קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 05.12.22, בשעה 14.30, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית סיון ודרור כהן בקיבוץ רמת השופט, בימים ג'-ה' ה- 06-08.12.22, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 17.30, וביום ו' ה- 09.12.22, בין השעות 10.00 – 12.00.
המנוח היה חבר קיבוץ רמת השופט.
קטגוריה: קיבוץ רמת השופט
רמת השופט מודעות אבל
ד"ר רן חכים ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.11.22, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה, בין השעות 10.00 – 14.00 ובמועדון החל מהשעה 17.00.
עדה ארד ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.03.22, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המנוחה.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
קארין אפרת מילורד ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל על מותה של בת הקיבוץ.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 30.01.22, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ רמת השופט. ביקורי ניחומים בהתאם להנחיות הקורונה.
פנינה ביכובסקי ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 02.01.22, בשעה 15.30, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המנוחה, בימים ב'-ו' בצהריים, ה- 03-07.01.22.
המנוחה הייתה חברת קיבוץ רמת השופט.
דני טל ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל על מותו של חבר הקיבוץ.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 13.12.21, בשעה 15.30, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ רמת השופט.
בטי פרידמן ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.10.21, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
פרטים על השבעה בטלפונים: 052-4805008, 050-2207161.
המנוחה הייתה חברת קיבוץ רמת השופט.
אאידה קרנכל ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 02.12.19, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
חיים ביכובסקי ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל על מות חבר הקיבוץ.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 28.10.18, בשעה 15.30, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
שושנה (שושניתה) גולדין ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 04.09.18, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המנוחה בקיבוץ רמת השופט, בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.
המנוחה הייתה חברת קיבוץ רמת השופט.
אהוד ברטוב ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל על מות של חבר הקיבוץ.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.12.17, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה.
דוידה פינקלשטיין ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.01.17, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית הבן, יפתח פינקלשטיין.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
דוד ארגמן ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 08.06.16, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
המנוח היה חבר הקיבוץ, נפטר בשנת ה- 99 לחייו.
אליהו (אלי) שלום ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.01.16, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
יסמין טל ארנון ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.11.15, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
החברים בחברת MSD מנחמים את משפחת ארנון על מות יקירתם.
מרים פלבניק ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 06.08.15, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית גלעד לבנה, רחוב הגורן 9, קציר.
המנוחה הייתה אלמנתו של ד"ר פלבניק, חברת קיבוץ רמת השופט.
צבי אפשטיין ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 27.04.15, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ רמת השופט, מיום ג' ה- 28.04.15 ועד יום ה' ה- 30.04.15, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
יעקב (יקי) בן חיים ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 13.01.15, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ רמת השופט.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
יד ושם, רשות הזיכרון לשואה ולגבורה, ההנהלה והעובדים מנחמים את כלנית בן חיים, עובדת הרשות, על מות אביה.
חסיה קולבן ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 17.11.14, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית ההמנוחה בקיבוץ רמת השופט, בימים ג'-ה' ה- 18-20.11.14, בין השעות 16.00 – 21.00, וביום ו' ה- 21.11.14, בין השעות 10.00 – 14.00.
המנוחה הייתה מוותיקי הקיבוץ ונפטרה בשנת ה- 100 לחייה.
יצחק ויסברג ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 07.08.14, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית המשפחה בקיבוץ רמת השופט.
המנוח היה חבר הקיבוץ.
שרה זיסר ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 17.07.14, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
שבתאי (ביטוש) בכר ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.04.14, בשעה 12.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה מיום ג' ה- 22.04.14, בבית משפחת שוארץ, רחוב הקוקיה 29, נווה הדרים, ראשון לציון.
המנוח היה חבר קיבוץ רמת השופט.
חנה שטגמן ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 27.03.14, בשעה 16.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
המנוחה הייתה חברת הקיבוץ.
לאה ספטלר ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 05.01.14, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
שושנה בנוביץ' ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 06.08.12, בשעה 18.00, בית עלמין קיבוץ רמת השופט.
לובה קרון ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 23.03.12, בשעה 11.00, בבית העלמין בקיבוץ רמת השופט.
יושבים שבעה בבית בנותיה, רחוב אלכסנדרוני 5, רמת גן.
לורית רמון ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל. ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 13.09.11, בשעה 17.00, בבית העלמין בקיבוץ רמת השופט.
סוניה לינדר ז"ל
אבלים: בית רמת השופט. ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 3.6.11, בשעה 12:30, בבית העלמין בקיבוץ רמת השופט.
חיים גולדין ז"ל
קיבוץ רמת השופט אבל. ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.04.11, בשעה 16.00, בבית העלמין בקיבוץ רמת השופט. (11.04.11)
אבלים: אישתו: סול גולדין, ילדיו: ענת וליאור, האח: אדוארדו גולדין ובני ביתו, האח: ברנרדו גולדין ובני ביתו והמשפחה בארץ ובארגנטינה. ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.04.11, בשעה 16.00, בבית העלמין בקיבוץ רמת השופט. (11.04.11)