רשת ש.ר.מ פארם, מגר' ישראל חלד, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ומשה מאיו, סמנכ"ל סחר, מנחמים את הרוקחת נועה גרינברג, חברת הנהלת רשת ש.ר.מ פארם, על מות האם, הרוקחת הראשונה בישראל וממייסדות רשת ש.ר.מ פארם.

משרד גלעד פרסום, אביחי, בתיה, רויטל, יפתח וגלעד וחברת סיפיקסל ויהודה אוליאל מנחמים את הרוקחת נועה גרינברג על מות האם, הרוקחת העברית הראשונה ומחלוצות הרוקחות הקהילתית בישראל.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות אבלים ומנחמים את בתה, הרוקחת נועה גרינברג, יו"ר סניף תל אביב של ההסתדרות ומשפחתה על מות יקירתם, הרוקחת הישראלית הראשונה, יקירת הסתדרות הרוקחים בישראל ובעלת בית המרקחת שלאיין בתל אביב.

הסתדרות הרוקחים בישראל סניף תל אביב מנחמת את נועה גרינברג, יו"ר סניף תל אביב ובעלת בית המרקחת שלאיין תל אביב, ומשפחתה על מות האם, הרוקחת הראשונה בישראל.

רשת ש.ר.מ פארם, מגיסטר ישראל חלד, יו"ר, הנהלת הרשת  והעובדים מנחמים את עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל הרשת ומשפחתו על מות האב.

משרד גלעד פרסום מנחם את עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל רשת ש.ר.מ פארם ומשפחתו על מות האב, מוותיקי לוחמי האצ"ל.

חברת גלעד פרסום מנחמת את עו"ד אייל פלום ומשפחתו על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את עו"ד אייל פלום, היועץ המשפטי של הסתדרות הרוקחים בישראל, ומשפחתו על מות האב.

אבלים: אמה: חיה, בעלה: אריה, בנה: דני, כלתה: קרן, נכדיה ואחותה: יונה סידס ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם נתניה, רחוב בני וו. רייך. ב- waze – מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה בבית האם, רחוב הרצל 32, דירה 5, חדרה, בין השעות 09.00 – 12.00 ובבית המשפחה, רחוב הרצל 59, דירה 9, חדרה, בין השעות 16.00 – 21.00.​

חברת כמיפל מנחמת את אריה פז ומשפחתו על מות רעייתו.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת פז על מות יקירתם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

בתיה, אביחי, יפתח, רויטל וגלעד וצוות גלעד פרסום מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה לגילוי מצבה ביום ה' ה- 11.07.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם, רחוב בני וו. רייך, נתניה.

ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 24.08.17, בשעה 15.00, בית עלמין חולון.
שם האב: יעקב.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי, יפתח, רויטל וגלעד מנחמים את אתי פפו, עובדת המשרד, על פטירת אחיה.

משרד גלעד פרסום מנחם את משפחת אלגרבלי על מות יקירתם.

תכנית אב לתחבורה ירושלים, העובדים וההנהלה מנחמים את שמואל אלגרבלי ומשפחתו על מות אחותו.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת אלגרבלי על מות האחות.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את עו"ד אייל פלום, היועץ המשפטי של הסתדרות הרוקחים, ומשפחתו על מות האם.

משרד גלעד פרסום ובתיה ואביחי בן יעקב מנחמים את עו"ד אייל פלום ומשפחתו על מות האם.

בתיה ואביחי בן יעקב, רויטל ויהודה אוליאל ומשרד גלעד פרסום מנחמים את אלי כהן והמשפחה על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אלי כהן, מנכ"ל Smart Trade ומשפחתו על מות אב המשפחה.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את חזי בורוכוביץ' על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ, בעל בתי המרקחת "הנשיא" ו"הנגבי" בחדרה ומשפחתו על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ', חבר הנהלת הרשת, על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, והחברים מנחמים את הרוקחת מגר' יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על פטירת אמה.

בתיה, אביחי והילדים וחברת גלעד פרסום מנחמים את יפה סגל על מות אמה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, סניף תל אביב, ההנהלה והחברים בסניף תל אביב מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, על פטירת אם המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, ובני ביתו על פטירת האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד, סגן יו"ר הנהלת ש.ר.מ. פארם ויו"ר סניף תל אביב של הסתדרות הרוקחים, על פטירת אמו.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד על מות האם.

רשת שרמ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את חזי בורוכוביץ, חבר הנהלת הרשת, והמשפחה על מות אביו.

בתיה, אביחי והמשפחה וגלעד פרסום מנחמים את חזי והמשפחה על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות מנחמים את מגר' יחזקאל בורוכוביץ, בעל בית מרקחת הנשיא בחדרה, ומשפחתו על מות האב.

אבלים: אשתו: נועה, ילדיו: גלעד, ליהיא ואורי, הוריו: סופי וצבי, אחיו: אבי ברינברג ובני ביתו, חמותו: שרה מל והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.03.13, בשעה 14.00, בית עלמין הרצליה הישן רחוב פינסקר.
יושבים שבעה ברחוב בצלאל 2, הרצליה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקחת נעה גרינברג ומשפחתה ואת מגר' שר מל, מבית המרקחת שלאיין בתל אביב, על פטירת יקירן.

רשת שרמ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה וחברי הרשת מנחמים את הרוקחת נעה גרינברג מבית מרקחת שלאין בתל אביב, על מות בעלה.

בתיה ואביחי בן יעקב וגלעד פרסום מנחמים את נעה גרינברג והמשפחה על מות יקירם.

אבלים: רעייתו: גבי, ילדיו, נכדיו, ניניו והמשפחה. ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 27.09.11, בשעה 14.00, בבית העלמין בתל מונד. יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הדפנה 10, תל מונד.

התעשיה הצבאית לישראל בע"מ (תעש), עו"ד ניצה פוזנר, יו"ר וחברי הדירקטוריון, אבי פלדר, מנכ"ל וחברי ההנהלה, העובדים והגמלאים מנחמים את המשפחה על מותו. המנוח היה ממיסדי התעשייה הצבאית, מנכ"ל בשנים 1972 – 1989 ויו"ר הדירקטוריון בשנים 1990 – 1991.

קבוצת תנובה מנחמת את אריק שור, מנכ"ל הקבוצה, על מות אביו. ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 27.09.11, בשעה 14.00, בבית העלמין בתל מונד. יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הדפנה 10, תל מונד. המנוח היה מבכירי התעשיינים בישראל, נפטר בגיל 91.

הדירקטוריון וההנהלה של תנובות שדה ומטע בע"מ מנחמים את אריק שור ומשפחתו על מות האב.

החברים בחברת חוגלה קימברלי מנחמים את אריק שור על מות האב.

ז'ק בר, ההנהלה וחברת טמפו מנחמים את יוני על מות אביו.

שר הביטחון, השר להגנת העורף ומנכ"ל משרד הביטחון מנחמים את משפחת שור על פטירתו. המנוח היה ממייסדי התעשייה הצבאית, מנכ"ל בשנים 1972 – 1989 ויו"ר הדירקטוריון בשנים 1990 – 1991.

שרגא ברוש, נשיא, אמיר חייק, מנכ"ל וחברי נשיאות התאחדות התעשיינים מנחמים את אריק שור והמשפחה על מות אב המשפחה.

יוסי לוי וצוות לוי, מי דן ושות', עורכי דין מנחמים את אריק שור ומשפחתו על מות האב.

רונן טוב ופסגות בית השקעות מנחמים את אריק שור על מות אביו.

איריס בק, אילן שילוח ו- McCann Erickson מנחמים את אריק שור ומשפחתו על מותו. המנוח היה ממייסדי התעשיה הצבאית.

בתיה אביחי וגלעד פרסום מנחמים את משפחת שור על מות אבי המשפחה. המנוח היה מדען ותעשיין.

חברת גל אורן מנחמת את אריק שור, מנכ"ל תנובה ומשפחתו על פטירת אביו.

גבי שור והמשפחה מודיעים כי במלאות 30 יום לפטירת יקירם יתקיימו אזכרה וגילוי מצבה ביום ד' ה- 26.10.11, בשעה 15.30, בבית העלמין בתל מונד. המשפחה מודה לכל המנחמים.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת מנחמים את קרן בן עזרא, מזכירת הועדה המרכזית וסניף תל אביב ומשפחתה על מות אב המשפחה.

גלעד פרסום, אביחי, בתיה והילדים מנחמים את קרן בן עזרא והמשפחה על מות אב המשפחה.