אבלים: דפנה גרובר ומשפחתה, ד"ר דן וינברג ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 14.00, בית ההלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים בהתאם להוראות העדכניות של משרד הבריאות.

אבלים: אשתו: סבטלנה, ילדיו: איציק, ליאור, שלומי, דניאל, עליזה, ולרי ונטלי, כלותיו: אבי, ג'ניפר וכריסטינה, נכדיו, אחיו, אחיותיו והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 24.02.20, בשעה 20.00, בית עלמין גבעת שאול, חניון הר המנוחות, ירושלים.
יושבים שבעה במלון ריץ קרלטון בהרצליה, החל מיום ג' ה- 25.02.20.​

אבלים: בתה: יהודית נהיר, נכדיה: גיא ואודליה ונינתה: ליה.
ההלוויה תצא ביום ה' ה- 13.02.20, בשעה 12.00, מבית ההספד קהילת ירושלים בדרכה אל בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
המנוחה הייתה אלמנתו של ד"ר בנימין ברזילי.

אבלים: אשתו: אביבה; אורית, אמנון, נכדיו: אופיר, עדי ואסף, ליאור ודפנה והילה; מיכל, נכדיו: יובל, תמר ונועם; שרון, שי, נכדיו: שחר, אמיר ושיר; קרן, שחר, נכדיו: מודי, אביב, דניאלה ונועה; אחותו: ארנה שבתאי גרינבוים ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 11.02.20, בשעה 15.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב גדעון האוזנר 35, ירושלים, בימים ד'-ה' ה- 12-13.02.20 וא' ה- 16.02.20, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' ה- 14.02.20, בין השעות 09.00 – 13.00 ובמוצ"ש ה- 15.02.20, בין השעות 19.00 – 22.00.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: בנותיה: תמי קליינברגר ונורית דורון, נכדותיה: עדי, יעל, נעם ובני ביתן.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 30.01.20, בשעה 14.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב שילר 3, כניסה ב', בית הכרם, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.​

אבלים: שרה צחי; רביב, יפעת וצפריר צחי ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 26.01.20, בשעה 14.30, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב היסמין 72, מבשרת ציון, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

אהובנו
אחיה דוד שיריזלי
איננו

ההלוויה תתקיים ביום שישי, 24.1.20 בשעה 11:30.
יציאה מבית ההספדים הספרדי, הר המנוחות, גבעת שאול, ירושלים.

המשפחה תשב שבעה בימים א'-ד' ב"אחוזת בית הכרם" רחוב אביזוהר 8 דירה 191
בין השעות 09:00-12:00 ובין 16:00-20:00.
אבלים
אשתו: גבי
ילדיו: אבי, מיקי ויובל
נכדיו וניניו

אבלים: אשתו: רבקה פפרברג, ילדיו: אביעד פפרברג ובני ביתו, ליאור פפרברג ובני ביתו, יונית שושן ובני ביתה, גיא פרידמן ובני ביתו, אחיותיו: מלכה בן מנשה ובני ביתה וחוה פפרברג, נכדיו: עוז, הדר, זוהר, דניאל, רומי, ליאם ובר.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 21.01.20, בשעה 13.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב החי"ל 23, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.

לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: רעייתו: תמר, ילדיו: מירי רום, צאלי, טליה ובני זוגם, נכדיו, ניניו, אחיו: שלמה, רוחל'ה ניר, נאווה ריכטר ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 05.01.20, בשעה 15.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת דרור, שכונת בוסתן הקיבוץ, קיבוץ מעלה החמישה, החל מיום ב' ה- 06.01.20, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

בנק מזרחי טפחות מנחם את שמעון בר אשר, עובד סניף כנפי נשרים, על פטירת אביו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 12.12.19, בשעה 10.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה ברחוב האתרוג 25, גבעת זאב.

אבלים: רעיתו: יפה סוקולוב אבולעפיה, בנו וכלתו: יואב ודפנה אבולעפיה, נכדיו: איתי וגל אבולעפיה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.12.19, בשעה 14.00, בית הלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב מולכו 1, כניסה ב', ירושלים, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

משרד רואי חשבון אבולעפיה אביטל את שרנסקי ושות' מנחם את יפה, יואב ומשפחת אבולעפיה על פטירת יקירם שהקים והוביל את המשרד.

אבלים: רעייתו: מרתה, ילדיו: הילה, יואב ועודד ובני ביתם, אחיו: שלמה, אמנון, נתן, יצחק, מתי ובני ובני ביתם והמטפל: גיאהן.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 24.10.19, בשעה 14.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת גנור, רחוב שמואל תמיר כצנלסון 7, דירה 3, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.

הנהלת מכבי שירותי בריאות, קרן מכבי ותאגידי קבוצת מכבי מנחמים את יצחק גנור ומשפחתו על פטירת אחיו.

אבלים: רעייתו: ד"ר אנה פולק, בניו וכלותיו: ארתור, רבקה, ארוין ואילדי, נכדיו: ליאור, רועי, שי ועמית.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 11.10.19, בשעה 10.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב רבי בנימין 11/15, בית הכרם, ירושלים, במוצ"ש ה- 12.10.19, בין השעות 19.00 – 22.00 וביום א' ה- 13.10.19, בין השעות 10.00 – 14.00.

אבלים: בעלה: אפי (אפרים) זוסמן, בתה וחתנה: יעל ונועם גלזר, בנה וכלתה: קובי ורותי זוסמן, נכדיה: יונתן, ליאור, דור ורועי, אחיה: אלעזר (לזר) הורביץ.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.10.19, בשעה 18.30, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה ברחוב בויאר 2 (בר יוסף 9), קומה 14, דירה 54, תל אביב, בערב יום כיפור, יום ג' ה- 08.10.19, בין השעות 09.00 – 13.00, ביום ה' ה- 10.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00 וביום ו' ה- 11.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00.
המנוחה הייתה בתו של הרב חיים שלום הורביץ ז"ל.

אבלים: ילדיה: פנינה, יגאל, אלדד ושרית, נכדיה, ניניה ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 03.10.19, בשעה 14.45, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ושינגטון 3, ירושלים, ביום ו' ה- 04.10.19 עד השעה 12, בימים א'-ב' ה- 06-07.10.19 בין השעות 09.00 – 21.00 וביום ג' ה- 08.10.19 בין השעות 09.00 – 12.00.

אבלים: אשתו: דליה, בניו וכלותיו: אריאל ויעל, אמיר וענת, נכדיו: כול ואל; אסף, נטע, שירה ודנה.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 02.10.19, בשעה 16.00, מבית הלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים (אחרי המחסום ימינה).
יושבים שבעה בבית משפחת בנדור לבנטל, רחוב שמעון בן צבי 3, קומה 9, דירה 18, גבעתיים ביום ה' ה- 03.10.19, ובימים א'-ב' ה- 06-07.10.19, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 04.10.19, בין השעות 10.00 – 14.00.​

אבלים: משה שוילי ומשפחתו, רחל עובדיה ומשפחתה, יצחק שוילי ומשפחתו ויהודה יאיר ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 23.09.19, בשעה 11.00, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת שוילי, רחוב כרמל 5/5, מבשרת ציון.

מרכז עדן תמיר למוזיקה, עין כרם, ירושלים (ע"ר) אבל על פטירתו של מייסד המרכז ומנהלו הכללי מהיווסדו ועד היום.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 16.08.19, בשעה 11.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
המרכז יהיה פתוח לביקורי ניחומים בימים א'-ד' ה- 18-21.08.19, בין השעות 16.00 – 21.00.

האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים אבלה על מותו.
המנוח היה פסנתרן, אמן, מחנך ומעמודי התווך של האקדמיה.

ארגון פסטיבל ישראל אבל על פטירת חבר ושותף לפסטיבל.

עמותת ארתור רובינשטיין הבינלאומית למוסיקה אבלה על מותו של הפסנתרן, הפדגוג, איש הרדיו ושופט בתחרות רובינשטיין.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וזובין מהטה, המנהל המוזיקלי, אבלים על פטירתו של המוזיקאי, הפסנתרן והמחנך.

‏תנחומים מירושלים לישעיהו היקר במות אחיו איש החינוך יעקב עטיה ז"ל

המורה יעקב היה איש חינוך למופת שהעמיד אלפי תלמידים מצליחים בבית הספר סולד- דרום בירושלים. בין תלמידיו ראש ממשלת ישראל ואחיו.
נפטר בשיבה טובה בגיל 96 הובא למנוחות בשעה 1400בגבעת שאול ירושלים

משתתפים בצערכם ניבה ואליהוא בן-און

אבלים: רבקה פלסר והמשפחה.
ההלוויה תצא ביום ו' ה- 05.07.19, בשעה 10.30 מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.

הספריה הלאומית אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מנהל מחלקת הארכיונים וכתבי היד בעבר ומתנדב פעיל בספריה עד יומו האחרון.

אבלים: קלייר, מיקי, נעמי, דינה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 24.05.19, בשעה 11.30, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב רשב"א 1, ירושלים, בין השעות 10.30 – 13.00, 16.00 – 20.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.05.19, בשעה 17.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
לאחר הלוויה מתכנסים בבית המנוחה, ב"בית מוזס", דרך בית לחם 52, דירה 227, ירושלים..

אבלים: משפחת יצקן, אשתו: לאה, ילדיו: יובל, רז, שי וטל, כלותיו ונכדיו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.05.19, בשעה 12.00, בית הלוויות הספרדי, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב מבוא חוגלה 3, מבשרת ציון, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 25.04.19, בשעה 12.00, בית ההספד הספרדי, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קדיש לוז 24, כניסה ב', ירושלים, החל ממוצ"ש ה- 27.04.19.

חברת נשר מפעלי מלט ישראליים בע"מ מנחמת את ערן ספיר ובני ביתו על מות האב.

החברים בחברת דלק מערכות רכב מנחמים את ערן ספיר על פטירת אביו.

רפאל אלון והמנהלים והעובדים בקבוצת אלון בע"מ מנחמים את ערן ספיר ומשפחתו על מות האב.

אבלים: הבן: אורי, הנכדים: אסף, מעין, תמי, נמרוד ואהרון והנין: דוד.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 24.04.19, בשעה 16.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, שדרות הרצל 112/28, החל מיום א' ה- 28.04.19 ועד יום ו' ה- 03.05.19.

אבלים: ילדיה: חנוך, רוני, דפנה ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 09.04.19, בשעה 17.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב משה קול 27, ירושלים.

קרן היסוד, העובדים בארץ ובחו"ל, שמואל (סאם) גרונדוורג, יו"ר עולמי וגרג מייזל, מנכ"ל, מנחמים את דפנה בונה, עובדת קרן היסוד, ומשפחתה על מות אמה.

הלוויה תתקיים ביום שני , כ׳ באדר תשע״ט, 25.2.19, בשעה 11:00, בבית ההספד קהילת ירושלים, גבעת שאול, ירושלים.
ניחום אבלים ברחוב שי עגנון 12, קומה 7, ירושלים בשעות 1530 עד 2000.
האבלים: ילדיה, חתניה וכלתה: צבי ושרה שורץ, טלי ומוריס צ׳רניק, עופרה ויורם מוקדי וכל נכדיה וניניה.

החברה המרכזית לייצור משקאות קלים בע"מ מנחמת את עופרה מוקדי ומשפחתה על מות האם.

אבלים: אשתו: חנה, בנו: מנחם וליאת ביתן, בתו: רותי ואליעזר רוטנשטרייך, נכדיו ונכדותיו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 20.02.19, בשעה 15.00, בית עלמין גבעת שאול ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב שח"ל 61, גבעת מרדכי, ירושלים.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעים מדויקים ע"ש ריימונד ובברלי סאקלר, החוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם, הדקאן, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: אשתו: יוכבד, בניו: אמיר, אריאל וארנון ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.02.19, בשעה 16.00, בית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית משפחת ברזילי, שדרות החושן 17, מבשרת ציון, בימים א'-ו' ה- 10-15.02.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

Mourned by: Children: David and Rena, Deborah, and Danny, Grandchildren: Avital, Sara, Ariel, Amir and Yaniv, Brother: Mario Servi, Sister: Edda Servi Machlin, Husband: Shlomo Reutlinger.
The funeral will take place on Tuesday, 05.02.19, at 15.00, at Beit Hesped Kehilat Yerushalaim, Givat Shaul Cemetery, Jerusalem.
The Shiva will take place at the deceased home, 111 Agripas St., 6th floor, 12 apt., Jerusalem.