שלמה א. צרויה ז"ל The Hon. Solomon A. Seruya, OBE

Mourners: Donna and Simon Sackman, London, Susan Seruya, Gibraltar, Lillian and Michael Gal, Jerusalem and his grandchildren: Sarah, Jonathan, Paloma, Daniel, Donna and Claire.
The deceased passed away on Tuesday, 31/03/15, the funeral took place in Gibraltar.

אבלים: דונה וסיימון סקמן מלונדון, סוזאן צרויה מגיברלטר, ליליאן ומיכאל גל מירושלים, הנכדים: שרה, יונתן, פלומה, דניאל, דונה וקלייר.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 31.03.15 בגיברלטר.

ועד עדת הספרדים ועדות המזרח בירושלים, ד"ר אברהם חיים, יו"ר, ירון ארמוזה, חבר הנהלה, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת צרויה על פטירת יקירם.
המנוח היה תושב ירושלים וגיברלטר, לשעבר סגן נשיא ועד העדה, תרם להפעלת ארבעה בתי כנסת ספרדיים ע"ש רבן יוחנן בן זכאי ברובע היהודי בעיר העתיקה, ירושלים.

Share Button

תנחומים אחד

  1. דליה רוט-גביזון

    שלום לכם,
    אתמול ראיתי את המודעה והרגשתי צער רב. אביכן היה אדם מיוחד מאוד, בעל ידע רב ועומק פוליטי. אף פעם לא אשכח את דמותו אף כי בשלוש השנים האחרונות לא היינו בקשר.
    הוא תמיד דיבר על אהבת הארץ, על ציונות, על עלייה, היה גאה במוצאו הספרדי והתעניין בכל המתרחש פה מתוך דאגה או מתוך הערצה. הוא היה גאה מאוד בנכדים ובהישגיהם והעריץ את אימא שלכן על לכתה אחריו במדבר. אני מודה לו מאוד על שיעורי העברית שיותר משהוא למד, אני למדתי רבות ולא רק על גיברלטר.
    אני שולחת מכאן את תנחומיי ומקווה שלא תדעו עוד צער.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *