אבלים: אשתו: עדינה, בנו: גילי ובני ביתו, בנו: צחי ובני ביתו, בתו: אורית ובני ביתה ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 22.07.21, בשעה 19.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת כהן, ככר המייסדים 13/7, קומה 4, נתניה.

אבלים: בתו: מלכה חנס נוסל ואריה נוסל, אחותו: בלה כץ, אחיו: יעקב חנס, כלתו: אילנה חנס, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 30.03.21, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב המתמיד 4, נתניה, החל ממוצ"ש ה- 03.04.21 ועד יום ו' ה- 09.04.21, שיכון בשעה 12.00.
המנוח היה יקיר העיר נתניה.

ליאור חנס, יו"ר הדירקטוריון, אפרים פורטיס, מנכ"ל וחברת אופן סקיי מנחמים את יעקב חנס ומשפחתו על מות אחיו.

חברי האגודה למען החייל מנחמים את משפחת חנס על פטירת יקירם, סגן יו"ר האגודה למען החייל בנתניה, לקח חלק במפעל השירותרום וסייע בהקמת מועדון למשטרה הצבאית.

משפחות חנס, נוסל וכץ מודיעות כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עליה לקברו ביום ו' ה- 30.04.21, בשעה 11.00, בית עלמין שיכון ותיקים, נתניה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 26.01.21, בשעה 12.00, בית עלמין שיכון ותיקים נתניה.
המנוח נפטר מקורונה, היה אביו של גיא ז"ל.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל השלישות והתגורר בנתניה.

החברים: ארונוביץ אלכס וקידר מירה, באוכמן חנה ואריק, גייר מרים ואיתן, דיאמנט נעמי ושמוליק, יבין עופרה ויעקב, סטרשנוב אמנון, פוקס דפנה ויצחק, קוק רמי ונגה, קירשברג ברכה ושמשון, רוזנהיים רבקה ואלחנן, רווה תמי ויהודה ושמול מגדה וחמי אבלים ומנחמים את בתיה, דורי והילי על פטירת יקירם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.11.20, בשעה 12.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב מנחם בגין 3, דירה 1, נתניה.
המנוחה הייתה בתם של אווה וג'רי ז"ל.

אבלים: בנה וכלתה: ישראל ורינה שי ובני ביתם, בתה וחתנה: רבקה וטוביה ברונר ובני ביתם, בנה וכלתה: אריק ומיכל שיבק ובני ביתם, נכדיה: שרון, דנה, חן, עדי, קרן, שני, אור ומור וניניה.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה, ביום א' ה- 04.10.20, בשעה 11.30, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב אוסישקין 5, נתניה, החל ממוצ"ש ה- 10.10.20. ביקורי ניחומים יתקיימו על פי מגבלות מגפת הקורונה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 29.06.20, בשעה 11.30, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הבריגדה היהודית 48, דירה 21, נתניה, בין השעות 10.00 – 12.00, 16.00 – 19.00.

מקורות, חברת המים הלאומית, ההנהלה, העובדים והגמלאים מנחמים את גל בראון וקרן דוידוביץ על מות האב, מנכ"ל חברת שח"מ בשנים 1981 – 1997.

הנהלת חברת שח"מ מקורות ביצוע, העובדים והגמלאים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל החברה בשנים 1981 – 1997.

בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של בני, בעלי, אבינו סבינו ואחינו היקר
יהושע ז"ל בן עזרא יבדלח"א ושושנה (שמעה) ז"ל
ההלוויה התקיימה ביום ראשון ליל ט"ז סיון תש"פ 7/6/2020 בבית העלמין ותיקים נתניה
יושבים שבעה בבית המנוח איכילוב 10 נתניה
המשפחות האבלות: כהן, וינשטיין, חג'בי, כובאני, מלאכי, שרעבי ושוקר

אבלים: אשתו: דניס הירשפלד, אחותו: עליזה ולאונרד קסטנבאום מניו יורק, אחיו: נפתלי ושרה הירשפלד מניו יורק, ילדיו: דנה ופיליפ בודנהיים, קרן וארי קלמן, ישראל וליאת הירשפלד, חיים ורותי הירשפלד, פישל וורד הירשפלד, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 14.03.20, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.

טלי וערן, ניבה ויהונתן ובני ביתם אבלים ומנחמים את דניס ומשפחת הירשפלד על מות יקירם.

קבוצת מנורה מבטחים, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל ויו"ר החברה בשנים 1964 – 1999.

אבלים: בתה וחתנה: צביה ואשר גביש, בתה וחתנה: קוקי ושרגא פלד, נכדיה, ניניה, משפחתה והמטפלת: פארידה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.11.19, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב מרשל פייר קניג 19, דירה 4, נתניה.​

אבלים: בנותיה: מרים ואיתן גייר ובני ביתם, עדנה ומיכאל זינדרמן ובני ביתם, אחיה: משפחות בלומשטיין, מילכיקר ומלחי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.11.19, בשעה 13.30, בית עלמין שיכון ותיקים בנתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת זינדרמן, רחוב חנה רובינא 5, הרצליה.​

ממלא מקום נציב בתי הסוהר וסגל שב"ס אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי השב"ס.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 27.08.19, בשעה 12.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית הבן, רחוב האלה 6, פרדסיה.

אבלים: בנה וכלתה: יוחנן ויעל הרשטיק, נכדותיה: איילת דקל ובני ביתה והדס קורב ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 11.08.19, בשעה 13.30, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת הרשטיק, רחוב האדמונית 18, נתניה.

אבלים: בניו ובנותיו: חגי, רוני, דניאלה ודורון, בני זוגם, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 28.07.19, בשעה 12.00, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת קילצ'בסקי, רחוב ירמוך 17, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.

אבלים: לינדה, אדם והמשפחה, דיאן ואון הריס ואירית פרבר.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 03.07.19, בשעה 13.00, בית עלמין שיכון ותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אהוד מנור 10, קומה 12, דירה 46, נתניה.

אבלים: עוזי והילדים, ענבל דוד, נועה אורן ואוהד ברני.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 02.07.19, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון ותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת ברני, רחוב בן יהודה 32, נתניה.​

חברת נמלי ישראל, ההנהלה והעובדים מנחמים את נעה אורן, עובדת החברה, ומשפחתה על מות אמה.

מקורות, חברת המים הלאומית, ההנהלה, העובדים והגמלאים מנחמים את ענבל דוד על מות אמה.

 

חברת מוקד אנוש, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, עובד החברה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 07.04.19, בשעה 14.30, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל המודיעין והיה תושב נתניה.

בצער רב אנו מודיעים על פטירת יקירנו

חן זונשין ז"ל

ההלוויה תתקיים ביום שישי 15.2.2019 בשעה 11
בבית העלמין שיכון ותיקים בנתניה

יושבים שבעה: רחוב הקציר 4, מושב הדר עם

ילדיו: חנה שגב, טלי הרפז, שי קורן ובני ביתם
אחותו: רחל לחובר ובני ביתה

מכון הנרייטה סאלד, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר רחל זורמן, מנכ"לית המכון, על פטירת אמה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 31.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת זורמן, רחוב ברנשטיין כהן 3, דירה 11, רמת השרון.

ממלא מקום נציב בתי הסוהר וסגל שב"ס אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי השב"ס.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 25.01.19, בשעה 11.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה ברחוב דודו דותן 6, דירה 9, שכונת עיר ימים, נתניה.

אבלים: האח: מרדכי זילברשטיין ובני ביתו, הבן: דני טופוס ובני ביתו, הבת: דליה טופוס ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת טופוס, רחוב הברוש 10, פרדסיה.
המנוחה הייתה ילידת העיר טבריה ומראשוני העיר נתניה.

בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של אימנו, חמותנו וסבתנו האהובה אשר הלכה מעמנו בשיבה טובה
לאה (לולה) גייר ז"ל

ההלוויה תתקיים היום, יום ראשון, ז' בשבט תשע"ט, 13.1.2019 בשעה 12:00
בבית העלמין שיכון ותיקים, נתניה
המשפחה האבלה:
איתן ומרים גייר
אירית וזאב אימר
הנכדים והנינים
והמטפלת אנג'י

הנהלת קופת העובד הלאומי ובית זאב ועובדיהם מנחמים את מיכאל מאיק על מות אמו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 13.09.18, בשעה 11.30, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב סמילנסקי 44/11, קומה 6, נתניה.

אבלים: אמה: אדלה גולדברג, בעלה: שלום להט, בתה, חתנה ונכדתה: לימור, אלון ורביד בירנבוים, בנה וכלתה: אילן וג'יימי קרטר, אחותה: מלכה יוסף ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.07.18, בשעה 15.00, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה ברחוב יוסף לפיד 1, דירה 102, נתניה, בין השעות 10.00 – 21.00.

אבלים: בנותיו וחתנו: הדס וצבי בר און ומיכל אוליקר, אחיו וגיסתו: שי ויהודית אוליקר, נכדיו: תכלת, שחר ואמיר.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 22.06.18, בשעה 11.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בפרוטיאה בכפר, בימים א'-ג' ה- 24-26.06.18, בין השעות 14.00 – 18.00..

אבלים: אשתו: יהודית קופרמן, אמו: יפה קופרמן, אחיו: אודי ורקפת קופרמן, אחותו: הניה ושוקי וייס, בנותיו וחתניו: סיגי ורמי תשובה, חן וגיל סרוק ומירב וגדי ג'רבי ונכדיו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 28.01.18, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת קופרמן, רחוב המרגניות 5, רמת פולג, נתניה.

החברים: ארגוב מיכל ואליעזר, בלה אריאלה ואורי, ברנשטיין סיגל ויורם, גרוס נגה ואבי, גרינברג שרי ושלמה, דואק לאה ורוני, דואק נילי וניסים, הופמן מזל ושלמה, טיגר אורנה וזוהר, יחדיו יהודית ויעקב, לדרמן מירי ושמעון, ליפשיץ צביה ואיסר, מאירוב חנה ובני, מיכאלי סילבי ונתן, מנדלסון איילה ושמוליק, מנדלסון ציפי ואילן, נאוי אורנה ושאול, נמדר אסתר ומשה, קוס חנה ודני, שחף בלה וזלמן, שיינינגר חנה וחיים ושלימן שרה ועמוס אבלים ומנחמים את יהודית קופרמן, האם יפה, האחים הניה ואודי, הבנית סיגי, חן ומירב ומשפחותיהם על מות יקירם.

החברים: עמוס ואתי אסולין וצביקה ולילך זימרמן אבלים ומנחמים את יהודית ומשפחת קופרמן על מות יקירם.

בורסת היהלומים הישראלית, יורם דבש, נשיא, ההנהלה, החברים והעובדים מנחמים את משפחת קופרמן על פטירת ראש המשפחה, חבר הבורסה.

דני לימור וזאביק נתיב אבלים ומנחמים את יהודית, אודי והמשפחה על פטירת יקירם, ידיד עמותת נחשון – מכינה קדם צבאית.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו להתייחדות עם זכרו ואזכרה ביום ה' ה- 17.01.19, בשעה 15.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה. נפגעים בשער בית העלמין.
המנוח היה בנם של יפה ושמשון ז"ל.

אבלים: ילדיה: דנה ארבוב וזאביק הלב"ר ובני זוגם, נכדיה וניניה: דניאל, מיקה, בן, עדן, הגר, אבישג, נור, מיה ורפאל.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 24.01.18, בשעה 13.30, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב סמילנסקי 30, דירה 12, נתניה.

קבוצת סילבר מנחמת את זאביק הלב"ר ומשפחתו על מות אמו.

אבלים: אשתו: דינה טיגרמן, ילדיו: דוד ותמי טיגרמן, חיה ואריק שניידר, נכדיו: עומר, אדוה, דניאל, רעות, מור, שלומי, מיכל, אדם, יואב ורועי וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 05.11.17, בשעה 12.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת דוד טיגרמן, רחוב ההדס 10, רמת פולג, נתניה.