ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 13.02.17, בשעה 08.00, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: אהרן.

אוניברסיטת תל אביב, חברת רמות, סגל בית הספר לחינוך והמרכז לחינוך מדעי וטכנולוגי אבלים ומנחמים את בנותיה יעל ורינת, בן זוגה אברהם טל והמשפחה על פטירת יקירתם.

אבלים: רפי, עדי, נאוה, אור, איציק, הילה, זיו, אביב, גלעד, עידו, עמיר ובני ביתם.
יושבים שבעה בבית עדי קורן, סמטת האתרוג 7, מושב רשפון.
המנוחה תרמה את גופה למדע.

אוניברסיטת תל אביב, אגף הכספים והחברים ביחידת האספקה מנחמים את רפי סגל והמשפחה על מות אמו.

האוניברסיטה העברית בירושלים והפקולטה לרפואה מכבדות את זכרה ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירתם אשר ציוותה את גופה למדע.

רשת סופר פארם מנחמת את עדי קורן על מות אמה.

אבלים: רעייתו: עטרה, בתו: רומית ובני ביתה, בנו: ספי, אחיו: ליאון ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.02.17, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ויינשל 2, קומה 12, דירה 34, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 18.00 – 21.00.
המנוח היה בנם של שרגא פייבל ובתיה ז"ל.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, החוג לתולדות האמנות, הדקאן, ראש החוג לתולדות האמנות, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את משפחת בר רצון בורוצ'ין על מות יקירם.

האוניברסיטה העברית בירושלים והפקולטה לרפואת שיניים אבלות ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירם, דיקן לשעבר של הפקולטה לרפואת שיניים, מנהל לשעבר של המחלקה לכירורגיה פה ולסתות ומחלוצי מקצועי כירורגיה פה ולסתות בישראל.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנות ע"ש יולנדה ודוד כץ, החוג לתולדות האמנות, הדקאן, ראש החוג, הסגל האקדמי, הסגל המנהלי והסטודנטים מנחמים את ד"ר אריה לב קפיטיקין והמשפחה על מות אביו.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 10.02.17, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בארי 52, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנו של שמואל.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את ד"ר שמוליק דובדבני והמשפחה על מות אביו.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, החוג לאמנות התיאטרון, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים על פטירתו.
המנוח היה חוקר ומורה, דקאן הפקולטה בשנים תשנ"ז – תש"ס וראש החוג לאמנות התיאטרון בשנים תשנ"ה – תשנ"ו.

תיאטרון החאן אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, חבר הוועד המנהל של תיאטרון החאן שנים רבות.

אוניברסיטת תל אביב וצוות היחידה ללימודי שפות אבלים ומנחמים את משפחה טורקל על פטירת יקירתם, חברת צוות היחידה ללימודי שפות.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המתמטיקה, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' אלי טורקל והמשפחה על מות רעייתו.

הנהלת משרד הביטחון, ארגון עובדי משרד הביטחון והחברים לעבודה מנחמים את רחל מנדלברוט על מות אמה.

אבלים: ילדיו: אני ודוד קורנפלד, דיוי וליזי סולודוצ'ו, נכדיו, ניניו, המשפחה והמטפל: Beto.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 30.01.17, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית משפחת קורנפלד, רחוב קהילת סופיה 22 א', תל אביב.

אוניברסיטת תל אביב, פרופ' יוסף קלפטר, נשיא, ופרופ' יעקב א. פרנקל, יו"ר חבר הנאמנים, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר בחבר הנאמנים ונשיא לשעבר של אגודת ידידי האוניברסיטה באורגוואי.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 27.01.17, בשעה 10.45, בית עלמין ירקון שער גאולה.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוח היה בנו של חיאווי.

עיריית רמת גן, ישראל זינגר, ראש העיר וחברי מועצת העיר אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, יקיר העיר רמת גן.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים אבלים מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנהל מחלקה פנימית ג' לשעבר.

אבלים: משפחת בר נון ומשפחת בר סיני.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 26.01.17.
יושבים שבעה בבית משפחת בר סיני, רחוב מרכוס 2, ירושלים.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, החוג לגיאופיזיקה, בית הספר למדעי כדור הארץ, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, מנכ"ל משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל, סוכנות החלל הישראלית ועובדי המשרד מנחמים את במשפחת בר נון על מות יקירם, מנהל סוכנות החלל לשעבר.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז, המחלקה לביוכימה וביולוגיה מולקולרית, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' שוש בר נון על מות אחיה.

אבלים: בנה: פרופ' מירון ובילי וינרב, בתה: נורית ונתנאל פרי, אחותה: דורית נוי שרב, נכדיה: ניצן, אליאן, הדר, אילון, אופיר ויונתן.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 27.01.17, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת וינרב, שדרות בן ציון 19, דירה 9, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוחה הייתה בתם של רבקה ושלמה מלמן.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, בית הספר לרפואת שיניים ע"ש מוריס וגבריאלה גולדשלגר, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' מירון וינרב והמשפחה על מות אמו.

משפחת פישמן מנחמת את מירון, נורית ובני ביתם על פטירת אמם.

אבלים: אשתו: מירה גולדברג, ילדיו: אורי ויפעת סרוק גולדברג, הלה ואיל אלווייל, מוטי וליטל גולדברג ונגה, נכדיו: אביגיל, דודו, דרור, איתן, נעמי, עידו ואור, אחותו וגיסו: חנה צימרמן, ראובן סנחיה ובני ביתם ומשפחות ניאזוף ואור בן זאב.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 26.01.17, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב ברנר 44, הרצליה, בין השעות 11.00 – 21.00.
המנוח היה רופא.

החברים: רינה ואשר ברזילי, זיוה ומשה קוטלר, אנקה וצביקה רם, אלי וקובה מורן וחוה ואריה אשכנזי אבלים ומנחמים את מירלה והילדים על פטירת יקירם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

הנהלת מכבי שירותי בריאות, ארגון הרופאים העצמאיים, מינהלת מחוז השרון והעובדים מנחמים את משפחת גולדברג על מות יקירם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 25.01.17, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ רמת הכובש.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב יהושע בן נון 68/1, תל אביב.

המכללה האקדמית ספיר, חבר הנאמנים, ההנהלה, המרצים, העובדים והסטודנטים אבלים על מות נשיאה הראשון של המכללה.

ה"חבורה" מעומר אבלה ומנחמת את רבקה, שירה, עדי, דן ושלי על פטירת יקירם.

קיבוץ רמת הכובש אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם.

החברים מפרלמנט בזל: עופר אבני, אורי אופנהיימר, יהודה אטלס, רונית שני, רון אלכסנדרי, ירדנה ומיק אלקן, אלישבע אילון, לילי אלתרמן, נילי אקרמן, מיכל ואורי בן דור, שרה ואברהם ברקת, נילי ואהרון גוניק, נעמה הניג, ג'רי היימן, נדיב המר, אורגד ורדימון, נעמי ואודי חביב, שוש ועלי יסיף, עמירם כהן, חיה וישראל לוסקי, אורית עוזיאל, זהר פרי, רותי דאוני דרור, ריקי שלח, שיש קולר ושירי קצב אבלים ומנחמים את רבקה והמשפחה על פטירת יקירם.

קרן מפעל הפיס ע"ש פנחס ספיר, האלוף (מיל') עוזי דיין, יו"ר הדירקטוריון וחברי הדירקטוריון אבלים על מות חבר דירקטוריון קרן ספיר ויו"ר ועדת פרס ספיר לספרות 2010.

עמותת אג'יק – מכון הנגב, הוועד המנהל וחברי העמותה אבלים על פטירת חבר העמותה.

אוניברסיטת תל אביב והמכון לחקר הציונות וישראל ע"ש חיים וייצמן אבלים ומנחמים את רבקה והמשפחה על מות יקירם, היסטוריון וסופר.

המכון למורשת בן גוריון, בית בן גוריון ומועצת המכון למורשת בן גוריון אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, איטלקטואל, מחנך וחבר מועצת המכון למורשת בן גוריון.

המכון הישראלי לדמוקרטיה, אמיר אלשטיין, יו"ר הוועד המנהל, יוחנן פלסנר, נשיא וצוות המכון מנחמים את משפחת צחור על פטירת יקירם, חבר בוועד המנהל של המכון.

המועצה להנצחת נשיאי ישראל וראשי ממשלותיה במשרד ראש הממשלה אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, חבר המועצה.

מכון טכנולוגי חולון, הפקולטה לעיצוב, הנהלת המכון, העובדים והסטודנטים מנחמים את ד"ר דן צחור, עובד המכון, על מות האב.

מרכז זלמן שזר לחקר תולדות העם היהודי, אפרים הלוי, יו"ר המועצה הציבורית וחברי המועצה הציבורית, מיכל נקר, מנכ"לית, העובדים במרכז ובאי בית המרכז אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר המועצה הציבורית.

החברה ההיסטורית הישראלית, פרופ' מירי אליאב פלדון, יו"ר, מיכל נקר, מנכ"לית, הנהלת החברה והחברים אבלים ומנחמים את משפחת צחור על מות יקירם, חבר הנהלת החברה והיסטוריון.

ועד ראשי המכללות האקדמיות הציבוריות, המכללה האקדמית אחווה, אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, המכללה האקדמית אשקלון, המכללה האקדמית בית ברל, בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים, המכללה האקדמית גליל מערבי, המכללה האקדמית הדסה ירושלים, מכון טכנולוגי חולון, האקדמיה למוזיקה ולמחול ירושלים, עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים, המרכז האקדמי לב, המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה כרמיאל, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון, סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמניות, המכללה האקדמית ספיר, המכללה האקדמית עמק יזרעאל, המכללה האקדמית צפת, המרכז האקדמי רופין, שנקר – הנדסה, עיצוב ואמנות, המכללה האקדמית של תל אביב יפו והמכללה האקדמית תל חי מנחמים את המשפחה על מות יקירם, נשיאה הראשון של המכללה האקדמית ספיר.

אבלים: רעייתו: דליה כספי, בתו וחתנו: ענבל ואופיר שמיר כספי ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 23.01.17, בשעה 15.00, בית עלמין אבן יהודה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב העצמאות 49, אבן יהודה.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב והחברים והחברות במחלקה לתקשורת מנחמים את דליה וענבל על מות יקירם, ממייסדי המחלקה לתקשורת באוניברסיטה.

אוניברסיטת תל אביב, המכון לחקר העיתונות והתקשורת היהודית ע"ש שלום רוזנפלד, כתב העת קשר, חבריו ותלמידיו אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חוקר התקשורת וחבר מערכת כתב העת קשר.

פרופ' קובי מצר, נשיא האוניברסיטה הפתוחה, הנהלת האוניברסיטה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חבר סגל בכיר בעבר במחלקה לסוציולוגיה, למדע המדינה ולתקשורת וממייסדי תחום התקשורת באוניברסיטה.

המכללה האקדמית הדסה, פרופ' ברוטלד פרידלנדר, נשיא, חברי המועצה האקדמית וסגל המכללה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חבר המועצה האקדמית של המכללה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המתמטיקה, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את פרופ' מיכאל קריבלביץ', דקאן הפקולטה, על מות אביו.

ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 18.01.17, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: שמואל.

מכון טכנולוגי חולון,  פנחס (פיני) כהן, יו"ר חבר הנאמנים, צבי טרופ, יו"ר הוועד המנהל, פרופ' אדוארד יעקובוב, נשיא, הנהלת המכון והסגל מנחמים את טובי, יעל, נועה ויובל על פטירת יקירם, חבר בוועד המנהל ובחבר הנאמנים של המכון.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, בית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן מהטה, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את טובה צור והמשפחה על מות בעלה.

אבלים: נתן; לידיה, רותי, חנה ועישר; רוני, גיל, זיו וקרן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.01.17, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב המעגל 52, קרית אונו.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין והמכון לחקר האנטישמיות והגזענות בימינו ע"ש סטפן רוט מנחמים את פרופ' נתן לרנר ולידיה לרנר על מות הרעיה והאם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין ומרכז קנטור לחקר יהדות אירופה בימינו מנחמים את פרופ' נתן לרנר ולידיה לרנר על מות הרעיה והאם.

רבקה ענבל ושמואל ברונר מנחמים את רותי לרנר ומשפחתה על פטירת אמה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס. וייז, המחלקה לביוכימיה וביולוגיה מולקולרית, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את ד"ר איריס בן דרור והמשפחה על מות אמה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה לאמנויות ע"ש יולנדה ודוד כץ, החוג לתולדות האמנות, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים אבלים על פטירתה.
המנוחה הייתה ממייסדי החוג לאמנות ומחלוצות חקר אמנות האסלאם בארץ ובעולם.

ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 04.01.17, בשעה 15.00, בית עלמין נחלת יצחק.
שם האב: עמנואל.

אוניברסיטת תל אביב ודקאנט הסטודנטים ע"ש רות ואלן זיגלר מנחמים את שלומית מנור והמשפחה על מות אביה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, בית הספר למדעי המחשב ע"ש בלווטניק, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את פרופ' אלכס רבינוביץ על מות אביו.

ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 01.01.17, בשעה 12.00, בית עלמין חולון.
שם האב: יואל מנחם.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין, בית הספר לפילוסופיה, בלשנות ולימודי מדע, הדקאן, הסגל והסטודנטים מנחמים את נאוה וינשטוק והמשפחה על פטירת אביה.