אבלים: אשתו: רותי לפלר, ילדיו: נעמי רום, ניר ושגיא לפלר ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 12.00, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש.
יושבים שבעה ברחוב טברסקי 9, רמת בגין, חיפה, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: בנו וכלתו: אביתר ואורלי מנור, נכדיו: אורן, שירי ואילן וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין קרית שאול.
בשל הנסיבות השבעה תתקיים בחוג המשפחה.
המנוח היה ממקימי הספנות בישראל, נולד ונפטר בתל אביב.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 12.00, בית עלמין סביון.
יושבים שבעה ברחוב מגל 33, סביון, החל מהשעה 10.00.

ארגון מגן דוד אדום, ההנהלה, העובדים, הגמלאים והמתנדבים מנחמים את משפחת בר שני על פטירת יקירתם, גמלאית מד"א, מנהלת אגף שירותי הדם לשעבר.

אבלים: אשתו: דניאלה, בנותיו: אילת, נטע, דפנה ואביבית, אחיו: יוני, עמי ואמציה ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.03.20, בשעה 15.00, בית עלמין פרדס חיים, כפר סבא.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב חבצלת השרון 12, דירה 18, כפר סבא, בין השעות 09.00 – 13.00, 15.00 – 21.00.​

אוניברסיטת תל אביב והחברים במוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט מנחמים את ד"ר דניאלה בר יוסף ומשפחתה על פטירת בעלה.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי הרוח, המכון לארכיאולוגיה, החוג לארכיאולוגיה והמזרח הקרוב הקדום אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: אשתו: דניס הירשפלד, אחותו: עליזה ולאונרד קסטנבאום מניו יורק, אחיו: נפתלי ושרה הירשפלד מניו יורק, ילדיו: דנה ופיליפ בודנהיים, קרן וארי קלמן, ישראל וליאת הירשפלד, חיים ורותי הירשפלד, פישל וורד הירשפלד, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 14.03.20, בית עלמין שיכון וותיקים נתניה.

טלי וערן, ניבה ויהונתן ובני ביתם אבלים ומנחמים את דניס ומשפחת הירשפלד על מות יקירם.

קבוצת מנורה מבטחים, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנכ"ל ויו"ר החברה בשנים 1964 – 1999.

אבלים: ילדיה: רחל שמיר ואלכס בילצקי, נכדיה: גיא, נטע, יעל ומיכל, ניניה: מיו, טאורי, טטלי-סו, שחר, אילון, אייל ואילי והמטפלת: בייבי גי'ן טרפל.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 12.03.20, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת בילצקי, רחוב בירנבוים 8 א', תל אביב.
המנוחה הייתה פרטיזנית.

אבלים: הילדים: צבי (צביקה) חפץ, אורי חפץ, אמנון ואופירה חפץ, הנכדים: גיא, רון, אוהד ואמיתי, ומשפחות: יריב וצרפתי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.03.20, בשעה 15.00, בית עלמין שדה יהושע שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה ברחוב רקנאטי 3, תל אביב, וברחוב ארלוזורוב 22, חיפה בימים ב-ד' ה- 09-11.03.20.
המנוחה הייתה בתם של יעקב וגיטה בילואוס ז"ל, ילידת דנציג, 1930.

עיריית תל אביב יפו, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו וחברי מועצת העיר אבלים על פטירתו של ראש עיריית פתח תקווה לשעבר.

עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, ראש העירייה השמיני של פתח תקוווה.

מרכז השלטון המקומי ופורום ה- 15, רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו ויו"ר פורום ה- 15, חיים ביבס, ראש עיריית מודיעין מכבים רעות ויו"ר מרכז השלטון המקומי, אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, ראש עיריית פתח תקווה לשעבר

מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל, הנהלת בית החולים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, ראש עיריית פתח תקווה לשעבר וידיד מרכז שניידר.

אבלים: בנה: אריה אלאלוף, בתה: מתי מטלון, נכדיה: רוני וגיא מטלון והמטפלת: גלוריה סנטייגו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בחוג המשפחה.

אבלים: אילנה אדלסבורג, אורי ומשפחתו ורוני ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.03.20, בשעה 15.00, בית עלמין סביון.
יושבים שבעה בבית  משפחת אלדסבורג, מגדל 1, מגדלי YOO, בין השעות 11.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

החברים בחברת ZORLU מנחמים את משפחת אלדסבורג על מות ראש המשפחה.

חברת דוראד אנרגיה מנחמת את משפחת אלדסבורג על מות ראש המשפחה.

חברות אדלטק, אזום, רמת נגב אנרגיה ואשדוד אנרגיה מנחמות את משפחת אדלסבורג על מות אבי המשפחה.

עמית, נגה, רועי, שגית, אנדרי והעובדים בחברת KRB מנחמים את אילנה, אורי ורוני על מות יקירם, יזם ומבוני הארץ.

דיירי מגדלי YOO מנחמים את אילנה ומשפחת אדלסבורג על פטירת יקירם.

חברת אורנשטיין חושן תקשורת מנחמת את אורי, רוני ומשפחת אדלסבורג על פטירת יקירם.

בית הילדים הרי ירושלים (לשעבר מוסד בני ברית), חזי כהן, ההנהלה והצוות מנחמים את רותי פלש, מנהלת השירות הסוציאלי לשעבר, על מות בתה.
יושבים שבעה בבית משפחת ערן, רחוב המייסדים 40, מושב כפר ביל"ו.

אבלים: אשתו: רנה (לבית בן שבת), בתו: ניצן ובניה: תומר ועמרי, בנו וכלתו: שי ושרון וילדיהם: שחר, אמיר ושיר, אחותו: עפרה אילן ובניה: רמי, רועי ואסף.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.03.20, בשעה 11.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב איטליה 26, שכונת דניה, חיפה, במוצ"ש ה- 07.03.20, בין השעות 19.00 – 22.00, בימים א'-ד' ה- 08-11.06.20, בין השעות 10.00 – 13.30, 16.00 – 20.00.

אבלים: ילדיה: עמית, סיגל ורועי ובני ביתם, אחותה: עליזה יפו ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.03.20, בשעה 10.30, בית עלמין גדרה.
יושבים שבעה בבית בנה וכלתה רונה ועמית דורון, רחוב מעלה אוריה 42, כפר אוריה.

האופרה הישראלית, ההנהלה והחברים מנחמים את עליזה יפו, יו"ר אגודת הידידים, ומשפחתה על מות אחותה.

אבלים: בעלה: חיים רוכורגר, בתה: אורית שדה, בתה וחתנה: מיכל וצביקה זילברמינץ, בתה: פזית רוכורגר, נכדיה: יונתן, יעל, נועה ועלמה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין נחלת יצחק.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב רש"י 59, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: הבנים: יצחק ועדית תמיר, אלי ודפנה לנגרמן, הנכדים: כרמית, רוית, אסנת, טל ושיר ובני ביתם והנינים.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 05.03.20.
יושבים שבעה בבית אבות אניטה מילר, רחוב רזיאל 28, חדר 9, רמת גן, ביום ו' ה- 06.03.20, בין השעות 10.00 – 15.00, במוצ"ש ה- 07.03.20, בין השעות 19.00 – 22.00, בימים א'-ב' ה- 08-09.03.20, בין השעות 16.00 – 20.30.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.

משפחת סגול מנחמת את אלי ומשפחת לנגרמן על פטירת יקירתם.

אבלים: אשתו: מוניקה, ילדיו: חמוטל, יובל והלל והמטפל: סאלדי.
ההלוויה התקיימה בבית עלמין קיבוץ גבת.
יושבים בבית המשפחה בקיבוץ גבת, עד יום ב' ה- 09.03.20, בין השעות 09.00 – 13.00, 17.00 – 20.00 .

אבלים: בתה: גילה (וקסלר) ויצחק שמר, נכדיה: רונן ועדי, מיכל ורועי, ניניה: נטע ודניאל והמטפלת: Virginia DelaCruze.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 02.03.20.
יושבים שבעה בבית הבת, רחוב התנאים 2, הרצליה עד מוצ"ש ה- 07.03.20, ובבית המנוחה, רחוב הנצח 23, רמת השרון, ביום א' ה- 08.03.20, בין השעות 11.00 – 13.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 02.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין באר יעקב.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אליהו 44, באר יעקב (מושב תלמי מנשה), בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.

הנהלת רדיון חברה להנדסה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מוותיקי העובדים בחברה.

חברת פלס את רגב תעשיות בע"מ מכרמיאל מנחמת את משפחת דרורי וחברת רדיון על מות יקירם.

אבלים: בנותיו: תמר ברקאי, ראומה דה גרוט וחוי ברקאי מלצר ומשפחותיהן.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 02.03.20, בשעה 12.00, בית עלמין קיבוץ להבות הבשן.
יושבים שבעה בקיבוץ להבות הבשן עד יום ג' ה- 03.03.20, ובבית משפחת מלצר, רחוב הדרור 66, מבשרת ציון, בימים ד'-ו' ה- 04-06.03.20.

בצער ובגעגוע אנחנו נפרדים מאהובנו
פרופ' גיורא קינן (קרונזון)

ההלוויה תתקיים ביום שישי, 28.2.2020, בשעה 10:00 בבית העלמין "מנוחה נכונה" בכפר-סבא.
השבעה בבית המשפחה: אבא קובנר 7, קומה 4, דירה 15, תל אביב.
בין השעות 10-13 ו-16-21

המשפחה.

המכללה האקדמית תל אביב יפו מנחמת את משפחת קינן על פטירת יקירם, חבר חבר הנאמנים של המכללה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, בית הספר למדעי הפסיכולוגיה, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.

אבלים: בעלה: אליהו בן טובים, ילדיה: מיכל, טלי וטל, יאיר וליטל, נכדיה: אריאל, אלה ואדם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 01.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין סנהדריה, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב יצחק קצנלסון 7/5, גבעת אורנים, ירושלים, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.

השותפים לדרך: יו"ר הדירקטוריון, חברי מועצת המנהלים, חברי אגודת הידידים, העובדים והמנהלים של גן החיות התנ"כי ואקווריום ישראל מנחמים את עו"ד אלי בן טובים, יו"ר אגודת הידידים, הילדים והנכדים על פטירת יקירתם, ידידה ומתנדבת בגן החיות.