עבד אל רחמן אל אחמד, נפתלי אורנר, גדי אלגזי, יוסף אלגזי, מרים אלגזי, ינינה וקלמן אלטמן, רענן אלכסנדרוביץ', אלי אמינוב, ניצה אמינוב, שמואל אמיר, אבישי ארליך, חנה ארנון, ג'ון בונזל, מטי וזיוה בורשטיין, יואל בינין, בטינה בירמנס, סמדר בן נתן, דליה בקר, יעל ברדה, מוחמד ברכה, עודה בשאראת, יוסף ג'בארין, תמר ויורם גוז'נסקי, בלהה גולן, יוכבד ובנימין גונן, אפרים דוידי, אילנה דרוקר, אנדרה דרזנין, יובל הלפרין, אורי וולטמן, רבקה ויטנברג, פטר וינר, מיכאל ורשבסקי, ג'מאל זחאלקה, דבורה זילברשטיין, עדנה זרצקי טולידאנו, דאוד חורי, יעל ודב חנין, נורית טולנאי, ערן טורבינר, אורן יפתחאל, חדוה ישכר, דן יקיר, עפרה ישועה ליית, עופר כסיף, בשיר כרכבי, יעקב כתריאל, דניאלה ורמי ליבנה, גבי לסקי, דבי ומלי לרמן, יוהנה לרמן, רינה מוס, עסאם מח'ול, ענת מטר, רוחמה מרטון, אורלי נוי, גיורא נוימן, מור סטולר, גדעון ספירו, מיכאל ספרד, חנה ספרן, איימן עודה, מאיר עמור, נטע עמר שיף, עבד עסלי, פנינה פיילר, מיקי פישר, גדעון פרוידנטל, תמר פלג שריק, חנה פרידמן, אלגרה פצ'קו, משה צוקרמן, לאה צמל, אדם קלר, מיקי קרצמן, מאיה רוזנפלד וענת רייזמן לוי אבלים על פטירתה.
המנוחה הייתה חלוצת המאבק המשפטי נגד הכיבוש הישראלי, לוחמת לשלום ולזכויות אדם.

אבלים: בעלה: משה שושני, בתה: אסנת ויגאל אראל, בנה: איתי שושני, אחותה: זהבה ודדי יחזקאל ובני ביתם, נכדיה: תמר, אלון, מתן, יובל, אלכס וטליה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.06.18, בשעה 18.00, בית עלמין מושב שורש.
יושבים שבעה בבית המנוחה, פרוטיאה בהר, דירה 1820, מושב שורש, בין השעות 10.00 – 13.00 ובבית בתה, רחוב משלט 14, מבשרת ציון, בין השעות 16.00 – 20.00 אחותה, זהבה יחזקאלי תשב במושב בלפוריה.

אבלים: בניה: אורי ומיכל מרטונוביץ, גיורא וזהבה מרטונוביץ, נכדיה, ניניה והמטפלת: רמי.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.06.18, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית גיורא מרטונוביץ, רחוב הרדוף 5 א', צהלה, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 15.00 – 22.00. חניה ברחוב אוסקר שינלדר ורחוב דבורה הנביאה.
המנוחה הייתה בתו של יעקב, בת 104 במותה.

יו"ר, חברי ההנהלה וצוות הקרן החדשה לקולנוע ולטלויזיה ע"ר מנחמים את דורית ענבר, מנכ"לית הקרן ומשפחתה על פטירת אמה.

חבר הנאמנים, הוועד המנהל והנהלת המכללה האקדמית בית ברל מנחמים את דורית ענבר, חברה בחבר הנאמנים והוועד המנהל, על מות אמה.

אבלים: משפחות: גינזבורג והנדלס, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 21.06.18, בית עלמין צפת.
יושבים שבעה בבית בנה, רחוב צמח צדק 14 (שיכונים), כפר חב"ד.
המנוחה הייתה בתו של מנחם זאב חסידה ז"ל, אלמנתו של שלום יהודה לייב (אריה) גינזבורג ז"ל.

אבלים: משפחות: מרשליק, גרינבאום ושנק.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 21.06.18, בית עלמין בחיפה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב גאולה 20, חיפה. הבן משה ישב בביתו, רחוב חברון 3, בני ברק, במוצ"ש ה- 23.06.18. הבת לאה גרינבאום תשב בביתה, רחוב בן ציון 8/22, קרית משה, ירושלים.
המנוחה הייתה אלמנתו של הרב צבי מרשליק ז"ל, בתו של הרב אברהם עוזיאל פרטיג ז"ל.

חברת נטפים מנחמת את רוני אביגדור, עובד החברה, על מות אמו.

מנהל בתי המשפט, השופטים, העובדים במערכת בתי המשפט והגמלאים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, גמלאית בית משפט השלום טבריה.

אבלים: בנותיו וחתנו: הדס וצבי בר און ומיכל אוליקר, אחיו וגיסתו: שי ויהודית אוליקר, נכדיו: תכלת, שחר ואמיר.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 22.06.18, בשעה 11.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בפרוטיאה בכפר, בימים א'-ג' ה- 24-26.06.18, בין השעות 14.00 – 18.00..

אבלים: פרופ' פנחס מדינג, עדינה ושמעון זיסר, ג'רמי וקיומי מדינג, אביבה מדינג ואלון סנדק, שירה מדינג ורוני נומה, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 19.06.18.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב רד"ק 28, ירושלים, בין השעות 09.00 – 13.30, 16.30 – 21.30, ביום ו' בין השעות 09.00 – 15.00 ובמוצ"ש בין השעות 21.00 – 23.00.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את שירה מדינג נומה על פטירת אמה.

אבלים: יחזקאל, נורית ורוני, יורם ויעל, תומר, גלעד, שירה, עידו ומאיה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 20.06.18, בשעה 11.00, בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, פרוטיאה בכפר, דירה 322, מושב בני דרור, ביום ד' ה- 20.06.18 ובבית הבת, רחוב שוהם 11,  מושב בית יהושע, בימים ה'- שבת ה- 21-23.06.18, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את ד"ר נורית מלניק, עובדת המחלקה לספרות, ללשון ולאמנויות, ומשפחתה על מות אמה.

אבלים: משפחות: זוננפלד, פיין, בארג, וולמרק, שכטר והרבסט.
ההלוויה התקיימה ביום ג' – 19.06.18, בית עלמין הר המנוחות.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב סורוצקין 47, ירושלים, בין השעות 10.00 – 13.30, 16.30 – 22.30. בנה, הרב יעקב מאיר, ישב בביתו ברכסים ביום ו' ה- 22.06.18, בין השעות 09.00 – 13.15. בנה, נפתלי, ישב ברחוב סורוצקין 47, החל מהשעה 18.00, ובמוצ"ש ה- 23.06.18, ישב בביתו, רחוב מיכלין 23, בית וגן, ירושלים.
המנוחה הייתה אלמנתו של שלמה זלמן ז"ל, בתו של מרדכי גימפל בארג ז"ל.

אבלים: בתה וחתנה: נועה ועידן גרוס, בנה: דן שיקה, אחיותיה: רבקה מינקוביץ ורותי שיקה אביתר.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 20.06.18, בשעה 17.00, בית עלמין כוכב יאיר.
יושבים שבעה ברחוב נבו 6, כוכב יאיר – צור יגאל.

אבלים: בעלה: דני רון, בתה: יעל רון, בתה: רותי ויובל אוביץ, אחותה: מרית ולרי מנזין, נכדותיה: רוני ונועם, אחייניה: אורלי, יונתן ודניאל.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 19.06.18, בית עלמין מודיעין.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב לשם 20, שכונה א', מבשרת ציון, בין השעות 10.00 – 21.00.

אבלים: הבן: אריה ונירה גולן, הבת: ורדה ניר, הנכדים: חגית, דרור ודליה, שי ואורי, הנינים: עומר, עמית, רוני, טל ואורי ומושב כפר הס.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 20.06.18, בשעה 13.00, מגן המגינים במושב כפר הס בדרכה אל בית עלמין תל מונד.
יושבים שבעה בבית המנוחה, דרך ההרחבה 13, מושב כפר הס, בין השעות 10.30 – 13.00, 16.30 – 20.00.