אבלים: בנה וכלתה: ירון ופנינה (שורץ) שור, בתה וחתנה: גילית ודני שקד, נכדיה: נעמי, רות, רחלי, מושיק, ערגה ויערה, אחיה וגיסתה: אליעזר וניצה שן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 11.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
יושבים שבעה בבית משפחת שור, רחוב ברק 1, צהלה, עד יום ג' ה- 22.01.19 בערב, בין השעות 10.00 – 13.00 ומשעה 16.30 ואילך, ובבית משפחת שור בירושלים ובבית משפחת שקד ברמת אביב בימים ד'-ו' ה- 23-25.01.19.

אבלים: הבת והחתן: קניה ואבינועם שטרנליכט, הנכד: חזי וטלי שטרנליכט, הנכדה: ד"ר קרן שטרנליכט והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 21.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין מנוחה נכונה כפר סבא.
יושבים שבעה בבית הבת, קרן שטרנליכט, רחוב שוהם 5, מושב בית יהושע.

אבלים: בנותיה: סמדר צימרמן ובעלה, ורד לוי ובעלה, אחותה: אורה למפל ומשפחתה, נכדיה: מירב ובעלה ואיתי, ניניה: עדן, אור ואילעי.
ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 19.01.19, בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב יהושע 25, בני ברק, החל מהשעה 10.00.
המנוחה הייתה אלמנתו של מוטוש בן מאיר ז"ל.

אבלים: בעלה: תום, ילדיה: דפנה, רון, דן, יעל וגולן ובני ביתם, נכדיה, נינה, אחיותה, אחיה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 15.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב האתרוג 9, רמת אפעל, רמת גן.
המנוחה הייתה בתו של אליעזר.

אבלים: האח: מרדכי זילברשטיין ובני ביתו, הבן: דני טופוס ובני ביתו, הבת: דליה טופוס ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין שיכון וותיקים, נתניה.
יושבים שבעה בבית משפחת טופוס, רחוב הברוש 10, פרדסיה.
המנוחה הייתה ילידת העיר טבריה ומראשוני העיר נתניה.

אבלים: ההורים: הילה בונה ודני מינגלגרין, האחים: קרן ואיתן, הסבים: אלישבע ועודד בונה וסוזן ואורי מינגלגרין.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 13.30, בית עלמין נווה הדר, הוד השרון.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב איתמר בן אב"י 10, הוד השרון, בין השעות 10.00 – 21.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 18.01.19.
יושבים שבעה בבבית משפחת בוגומולסקי בקיבוץ מסילות, בימים א'-ד' ה- 20-23.01.19, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה ניצלה בזמן השואה בזכותה של מריה לוסדייק ז"ל.

אבלים: בנה: דב, אסנת, יובל ואלון, בתה: כרמית, דניאל, דביר וקרן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 20.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה ברחוב קשאני 8, קומה 3, רמת אביב ג', תל אביב, בימים א'-ה' בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00 וביום ו' בין השעות 09.00 – 13.00.
המנוחה הייתה בתו של דב (ברוך).

משפחות: טיץ, דרוקר, שמחה, גולן, לנדאו ומרגולין מנחמות את דוביק והמשפחה על פטירת יקירתם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 18.01.19, בשעה 12.30, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית משפחת מאי, רחוב תאשור 2, חיפה, ממוצ"ש עד יום ב' ה- 19-21.01.19, ובבית משפחת מאי, רחוב רבדים 18, ירושלים בימים ג'-ד' ה- 22-23.01.19.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 18.01.19, בשעה 10.30, בית הלוויות קהילת ישראל, בית עלמין הר המנוחות , גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב פבריגט 20, חולון.
המנוחה הייתה בתם של רפאל ורבקה אברבוך מברלד, רומניה.