אבלים: נורית בן בסט, איריס בן בסט מזרחי, אסף בן בסט והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 03.05.22, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בפרוטיאה בכפר, בניין 9, קומה 3 (יש להציג בדיקת אנטיגן ביתית בכניסה).

החברים: אריק בוגנר, דני מריאן ושרון בן עמי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מדען וחוקר בתחום הבניה והתשתיות.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר איריס בן בסט מזרחי על פטירת אביה.

אבלים: המשפחה ומושב חרות.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 19.04.22, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב המייסדים 22, מושב חרות, החל מיום א' ה- 24.04.22, בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.

אבלים: בעלה, ילדיה, אחיותיה, נכדיה, ניניה, משפחתה ומושב חרות.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 18.04.22, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב האנפה 4, מושב חרות, החל מיום א' ה- 24.04.22, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: הבעל: נתן חסון, הילדים: יובל חסון, פלג חסון, עינת חסון פורר, הכלות: לימור דיאנה חסון ודוברית חסון.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 12.04.22, בשעה 16.00, בית עלמין תל מונד.
ביקורי ניחומים בתיאום עם המשפחה.

אבלים: רעייתו: תקווה יחזקאל, ילדיו: חגית קופילביץ, אלי יחזקאל, גיא יחזקאל, ד"ר יעל פורמן, נכדיו, נכדותיו, אחיו: ניסים יחזקאל, אברהם יחזקאל, יצחק מנור, שושנה לוי, כרמלה יחזקאל ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 27.03.22, בשעה 13.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב החרמון 17, תל מונד, בין השעות 16.00 – 21.00.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את חגית קופלביץ ומשפחתה על פטירת אביה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 15.03.22, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת פאיט, רחוב הנורית 4, תל מונד, בימים ד'-ה' ה- 16-17.03.22, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' ה- 18.03.22, בין השעות 10.00 – 14.00, בימים א'-ב' ה- 20-21.03.22, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

המכון למשפט ופילנתרופיה באוניברסיטת תל אביב מנחם את גליה פאיט על מות אביה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 08.02.22, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב השדרה 14, מושב כפר הס, עד יום ו' ה- 11.02.22 בשעה 14.00.

עיתון הארץ מנחם את רונית ורד על מות האם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה שירתה בחיל כללי והתגוררה במושב כפר הס.

אבלים: המשפחה ומושב חרות.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 24.01.22, בית עלמין תל מונד.
בשל הקורונה יושבים שבעה בחוג המשפחה.
המנוחה הייתה אחות מושב חרות שנים רבות.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה אלמנתו של רס"ן יעקב שחורי והתגוררה במושב חרות.

אבלים: רעייתו: אסתר נועם, ילדיו ובני ביתם: אבישי ומרגלית נועם, עופר ומיכל נועם, תמר ויהושע גלייזר, נכדיו, ניניו ועובדי משרד ח. נועם ושות', עורכי דין.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.11.21, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד, לב השרון, כניסה מערבית.
המנוח היה ממנחילי תורת הקואופרציה והאגודות השיתופיות בישראל.

משפחות אביב, הרלב וקבוצת אלון ושות' נדלן מנחמות את משפחת נועם על מות האב.

חברי האגודה מושב גן חיים מנחמים את משפחת נעם על מות אב המשפחה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.10.21, בשעה 13.00, בית עלמין אזורי תל מונד. הסעה תצא מתחנת האוטובוס ברחוב חורב 20, חיפה, בשעה 11.30.
יושבים שבעה בבית משפחת שטריכמן, רחוב חורב 6, קומה 3, חיפה, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.

א.ג.י חברה לסחר בינלאומי בע"מ אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל החברה לשעבר.

חברת רותלקס (1994) בע"מ אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל החברה לשעבר.

אבלים: אשתו: תמר, בנו וכלתו: יובל וגליה וילדיהם, בנו וכלתו: יוסי ודבי וילדיהם, בנו וכלתו: עופר ועדי וילדיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 30.09.21, בשעה 13.00, בית עלמין האזורי לב השרון, תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת ניב, רחוב הזוהר 3, רעננה, ביום ו' ה- 10.01.21, בין השעות 09.00 – 15.00 ובימים א'-ב' ה- 03-04.10.21.
המנוח לחם בפלמ"ח והיה מראשוני הגיאולוגים הימיים בישראל.

האוניברסיטה העברית בירושלים והמכון למדעי כדור הארץ ע"ש פרדי ונאדין הרמן אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, חלוץ המחקר המודרני של ים המלח, מראשוני האוקיאנוגרפים בישראל ומוביל חיפושי נפט בים.

אבלים: בעלה: אורי, ילדיה: דורון, לימור ואביב, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 10.05.21, בשעה 11.30, בית עלמין תל מונד (חניון מערבי).
יושבים שבעה בפארק פרוטיאה בכפר, ביום ג' ה- 11.05.21, בין השעות 10.00 – 12.00, 16.00 – 18.00, ובבית משפחת שחף, רחוב הארז 15, רמת ישי, בימים ד'-ה' ה- 12-13.05.21, בין השעות 16.00 – 20.00.

אבלים: בנותיו: נירית וענבל רונן, בנו וכלתו: איל ופזית רונן ובני ביתם, אחותו וגיסו: איה וגדי שחר ומושב חרות.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 19.04.21, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית בנו איל רונן, רחוב השיזף פינת רחוב הנרקיס, מושב חרות.

אבלים: בנותיה: אורלי ומיכל, נכדיה: דפנה, אלון ויואב והמטפלת: ג'ם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 27.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בחוג המשפחה.​
המנוחה הייתה אלמנתו של שמעון אלכסנדרוני ז"ל.

אהובנו
אורי שפר
נפרד מאיתנו בשיבה טובה
ההלוויה תתקיים ביום ראשון, ב׳ בטבת תש״פ 29.12.19 בשעה 1.2:00 בבית העלמין תל-מונד
השבעה בפרוטיאה בכפר, בנין 9 דירה 941
10:00-12:30, 16:00-19:00
אבלים
חיה, דורון, פזית, והמשפחה
המטפל המסור סוניל.

החברים והגמלאים במשרד ראש הממשלה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: בעלה: ברוך הכט, בניה, נכדיה, אוהביה ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.12.19, בשעה 14.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת הכט, רחוב השקד, שכונת הבנים, מושב חרות.​​

אבלים: בנה וכלתה: אהוד ותמי ריטוב, בתה: ענת ריטוב סימון, אחותה: שולמית רכבי, נכדיה: אלון, אורית, גל וסיון, נינה: עידו והמטפלת: Edita Oclay.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.12.19, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב חיים לבנון 89, דירה 1, רמת אביב, בין השעות 09.00 – 13.30, 16.00 – 21.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה אלמנתו של סא"ל יעקב ריטוב ז"ל, תושבת תל אביב.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.11.19, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה ברחוב הנורית 5, תל מונד.​

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל המודיעין והיה תושב תל מונד.

אבלים: אשתו: ענת לזר, בתו: דגנית ותומר ובני ביתם, בתו: חלי לזר ובני ביתה, בנו: מאיר ומיקה ובני ביתם, אחיו: מיכה לזר ובני ביתו, אחיו: יאיר לזר ובני ביתו ותושבי מושב חרות.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 21.05.19, בשעה 15.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית משפחת לזר, רחוב המשתלה, מושב חרות.

משטרת ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה תושב מושב חרות.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 14.05.19, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בפרוטיאה בכפר, בנין 8, קומה 2, צומת בני דרור, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' בין השעות 10.00 – 13.00.

החברים והגמלאים במשרד ראש הממשלה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.

אבלים: רעייתו: נוגה (שביט) ארליך, ילדיו: עדי ועידן, נדב ומעיין, נכדיו ואחותו: סופיה ארליך.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 29.01.19, בשעה 13.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב תמנע 4, מושב בני דרור.

אבלים: בניה: דני ומוטי, נכדיה: אורי וניבה ובני ביתם ומאלו סונייגה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 14.12.18, בשעה 11.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות יד לבנים 23, דירה 25, יד אליהו, תל אביב, בימים א'-ד' ה-16-19.12.18, בין השעות 16.00 – 21.00.

אבלים: רעייתו: נילי וייס, בתו וחתנו: גלית ושרון בן ארי, בנו וכלתו: ירון ואפרת וייס, נכדיו: נבו, מיקה, עמליה, שירי ונטע, והמטפל: Kumar.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 17.09.18, בשעה 14.00, בית עלמין, תל מונד.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב דיסנצ'יק אריה 13, דירה 8, תל אביב, עד מוצ"ש ה- 22.09.18.

אבלים: אשתו, בנותיו ובני ביתן, אחותו, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 04.09.18, בשעה 14.30, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוח, פרוטיאה בכפר, דירה 811.
המנוח היה איש הפלמ"ח ומערכת הביטחון.

אבלים: יחזקאל, נורית ורוני, יורם ויעל, תומר, גלעד, שירה, עידו ומאיה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 20.06.18, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, פרוטיאה בכפר, דירה 322, מושב בני דרור, ביום ד' ה- 20.06.18 ובבית הבת, רחוב שוהם 11,  מושב בית יהושע, בימים ה'- שבת ה- 21-23.06.18, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את ד"ר נורית מלניק, עובדת המחלקה לספרות, ללשון ולאמנויות, ומשפחתה על מות אמה.

אבלים: הבן: אריה ונירה גולן, הבת: ורדה ניר, הנכדים: חגית, דרור ודליה, שי ואורי, הנינים: עומר, עמית, רוני, טל ואורי ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 20.06.18, בשעה 13.00, מגן המגינים במושב כפר הס בדרכה אל בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, דרך ההרחבה 13, מושב כפר הס, בין השעות 10.30 – 13.00, 16.30 – 20.00.