משה שלוי ז"ל Moshe Shalvi

Mourners: His wife: Alice, His children: Joel Shalvi, Micha Shalvi, Ditza Shmuel, Hefziba Kelnner, Benzi Shalvi, Pnina Shalvi, His sister: Roz Berlin, Helper: Saji.
The funeral will take place on Sunday, 07/07/13, at 16.30, at Sanhedria cemetery.
The Shiva will take place at the family home, 11 Berechiyahu St., Beit Hakerem, Jerusalem, between 07.00 – 13.00, 16.00 – 22.00.

אבלים: רעייתו: אליס, אחותו: שושנה ברלין ובני ביתה, ילדיו: יואל שלוי, מיכה שלוי, דיצה שמואל, חפציבה קלנר, בנצי שלוי, פנינה שלוי ובני ביתם, המטפלת: סאג'י.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 07.07.13, בשעה 16.30, מבית הלוויות סנהדריה בירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ברכיהו 11, בית הכרם, ירושלים, בין השעות 07.00 – 13.00, 16.00 – 22.00.

הקרן החדשה לישראל, ארגון שתיל, הוועד המנהל, המועצה הציבורית והצוות מנחמים את פרופ' אליס שלוי על פטירת בן זוגה.

מכון שכטר למדעי היהדות, בית המדרש לרבנים ע"ש שכטר, קרן תל"י ומדרשת ירושלים, הצוות האקדמי, הסטודנטים, המינהלה וחברי הוועד המנהל מנחמים את פרופ' אליס שלוי, נשיאה לשעבר, רקטורית ויו"ר הוועד הפועל, ומשפחת שלוי על פטירת יקירם.

תיאטרון החאן מנחם את פרופ' אליס שלוי והמשפחה על מות בעלה.

העמותה שוחרי גיל"ת מנחמת את פרופ' אליס שלוי, יו"ר העמותה, על מות בעלה.

Share Button

6 תנחומים

 1. Ida Selavan Schwarcz

  Dear Alice,
  From our first meeting in 1954 when you were my teacher in the English Department at Hebrew University, I have admired and respected you. I met your husband Moshe zal only briefly, but your marriage seemed to me to be worthy of emulation. Yosef joins me in expressing our heartfelt condolences on your loss.תנצב"ה

  Sincerely, Ida

 2. רות סובל

  לגב' שלוי ולילדים
  צר לי לשמוע שמשה שלוי איננו ואני משתתפת בצערכם.
  עבדתי יחד עם שלוי – כך קראנו לו – בשנתיים האחרונות לפעילותה של האנציקלופדיה העברית. אני הייתי אז חדשה בתחום הדפוס (בוגרת מכללת הדסה) וסייעתי לו בעיקר בהוצאה לאור של כרך המפתח, ובחידוש כרכים קודמים. ישבנו באותו חדר. למדתי ממנו רבות וגם קיבלתי הרבה חופש פעולה.זכורים לי בפירוט רגעים ומצבים של לחץ, של הישג, של הומור, ובעיקר אווירה של עבודה מתוך שמחה.
  קבלו את תנחומי.
  רות סובל

 3. טלי בילר

  לאליס היקרה ולבני המשפחה,

  היה לי עונג גדול לעבוד עם משה לפני שנים רבות מאוד, ועד היום הוא אחד האנשים המקסימים ביותר שהיכרתי. היה בו שילוב נדיר של ראיית התמונה הגדולה עם תשומת לב לפרטים, היו בו רצינות והומור, צניעות, מאור פנים ונועם הליכות.
  שמעתי על לכתו מאתנו ממש כרגע, ולבי כבד עליי. תנוחמו בזיכרונות הטובים שיש לכם – ולאחרים – ממנו.

  שלא תדעו עוד צער,
  טלי בילר

 4. דולי

  למנהלת היקרה פרופ' אליס שלוי, וגם לפנינה היקרה
  שמעתי בצער שאישך, ואבא שלך פנינה, משה שלוי, נפטר.
  אני זוכרת אותו מאז נערותי כאיש מקסים, איש משפחה מיוחד בעל פנים טובים ולב חם.
  שלא תדעו צער, תנצב"ה,
  דולי.

 5. רותי ריבק

  דיצה יקרה,
  לא הכרתי את אביך, אבל אני יודעת שאהבת אותו מאוד. אני חושבת עלייך ומשתתפת בצערך ומקווה שניפגש בקרוב – אם לא בשבעה, אולי בהמשך, בפורום מצומצם יותר.
  להתראות, רותי ריבק

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.