ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 30.06.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב יסמין 67, מבשרת ציון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 09.04.19, בשעה 11.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת יונגר, רחוב חטיבת יפתח 23, הוד השרון.

החברים בחברת WIX אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 02.04.19, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה ברחוב עמק איילון 8/א', כפר סבא.

משפחת בצלאל והעובדים בחברת אבוני אבלים ומנחמים את יפה, הדר, שיר, גל והמשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: צביה ורפי ולדן, מיקה אלמוג, נעה ואדם ולדן שחף.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 12.03.19, בשעה 11.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת ולדן, רחוב השומר 11, כפר אז"ר, ביום ג' ה- 12.03.19, בין השעות 16.00 – 20.00, בימים ד'-ה' ה- 13-14.03.19 ו- א'-ב' ה- 17-18.03.19, בין השעות 10.00 – 12.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' ה- 15.03.19, בין השעות 10.00 – 12.00 ובמוצ"ש ה- 16.02.19, בין השעות 20.00 – 22.00.

העובדים והמנהלים במרכז פרס לשלום ולחדשנות אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

החברים בארגון רופאים לזכויות אדם אבלים ומנחמים את רפי, צביה, מיקה, נעה ואדם על פטירת יקירם.
הסעה ללוויה תצא ביום ג' ה- 12.03.19, בשעה 10.00, מרחוב יעקב דורי, ליד הכניסה לחניון חנה וסע, תחנת רכבת סבידור מרכז, תל אביב. להרשמה להסעה לפנות לאימאן במייל: iman@phr.org.il.

חברת פיטנגו מנחמת את משפחות ולדן ופרס על פטירת יקירם.

מוסדות בן גוריון מנחמים את צביה ומשפחת ולדן על פטירת יקירם.

ההנהלה והעובדים במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא מנחמים את פרופ' ולדן והמשפחה על פטירת יקירם.

וועד רופאי המרכז הרופאי ע"ש שיבא, תל השומר, מנחם את פרופ' רפי ולדן ומשפחתו על מות הבן.

ארגון כישורית מנחם את משפחת ולדן על פטירת יקירם, מתנדב ויזם חברתי.

אבלים: אשתו: הדרה, בנו ובנותיו: אמיר, אילה והגר, כלתו וחתניו: נורית, חגי והילי, אחותו: נירה, נכדיו: בר, הדס, תומר, מיה, נדב, נועם ואלון.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 12.02.19, בשעה 14.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב א.ד. גורדון 35, קומה 4, הרצליה, בימים ד'-ה' ו-א', בין השעות 10.00 – 13.00, 16.30 – 20.30, ביום ו' בין השעות 10.00 – 13.00 ובמוצ"ש בין השעות 19.00 – 21.00.

הנהלת בנק ישראל, הוועדה המוניטרית, המועצה המינהלית, עובדי הבנק והגמלאים מנחמים את פרופ' אמיר ירון, נגיד בנק ישראל, על מות אביו.

החברים: יעלה ואורי יחיאלי, דליה ומנחם אגוזי, זהבה ואיתן גורביץ', נאוה וראובן חושן, שוקה ופנינה פורת, עדנה וטוני לאודן, חדוה ואיזי אלמוג, אריה שצ'ופק, רותי וגבי סגל, רוביק חורש ושרה קפלן, עדה ואורי רמון, צבי אמיר, זיוה פולצ'ק, זהבה ואליעזר בן משה, מרים ומוטקה שביט, עתליה טורנר, הדסה ויוסי אמיתי, גדעון אלמגור, עדנה ישראלי, מיקי שני ונאוה פרי אבלים ומנחמים את הדרה, אמיר, אילה, הגר, הנכדים והמשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: אשתו: דנה דר, בתו: הילה דר גבראל ובני ביתה, בנו: עופר דר ובני ביתו, בנו: ניר דר ובני ביתו, בתו: יעל אבנון ובני ביתה, אחותו: נאוה גלנט ובני ביתה, נכדיו: עידן, עופרי, עמית, עומרי, שון, אלכס, הראל, יהונתן, נעמי, ענבר ועוז.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 06.02.19, בשעה 14.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת דר, רחוב החייל 7, כפר סבא, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: אמה: אניטה מליכסון, ילדיה וכלתה: גיא וסיגל, גור ונטלי, נכדיה: מיקה, בן, נילי ועמוס, אחיה: טטיאנה, עמנואל, סנדר, משה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 31.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבן, גיא קפלן, רחוב בר אילן 22, דירה 20, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 22.00.

האיגוד העולמי ליהדות מתקדמת, התנועה הרפורמית בישראל והמכינה הקדם צבאית ביפו ובחולון אבלים ומנחמים את רות, ג'ונתן, דיויד והמשפחה על מות יקירם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 31.01.19, בשעה 12.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב אליעזר קפלן 97, הרצליה פיתוח, ביום ה' עד השעה 20.00, ביום ו' עד השעה 13.00, במוצ"ש עד השעה 21.00 וביום א' בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

חברת הזרע (1939), העובדים וההנהלה מנחמים את ג'ון כהן ומשפחתו על מות האב.

חברת ערבה פאוור מנחמת את ג'ון כהן ומשפחתו על מות אביו.

אבלים: הבת והחתן: קניה ואבינועם שטרנליכט, הנכד: חזי וטלי שטרנליכט, הנכדה: ד"ר קרן שטרנליכט והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 21.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבת, קרן שטרנליכט, רחוב שוהם 5, מושב בית יהושע.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 06.01.19, בשעה 12.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.

המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי, צוות המערך הנוירוכירורגי, צוות המערך הנוירולוגי וצוות המערך הפסיכיאטרי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, מומחית בתחום הנוירופסיכולוגיה.

החברים: אבינועם ודקלה בן שאול, רועי ושרית בק, ביל ונינה גלברט, רוני ושושי גרנק, חיים ורז דימנט, דניאל הריז, אישי ולינדה טלמון, דב וליאורה ליכטנברג, מריו וקרן פיינגולד, יואב וחני צרי, מיכאל (מישה) ונטשה קוזלוב, יעקב ומישל קליין, יצחק ואילנה רבין ושמואל (סם) ומרלין שפרן אבלים ומנחמים את פרופ' דוד אנדלמן, גיא, מיכל וגלעד על מות יקירתם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר וסגל בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה מנחמים את פרופ' דוד אנדלמן ומשפחתו על מות רעייתו.

אבלים: רעייתו: מרים אורן, בתו וחתנו: יעל וגידי בנימיני, בנו וכלתו: חמי וענת אורן, נכדיו: שירה, תמר ונדב בנימיני; גיא, איתי ויואב אורן.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 26.12.18, בשעה 12.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא, רחוב משק האוצר 1.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב חיים לבנון 79, כניסה א', קומה 5, דירה 10, תל אביב, בין השעות 09.30 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מראשוני הנסיונאים בפיזיקת חלקיקים בארץ, מורה ועמית.

אוניברסיטת תל אביב והחברים בסגל בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל מנחמים את פרופ' יעל בנימיני ומשפחתה על מות אביה.

אבלים: אשתו: שרה, בנותיו: דלית ואבי, טליה, רונית וגיא, נכדיו: רותם ויעל, מעיין ונדב, יובל והגר, נינותיו, אחיו ואחיותיו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 16.12.18, בשעה 15.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת מרום, רחוב צמרות 10, קומה 10, דירה 103, הרצליה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

החברים: נורית ורענן בולוטין, לילי ומשה הבדלה, דינה ודוד מוסרי, תלמה עזריה ונעמי ומנשה שני מנחמים את שרה ומשפחת מרום על מות יקירם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב הרצליה.

מכון היהלומים הישראלי מנחם את שרה ומשפחת מרום על מות יקירם.

יורם דבש, נשיא, ההנהלה, החברים והעובדים בבורסת היהלומים הישראלית מנחמים את משפחת מרום על פטירת ראש המשפחה, סמנכ"ל הכספים לשעבר וחבר כבוד של הבורסה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 14.12.18, בשעה 10.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוח בכפר סבא.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל השריון והיה תושב כפר סבא, כמו כן היה בעבר יו"ר סניף תל אביב של צוות, יו"ר מחוז דן וחבר הנהלת "ההגנה".

אבלים: ילדיו: נורית, אבישר ובני זוגם, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 12.12.18, בשעה 11.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.

הדירקטוריון וההנהלה בחברת כיל מנחמים את אבישר פז ומשפחתו על פטירת אביו.

אביעד קאופמן, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים בחברה לישראל מנחמים את אבישר פז ומשפחתו על מות אביו.

קבוצת בזן, ההנהלה והעובדים מנחמים את אבישר פז ומשפחתו על פטירת אביו.

אבלים: אשתו: רינה פריד, ילדיו: דורית בליטנטל, נמרוד פריד, קובי פריד ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 23.09.18, בשעה 12.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
פרטים על השבעה בטלפונים: דורית בליטנטל – 054-4718101, נמרוד פריד – 052-2789383, קובי פריד – 052-3803091.

עמך, המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי השואה ובדור השני, הוועד המנהל וחברי העמותה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חבר הוועד המנהל.

אבלים: הילדים: אורלי שפע מזור, עודד, יעל, דנה ותום ובני ביתם, הנכדים: אופק, דין, תדהר, בן, גיא, תהילה, יונתן, תמר, אילאי, אלה, עידן, נוח ואיתן והמלווים: טובה בסקין ומרק אנטוני.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 25.09.18, בשעה 12.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בביתה של דנה שקד חלוץ, רחוב הכלנית 11, בצרה, החל מיום ב' ה- 01.10.18 בערב ועד יום ו' ה- 05.10.18 וביום א' ה- 07.10.18, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת כקצין צנחנים ראשי והיה תושב הרצליה.

עמותת מפקדים למען בטחון ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מפקד וחבר העמותה.

אבלים: בתה: אורנה ואבי אודוין, נכדיה: לי, מיכל ועומר ומשפחות אודוין וברכה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 20.09.18, בשעה 17.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא, רחוב משק אוצר 1.
המנוחה הייתה חוקרת.

מינהל המחקר החקלאי, המכון למדעי הצמח, הנהלת המינהל והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, גמלאית המכון למדעי הצמח.

אבלים: בתה וחתנה: טלי ויצהל ברנר, בנה וכלתה: ישראל והדר שפירא, נכדיה ובני ביתם וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 14.09.18, בשעה 10.30, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית בנה, רחוב ברקן 5, ראש העין, בימים שבת – שני ה- 15-17.09.18.

חברת אורבוטק מנחמת את ישראל שפירא ומשפחתו על פטירת אמו.