אבלים: בעלה: דני שך, בנותיה ובני ביתן: דלית, ברוך, ענבר, סתיו ועדי פינסלי, מיכל, אריה, שהם ולטם קפלן.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 25.10.19, בשעה 10.30, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת קפלן, רחוב מאפו 8 א', חיפה. דני יהיה נוכח בשבעה בין השעות 09.30 – 12.00.

הבנק הבינלאומי, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת שך על מות יקירתם.

אבלים: יואנה ותומס ברט, מיכאל בלטרברט ומשפחתו, אוה ודב צידוני, יעל שלו ומשפחתה ודני צידוני ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 15.10.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות הציונות 116 א', חיפה, בימים ג'-ד' ה- 15-16.10.19, בין השעות 10.00 – 19.00.

אבלים: משפחות: איזינגר ומלכה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.10.19, בשעה 17.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת איזינגר, רחוב שבדיה 64, חיפה, החל ביום ב' ה- 21.10.19 עם צאת החג ועד יום א' ה- 27.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: מעיינה (מיה) גוסינסקי, רענן ורוחמה גוסינסקי, זוהר וגילית גינוסר, אלינוער ועמית גנני והנכדים: כרמל, בר, יסמין, מתן ומאור.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 13.10.19, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
המנוח היה תעשיין.

אבלים: אשתו: סימה, ילדיו: רונה ואבי ובני ביתם, אחותו: שרה רז פלר, אחייניו: תומר וניר.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 10.10.19, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.

חברת נמל חיפה, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים מנחמים את המשפחה על מות יקירם, עובד החברה.

אבלים: ילדיה: ניצה ויוסי בן דב, חיה וסטיב טייטל בקר, נכדיה: מירב, מיכל, יעקב, אריאל, זואי, אליהו, בני/בנות זוגם וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.10.19, בשעה 17.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בביתם של ניצה ויוסי בן דב, שדרות אבא חושי 178, חיפה, בערב יום הכיפורים, יום ג' ה- 08.10.19, ובימים ה'-ו' ה- 10-11.10.19.
המנוחה הייתה בת 97 במותה.

אבלים: הבת: יעל בורובסקי ומשפחתה, הבן: עמוס פייזר ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 29.09.19, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בביתה של יעל בורובסקי, רחוב הרדוף 19/1, חיפה, בימים ד' – ו' ה- 02-04.10.19, בביתו של עמוס פייזר, רחוב הרדוף 19/1, חיפה, בימים ד'-ה' ה-02-03.10.19, עד השעה 13.00, וברחוב אבן שמואל 39/4, ירושלים, ביום ה' ה- 03.10.19, משעה 16.00 עד יום ו' ה- 04.10.19.​
המנוחה הייתה ילידת באזל, שוייץ.

אבלים: בנותיה: אורית ושמעון מאיר, נגה ואבנר בר אילן, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 09.08.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת מאיר, רחוב שלומציון 16, חיפה.

בצער עמוק ואהבה אינסופית, אנו נפרדים מהמשוררת רחל ורטמן אלבז ז"ל, שנפטרה ביום כ"ד תמוז ה'תשע"ט, 27/7/2019 בבית העלמין שדה יהושע בחיפה.

עַל הָהָר
מוּל הַיָּם
קָרוֹב לָעֲנָנִים
אֲנִי עֻבָּר
בָּרֶחֶם הָעוֹלָם

מתוך ספר שיריה האחרון, מקום לגור בו.

אבלים: המשפחה
אופק, גל וישראל ורטמן

אבלים: אשתו: רונית, ילדיו: יעל ויוחנן הרשטיק ובני ביתם, דלית אשד (לוי) ובני ביתה, תמי ועידן גולדנברג ובני ביתם, גילי ונועה הולצמן ובני ביתם, כרמית וגיא הולצמן ובני ביתם, אחיו ואחיותיו: יוסף אשד ז"ל ובני ביתו, שרה מאיר ובני ביתה, רותי אדניה ובני ביתה וגבריאל אשד ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 31.07.19, בשעה 17.45, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אבא חושי 146, חיפה.

הנהלת קבוצת עמל ומעבר מנחמת את משפחת אשד על מות יקירם, ממקימי מערך בתי האבות בישראל.

אבלים: ילדיו: יעל ורון מלאכי, איתן ואילנה זפקוביץ, ניר ועדי זפקוביץ, אחיו: שוקי וטלי ישורון ובני ביתם, חנה ושלמה אבולעפיה ובני ביתם, נכדיו: דנה, מיכל, הילה, אביהו ושירין.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 28.07.19, בשעה 16.30, בית עלמין שדה יהושע נווה דוד שער אורן, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת זפקוביץ, רחוב חוף השנהב 46, חיפה.

הנהלת משרד הביטחון, ארגון עובדי משרד הביטחון והחברים לעבודה מנחמים את שוקי ישורון על מות אחיו.

משרד PwC Israel מנחם את ניר זפקוביץ, שותף במשרד, ומשפחתו על מות אב המשפחה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.07.19, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב צמרות 2, קומה 12, דירה 123, הרצליה.

אלי פפושדו ומשפחתו אבלים על פטירת אחיו.

ההנהלה והעובדים בקבוצת בזן אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי הקבוצה, מנכ"ל מפ"ב וכאו"ל לשעבר.

החברים בעיתון מעריב מנחמים את אלי פפושדו על מות האח.

אבלים: בעלה: מיכאל רובינוביץ, בנה: אורי ואילת רובינוביץ, בתה: עידית ועופר מנוסביץ, בתה: ניבה ואריאל אבירם, אחיה: מילו ורחל רוזנברג, גיסתה: חסידה ושמעון דנאי, גיסתה: שולמית וברוך עמרמי, נכדיה: רותם, גל, עמרי, איתמר, שובל, יערה, יובל, גילי ויואב, והמטפלת: וירג'יניה פלטון.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 10.07.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב משה סנה 9, חיפה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה בתם של טינה ומנדל רוזנברג.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם יתקיימו אזכרה וגילוי מצבה ביום ו' ה- 08.08.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.

אבלים: אשתו: מרילין ספר, בנו: נעם ושלי מזרחי, בתו: ליענה מזרחי, נכדיו: איליי, יהונתן וגיא.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 14.06.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המשפחה.

ארגון הסגל האקדמי הבכיר של אוניברסיטת חיפה מנחם את פרופ' (אמריטוס) מרילין ספר, חברת הארגון, ומשפחתה על מות בעלה.

אבלים: שלומית בראילובסקי, דרור ורן; רולי רוזן, חיים וגל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 10.06.19, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר חיפה. לפרטים נוספים להתקשר לרולי.
יושבים שבעה בבית משפחת רוזן, רחוב דוכיפת 8, רמת חן, חיפה.

אבלים: ד"ר חנה גבע, ורדה מואב, אלי וולצקי ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 16.05.19, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת גבע, רחוב דישראלי 52 א' חיפה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00. אלי יישב מיום ו' עד יום א' ה- 17-19.05.17 בביתו, רחוב בן צבי 40, קומה 9, דירה 51, גבעתיים.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב רות 16, קומה 3, חיפה.

קבוצת בזן, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי הקבוצה.

אבלים: אשתו: הלי, בנותיו: שרון קלוג'ני וג'ודי ווין, אחותו: אווה וילינסקי ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 10.05.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הנטקה 37, חיפה.

אבלים: אשתו: מרים אליעד, בנו: שלמה אליעד ובני ביתו, נכדו: ארז אליעד ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 03.05.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת אליעד, רחוב קרן היסוד 31, קומה 9, דירה 32, חיפה.

אבלים: האישה: סימה, הבנות: דליה, אילונה ושרון, החתנים: שלמה ודוד והנכדים.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 03.05.19, בשעה 12.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת לינדנשטראוס, רחוב כספרי 27/7, חיפה, במוצ"ש ה- 04.05.19 עד השעה 21.00, בימים א'-ד' ה- 05-08.05.19, בין השעות 9.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

נשיאת בית המשפט העליון ושופטי בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים המכהנים והשופטים בדימוס והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את משפחת לינדנשטראוס על מות יקירם, נשיא בית המשפט המחוזי חיפה בדימוס.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לשעבר.

מיקי רהב וחברת Chelsmore Apartments in New York City, הצוות והדיירים אבלים ומנחמים את סימה ומשפחתה על מות יקירם.

איגוד מבקרי הרשויות המקומיות בישראל, רו"ח עינב פרץ, יו"ר האיגוד, הנהלת האיגוד והמבקרים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור לשעבר ושופט בדימוס.

עמותת שקיפות בינלאומית ישראל – שבי"ל, יושבת הראש, הוועד המנהל וחברי העמותה מנחמים את משפחת לינדנשטראוס על פטירת יקירם, יו"ר העמותה לשעבר.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם, השופט ומבקר המדינה, יצויין יום זה בחוג המשפחה בשל המצב.

אבלים: אשתו: חנה מורג, ילדיו: אוהד ומירי מורג ובני ביתם, עידו אילון ויאיר, אחיו: אריה מורג ובני ביתו, אחותו: בקי מרקוביץ ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 01.05.19, בשעה 17.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ליטאניס 9, חיפה.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל השריון והיה תושב חיפה.

צבי נטע וחברת מכשירי תנועה מנחמים את אריה מורג ומשפחתו על מות אחיו.

בתה צלילה מודיעה כי במלאות עשר שנים לפטירת אמה, תתקיים אזכרה ביום א' ה- 28.04.19, בשעה 15.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה (בעליה להר).
המנוחה הייתה ילידת העיר לבוב, ניצולת שואה, חברת ההגנה, בתם של מיכאל וצילה וסרשטין ז"ל.

אבלים: ילדיה: אריאל ומרב ורהפטיג, סיגלית ויוסי לוי, אורי ורבקה אמית ורהפטיג, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 25.04.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת לוי, רחוב שלונסקי 14, חיפה.

אבלים: אשתו: יפה שפר, בנו: ד"ר אריה שפר ובני ביתו, בתו: עו"ד נורית אלון ובני ביתה והמטפלים: Hilda Arroyo, Henry Venzon.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 25.04.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
הבן אריה יושב שבעה בביתו, רחוב דוד פינסקי 24, חיפה, החל ממוצ"ש ה- 27.04.19.
הבת נורית מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

אבלים: בתה: מירה יפעת, בנה: אלי רייזנר, נכדיה: מאיה, יונתן, עדי, יובל ונועה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 22.04.19, בשעה 11.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת יפעת, רחוב אלה 17, רמת השרון, בימים ג'-ד' ה- 23-24.04.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 19.00 וביום ה' ה- 25.04.19, בין השעות 10.00 – 14.00.

אבלים: דורית וארי מרקו, תמר ויואב ולדרסקי, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 31.03.19, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת מרקו, החל מיום ב' ה- 01.04.19, בין השעות 10.30 – 13.30, 16.00 – 19.00.

אבלים: רעייתו: לאה קדם, ילדיו: רויטל וג'ורי לפלר, דני ותמי קדם, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.03.19, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה במגדלי אלישע, רחוב יאיר כ"ץ 12, קומה 9, דירה 906, בין השעות 10.00 – 14.00 ומשעה 16.00.

החברים חבורת ותיקי דור תש"ח אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

שובל, עמותת גמלאי שירות הביטחון הכללי, אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, חבר העמותה.

אבלים: בנה: יעקב אגמון ואיטה, בתה: חנה ברק, נכדיה: יועד, קרן, אפרת ואסא ובני ביתם, עדי, אדיר, עידו ומורן, ניניה: נועה, יואב, רומי, עלמא, אלה, מעיין, דנה, יהל ואריאל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 18.03.19, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר.
יושבים שבעה ברחוב גרושקביץ 4, קריית מוצקין.

אבלים: יורם ואירית, עמי וחוה, נכדיה ונכדותיה, ניניה ונינותיה, גיסתה וונדה ומשפחתה והמטפלת אהובה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 13.03.19, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער אורן.
יושבים שבעה ברחוב עגור 9, קיסריה, בימים ד'-ו' ה-13-15.03.19, וברחוב קובובי 4/1, ירושלים במוצ"ש ובימים א'-ב' ה- 16-18.03.19.
המנוחה הייתה אשתו של אדם פולמן ז"ל.

אבלים: לאה, הילה, מוריה, נעם ויוסף.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 06.03.19, בשעה 16.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר, חיפה.
יושבים שבעה בבית זוגתו, פרופ' לאה ביידר, רחוב רמב"ן 41, ירושלים, ביום ה' ה- 07.03.19, בין השעות 12.00 – 19.00 וביום ו' ה- 08.03.19, בין השעות 10.00 – 14.00.

המרכז העולמי של בני ברית – ירושלים, ד"ר חיים כ"ץ, יו"ר ואלי שניידר, מנהל, אבלים ומנחמים את הבנות הילה ומוריה ואת זוגתו פרופ' לאה ביידר על פטירת יקירם, חבר מייסד של עמותת המרכז העולמי של בני ברית.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: נורית ודוד חסקל; רועי בנארי; נעה, נמרוד וגלעד שבתאי; Dolores Virrey and Eden Constantino.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.03.19, בשעה 13.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

אבלים: בנו וכלתו: אייבי ותמי ברכה, בתו וחתנו: גלי ואברהם פרץ, נכדיו: לבי, יעל, צליל, רז ודוד ומשפחותיהם, ניניו: אביאל, רום, גאיה ואדם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 03.03.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער תמר, חלקת ההגנה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב יפה נוף 111 א' מדורגים, דירה 301, בין השעות 10.00 – 20.00.
המנוח היה איש המוסד לעליה ב', מנהל בספנות העברית, נגיד רוטרי ויקיר העיר חיפה.

משפחת רקנאטי מנחמת את אייבי וגלי על מות האב.

אבלים: פניניה ויסמן, ילדיו: מיכל ואמיר, נכדותיו, נינותיו, חתנו וכלתו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 01.03.19, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע שער תמר.
יושבים שבעה בבית המנוח, בית ברמת השרון, רחוב הנצח 23, דירה 318, בין השעות 10.00 – 12.00, 16.00 – 19.00.

חברת שיכון ובינוי – אס.בי.איי. תשתיות בע"מ מנחמת את פרופ' אמיר ויסמן ומשפחתו על פטירת אביו, בעבר מבכירי חברת סולל בונה ארצות חוץ.

בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של אבינו וסבנו היקר

יעקב גורטלר ז"ל

ההלוויה תתקיים ביום שישי, כ"ד אדר א' תשע"ט
01.03.2019 בשעה 12:30,
בבית העלמין שדה יהושע (כפר סמיר), חיפה, שער ברוש

אבלים: בנו וכלתו: ירון ורינת גורטלר, בנו וכלתו: אופיר ושמרית גורטלר, בנו וכלתו: מתן ובת-אל גורטלר, נכדיו: רז, רועי, שירה, נוגה, נטע וניצן.

יושבים שבעה ברח' הגפן 9, מזור