הרשות השופטת מנחמת את משפחת טל על מות יקירם, שופט (בדימוס) של בית המשפט העליון.

משרד ש. הורביץ ושות' אבל ומנחם את  משפחת טל על פטירת יקירם.
המנוח ברך את משרד ש. הורוביץ לשנת ה- 100 שלו.

המועצה הציבורית של עיר דוד ואוהבי ירושלים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר המועצה הציבורית עיר דוד ושופט עליון בדימוס.

ישיבת בני עקיבא כפר הרואה מנחמת את חנה, דובי, משה, עידו והמשפחה על פטירת יקירם, בוגר הישיבה וממקימיה.

אוניברסיטת בר אילן, יו"ר חבר הנאמנים, יו"ר מועצת הנאמנים, הנשיא והנהלת האוניברסיטה מנחמים את משפחת טל על פטירת יקירם, שופט בית המשפט העליון בדימוס ולשעבר חבר מועצת המייסדים וחבר הנאמנים של אוניברסיטת בר אילן.

אבלים: רעייתו: שושנה רחל שוסהיים, בניו: אריאל, דרור, יאיר ויונתן שוסהיים, בתו: זיוה גולדשמידט, אחיו: אליעזר שוסהיים, אחותו: פרידה טייטלבוים, חתנו, כלותיו, נכדיו, נכדותיו, ניניו ונינותיו.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 09.06.21, בית עלמין סנהדריה, ירושלים.
יושבים שבעה במלון גני ירושלים, רחוב זאב וילנאי 4, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 22.00.
זמני תפילות: שחרית – 07.00, מנחה – 19.20, ערבית – 20.10.
המנוח היה בנו של שמשון ז"ל.

אגודת אפרת, חברי העמותה, העובדים והמתנדבים אבלים על פטירתו של יו"ר האגודה.

עיתון בשבע מנחם את חגי גולדשמידט ומשפחת שוסהיים על פטירת יקירם.

קרן יחד, הנהלת הקרן וחברי הקרן אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, יו"ר אגודת אפרת וחבר הוועדה הרפואית של הקרן.

עיתון ישראל היום מנחם את משפחת פיוטרקובסקי ועיתון בשבע על מות יקירם.

עיתון מקור ראשון מנחם את שלמה פיוטרקובסקי על פטירת אביו.

מוסדות מאירים ביפו וישיבת ההסדר שירת משה אבלים על פטירתו של חבר העמותה.

מוסדות קריית הישיבה בית אל אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנהל המוסדות שנים רבות.

ישיבת הר ברכה אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, חבר הנהלת הישיבה וממייסדיה, מנכ"ל מוסדות קרית הישיבה בית אל ומו"ל עיתון בשבע.

חברת אינטרנט רימון, יריב פאר, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת פיוטרקובסקי על פטירת יקירם, מו"ל עיתון בשבע ומנכ"ל מוסדות הישיבה בבית אל.

קבוצת בשבע אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מו"ל עיתון בשבע ומנכ"ל מוסדות קריית הישיבה בית אל.

קבוצת בר מנחמת את משפחת פיוטרקובסקי על פטירת אב המשפחה, מו"ל העיתון בשבע.

חברת נטספרק מנחמת את שלומי והמשפחה על מות האב.

הנהלת פאגי, הבנק הבינלאומי אבלה על פטירתו של מנכ"ל מוסדות קריית הישיבה בית אל ומו"ל העיתון בשבע.

איגוד הישיבות הגבוהות אבל על פטירת חברם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם יתקיים טקס גילוי מצבה ביום שלישי ה- 23.06.21:
בשעה 18.15 – עליה לקבר ותפילת מינחה.
בשעה 19.15 – דברים לזכרו בהיכל הישיבה הגבוהה.
בשעה 20.15 – תפילת ערבית.

משה ליאון, ראש העיר ירושלים, הנהלת העיר, המועצה, עובדי העירייה ותושבי ירושלים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם אשר נרצח בידי בני עוולה.

ראש הממשלה, ממשלת ישראל והעם בישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם אשר נרצח בפיגוע בצומת תפוח שבשומרון.

ישיבת אהבת חיים, המורים, התלמידים והבוגרים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, בוגר הישיבה אשר נרצח בידי בני עוולה.

הרבנות המקומית והמועצה הדתית הוד השרון, הרב ראובן הילר, הרב יובל מוגהז, אבי בלושטיין, יו"ר המועצה הדתית, עופר אברהם, חבר הוועדה הממונה ועובדי המועצה הדתית והחברה קדישא מנחמים את הרב שלמה לינצר, גזבר וחבר הוועדה הממונה במועצה הדתית הוד השרון ומשפחתו על פטירת רעייתו.

אבלים: ילדיה: שרה גפנר, הרב משה טרנובסקי, ליזי לבנה, לאה סלובטיצקי, אורית פלס והרב חיים טרנובסקי, אחיה: גד פריימן ושוקי פריימן.
המנוחה הייתה בתו של שלמה אליהו פריימן ז"ל, שמש קבר רחל ובית כנסת החורבה.​

בנק מזרחי טפחות מנחם את אליהו חלפון, גמלאי הבנק, על פטירת בתו.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 26.02.21.

הנהלת מכללת תלפיות לחינוך, סגל ההוראה, המינהלה, הסטודנטיות ועמותת המכללה מנחמים את משפחת חלפון על מות בתם, חברה פעילה באגודת הסטודנטים.

מועצה אזורית גוש עציון, שלמה נאמן, חברי המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, איש כרמי צור, יקיר מועצת גוש עציון וקב"ט המועצה לשעבר.

חברת מתקני פסגות בע"מ, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, לשעבר מנהל תפעול בחברה.

מועצה מקומית אפרת, עודד רביבי, ראש המועצה, חברי המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנהל אגף שפ"ע במועצה לשעבר.

החברה לפיתוח מטה בנימין והעובדים והמועצה האזורית מטה בנימין אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מוותיקי החברה לפיתוח מטה בנימין.

עיתון בשבע מנחם את אפרים אורן על פטירת אחיו.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, זבולון אורלב, יו"ר הוועד המנהל, פרופ' אביעד הכהן, נשיא, ויהודה (הודי) ליברמן, מנכ"ל, אבלים על פטירתו של מייסד המרכז האקדמי ויו"ר העמותה.

ישיבת הר עציון אבלה על פטירתו של בונה הישיבה ויו"ר הנהלת הישיבה במשך יותר מ- 50 שנים.

המכללה האקדמית הרצוג ועמותת היכל שלמה אבלות על פטירתו של יו"ר עמותת המכללה ויו"ר עמותת היכל שלמה ומהאבות המייסדים של גוש עציון.

מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש המוסדות, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד ונשיא בדימוס, ינון אחימן, מנכ"ל, זאב וויס, יו"ר ההנהלה, ד"ר רוי שטרן, יו"ר ההנהלה בדימוס, ההנהלה והצוות אבלים על פטירתו של אחד ממקימי העיר אפרת ומתומכי רשת אור תורה סטון.

מועצה מקומית אפרת, עודד רביבי, חברי המועצה, העובדים ותושבי המועצה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, המייסד וראש המועצה הראשון של אפרת.

ישיבת ההסדר ירוחם אבלה על פטירתו של יו"ר הנהלת עמותת הישיבה מיום הקמתה.

מועצה אזורית גוש עציון, שלמה נאמן ראש המועצה, חברי המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

עמותת תימורה, הוועד המנהל, ההנהלה, צוותי המסגרות והתלמידים בעבר ובהווה אבלים על פטירתו של יו"ר ומייסד העמותה.

אוניברסיטת בר אילן, ההנהלה, מועצת המייסדים וחבר הנאמנים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר בחבר הנאמנים בווועד המנהל של האוניברסיטה וכיהן כיו"ר מועצת המייסדים.

העמותה והמערכת המדעית של ספריית הילל בן חיים, ספרי יסוד, מחקר והגות במדעי היהדות אבלות ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירם, יו"ר העמותה שנים רבות.

הארגון העולמי של בתי הכנסת והקהילות האורתודוקסיות אבל על פטירתו של אחד ממייסדי הארגון בישראל ובתפוצות.

ארגון ידידים למען הנוער והחברה (ע"ר), שימעון סיאני, מנכ"ל, הרב שמואל לורנץ, יו"ר, והנהלת הארגון אבלים על פטירתו של יו"ר הוועד המנהל של הארגון.

עמותת טירת יוסף ע"ש ד"ר יוסף בורג ז"ל ותנועת בני עקיבא העולמית, רועי אבקסיס, מזכ"ל בני עקיבא העולמית וטומי בוק, מנכ"ל עמותת טירת יוסף, אבלים על פטירתו של יו"ר עמותת טירת יוסף.

קרן ילדנו מרכזי תקוותנו, יו"ר הקרן, המנכ"ל, ההנהלה, מנהלי המרכזים והעובדים אבלים על פטירת יקירם.

החברה לפיתוח הרי יהודה בע"מ, זהבה בן זאב, עו"ד יהודה שטרן והנהלת החברה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מייסד החברה והיו"ר שלה.

ישיבת בני עקיבא נתיב מאיר, הרב דעאל בסוק, ראש הישיבה ותלמיד המנוח, הרב מאיר טויבר, ראש הישיבה לשעבר ותלמידו של המנוח, הנהלת העמותה, צוותי ההוראה והתלמידים אבלים על פטירת יקירם, מנהל התיכון בישיבה.

ההסתדרות הציונית העולמית ויעקב חגואל, יושב ראש ההנהלה, אבלים ומנחמים את הבת נילי נאהורי, חברת נשיאות הוועד הפועל הציוני, והמשפחה על פטירת יקירם, איש בית"ר, חבר ההנהלה הציונית וראש המחלקה לפעילות ציונות בתפוצות.

ארגון נשי חרות, ההנהלה והעובדים במעונות נשי חרות אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, בית"רי, יו"ר סניף הליכוד בצרפת לשעבר, איש ארץ ישראל השלמה ותומך של הישוב היהודי בקרית ארבע חברון.

הידידים צביה ואהרון (דומפא) דומב אבלים ומנחמים את קטי, נילי, ג'ואנה ובנימין על פטירת יקירם.

עיתון ישראל היום, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, עובדת העיתון.

עיתון מקור ראשון אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירתם, צלמת עיתונות.

שלמה נאמן, ראש המועצה האזורית גוש עציון, חברי המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה וההתיישבות על פטירת יקירתם, צלמת ההתיישבות.

American Friends of Nishmat, Sharon Liberman, President, Harriet Sherman Schimel, Executive Director, Jeanie Schottenstein, Chair of Nishmat International Board of Governors and Wendy Greenbaum, President of Nishmat International Board of Governors mourn the passing of the author of B'nei Banim and Posek and guiding spirit of Nishmat, The Jeanie Schottenstein Center for Advanced Torah Study for Women and of Nishmat's Yoatzot Halacha, and they extend their condolences to his wife the Rabbanit Chana Henkin, Founder and Dean of Nishmat, and to the entire family.

Nishmat, Stuart Hershkowitz, Chair of Nishmat Board of Directors, Evi Tobolski, Executive Director and Rabbanit Noa Lau, Associat Dean mourn his passing and extend their condolences to his wife Rabbanit Chana Henkin, Founder and Dean of Nishmat, his children and his grandchildren.

מדרשת נשמת, סטיוארט הרשקוביץ, יו"ר הוועד המנהל, אבי טובולסקי, מנכ"ל המדרשה, נועה לאו, סגנית ראש המדרשה, רבני ורבניות נשמת ואנשי הצוות, יועצות ההלכה של נשמת, הבוגרות והתלמידות אבלים על פטירתו של מחבר שו"ת בני בנים, ראש המדרשה מיום היווסדה ופוסק תוכנית יועצת ההלכה, ומנחמים את הרבנית חנה הנקין, ראש מדרשת נשמת, יעקב בכור, יגיל, אלישיר, אדרת, טעמה, הנכדים, הנכדות והמשפחה על פטירת יקירם.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרב נורוק 1, בהתאם להוראות הקורונה.

מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש המוסדות, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד ונשיא בדימוס, ינון אחימן, מנכ"ל וזאב וייס, יור ההנהלה מנחמים את משפחת הנקין על פטירת יקירם.

ראש הממשלה, ממשלת ישראל והעם בישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, אשר נרצחה בידי בני עוולה ביער ריחן בשומרון.

ישיבת תמ"ר מנחמת את הלל הורגן, תלמיד הישיבה, ומשפחתו על רצח אמו.

עיתון בשבע מנחם את דבורה לבינסון על פטירת אחותה.

מכללת אורות ישראל מנחמת את הרב יעקב ורחל יונגרייס, בוגרת המכללה, על פטירת יקיריהם.

מועצה מקומית בית אל ותושבי בית אל אבלים ומנחמים את משפחות יונגרייס וכהן, אבי ואורה על פטירת בניהם ומאחלים רפואה שלמה ליאיר ונתן צבי יונגרייס.

נגיד בנק ישראל, המועצה המנהלית, הוועדה המוניטרית, ההנהלה, העובדים והגמלאים מנחמים את המשפחה על מות יקירם, נגיד בנק ישראל בשנים 1982 – 1986.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 14.12.20.

הנהלת המכללה האקדמית אשקלון, פרופ' שלמה גרוסמן, נשיא, פרופ' שמעון שרביט, רקטור, וד"ר פנחס חליוה, מנכ"ל, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, לשעבר נגיד בנק ישראל, חבר הסגל האקדמי וחבר הנהלת המכללה.

הרשות השופטת מנחמת את השופט שמואל מנדלבום, שופט בית המשפט המחוזי חיפה, על מות אביו.

 משה ליאון, ראש העיר ירושלים, חברי מועצת העיר, הנהלת עיריית ירושלים והעובדים אבלים על פטירתו של ידיד ירושלים, לשעבר חבר מועצת העיר ירושלים ונגיד בנק ישראל.

אבלים: רעייתו: אלישבע מלמד כהן, ילדיו: איל ושרה מלמד כהן, אפרת ודב קראוס, הוד ורותי מלמד כהן, רחל ואודי צור, הדר ויוני חותם, יעקב וגזית מלמד כהן, נכדיו, ניניו, אחיו, אחיותיו וגיסיו.
אחיו ואחיותיו: רוחמה ויהודה דוד, אביבה כהנא, אלי ורותי מלמד ואסתר ומאיר ששון,  יושבים שבעה רחוב ש"י עגנון 8/12, ירושלים.
אשתו וילדיו יושבים שבעה בהתאם להנחיות הקורונה בבית המנוח, רחוב אבן גבירול 17, ירושלים, עד השעה 21.00.
זמני תפילות: שחרית – 07.30, מנחה – 16.30, ערבית – 17.10.
המנוח היה מחנך, יקיר העיר ירושלים.

המכללה ירושלים, ההנהלה, צוות ההוראה ובוגרות המכללה אבלים ומנחמים את אלמנתו והמשפחה על פטירת יקירם, ידיד המכללה.

מכללת ליפשיץ אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מרצה במכללה, בוגר המכללה ובעל עיטור מחנך למופת תש"ס.

חברת HERZOG מנחמת את אלן, אליוט, אשר ומשפחת סאקס על פטירת יקירם, לשעבר הרב הראשי של יהודי בריטניה וחבר העמים.

Dame Vivian Duffield and the Trustees and staff of the Clore Duffield Foundation extend their condolences to Alan Sacks and his family on the passing of his brother.

Rambam Health Care Campus and British Friends of Rambam Medical Center, Dr. Michael Halberthal, General Director and Prof. Rafi Beyar, President, International Friends and Associations mourn the passihng of a Friend of Rambam and 2015 Rambam Award recipient.

HERZOG company mourns on the passing of former Chief Rabbi of the United Hebrew  Congregations of the Commonwealth.

עיריית ירושלים, משה ליאון, ראש העיר ירושלים, חברי מועצת העיר, הנהלת העירייה והעובדים אבלים על פטירתו של ידיד ירושלים, הוגה דעות, איש ספר, רוח ופילוסופיה.

מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש המוסדות, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד ונשיא בדימוס אבלים ומנחמים את אשתו ליידי איליין, ילדיו, אחיו ומשפחתו על פטירת יקירם.

Bar Ilan University and the board of Trustees mourn the passing of Former Chief Rabbi of the United Hebrew Congregations of the Commonwealth, member of Bar Ilan University's Board of Trustees and Founder's Council, recipient of an Honorary Doctorate from the University and Guardian of Zion Award from Ingeborg Rennert Center for Jerusalem Studies and extend our condolences to his entire family.

אוניברסיטת בר אילן וחבר הנאמנים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, הרב הראשי לשעבר של בריטניה, חבר בחבר הנאמנים ובמועצת המייסדים של אוניברסיטת בר אילן, על תואר דוקטור לשם כבוד של האוניברסיטה וזוכה פרס שומר ציון של מרכז רנרט.

מוזיאון מגדל דוד בירושלים, ההנהלה והוועד המנהל מנחמים את עו"ד אלן סאקס, חבר הוועד המנהל, על מות האח.

הספריה הלאומית אבלה על מותו של הרב הראשי לשעבר של יהדות בריטניה, יו"ר הספריה הלאומית וחבר הפורום הבינלאומי שלה.

The Hebrew University of Jerusalem, Daniel L. Schlessinger, Chairman of the Board and Prof. Asher Cohen, President, mourn the passing of Friend and Advisor and extend their condolences to the Sacks family and the British Jewish community.

חברת קדמא אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם.
המנוחה נפטרה במוצאי יום הכיפורים תשפ"א.

מפלגת האיחוד הלאומי אבלה ומנחמת את המשפחה והישוב היהודי בחברון על פטירת יקירתם, מנהיגה, פורצת דרך.

המועצה המקומית קרית ארבע חברון, אליהו ליבמן, ראש המועצה ויוסף דיין, ראש המועצה הדתית, אבלים ומנחמים את המשפחת לוינגר על פטירת יקירתם, ממייסדות ההתיישבות ביהודה ושומרון.

ישיבת שבי חברון אבלה על פטירתה.
המנוחה הייתה רעייתו של הרב משה לוינגר ז"ל.

המינהלת המוניציפלית בחברון והיישוב היהודי בחברון אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם מחלוצות ההתיישבות היהודית בחברון.

עמותת הרחיבי מקום אהלך אבלה על פטירתה.

המועצה האזורית גוש עציון אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם של אם ההתיישבות היהודית ביהודה ושומרון.

מוסדות נחלת צבי, ההנהלה, הרמי"ם, התלמידים, העובדים, גבאי בית הכנסת והמתפללים מנחמים את הרב יעקב שמעון, ראש מוסדות נחלת צבי ומעיין בינה, אחיו ואחיותיו על פטירת אביהם, בן חיים ושולמית שמעון.

משרד החינוך והמנהלים והעובדים במערכת החינוך אבלים על מותו של איש חינוך, יו"ר המזכירות הפדגוגית של משרד החינוך בשנים 2001 – 2006.

אוניברסיטת בר אילן, ההנהלה, הפקולטה למדעי החברה ובית הספר לחינוך ע"ש פנחס חורגין אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם,  ראש בית הספר לחינוך ויו"ר המזכירות הפדגוגית במשרד החינוך לשעבר.

 The Holy Land Redemption Fund מנחמת את גלעד כץ ומשפחת כץ על מות יקירם.

צוות פרסום אפ מנחם את משפחת כץ, מכללת ירושלים, התלמידים והבוגרים על פטירת יקירם, איש חינוך ונשיא המכללה.

מכללת ירושלים, ההנהלה, המרצים, העובדים, התלמידים והבוגרים אבלים על פטירתו של נשיא המכללה בשבע השנים האחרונות.

קרית חינוך שעלבים, ראש הישיבה, הרבנים, התלמידים , יו"ר ההנהלה, ההנהלה והעובדים מנחמים את שלום וסרטייל, בוגר הישיבה וחבר הנהלת הישיבה ומשפחתו על פטירת אמו.

יהודית יפרח וצוות משרד מותג מנחמים את עו"ד שלום וסרטייל על פטירת אמו.

ארגון אריאל – מפעלי תורה, יהדות וחברה בישראל אבל על פטירתו של מרן ראש הישיבה במוסדות אריאל וראש מחלקת הדיינות.
עצרת זכרון והתעוררות תתקיים ביום ג' ה- 22.09.20, בשעה 16.00, בבית המדרש במוסדות אריאל, רחוב הפסגה 5, ירושלים.
בעצרת ישאו דברים:
הרב דוד טבצ'ניק – מנכ"ל המוסדות.
הרב יונתן קראוס – יו"ר אריאל.
הרב יעקב ורהפטיג – ראש בית המדרש לשעבר.
הרב שלמה גליקסברג – ראש בית המדרש.
הרב יאיר לרנר – דיין בית הדין רחובות.
הרב דוד בדיל – חבר בית הדין דרום אפריקה.
הרב מיכאל עמוס – חבר בית הדין הגדול.
הרב אליהו אולדברג – בנו של המנוח.

אבלים: אשתוף אילה, בנו: פנחס ורחל מונדשיין, בנו: צבי ויעל מונדשיין, בתו: חיה ויוסי בהגון, בתוף אורית ומשה רוט, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים על פי הוראות משרד הבריאות, ביום ו' ה- 11.09.20, בשעה 11.00, בית עלמין ירקון שער פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הרב משה צבי נריה, פתח תקווה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
המנוח היה חוקר תנ"ך.

המכללה האקדמית גבעת ושינגטון אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מרצה בכיר בלימודי התואר השני במקרא.

מכללת תלפיות, פרופ' נחום רקובר, נשיא, בנימין בהגון, ראש המכללה, אברהם פינקלשטיין, ממלא מקום יו"ר העמותה והראל יצחקי מנכ"ל המכללה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מבכירי המכללה, חוקר ומעמיק בפרשנות התנ"ך.

חברת קמחזי תקשורת אבלה ומנחמת את מני, ליזה ומשפחת שטיינזלץ על פטירת יקירם.

מכון ויצמן למדע אבל על מותו של חתן פרס ישראל, מבאר התלמוד ובעל תואר דוקטור לשם כבוד מטעם מכון ויצמן למדע.

The Rohr Jewish Learning Institute (JLI) mourns the passing of its friend and mentor and extends its condolences to his family and students.

ישיבת שפע, התלמידים, הבוגרים, ההורים וצוות הישיבה אבלים ומנחמים את אשתו, ילדיו, צאצאיו ותלמידיו על פטירת יקירם, מקים הישיבה.

חברת משניות קהתי בע"מ אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

חברת ריפבליק יועצים מנחמת את מני ומשפחת שטיינזלץ על פטירת יקירם.

עירית ירושלים, משה ליאון, ראש העיר, וחברי מועצת העיר אבלים על פטירתו של יקיר העיר ירושלים, חתן פרס ישראל למדעי היהדות ומפרש התלמוד.

היישוב היהודי בחברון, תושבי חברון, מחדשי היישוב היהודי בחברון ומינהלת חברון אבלים ומנחמים את משפחת הירשפלד: אסתר, הבנות והנכדים על פטירת יקירם, יוזם ומבצע של הנסיעות מרעננה והסביבה לחברון ומערת המכפלה מידי ראש חודש למעלה מ- 25 שנים, נפטר ערב הנסיעה ה- 300.

ארגון שיח סוד, צוות מערך הדיור והדיירים, חניכי מסגרות החינוך והרווחה, המשפחות, הצוות וההנהלה אבלים ומנחמים את בתו דליה איצקוביץ, אחות במערך הדיור של הארגון, ומשפחתו על פטירת יקירם.