חברה קדישא גחש"א חסידים מנחמת את יצחק גולדקנופף, חבר הנהלת החברה קדישא, והמשפחה על פטירת אמו.

משרד רודניק ורצל ושות', רואי חשבון, שמחה רודניק, משה וורצל והעובדים מנחמים את הרב יצחק גולדקנופף, מנכ"ל רשת החינוך גני ילדים ומעונות יום בית יעקב ומשפחתו על פטירת יקירתם, נשיאת הרשת.
המנוחה הייתה אלמנתו של הרב יהודה אריה גולדקנופף ממייסדי רשת החינוך.

חברי וועדת הרבנים למען קדושת השבת בארץ ישראל מנחמים את יצחק גולדקנופף, מזכיר הוועדה ומשפחתו על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה בתו של הרב משה מרדכי מרגליות ז"ל.

כולל לאברכים מצוינים שתילי אריה, הרמי"ם והתלמידים מנחמים את יצחק גולדקנופף, פטרון הכולל, על פטירת האם.
המנוחה הייתה נשיאת רשת מעונותיום בית יעקב ושתילי אריה.

מרכז איגוד התתי"ם, ההנהלה, מועצת המנהלים והעובדים מנחמים את הרב יצחק גולדקנופף, המנהל הכללי של מרכז איגוד התתי"ם, ומשפחתו על פטירת יקירתם.

מגדל חברה לביטוח בע"מ מנחמת את הרב יצחק גולדקנופף על מות אמו.

פתחיה, מוסדות לחינוך מיוחד, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את בנה יצחק גולדקנופף, יו"ר פתחיה, והמשפחה על פטירת יקירתם.

מרכז פדגוגי שתילי אריה, ההנהלה וצוות המרכז מנחמים את הרב יצחק גולדקנופף ומשפחת גולדקנופף על פטירת יקירתם.

חברת מישו"ר חשבות וייעוץ עסקי בע"מ ומשרד אביגיל שקוביצקי רואי חשבון מנחמים את הרב יצחק גולדקנופף, מנכ"ל רשת גני ילדים ומעונות יום בית יעקב, על פטירת אמו.

גני ילדים ומעונות יום בית יעקב והמשפחה מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה להקמת מצבה ביום ד' ה- 20.07.16, בשעה 17.15, בית עלמין הר המנוחות, חלקת החסידים.
תחבורה תצא בשעה 17.00 מרחוב תכלת מרדכי 8, טלפון: 02-6268860.

אבלים: משפחות: שלזינגר, עהרנפלד, פרבשטיין, מילר, רוטנברג וקנר. ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 20.02.11 בבית העלמין בהר המנוחות. יושבים שבעה בבית המנוחה: רחוב פנים מאירות 4, ירושלים. המנוחה הייתה אישתו של ר' משה שלזינגר, ראש מוסדות מענה שמחה, וביתו של ר' עקיבא עהרנפלד, נשיא קריית מטרסדורף.

מרכז איגוד התתי"ם, ההנהלה, מועצת המנהלים, יצחק גולדקונופף, המנהל הכללי, מנחמים את ר' משה שלזינגר, יו"ר ההנהלה וראש ישיבת "מענה שמחה", והמשפחה על מות הרעיה, הבת והאם.

הארגון העולמי לבניין המשפחה, המתנדבים והמשפחות מנחמים את ר' משה שלזינגר, מייסד ויו"ר ארגון "פרי חיים" וראש מוסדות "מענה שמחה", את אביה ואת המשפחה על מות הרעייה.

הארגון העולמי "פרי חיים" , המתנדבים והמשפחות מנחמים את הרב משה שלזינגר, יו"ר הארגון וראש מוסדות "מענה שמחה" והמשפחה על מות רעייתו.