אבלים: בתה: רינה ועמי לרמן ובני ביתם, בנה: אשר ותמי אביב ובני ביתם, בתה: גילה ואלי כזום ובני ביתם, בתה: יפית אביב ודורון ארבל ובני ביתם ובתה: ורד וישי לייבה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 07.06.22, בשעה 17.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הפרח 3, נווה עוז, פתח תקווה.

אבלים: ילדיה: שמוליק אסא ועופרה כנפי, אבי ורותי אסא, דורית וחנוך, ברק, אחיה: עמוס אורדו, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 19.04.22, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת אסא, רחוב מסקין 21, פתח תקווה, החל במוצ"ש ה- 23.04.22, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 07.04.22, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת מרקוס, רחוב בן גוריון 33, דירה 30, פתח תקווה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.​

משטרת ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח התגורר בפתח תקווה.

המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, אלוף (מיל') אורי אור, יו"ר הוועד המנהל, עמרי שלמון, מנכ"ל, חבר הנאמנים, הוועד המנהל, העובדות והעובדים אבלים על פטירתו.

החברים: אלי אלוני ומירה שפיר, נאווה ובני בביוף, ברוריה (בוקי) גלובוס, דליה גרוס, לאה ואלי הלחמי, ויקי וינבלט, אילנה זוהר, אלונה ויוסף זילברברג, לאון ורינה זילברשטיין, רינה טלפיר, פזה מרקוס, רותי לבקוביץ, נילי ויואל לויתן, אתי קריסטל, סימה רזניק ועדנה רפאלי אבלים מנחמים את יפה, כרמית, ארנון, טלי, הנכדים ומשפחת מרקוס על פטירת יקירם.

אבלים: אשתו: שרה אופיר, ילדיו: דורון ומיכל, אלון וענת, מיכל ועמית, נכדיו: דן, רועי, נויה, ליה, עמית, נדב, יוני ואייל.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 05.04.22, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת אופיר, רחוב עמנואל קוזידלו 4, קומה 4, דירה 16, פתח תקווה, בין השעות 09.30 – 13.00, 16.00 – 20.00. בשל הקורנה ביקורי ניחומים בתיאום מראש ובדיקת קורונה ביתית לפני הביקור.

אבלים: אשתו: יפה שפירא, בנו: נמרוד וניצה שפירא, בנו: אפי ואלה שפירא, נכדיו: רועי, טל, גיא, ניר, דור ורני, ניניו והמטפלת: ארלין.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 02.12.21, בשעה 11.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח.
המנוח היה ניצול שואה, לחם באצ"ל, היה חבר הבריגדה היהודית, שירת בצה"ל ועבד במשרד הביטחון.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 23.11.21, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הפרטיזנים 25, פתח תקווה.
המנוח כיהן בעבר כפרקליט מחוז תל אביב, היה בנם של יונה ויעקב ז"ל.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקיריהם ממחלת הקורונה תתקיים עליה לקברם ביום ה' ה- 04.11.21, בשעה 16.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
לאחר האזכרה יתקיים מפגש בבית הבת, תמי שחם, רחוב רקפת 47, מתן.

אבלים: בנה וכלתה: רוני ורחל, בתה וחתנה: ענת ואורי, נכדיה: אריאל, מתן ויהונתן ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 31.10.21, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב רוטשילד 122, כניסה ב', פתח תקווה.

בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתה של אמנו וסבתנו
פנינה שקד ז"ל
ההלוויה תתקיים ביום חמישי, כ"ב בחשוון תשפ"ב, 28.10.2021
בשעה 13:00 בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

השבעה תתקיים בבית המנוחה, רח' ח"ן 8 פתח תקווה.

בני המשפחה.

החברים בחברת StoreNext מנחמים את גד שקד ומשפחתו על מות אמו.

אבלים: אשתו, ילדיו, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 17.10.21, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית אבות בית בכפר, רחוב בן יהודה 71, כפר סבא, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: משפחות: בן ברוך וברוך.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.09.21, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב מאפו 9, פתח תקווה. בשל הקורנה יש להקפיד על עטיית מסכה בעת ביקורי הניחומים.

חברת פאלאס דיור מוגן מנחמת את ניר בן ברוך על פטירת אביו.

אבלים: רעייתו: זהבה, ילדיו: זאביק, לאה והדס והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 29.08.21, בשעה 15.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
בשל הקורונה השבעה תתקיים בחוג המשפחה.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את זאב אשכנזי ומשפחתו על פטירת אביו.

אבלים: ילדיה ובני זוגם, נכדיה, ניניה, אחיותיה ובני ביתן.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 11.08.21, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב דגל ראובן 7, קומה 3, פתח תקווה, החל ממוצ"ש ה- 14.08.21.

בנק מזרחי טפחות מנחם את שוהם שטיבר, עובד הנהלת החטיבה הקימעונאית, על פטירת אמו.

אבלים: בנה: יונתן, הוריה: אמנון ויעל חגין, אחיה: דוד ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 17.06.21, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה.
יושבים שבעה בבית משפחת חגין, רחוב סמילנסקי 10, פתח תקווה.

צוות משרד אנטוניר, חגין ושות', רואי חשבון, מנחם את משפחת חגין על מות יקירתם.

Mourned by: Husband: Oskar Prager of Petach Tikva, Son: David Prager of Petach Tikva, Daughter: Anne Klausner of Petach Tikva, Daughter: Reeva Helman of Petach Tikva, Son: Mark Prager of Modiin, Sister : Ruth Roth of Petach Tikva, Sister: Miriam Goldberg of Toronto, Canada, Sister: Eva Winter of London, England.
The Funeral took place on Sunday 06.06.21, at Segula Cemetery, Petach Tikva.
The Shiva is taking place at 11 Hatishim Veshalosh St., Apt. 2, Petach Tikva, until Friday 11.06.21, not between 14.00 – 16.00, phone No.: 03-9230550.
Prayers time: Shacharit – 07.00, Mincha – 19.35, Maariv – 20.10.

עיריית גבעת שמואל, יוסי ברודני, ראש העיר, ועד העובדים, העובדים והנבחרים מנחמים את משפחת בן ארי על מות ראש המשפחה, ראש העיר לשעבר.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 31.03.21, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב רמב"ם 38, גבעת שמואל, החל מצאת החג, מוצ"ש ה- 03.04.21.

אבלים: בתה: סלמה מנדלוביץ, בנה: אבי בן חור, כלתה, נכדיה, נכדותיה, ניניה ונינותיה.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה, ביום ב' ה- 15.02.21, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב יהלום 3, דירה 10, פתח תקווה, עד יום ה' ה- 18.02.21, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00, ביום ו' ה- 19.02.21, בין השעות 09.00 – 13.00, במוצ"ש ה- 20.02.21, בין השעות 18.00 – 22.00, ובבית בנה, רחוב סמטת הגבעה 3, סביון, ביום ה' ה- 18.02.21, בין השעות 16.00 -22.00 ובימים ו' ומוצ"ש ה- 19-20.02.21.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 08.02.21, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה במגבלות הקורונה, בבית הבן, יריב שפירא, רחוב זמיר 39, הוד השרון בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 19.30.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 30.12.20, בית עלמין סגולה פתח תקווה, חלקת לוחמי ההגנה. פרטים נוספים יימסרו טלפונית.
יושבים שבעה בבית משפחת מוטולה בגבעתיים.
המנוח היה חבר ההגנה ולוחם תש"ח.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 02.10.20, בשעה 10.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קק"ל 25, פתח תקווה.
המנוח היה רופא.

שירותי בריאות כללית מחוז דן – פתח תקווה, ההנהלה, ועד הרופאים, ועד העובדים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, עובד הכללית.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את רוני מנקס צורף ומשפחתה על פטירת אביה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 29.09.20, בשעה 13.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרצל 59, פתח תקווה.

החברים: אופנהיים מאיר, אלוני אלי ומירה, בביוף נאוה ובני, גרוס דליה ודני, הלחמי לאה ואלי, וינבלט ויקי, זוהר אילנה, זילברברג אלונה ויוסף, זילברשטיין דינה וליאון, טלפיר רנה, לויתן נילי ויואל, מרכוס יפה ויגאל, מרקוס פזה, קריסטל אתי, רזניק סימה ורפאלי עדנה אבלים ומנחמים את רותי, רון, אבי, יעל והנכדים על פטירת יקירם.

אבלים: הבן: חומי ואיריס בראון ובני ביתם, הבן: טל ורחל בראון ובני ביתם, האח: חליק ודפנה מלמד ובני ביתם, האחות: ד"ר יונינה לשם ובני ביתה, הנכדים, הנינים והמטפלת: מארי-אן.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 09.06.20, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב כץ מיכל לייב 58, פתח תקווה.
המנוחה הייתה אלמנתו של החזן הראשי לצה"ל סא"ל אריה בראון ז"ל, אמא של פנינה מירון ז"ל.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה היתה אלמנתו של סא"ל אריה בראון ז"ל, תושבת פתח תקווה.

אבלים: יואב; דניאל, אריאל, רות ובני ביתם; גינגי פרידמן ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 31.03.20, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בהרצליה פיתוח.
בשל המצב, ההלוויה והשבעה יתקיימו בחיק המשפחה.

גילמן נורית ודייגי יואב, דנון רותי ויהודה, וינרמן מירי ואבי, יקואל אילנה ואלי, כץ רחל, לנדה אילנה ובני, מוזיקנט אתי ומוזי, סדן בת עמי ושמחה, קנטור נטע ויוסי, רובינשטיין שמגר מיכל ורוזנפלד תמי ועמי מנחמים את יואב קריל, חברם מנוער, על מות רעייתו.

אבלים: בתה וחתנה: ריקי ורן כהן, בנה: דוד חיון, אחותה: הלגה רימר, נכדיה: דרור, איריס, שירה ועומר, ניניה: אריאל, מאיה ותמרה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 27.02.20, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת כהן, רחוב האחים יפה 7, קומה 2, דירה 5, פתח תקווה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: ילדיה: ישראל ורבקה רוקמן, חוד ודוד סומך, ירון ומיכל רוקמן, נכדותיה ונכדיה: יניב, קרן, אלון, זוהר, מיכל, אור, נועה, רוני, תמר ובני/בנות זוגם, ניניה ונינותיה: עומר, איתי, אגם, צוק, דריה, ריף, ליבי, נועם, נוף, רז והמטפלת: לובה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 14.02.20, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת רוקמן, רחוב נווה רעים 12, שכונת בילינסון, פתח תקווה, בין השעות 09.30 – 14.00, 16.00 – 21.30.
המנוחה נפטרה בהיותה בת 94 שנים.

החברים בקבוצת אשטרום מנחמים את ירון ומשפחתו על פטירת אם המשפחה.

אבלים: טלי דולה ובני ביתה, ורדה נדלר ובני ביתה ושלומית ארליך ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.02.20, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית הבת, שלומית ארליך, רחוב חלוקי נחל 20, הוד השרון.