אבלים: בעלה: אריה ברנוביץ, ילדיה: ארז, ורד, אלון וסיגל ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 10.11.20, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב מאיר יערי 18, קומה 4, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00. ביקורי ניחומים יש לתאם מראש בטלפון מס' 050-4575705, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 19.00.

שמעון מזרחי, יו"ר, הבעלים, ההנהלה וצוות מועדון הכדורסל מכבי ת"א מנחמים את אריה ברנוביץ' ומשפחתו על מות רעייתו.

יהודית בן ארי, איתן, יובל, עודד ומשפחתם מנחמים את אריה ומשפחתו על מות אם המשפחה.

יובל, האנסמבל הישראלי לחזנות ומוסיקה יהודית מיסודו של ד"ר מרדכי סובול ז"ל, שמעון הייבלום, יו"ר, אופיר סובול, מנהל מוסיקלי ומנצח, ההנהלה ומקהלת החזנים יובל מנחמים את אריה ברנוביץ, חבר ההנהלה, ומשפחתו על מות יקירתם.

אבלים: אשתו: יהודית רחמני, ילדיו: נחמה ורפאל סברון, הרב שחר וטל רחמני, נגה ודבי רחמני, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 19.06.20, בירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב פומבדיתא 18, קומה 4, תל אביב, בימים א',ב',ד ה- 21 ,22 ,24.06.20, עד השעה 21.30 וביום ג' ה- 23.06.20 עד השעה 13.00. הרב שחר ישב בביתו, רחוב עמרם גאון 10, ירושלים, בימים ג' ו- ד' ה- 23-24.06.20.
המנוח היה בנו של שלמה זלמן דרברמדיקר ז"ל.

יפה ומנחם גושן, משפחות גושן וטנצר והעובדים במשרד עו"ד גושן טנצר מנחמים את יהודית רחמני, הילדים ומשפחות רחמני וסברון על פטירת ראש המשפחה, נשיא, בעלים ומייסד קבוצת איילון.

קבוצת איילון, הדירקטוריונים, המנהלים והעובדים בחברות: איילון אחזקות, איילון חברה לביטוח, הכי בריא ואיילון נאמנים אבלים על פטירתו של נשיא, בעלים ומייסד קבוצת איילון.

עמותת לב אוהב למען ילדים ונוער בסיכון בישראל מנחמת את נגה רחמני והמשפחה על מות אב המשפחה.

יובל, האנסמבל הישראלי לחזנות ומוסיקה יהודית, שמעון הייבלום, יו"ר, אופיר סובול, מנהל מוסיקלי ומנצח, ההנהלה ומקהלת חזנים יובל אבלים ומנחמים את אלמנתו יהודית והמשפחה על פטירת יקירם, יקיר יובל.

אוניברסיטת בר אילן, חבר הנאמנים והקתדרה לחקר החסידות ע"ש לוי יצחק מברדיטשב אבלים ומנחמים את רעייתו יהודית ומשפחתו על פטירת יקירם, בעל תואר דוקטור לשם כבור של האוניברסיטה, ידיד האוניברסיטה ומייסד הקתדרה.

איגוד חברות הביטוח בישראל (ע"ר) והתאחדות חברות לביטוח חיים בע"מ מנחמים את משפחת רחמני על מות אבי המשפחה, בעל השליטה והמייסד של קבוצת הביטוח איילון.

עיתים סוכנויות לביטוח מנחמות את משפחת רחמני על פטירת יקירם, בעליה של החברה.

העיר חיפה, ד"ר עינת קליש רותם, ראש העיר חיפה, רוני בן חיים, גזבר העירייה והנהלת העירייה מנחמים את יהודית רחמני והילדים על מות ראש המשפחה, נשיא, בעלים ומייסד של קבוצת איילון.

יובל האנסמבל הישראלי, אופיר סובול, מנצח ומנהל מוסיקלי, הנהלת האנסמבל וחברי מקהלת יובל מנחמים את משפחת החזן יצחק מאיר הלפגוט והחזנים בנימין ושמחה על פטירת אם המשפחה.

יובל – האנסמבל הישראלי לחזנות ומוסיקה יהודית, מקהלת החזנים וחברי העמותה אבלים ומנחמים את רעייתו יונה ומשפחתו על פטירת יקירם, חזן, מנצח, יוצר, המנהל המוסיקלי של האנסמבל ומייסדו.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וזובין מהטה, המנהל המוזיקלי, אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, אשר ניצח על התזמורת בקונצרטי חזנות.

ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 14.11.11, בשעה 13.30, בבית העלמין ירקון שער החסד. שם האב: יצחק.

אבלים: בתה וחתנה: שולמית ושלמה גרופמן, נכדיה: עידית ניר ובני ביתה, ירון יצחק ונטלי גרופמן, אהוד ודנה גרופמן, הנינים ומשפחות: גרופמן ומיטלמן. ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 14.11.11, בשעה 13.30, בבית העלמין ירקון שער החסד. יושבים שבעה בבית משפחת גרופמן, רחוב טאגור 49, נווה אביבים, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00. המנוחה הייתה ילידת שצ'וצ'ין, פולין.

קרן פייר, ההנהלה והעובדים מנחמים את שולה גרופמן על מות אמה.

יובל, האנסמבל הישראלי לחזנות ומוסיקה יהודית, ד"ר מרדכי סובול, מנכ"ל, ההנהלה ומקהלת החזנים יובל מנחמים את שולמית גרופמן על מות אמה.