אבלים: אשתו, ילדיו, אחיו, נכדיו, ניניו ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 22.09.19, בשעה 12.00, בית עלמין באר שבע החדש.
יושבים שבעה בבית משפחת דוד קלוזנר, רחוב אירוס הנגב 55, באר שבע.

ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 20.09.19, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: צבי.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין, בית הספר למדעי התרבות, החוג לספרות, הדקאן, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והתלמידים מנחמים את חוה שמואלי רוזנברג על פטירת אחיה.

אבלים: אשתו: רותי, ילדיו: ערן וענת בלאוגרונד, מיכל ודרור אירני, ותמר בלאוגרונד, נכדיו: רתם, הדס, עידו ומירב, ניניו: יותם, יונתן ודניאל והמטפל: נישל סובה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 20.09.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודצקי.
יושבים שבעה ברחוב הנשיא הראשון 54, רחובות, קומה 6, דירה 22 (מעלית שמאלית), החל ממוצ"ש ועד יום ד' ה- 21-25.09.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

מכון ויצמן למדע אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, חוקר בתחום המחקר הבסיסי והיישומי בפיסיקת הפלסמה.

אבלים: אשתו: רותי, בתו: טל ומיקי עופר, בנו: ערן וליאור מאירי, נכדיו: גור ותהילה, רז ואיילת, ניב ואלה, איתי וניצן, עמית ויובל, ניניו: אמיתי, אילון, אמרי, יהב ועתי.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 20.09.19, בשעה 12.00, בית עלמין קיבוץ תל יצחק.
יושבים שבעה בבית משפחת מאירי, רחוב בן גוריון 124, רמת השרון, החל מהשעה 11.00.

משרד AYR עומר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות' מנחם את עו"ד ערן המאירי ומשפחתו על פטירת אבי המשפחה.

אבלים: ילדיה: מיכה ופארה, רותי ורוני, נכדיה: עדוא ורוזה, מאיה ודורון, קורין ונטע, ניניה: יונה ואלמה.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.​
המנוחה הייתה אלמנתו של גדעון צימרמן ז"ל.

אבלים: מישל, אמיר, שרון ואילת, הנכדים, האחים, האחיות ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 18.09.19, בשעה 18.00, בית עלמין סביון.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הגדרות 2, סביון, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.​

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 18.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ עין כרמל (על כביש 4).
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.​

בית הספר הריאלי העברי בחיפה אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירתם, גמלאית בית הספר.

אבלים: הרעיה: חוה, האח: מיכה, הבן: יובי, הכלה: צופית, הנכדים: אלון, גיא ונוגה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב העלייה 27, מושב בית יצחק.

משפחת גל אור אבלה.
ההלוויה תצא ביום ג' ה- 17.09.19, בשעה 10.30, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות, גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, נופי ירושלים, רחוב שחראי 24, דירה 1223, בית וגן, ירושלים, ביום ג' ה- 17.09.19, בין השעות 15.00 – 19.00, ובבית משפחת גל-אור, רחוב הר טללים 572, מכבים, החל מיום ד' ה- 18.09.19, טלפון: 054-5653054.

אבלים: הבנים: ג'קי, רפי ואבנר, הכלות: סיגל, מיכל ורייצ'ל, הנכדים: דניאל, יואב, עלמה, שירה, גליה, סמי, ג'וזי וג'ייקוב.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 17.09.19, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב רחל 5, תל אביב.
המנוחה הייתה בתו של סמואל.

אבלים: ילדיה: ניר, אלון ושירלי ובני ביתם, אחיה: מאיר ומשולם גרינפלד ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 16.45, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה ברחוב איזנברג 10, רחובות, בימים ג'-ה' ה-17-19.09.19, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' ה- 20.09.19, בין השעות 10.00 – 14.00 ובמוצ"ש ה- 21.09.19, בין השעות 20.00 – 22.00.
המנוחה הייתה מורה ומחנכת, בתו של משה.

דן, אילנה, דפנה, עידן, יעל, אמיר, אריאל, לירון, הנכדים והנכדות אבלים ומנחמים את ניר, אלון, שירלי והמשפחה על פטירת יקירתם.

אבלים: אשתו: רותי גיל, ילדיו ובני ביתם: יעל גורן, מיכל גיל פרץ ואורי גיל, אחיו ובני ביתו: עוזי גיל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 12.00, בית עלמין בשביל מנוחה נכונה, רחוב יוסף בורג 10, ראשון לציון.
יושבים שבעה בבית הבת, יעל גורן, רחוב השרון 4, ראש העין, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

משרד יעקב סלומון, ליפשיץ ושות', עורכי דין, חיפה-רמת גן- נצרת עילית, מנחם את עו"ד יעקב ריבנוביץ ומשפחתו על מות האם.

מוזיאון הסובלנות, מרכז סיימון ויזנטל, לארי מייזל, יוני ריס, סו בורדן, עודד ברי, מיכל ריס וצוות המוזיאון מנחמים את עו"ד יעקב ריבנוביץ על פטירת אמו.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה ברחוב גולומב 9, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.​
המנוח היה בנו של אליהו.

הדירקטוריון והעובדים בחברת מבטח שמיר אחזקות בע"מ אבלים ומנחמים את טל ומשפחת שמיר על פטירת יקירם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.45, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת שמיר, רחוב יואב 23, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

הנהלת המרכז הרפואי תל אביב ועמותת הידידים, פרופ' רוני גמזו, מנכ"ל המרכז הרפואי, יונתן קלובר, יו"ר עמותת הידידים וורד רוט, מנכ"ל עמותת הידידים, מנחמים את משפחות גומבין ושמיר על פטירת יקירם.

משרד שניצר, גוטליב, סאמט ושות' מנחם את טל ומשפחת שמיר על מות יקירם.

החברים בחברת דיסקונט קפיטל מנחמים את משפחת שמיר על מות יקירם.

משפחות בן ימי ולוסטיג וקבוצת LR מנחמות את טל ומשפחת שמיר על מות יקירם.

החברים בקבוצת אשטרום מנחמים את טל ומשפחות גומבין ושמיר על פטירת יקירם.

ארגון תגלית מנחם את משפחות גומבין ושמיר על מות יקירם.

אבלים: ילדיה: ענת וניר, כלתה: סמדר, נכדיה: אודי, אורי, יהלי, הללי ונועה, אחותה: מיקי שימרון.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ עינת.
יושבים שבעה ברחוב אפטר 6, תל אביב, בימים ב'-ה' ה- 16-19.09.19, בין השעות 11.00 – 14.00, 16.00 – 21.00 וביום ו' ה- 20.09.19, בין השעות 11.00 – 15.00.

החברים והגמלאים במשרד ראש הממשלה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.

אבלים: בנה וכלתה: שמעון וחנה אולמן, חתנה: אבישי מרגלית, נכדיה: מירה, יותם, תמר, רות, יונתן ותומר וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 13.09.19, בשעה 14.00, בית עלמין קיבוץ קריית ענבים.
יושבים שבעה בבית שמעון אולמן, נווה מץ 17, מכון ויצמן, רחובות, במוצ"ש ה- 14.09.17, בין השעות 17.00 – 22.00 ובימים א' ה- 15.09.19 ו-ג' ה- 17.09.19, בין השעות 16.00 – 21.00, ובבית מוזס, דרך בית לחם 52, דירה 18, ירושלים, ביום ב' ה- 16.09.19, בין השעות 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה קלסיקאית, מתרגמת, מורה וחוקרת.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי הרוח, המכון להיסטוריה והחוג ללימודים קלאסיים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.

הוצאת ספרים כרמל אבלה על מותה של מתרגמת ספרו של יוסף בן מתתיהו תולדות מלחמת היהודים ברומאים.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.30, בית עלמין מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה ברחוב הכרמל 31, גני תקווה, בימים ב', ה- 16.09.19, ד', ה', ה- 18-19.09.19, בין השעות 14.00 – 20.00.

אבלים: בנה וכלתה: עמיר וטובי שמרלינג, בתה וחתנה: בילי ומוטי סנדר, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית משפחת סנדר, רחוב חיים לבנון 18, נתניה, בימים ה'- מוצ"ש ה- 12-14.09.19, ובבית משפחת שמרלינג, רחוב לוע הארי 27, יבנה, בימים א'-ב' ה- 15-16.09.17.
המנוחה הייתה אלמנתו של משה שמרלינג ז"ל.

אבלים: דב סוקול, ענת זהר ומשפחתה, רון סוקול ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 15.00, בית עלמין מושב רמות השבים.
יושבים שבעה בבית משפחת זהר סמטת מגן 4, מושב רמות השבים.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים בבית המנוחה – משפחת סוקול.

נשיאת בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את השופט רון סוקול, סגן נשיא בית המשפט המחוזי חיפה, ומשפחתו על מות אמו.

אבלים: בתה: לי פרט, אחיותיה: שרה בן מנחם ובני ביתה וליאורה פרט לוין ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב תרע"ד 3, רמת גן.
המנוחה הייתה בתו של יהושע.

חברת רימון טיולים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם, עובדת החברה.

קבוצת דלק, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים, חיה ויצחק תשובה ומשפחתם וקבוצת תשובה ושלוחותיה מנחמים את ליאורה פרט לוין ומשפחתה על פטירת אחותה.

צביקה, דודו וצוות אלמ רשת חשמל מנחמים את שרה בן מנחם ומשפחתה על מות האחות.

הנהלת חברת הפניקס ודירקטוריון החברה מנחמים את ליאורה פרט לוין על פטירת אחותה.

אבלים: בתו: נועה ורענן הס, בנו: אהוד ויעל אליצור, נכדיו: אמיר ושירלי אליצור, איתי ושירן אליצור, רותם הס ובועז דורות, ניצן הס ונדב גרינברג, מתן הס ומעיין דגון, ניניו: אמה, זואי, נגב ולני.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 17.00, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הפלמ"ח 13, ירושלים, החל מהשעה 11.00.
המנוח היה עיתונאי ואיש ירושלים.

העיר תל אביב יפו, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו וחברי מועצת העיר אבלים על פטירתו של יקיר העיר ושחקן.

החבורה: לנה ועמוס אטינגר, בלה אלמוג, ריבקי אפרוני, דניאלה ברובינסקי, לביאה הון צבעוני, שפרירה זכאי רז, גליה וחיים טופול, טלילה ואורי לוי, חיותה ושמוליק עומר, אתי פלדמן ונחמה ושמואל שי אבלים על פטירתו של נשיא החבורה.

אבלים: אחותה: אילנה ומשפחתה, לימור רוזנר מוג'ה, גל, אנה, מיכאל ודני מוג'ה, טל, מאי, ואיתי רוזנר.
המנוחה תרמה את גופה למדע.
יושבים שבעה ברחוב הורקנוס 9, דירה 7, תל אביב, בימים ג'-ה' ה- 10-12.09.19, בין השעות 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 13.09.19, בין השעות 08.00 – 13.00.

חברת א.פ.ק בריאות, ההנהלה, הסגל הרפואי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, רופא והמנהל הרפואי לשעבר של החברה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין קריית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב דיזינגוף 34, תל אביב, החל מהשעה 09.00 בבקר.
המנוח היה בנו של יעקב.

ד"ר דן סטולרו וצוות חברת פרמה קליניקל אבלים על פטירתו של החוקר והרופא.

אבלים: דלית ואבישי קיסר, ראומה ויורם ברזילי, עינבל, נופר, רעוץ, ירדן ודניאל והמטפל: ג'סי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין גני אסתר שער 4, ראשון לציון.
יושבים שבעה בבית הבן, רחוב יצחק רבין 10, קומה 15, דירה 58, באר יעקב.
המנוח היה מזכ"ל ההסתדרות ושר התחבורה לשעבר.

ההסתדרות, ארנון בר דוד, יו"ר וחברי הנהגת ההסתדרות אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מזכ"ל ההסתדרות בשנים 1984 – 1992, שר וסגן ראש הממשלה לשעבר.

יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר, עובדי הכנסת ואנשי משמר הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, שר וחבר כנסת לשעבר.

קרן ברל כצנלסון, הדירקטוריון וההנהלה אבלים על פטירתו של איש תנועת העבודה, מזכ"ל ההסתדרות ושר בממשלות ישראל.

חברי התאחדות התעשיינים ושרגא ברוש, נשיא, אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מזכ"ל ההסתדרות בשנים 1984 – 1992, שר וסגן ראש הממשלה לשעבר.

מפלגת העבודה גשר אבלה ומנחמת את המשפחה והחברים על פטירת יקירם, מנהיג עובדים, סגן ראש הממשלה ואבן יסוד בתנועת העבודה.

ראש הממשלה וממשלת ישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, לשעבר שר וסגן ראש הממשלה בממשלות ישראל.

העיר ראשון לציון, רז קינסטליך, ראש העירייה וחברי מועצת העיר אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, סגן ראש הממשלה, שר התחבורה ומזכ"ל ההסתדרות לשעבר.

פרויקט מיכא"ל, מיצוי כישורים אישיים למצוינות, אבל על מותו של ידיד הפרויקט.

ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 05.09.19, בית עלמין ירקון שער החסד.
שם האב: צדוק.​

אוניברסיטת תל אביב והחברים לסגל בית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל מנחמים את מיכל שביט על מות אמה.