הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית וחברי סניף תל אביב מנחמים את משפחת בן חור על מות אב המשפחה, רוקח, חבר ההסתדרות, לשעבר בעל בית מרקחת הרצל ר"ג ויקיר הסתדרות הרוקחים.

רשת ש.ר.מ פארם, ההנהלה, החברים, מגיסטר ישראל חלד, יו"ר, ועו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, מנחמים את משפחת בן חור על פטירת יקירם, מותיקי רשת ש.ר.ם פארם, יו"ר מועצת ש.ר.ם פארם ובעל בית מרקחת הרצל רמת גן לשעבר.

חברת גלעד פרסום מנחמת את עו"ד אייל פלום ומשפחתו על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את עו"ד אייל פלום, היועץ המשפטי של הסתדרות הרוקחים בישראל, ומשפחתו על מות האב.

החברים והחברות בקוצת ביולייט מנחמים את רפי עזרא על מות אביו.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, ואמיר ניצן, מנכ"ל, מנחמים את מגר' רפי עזרא ומגר' שלמה עזרא על מות יקירם, בעלה של אנט עזרא ז"ל, בעלת בית המרקחת אנט בבת ים.

אבלים: אמה: חיה, בעלה: אריה, בנה: דני, כלתה: קרן, נכדיה ואחותה: יונה סידס ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם נתניה, רחוב בני וו. רייך. ב- waze – מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה בבית האם, רחוב הרצל 32, דירה 5, חדרה, בין השעות 09.00 – 12.00 ובבית המשפחה, רחוב הרצל 59, דירה 9, חדרה, בין השעות 16.00 – 21.00.​

חברת כמיפל מנחמת את אריה פז ומשפחתו על מות רעייתו.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת פז על מות יקירתם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

בתיה, אביחי, יפתח, רויטל וגלעד וצוות גלעד פרסום מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה לגילוי מצבה ביום ה' ה- 11.07.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם, רחוב בני וו. רייך, נתניה.

ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.02.19, בשעה 12.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: אידל

חברי הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית וחברי סניף תל אביב מנחמים את משפחת חגינסקי על מות אב המשפחה, רוקח, לשעבר בעל בית מרקחת מרכז תל אביב, גזבר סניף תל אביב וחבר הוועדה המרכזית.

ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 21.12.18, בית עלמין נחלת יצחק.
שם האב: משה.

יו"ר וחברי הסתדרות הרוקחים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חבר ההסתדרות בעל בית מרקחת גן העיר בתל אביב.

המכללה האקדמית כנרת מנחמת את יעל (רכוב) דרורי ומשפחתה על מות אביה.

יו"ר, חברי הועדה המרכזית והחברים בהסתדרות הרוקחים אבלים ומנחמים את משפחת טג'ר על מות יקירם, ממייסדי הסתדרות הרוקחים, בעליו של בית מרקחת טג'ר בירושלים ואביו של חבר ההסתדרות הרוקח גיל טג'ר.

משטרת ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה תושב מושב משמר הירדן.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את מגר' האוורד רייס, יו"ר הסתדרות הרוקחים לשעבר ומשפחתו על מות האח.

אבלים: בתו וחתנו: תמנה ומאיר רוזנברג, בנו וכלתו: אילן ואורלי קרייזר, אחותו וגיסו: עדנה ויהודה פריידנברג, אחותו: אורה רובל ובני ביתה מארה"ב, נכדיו, ניניו ואחייניו בארץ ובחו"ל.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 26.01.18, בשעה 10.30, בית עלמין קיבוץ לביא.
יושבים שבעה בבית בתו בקיבוץ לביא עד יום ג' ה- 30.01.18 בצהריים ואחר כך בבית בנו, רחוב שומרון 4, כוכב יאיר, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.00 – 22.00. אחותו תשב ממוצ"ש ה- 27.01.18 ועד יום ב' ה- 29.01.18 בביתה, רחוב יערה 5, רמת גן ואחר כך בכוכב יאיר.

הסתדרות הרוקחים בישראל, היו"ר, הוועדה המרכזית וחברי ההסתדרות אבלים ומנחמים את משפחת קרייזר על מות יקירם, מנהל בית הספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים בשנים 1971 – 1988, ואביו של הרוקח אילן קרייזר בעל בית המרקחת פארמה שיא בכפר סבא.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקח ד"ר שמואל קלנג על מות בנו.

קופת חולים מאוחדת, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר שמואל קלנג על מות בנו.

משרד גלעד פרסום מנחם את משפחת אלגרבלי על מות יקירתם.

תכנית אב לתחבורה ירושלים, העובדים וההנהלה מנחמים את שמואל אלגרבלי ומשפחתו על מות אחותו.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת אלגרבלי על מות האחות.

אבלים: הילדים: לירון וגלית ובני ביתם, אהוד ואביבית ובני ביתם, עידן ולוסי ובני ביתם, האחים: אסתר ואורי שובל ובני ביתם, עו"ד ארצי ודרורה בן יעקב ובני ביתם, אביחי ובתיה בן יעקב ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 25.01.17, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית האחות, אסתר שובל, רחוב ירושלים 51, כרכור.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וזובין מהטה, המנהל המוזיקלי, מנחמים את משפחת בן יעקב על מות יקירם, מנהל טרקליני היכל התרבות.

חברת CRS מנחמת את לירון והמשפחה על מות אב המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אביחי בן יעקב, מנכ"ל חברת גלעד פרסום בע"מ ויועץ התקשורת של הסתדרות הרוקחים בישראל, על פטירת האח.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, פז אריה, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את אביחי בן יעקב, מנכ"ל חברת גלעד פרסום בע"מ, יועץ התקשורת ומנהל הפרסום של רשת ש.ר.מ פארם על פטירת האח.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את עו"ד אייל פלום, היועץ המשפטי של הסתדרות הרוקחים, ומשפחתו על מות האם.

משרד גלעד פרסום ובתיה ואביחי בן יעקב מנחמים את עו"ד אייל פלום ומשפחתו על מות האם.

אבלים: דורית ופרופ' עמוס גילהר, דנה ונועה גילהר והמטפלת: ורשה פטל.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 06.09.16, בשעה 15.00, בית עלמין חולון השער הראשי.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב קלר 2, חיפה.
המנוחה הייתה תושבת וידין, בת ים וחיפה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, סניף תל אביב, רוקח דוד פפו, יו"ר, מגר' ישראל חלד, יו"ר סניף תל אביב וחברי הסתדרות הרוקחים מנחמים את משפחת פרחי על מות האם.
המנוחה כיהנה כסגנית רוקחת מחוזית תל אביב.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת סרסור על מות אבי המשפחה.
המנוח היה ממייסדי הרשת וחבר הנהלתה במשך 20 שנים.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזת, רוקח דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת סרסור על פטירת אבי המשפחה.
המנוח היה רוקח, חבר בהסתדרות הרוקחים ובעל רשת בתי המרקחת סביון.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקח משה חברוני, יו"ר סניף ירושלים ובעל רשת בתי המרקחת מדי פלוס, ומשפחתו על מות האב.

עמותת הרוקחים ירושלים מנחמת את הרוקח משה חברוני, חבר העמותה, יו"ר סניף ירושלים ובעל רשת בתי המרקחת מדי פלוס, והמשפחה על מות האב.

אבלים: בניה, נכדיה, ניניה ומשפחותיהם והמטפלת: סנדרה.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 20.03.16, בשעה 15.30, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב גיחון 14, ירושלים, בין השעות 11.00 – 20.00.
המנוחה הייתה בתו של איתמר בן אבי, נכדתו של אליעזר בן יהודה, מחייה השפה העברית.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הרוקח דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחות רז וארבל על מות יקירתם.
המנוחה הייתה אלמנתו של מגיסטר אבי רז ז"ל.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והחברים מנחמים את משפחות רז וארבל על מות יקירם.

בתיה ואביחי בן יעקב, רויטל ויהודה אוליאל ומשרד גלעד פרסום מנחמים את אלי כהן והמשפחה על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אלי כהן, מנכ"ל Smart Trade ומשפחתו על מות אב המשפחה.

רשת ש.ר.מ. פארם, אריה פז, מנכ"ל, ברונו גריסרו, יו"ר והחברים ברשת אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה חבר הרשת ובעל בית המרקחת יהודית.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת שפיר על פטירת האב.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את חזי בורוכוביץ' על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ, בעל בתי המרקחת "הנשיא" ו"הנגבי" בחדרה ומשפחתו על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ', חבר הנהלת הרשת, על מות האם.

אבלים: זוגתו: יפה נוסבאום ובני ביתה, בתו וחתנו: שרונה וירון בן יהודה, בנו וכלתו: חגי ותמי שור, נכדיו ובני ביתם: עודד, אפרת ויניב, יעל ודן, יואב, רונן ודנה, ענת וחן ומורן, נינותיו: נטע, נועה ועמליה ומשפחת שור טבנצ'יק.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.10.14, בשעה 16.00, בית עלמין נחלת יצחק, גבעתיים.
יושבים שבעה בבית משפחת בן יהודה, רחוב רוממה 4, תל אביב.
המנוח היה האב המייסד של רשת בתי המרקחת שור טבנצ'יק.

יפה נוסבאום, ניצה וראובן בילט, אליה ויוסי בומזה ומשפחותיהם מנחמים את שרונה, חגי והמשפחה על פטירת יקירם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל אבלים ומנחמים את הרוקחת מגר' שרונה בן יהודה והרוקח מגר' חגי שור על מות אבי המשפחה.
המנוח היה ממייסדי הרוקחות הקהילתית הפרטית בישראל.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ פארם, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר שלמה חורי, בעל בית מרקחת ד"ר חורי בחולון, ומשפחתו על מות הבת.

הסתדרות הרוקחים בישראל, סניף תל אביב, מגר' ישראל חלד, יו"ר, ועד הסניף וחברי הסניף מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה חורי, לשעבר יו"ר סניף תל אביב, רעייתו: אביבה ובנותיהם על מות יקירתם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, חברי הועדה המרכזית וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה חורי, לשעבר יו"ר הסתדרות הרוקחים בישראל, רעייתו: אביבה ובנותיהם על מות יקירתם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את ד"ר שלמה בן חור, יו"ר מועצת ש.ר.מ פארם, על פטירת אמו.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי הסתדרות הרוקחים מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה בן חור, בעל בית מרקחת הרצל ברמת גן ומשפחתו על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, והחברים מנחמים את הרוקחת מגר' יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על פטירת אמה.

בתיה, אביחי והילדים וחברת גלעד פרסום מנחמים את יפה סגל על מות אמה.

אבלים: אשתו: ד"ר אטי תג'ר, בנו: גיל ואניט תג'ר וילדיהם, בתו: ד"ר נירית ויובל תג'ר גרין וילדיהם, בתו: ד"ר גלית וד"ר יוליאן סלע וילדיהם, המטפל: דומינגו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 25.04.14, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב פנקס 54, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקח גיל תג'ר, בעל בית מרקחת כרמית פארם בראשון לציון, ומשפחתו על מות האב.

אוניברסיטת תל אביב, ארגון בוגרי התמחות באנדודונטולוגיה אבלים על מותו.
המנוח היה מייסד וראש המחלקה הראשון ומעמודי התווך של ענף האנדודונטיה בארץ ובעולם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר וסגל בית הספר מנחמים את משפחת תג'ר על מות יקירם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, סניף תל אביב, ההנהלה והחברים בסניף תל אביב מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, על פטירת אם המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, ובני ביתו על פטירת האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד, סגן יו"ר הנהלת ש.ר.מ. פארם ויו"ר סניף תל אביב של הסתדרות הרוקחים, על פטירת אמו.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד על מות האם.

המכללה האקדמית הדסה אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקיריהם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, וחברי ההסתדרות אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקיריהם.
גלית ז"ל הייתה רוקחת חברה בהסתדרות הרוקחים.

Mourners: Nachum Katz, Yaakov Cass, Ros Isaac, grandchildren and great grandchildren.
The funeral took place on Thursday, 31/10/13, in Netanya.
For details of Shiva call: 054-6644733, 054-6644724.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, ההנהלה והרוקחים מנחמים את מגיסטר יעקב כץ והמשפחה על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את מגר' יעקב כץ, הרוקח המחוזי במחוז המרכז, ומשפחתו על מות אם המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות אבלים ומנחמים את משפחת סייג על פטירת יקירם.
המנוח היה חבר בהסתדרות הרוקחים ובעל בית המרקחת הרצל בראשון לציון.

רשת שרמ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את חזי בורוכוביץ, חבר הנהלת הרשת, והמשפחה על מות אביו.

בתיה, אביחי והמשפחה וגלעד פרסום מנחמים את חזי והמשפחה על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות מנחמים את מגר' יחזקאל בורוכוביץ, בעל בית מרקחת הנשיא בחדרה, ומשפחתו על מות האב.