המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 23.03.20, בשעה 14.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה ברחוב העבודה 9, דירה 34, תל אביב, בתאום מראש.

חברת נת"ע, הדירקטוריון וההנהלה מנחמים את דלית בראון, חברת הדירקטוריון, על מות אביה.

אבלים: אשתו: רותי לפלר, ילדיו: נעמי רום, ניר ושגיא לפלר ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש.
יושבים שבעה ברחוב טברסקי 9, רמת בגין, חיפה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: הילדים: צבי (צביקה) חפץ, אורי חפץ, אמנון ואופירה חפץ, הנכדים: גיא, רון, אוהד ואמיתי, ומשפחות: יריב וצרפתי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.03.20, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה ברחוב רקנאטי 3, תל אביב, וברחוב ארלוזורוב 22, חיפה בימים ב-ד' ה- 09-11.03.20.
המנוחה הייתה בתם של יעקב וגיטה בילואוס ז"ל, ילידת דנציג, 1930.

אבלים: אשתו: רנה (לבית בן שבת), בתו: ניצן ובניה: תומר ועמרי, בנו וכלתו: שי ושרון וילדיהם: שחר, אמיר ושיר, אחותו: עפרה אילן ובניה: רמי, רועי ואסף.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.03.20, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב איטליה 26, שכונת דניה, חיפה, במוצ"ש ה- 07.03.20, בין השעות 19.00 – 22.00, בימים א'-ד' ה- 08-11.06.20, בין השעות 10.00 – 13.30, 16.00 – 20.00.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיימו עלייה לקברו וגילוי מצבה ביום ב' ה- 24.02.20, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
המנוח היה מנכ"ל משרד העבודה והרווחה לשעבר.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 18.02.20, בשעה 13.00, בית עלמין שדה יהושע שער אורן, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת פדר בהרצליה, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.

חברת חד אסף מתכות, ההנהלה והעובדים מנחמים את המשפחה על מות יקירם, לשעבר מנכ"ל החברה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 09.02.20, בשעה 14.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אוסקר שינדלר 3, קומה 9, דירה 10, חיפה.​

ממלא מקום נציב בתי הסוהר וסגל שב"ס אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי השב"ס.

ההסתדרות לרפואת שיניים בישראל, מחוז חיפה והצפון, מנחמת את משפחת פוטישמן על מות יקירם, חבר ההסתדרות.

אבלים: אחותה וגיסה: רות ומאיר גולן, אחייניה: אבישי, עירית ואפרת ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 09.02.20, בשעה 14.30, בית עלמין שדה יהושע שער תמר.
יושבים שבעה בבית משפחת גולן, רחוב הנשר 1, קומה א', חיפה, בין השעות 11.00 – 20.00 וביום ו' בין השעות 10.00 – 13.00.

אבלים: שאול ועליזה מנור, ישי ורעיה מנצור, טלי ועידו דגן והנכדים.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 21.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת מנצור, רחוב גבעת דאונס 35, חיפה, בימים ד'-ה' ה- 22-23.01.20, ובבית משפחת דגן, רחוב שבטי ישראל 26 א', רמת השרון, בימים ו', מוצ"ש ו-א' ה- 24-26.01.20.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המחשב ע"ש בלוטניק, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את פרופ' ישי מנצור ומשפחתו על פטירת אביו.

ארגון הסגל האקדמי הבכיר של אוניברסיטת חיפה מנחם את המשפחה על מות יקירם, חבר הארגון.

האקדמיה ללשון העברית אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, חבר האקדמיה, חוקר הלשון העברית והערבית היהודית.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 17.01.20, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בני ברית 14, חיפה.

משפחת פטרבורג, משפחת אליה וצוות המשרד מנחמים את משפחת ונגר על מות יקירם, מנכ"ל חברת  3 פאן.

אבלים: בניו: אבי, שי ואייל משיח ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 13.01.20, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע שער אורן, חיפה.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את אייל משיח, עובד המחלקה למתמטיקה ומדעי המחשב, ומשפחתו על מות אביו.

אבלים: פנינה ודוד פרידנזון, שרה ומקס קנדל שרון, דוד ורחל גולן, נכדיה, ניניה ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים במוצ"ש ה- 11.01.20, בשעה 20.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה הישן.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב שהם 9, קיסריה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 06.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין שדה יהושע שער אורן, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב גבעת דאונס 45 א', חיפה.
המנוחה הייתה בתם של חוה ודוד ז"ל.

ההנהלה והעובדים בחברת HAM-LET Group מנחמים את שמוליק, דני ומשפחת טופז על מות יקירתם, ממייסדי חברת המ-לט, המציינת 70 שנה להיווסדה.

חברת פלטופ מנחמת את שמואל טופז ומשפחתו על פטירת האם.

אבלים: ילדיה: איזי, ישי, ינון ושלי ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 01.01.20, בשעה 14.30, בית עלמין שדה יהושע שער 5. לעלות ברכב עד מגרש החניה בסוף העלייה.
יושבים שבעה בשדרות מוריה 47, חיפה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, החוג ללימודי עבודה, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' ינון כהן ומשפחתו על פטירת אמו.

אבלים: הבת: אופירה ויגרצין ובן זוגה: יאיר אהרני, הבן: יצחק (אקי) ועדנה גפני, הנכדים: ניר, עודד, יריב, רונן וענת ובני/בנות זוגם, הנינים והמטפלת: טיאה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 10.12.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת גפני, רחוב קהילת ונציה 4, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.​

אבלים: הבן: עמנאול ושרי בנבנישתי, הבן: רוני ויעל בנבנישתי, הנכדים: דנה, יהונתן, ניצן וזהר, בת הזוג: ג'נט דנקנר ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 05.12.19, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת בנבנישתי, רחוב שבדיה 106, דניה, חיפה.

ד"ר יוסי ורותי טייך וצוות המרפאה מנחמים את ד"ר רוני בנבנישתי, מני בנבנישתי, ז'נט והמשפחה על פטירת האב.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 19.11.19, בשעה 14.00, בית עלמין שדה יהושע שער אורן, חיפה.
יושבים שבעה ברחוב תל מאנה 40, דירה 2, חיפה, מאחורי בי"ח כרמל, בימים ג'-ד' ה- 19-20.11.19, ובבית משפחת רוטנברג, רחוב מסריק 12, המושבה הגרמנית, ירושלים, מיום ד' ה- 21.11.19 ואילך.
המנוחה הייתה בתם של רבקה ויחיאל פליטמן ז"ל.

אבלים: אשתו: טובה ברנשטיין, בנותיו: דינה וליאורה, אחיו: נתן ברנשטיין.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 19.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה ברחוב קליי 2, קומה 1, דירה 3, תל אביב, בימים ד'-ה' ה- 20-21.11.19, בין השעות 14.00 – 19.00.
המנוח היה בנם של כרמלה ואליהו.

אבלים: בתה: עופרה שומר, נכדיה: אורי שומר ובני ביתו, מיכל ברנשטיין שומר ובני ביתה והמטפלת: קרולין רמפיליו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 12.11.19, בשעה 15.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ניסנבוים 4, קומה 13, חיפה, בין השעות 10.00 – 20.00.

אבלים: רעייתו: ענבל, אחיו: אריאל ודלית ובני ביתם, בניו: עידן וסילבי ובני ביתם, ליעד וניצן ובני ביתם, דולב וליטל ובני ביתם והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.11.19, בשעה 14.30, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב סחלב 49. חיפה, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.00 – 22.00.
המנוח היה ממייסדי הרדיו האזורי.

למשפחת נישלס אתכם באבלכם על מותו של דני זל החברים מאקטיב ויזין.

איריס ומשה מנו והילדים וחברת מנו ספנות מנחמים את ענבל, הילדים, משפחת נישליס ורדיו חיפה על מות יקירם.

תחנת רדיו חיפה אבלה על פטירתו של מייסד התחנה ומחלוצי הרדיו האזורי בישראל.

מינהלת הליגות לכדורגל אבלה ומנחמת את משפחתו על פטירת יקירם, מנכ"ל ומייסד רדיו חיפה.

הנהלת המרכז הרפואי בני ציון ואגודת הידידים אבלים ומנחמים את ענבל, הבנים והמשפחה על מות יקירם, יו"ר אגודת ידידי המרכז הרפואי בני ציון.

תחנת רדיו תל אביב 102FM אבלה על מותו של יו"ר התחנה וממייסדי הרדיו האזורי בישראל.

משרד ליפא מאיר ושות' מנחם את עידן נישליס על פטירת אביו.

התאחדות תחנות הרדיו האזורי אבלה על פטירתו של מנכ"ל רדיו חיפה וממקימי תחנות הרדיו האזוריות.

אבלים: אשתו: זיוה לבית דסקל, ילדיו: נירה ודני ובני ביתם, נכדיו: אסף, יעל, מיכל, עדן, טל ובן ובני ביתם וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 29.10.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר.
יושבים שבעה בבית משפחת סגלוביץ, שדרות הנשיא 111, דירה A8, חיפה.

אבלים: בעלה: דני שך, בנותיה ובני ביתן: דלית, ברוך, ענבר, סתיו ועדי פינסלי, מיכל, אריה, שהם ולטם קפלן.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 25.10.19, בשעה 10.30, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת קפלן, רחוב מאפו 8 א', חיפה. דני יהיה נוכח בשבעה בין השעות 09.30 – 12.00.

הבנק הבינלאומי, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת שך על מות יקירתם.

אבלים: יואנה ותומס ברט, מיכאל בלטרברט ומשפחתו, אוה ודב צידוני, יעל שלו ומשפחתה ודני צידוני ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 15.10.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות הציונות 116 א', חיפה, בימים ג'-ד' ה- 15-16.10.19, בין השעות 10.00 – 19.00.

אבלים: משפחות: איזינגר ומלכה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.10.19, בשעה 17.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת איזינגר, רחוב שבדיה 64, חיפה, החל ביום ב' ה- 21.10.19 עם צאת החג ועד יום א' ה- 27.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: מעיינה (מיה) גוסינסקי, רענן ורוחמה גוסינסקי, זוהר וגילית גינוסר, אלינוער ועמית גנני והנכדים: כרמל, בר, יסמין, מתן ומאור.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 13.10.19, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
המנוח היה תעשיין.

אבלים: אשתו: סימה, ילדיו: רונה ואבי ובני ביתם, אחותו: שרה רז פלר, אחייניו: תומר וניר.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 10.10.19, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.

חברת נמל חיפה, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את המשפחה על מות יקירם, עובד החברה.

אבלים: ילדיה: ניצה ויוסי בן דב, חיה וסטיב טייטל בקר, נכדיה: מירב, מיכל, יעקב, אריאל, זואי, אליהו, בני/בנות זוגם וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.10.19, בשעה 17.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בביתם של ניצה ויוסי בן דב, שדרות אבא חושי 178, חיפה, בערב יום הכיפורים, יום ג' ה- 08.10.19, ובימים ה'-ו' ה- 10-11.10.19.
המנוחה הייתה בת 97 במותה.

אבלים: הבת: יעל בורובסקי ומשפחתה, הבן: עמוס פייזר ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 29.09.19, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בביתה של יעל בורובסקי, רחוב הרדוף 19/1, חיפה, בימים ד' – ו' ה- 02-04.10.19, בביתו של עמוס פייזר, רחוב הרדוף 19/1, חיפה, בימים ד'-ה' ה-02-03.10.19, עד השעה 13.00, וברחוב אבן שמואל 39/4, ירושלים, ביום ה' ה- 03.10.19, משעה 16.00 עד יום ו' ה- 04.10.19.​
המנוחה הייתה ילידת באזל, שוייץ.

אבלים: בנותיה: אורית ושמעון מאיר, נגה ואבנר בר אילן, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 09.08.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת מאיר, רחוב שלומציון 16, חיפה.