אבלים: הילדים: אסף ואסתר גולדברג, יעל ואהרלה חיות, טליה גולדברג, יונתן גולדברג, עידו גולדברג, נועה ורון רוזן, רותי וגיל רוזן, האח: הרי חיים גולדברג, המטפל: Milan Guarin, הנכדים: עומר, נירה, שירה, איל, רון, מישל, רוני, לולי, קניה, איה, מנו, קאי, מיקה, נילי, מקס, גורי ואורי, הנינים: גבריאל, עופרי, טומי, גב, נדב, ירדן ובר.
ההלוויה והשבעה יתקיימו בחוג המשפחה.
המנוח היה בנם של אלה ומשה ז"ל, שורד שואה, מילדי וילה אמה.

אבלים: בנה: יוסי והלן פרצ'יק, בתה: ליאורה ואבי זאבי, נכדיה: עומר ועדי, עידו וגל, שי וענבר, מיכל ובן, גיל ורחלי, ניניה: רון, דן ואמילי והמטפלת: לין.
ההלוויה והשבעה יתקיימו בחוג המשפחה.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.​

אבלים: הבנים: יצחק ועדית תמיר, אלי ודפנה לנגרמן, הנכדים: כרמית, רוית, אסנת, טל ושיר ובני ביתם והנינים.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 05.03.20.
יושבים שבעה בבית אבות אניטה מילר, רחוב רזיאל 28, חדר 9, רמת גן, ביום ו' ה- 06.03.20, בין השעות 10.00 – 15.00, במוצ"ש ה- 07.03.20, בין השעות 19.00 – 22.00, בימים א'-ב' ה- 08-09.03.20, בין השעות 16.00 – 20.30.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.

משפחת סגול מנחמת את אלי ומשפחת לנגרמן על פטירת יקירתם.

אבלים: נחמיה ואביגיל, רבקה וחיים משה, אליהו עקיבא ושרי, מירי ואמנון, נכדיה וניניה.
יושבים שבעה בבית המנוחה רחוב ישראל הלבנון 4/10, קריית שמואל, חיפה.
מועדי תפילות: שחרית – 06.30, מנחה – 16.50, מעריב – 17.20.
המנוחה הייתה בתם של נחמיה ורבקה ז"ל, ניצולת שואה, שריד לבית רבינוביץ מלומז'ה, פולין.

המשפחה אבלה.
לבקשת המנוחה גופתה תישרף ואפרה יפוזר בים מול חופי תל אביב עיר מגוריה. בחלק זה לא תתאפשר נוכחות ציבור.
על אירוע פומבי לזכרה תימסר הודעה נוספת.
יושבים שבעה ברחוב פרוג 30, דירה 2, תל אביב, בימים ד'- שבת ה- 01-04.01.20, בין השעות 16.00 – 22.00, פרטים בטלפונים: אדם – 054-2340749, יעל – 050-8639364.
המנוחה הייתה פעילת שלום וזכויות אדם, מורה להיסטוריה, חובבת כלבים וחתולים, פליטת שואה וממייסדי קיבוץ סער.

המשפחה מודיעה על ארוע אבל פומבי לזכרה שיתקיים ביום ב' ה- 06.01.20, בשעה 19.00, בבית הסופר, רחוב קפלן 6, תל אביב. פרטים בטלפונים: 054-2340749, 050-8639364.

אבלים: רעייתו: אנאבל, בניו: יורם, איתן ואילן, כלותיו: רותי ואביבה, נכדיו: נטע, מיכל, אמיר, עידן ויונתן.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 27.11.19, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה בגבעתיים, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה חתן פרס ישראל.

רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, ניצול שואה, חתן פרס ישראל לעיצוב וחבר ועדת האמנות של יד ושם.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מבכירי המעצבים הגרפיים בישראל וחתן פרס ישראל.

עיריית גבעתיים, רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים וחברי מועצת העיר מנחמים את משפחת ריזינגר על מות יקירם, חתן פרס ישראל.

אבלים: אשתו, בנותיו, חתניו, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין קרית טבעון.
יושבים שבעה בבית משפחת צור, רחוב הורדים 18 א', קריית טבעון.
המנוח היה אמן, ניצול שואה.

אבלים: הבן: גרשון ודינה לידור, הבת: ורדה ואדיר מאירוביץ, הנכדים: יעל ואייל, אורית ואורי, רוני וגיא, דנה ויואב, אורי ותותי, הנינים והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 01.11.19, בשעה 10.00, בית עלמין חולון השער הראשי.
יושבים שבעה בבית משפחת מאירוביץ, רחוב השרון 13, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00, וביום א' ה- 03.11.19, באחוזת ראשונים, ראשון לציון.
המנוחה שרדה את השואה, בת 101 במותה, בתו של זאב.

אבלים: בנה וכלתה: ד"ר יעקב ותירזה פלדמן, נכדיה: אור, דורון ושי.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 29.10.19, בשעה 15.00, בית עלמין ירקון שער גאולה.
יושבים שבעה ברחוב הר רותם 11, כפר סבא, בין השעות 16.00 – 21.00.
המנוחה נלחמה בנאצים ושרדה את אושוויץ, הייתה בתו של גרוינים.

אבלים: ורד ודורון שורר, נטע ויוסי אונטרמן, הנכדים ובנות זוגם, הנכדות, הנינים, ניבי גומל ובני ביתה והמטפלת: Pasang Sherpa.
ההלוויה תצא ביום ב' ה- 07.10.19, בשעה 18.00, מבית ההספד הספרדי קהילת ירושלים.
יושבים שבעה ברחוב אבן שפרוט 14.
המנוח היה ניצול שואה.

קבוצת בזן, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי הקבוצה.

אבלים: בתה: ציפי פרנקה, בתה וחתנה: תמי ורני שלג, בנה וכלתה: צביקה ורונית פקולה, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 26.09.19, בשעה 13.00, בית עלמין הרצליה החדש (קיבוץ גליל ים).
יושבים שבעה בבית הבת, תמי שלג, רחוב השופטים 10, הרצליה.
המנוחה הייתה ניצולת שואה ומעפילה.

אבלים: יונה ויעקב בלס, מיכל ואריה לינדנר, נכדיה וניניה.
יושבים שבעה ברחוב הסביון 3, כפר שמריהו, בימים ב'-ה' ה- 22-25.09.19, בין השעות 11.00 – 13.00, 16.00 – 22.00.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.​

החברים: יעל ומרקו בז'רנו, אסתר ויורם בלשר, עופרה ושמעון בר צליל, אהובה גוליק, קופי וישראל גלבגיסר, רותי וימר וכריס לוין, דליה ורוברט יוגב, מירי ודן כספי, נירה ודב עצמון, מימי ואמיר קוק ויפעת וקובי רוזנמן מנחמים את אריה לינדנר על מות אמו.

אבלים: אורי ורנה לוי, רונית ואלי אלרואי, שמשון לוי, אורית קורן, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 10.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין סביון.
יושבים שבעה ברחוב גדרות 3, סביון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה ניצול שואה.

מרילין, אייל, ג'יי ג'יי, דניאל, דייויד ואוליביה עופר ומשפחותיהם אבלים ומנחמים את משפחת אלרואי על מות יקירתם.

דורית ושרון בן חיים, מירי ושלדון אדלסון, מיכל אדר, יוסי אופיר וחנה לייבה, נורית ארד, דינה וישראל גרבינסקי, אריק כהנא וצביה מור, חיילה לייכטר ומשה לוין, דליה נאמן, דבי ונתי סיידוף, מוניקה ובני צין, נורית ואוריאל רייכמן, מיכל שלף וצבי שפירר מנחמים את רונית אלרואי ומשפחתה על מות אמה.

רשת אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש המוסדות, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד ונשיא בדימוס וד"ר רוי שטרן, יו"ר ההנהלה, מנחמים את ינון אחימן, מנכ"ל הרשת, על פטירת אמו.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.

Yad Vashem, Rabbi Israel Meir lau, Chairman of the Council, Avner Shalev, Chairman of the Directorate, Shaya Ben Yehuda, Managing Director of International Relations, Jeremy Wiess, Director of U.S. Desk International Relations mourn his passing and extend their condolences to his children Sidney and Cheryl Gluck, Rosie and Mark Friedman, Barbara and Alan Weichselbaum, his grandchildren, his great grandchildren and the entire family.
The deceased was Shoah Survivor dedicated to advancing Holocaust remembrance.

Yeshivat Netiv Aryeh, the faculty, staff and alumni mourn his passing and extend their condolences to the Gluck family.

חברת לביא התחדשות עירונית extends its condolences to his wife Zippora, his son Ilan Goldstein, owner of the company, his daughter Dana and his grandchildren and great grandchildren upon the passing of their beloved.
The deceased was Holocaust survivor who established Batei Midrash and Yeshivot.

Merchvia Holdings and Investments Ltd company mourns his passing and extends its condolences to Ilan Goldstein, Member of the board, on the passing of his father.

אבלים: בתה: חסיה ואליהו ברקאי, נכדיה ובני זוגם: שרית ורועי בק ברקאי, דודי ומאיה ברקאי, תמר ואיל אפלברג, ניניה: יובל, אלונה, רומי, לירי, גלי, בועז ואיילת רות, המשפחה ואוהביה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 28.07.19, בשעה 15.00, בית עלמין חולון.
יושבים שבעה בבית הבת, רחוב אברהם בויאר 2, קומה 12, תל אביב, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה שורדת שואה, בתו של אליעזר.

רשת נעם צביה, הרבנים, חברי העמותה, ראשי הישיבות והאולפנות, מנהלי בתי הספר, הצוותים, התלמידים ומשפחותיהם מנחמים את הרב שמחה ויסמן, ראש הרשת וראש ישיבת נעם ירושלים, ומשפחתו על פטירת אמו, ניצולת השואה.
יושבים שבעה ברחוב אחד העם 8, פתח תקווה, עד יום א' ה- 21.07.19 לאחר תפילת שחרית.

חברת עמיגור אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 04.06.19, בשעה 17.00, בית עלמין בני עי"ש.
המנוח היה השורד האחרון ממחנה סוביבור.

חברת עמיגור מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת השורד האחרון ממחנה סוביבור, יתקיימו אזכרה וטקס גילוי מצבה ביום ד' ה- 03.07.19, בשעה 18.00, בית עלמין בני עי"ש.

אבלים: יפה ויעקב זילברשץ, משה וטלי ליסטנברג, שמואל והדריה ליסטנברג, מרווין וצלינה זבורובסקי, נכדיה, ניניה ומשפחות: זבורורבסקי, ליסטנברג, שיפמן ובל.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 14.05.19.
יושבים שבעה ברחוב בן גוריון 258, דירה 1902, גבעתיים.
המנוחה הייתה אשתו של אהרן ליסנטברג ז"ל, בתם של משה ונעמי ז"ל.

קבוצת ליסטנברג רולטיים, דודו פולטורק, העובדים והמנהלים בקבוצה אבלים ומנחמים את משפחת ליסטנברג על פטירת יקירתם, מייסדת הקבוצה וניצולת שואה.

המכללה האקדמית ספיר, הוועד המנהל, חבר הנאמנים, הנהלת המכללה וקהילת ספיר מנחמים את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר ות"ת, על מות אמה.

המועצה להשכלה גבוהה, חברי ות"ת, חברי מל"ג, הנהלת מל"ג/ות"ת והעובדים מנחמים את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר ות"ת, ומשפחתה על פטירת האם.

הידידים מהקרן הלאומית למדע מנחמים את פרופ' יפה זילברשץ על מות אמה.

הנהלת אוניברסיטת בר אילן, הנשיא, הרקטור, המנכ"ל, יו"ר חבר הנאמנים וחבר הנאמנים, יו"ר מועצת הנאמנים ומועצת הנאמנים, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר ות"ת, על פטירת האם.

אוניברסיטת בר אילן והפקולטה למשפטים מנחמות את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר הוועדה לתכנון ותקצוב במל"ג ומשנה לנשיא ודיקאן הפקולטה למשפטים לשעבר, על פטירת אמה.

ועד ראשי המכללות האקדמיות הציבוריות מנחם את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר הות"ת ומשפחתה על מות אמה.

ועד ראשי האוניברסיטאות מנחם את פרופ' יפה זילברשץ, יו"ר הות"ת, על פטירת אמה.

חברת ארצי, חיבה אלמקייס, כהן – פתרונות מיסוי בע"מ מנחמת את משה ושמוליק ליסטנברג, עובדי החברה, ומשפחתם על פטירת האם.

אלי הולנדר וחברת פלאנט מנחמים את משה ושמוליק ליסטנברג על פטירת האם.

אבלים: עמי ושרית, כרמל, ירדן, יסמין, סוזן, אבשלום, סנדי, בן, גיא וג'יי ובת זוגו: נורה רש.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 30.04.19, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית הבן, משפחת גור, רחוב העבודה 2, דירה 27, רמת השרון.
המנוח היה ניצול שואה.

אבלים: בתה: אורית וצביקה אגוזי (פרי), בנה: רונן ואירית פריימן, בתה: הילה ואורי קריב (פריימן), נכדיה: מיה, שני, עמר וענבר, עמית, שיא, אדר ורימון, ניניה ונינותיה והמטפלת: פרומילה הומגאי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 29.04.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב יבנה 48, קומה 6, דירה 61, רמת השרון.
המנוחה הייתה ניצולת שואה מילדי טהרן, בתו של שמואל.

בתה צלילה מודיעה כי במלאות עשר שנים לפטירת אמה, תתקיים אזכרה ביום א' ה- 28.04.19, בשעה 15.30, בית עלמין שדה יהושע כפר סמיר שער ברוש, חיפה (בעליה להר).
המנוחה הייתה ילידת העיר לבוב, ניצולת שואה, חברת ההגנה, בתם של מיכאל וצילה וסרשטין ז"ל.

אבלים: אשתו: מרגלית, ילדיו וכלתו: רחל, יהודה ונורית ונכדיו.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 21.04.19.
יושבים שבעה ברחוב הגפן 132, רמת השרון, החל ממוצ"ש ה- 27.04.19

שובל, עמותת גמלאי שירות הביטחון הכללי, אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, חבר העמותה.

השותפים והעובדים במשרד ברלב ושות', רואי חשבון, מנחמים את יהודה ברלב ומשפחתו על פטירת אביו.
המנוח היה יליד קרקוב (1926), ניצול מחנות ההשמדה.

אבלים: בתה וחתנה: יהודית ויאיר כפרי, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 29.03.19, בית עלמין מושב בית יצחק.
המנוחה שרדה את מחנות הריכוז אושוויץ, בוכנוואלד, פלאשוב, טאוחה וצעדת המוות, בת 94 במותה.

Yad Vashem, Avner Shalev, Chairman – Directorate, Miry Gross, Director – French Desk, and Shaya Ben Yehuda, Director – International Division, mourn his passing and extend their condolences to his children: Patricia & Willy Fazel and Thierry Librati, his siblings, his grandchildren and great grandchildren.
The deceased was an Auschwitz Survivor and friend of Yad Vashem.

אבלים: לאה ודוד קויפמן ובני ביתם מפתח תקווה, משה ורותי פרוכטר ובני ביתם מקרני שומרון, גדלי וניצה פרוכטר ובני ביתם מפתח תקווה, הנכדים והנינים.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 28.02.19.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב ברויאר 17, שיכון ה', בני ברק.
המנוחה הייתה ניצולת שואה, בתם של גדליהו ולאה ז"ל, ילידת מונקטש.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 18.01.19.
יושבים שבעה בבבית משפחת בוגומולסקי בקיבוץ מסילות, בימים א'-ד' ה- 20-23.01.19, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוחה ניצלה בזמן השואה בזכותה של מריה לוסדייק ז"ל.

אבלים: הגיסות: דורה ויינר ורשא קאופמן, הבנות: אלה פיאמנטה, סנדרה ואבן רוקלן, טניה גולדרייך זו ארץ, הנכדים: אדם ואלה, מייקל, יונתן, מולי, דניאל ואדר והנינים: נבו ותלמה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 13.01.19, בשעה 15.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ישעיהו אברך 1, תל אביב.
המנוח היה ניצול שואה ואיש חיל האוויר.

אבלים: בניו וכלותיו: רון ואפי ורבר ודני ומירטה ורבר, נכדיו: עמית, אורן ונעה, אלעד, תום, אלון וליאן.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 07.01.19, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת ורבר, רחוב המתנחלים 16 א', רמת השרון.
המנוח היה בנם של טסה בראון ואמיל מנחם זאב ורבר ז"ל, יליד 1925, בוגר בית"ר בנוביסד – יגוסלביה, ניצול אושוויץ-בירקנאו, מראשוני "הבריחה" וממובילי שיירות הניצולים של המוסד לעלייה ב', מראשי מחנה המעבר של עולי תימן בעדן בתימן במבצע מרבד הקסמים, ממקימי הקריה למחקר גרעיני (קמ"ג) בנגב ומנהלה כ-40 שנים.