אבלים: רעייתו: ניצה, ילדיו: מיכל שלם, יהודה, ענבל ושלומי, נכדיו, בני ביתם והמטפלת: נטלי.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 28.03.23, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת לבנובסקי, רחוב השרף 3, רמת השרון.
המנוח היה שורד שואה, מייסד חברת דחן בע"מ ומבוני הארץ.
קטגוריה: ניצול שואה
ניצולי שואה מודעות אבל
רבקה בסמן בן חיים ז"ל
אבלים: המשפחה והמטפלת: שרה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 27.03.23, בשעה 13.00, בית עלמין קיבוץ המעפיל.
פרטים נוספים בטלפון: 050-3045703.
המנוחה הייתה משוררת יידיש, מורה, שורדת שואה, רעייתו של הצייר מולה בן חיים ז"ל.
משה רוזנברג ז"ל – כ״ח באדר תשפ״ג
אבלים: שלמה רז ומשפחתו ועודד רז ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 21.03.23, בשעה 15.00, בית עלמין קיבוץ גבעת השלושה.
יושבים שבעה ברחוב ברנר 58, דירה 23, קריית אונו, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוח היה שריד יחיד למשפחתו מהשואה וממתנדבי המח"ל.
צבי וינשטט ז"ל
אבלים: משפחת שלו, רמי, שאול, חגי ובני ביתם.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 10.03.23.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב סולד 27, רמת השרון, ביום ב' ה- 13.03.23, בין השעות 16.00 – 20.00, ביום ג' ה- 14.03.23, בין השעות 10.00 – 13.00 וביום ד' ה- 15.03.23, בין השעות 16.00 – 20.00.
המנוח היה אמן ופסל מדור המייסדים.
אבלות משפחות נכדיהם וניניהם של אסתר ומאיר: ברסלר, סוקולובסקי, ניסימוב, פרנקפורט, שוחט, ספקטור ושורק.
המנוח היה נכדם של אסתר ומאיר ברסלר, ניצול שואה, נפטר בשנת ה- 96 לחייו.
ח"כ פרופ' שבח וייס ז"ל
אבלים: אחיו וגיסתו: אהרון ופנינה וייס, בנו: נועם וייס, בתו וחתנו: יפעת וייס ונתן שניידר, נכדתו: שירה שניידר, אחייניו ואחייניותיו ומשפחותיהם.
מפלגת העבודה, ח"כ מרב מיכאלי, יו"ר המפלגה וחברי וחברות המפלגה מנחמים את משפחת וייס על מות יקירם, יו"ר הכנסת לשעבר.
ראש הממשלה וממשלת ישראל אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, שגריר, יו"ר מועצת רשות יד ושם ויושב ראש הכנסת לשעבר.
רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, שורד שואה ויו"ר מועצת יד ושם לשעבר.
חבר הכנסת אמיר אוחנה, יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר, עובדי הכנסת וגמלאי הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, יושב ראש הכנסת השלוש עשרה.
הנהלת מכון ליאו בק ירושלים והעובדים מנחמים את פרופ' יפעת וייס על מות אביה.
הרב חיים דרוקמן ז"ל Rabbi Chaim Meir Druckman
ממשלת ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, איש חינוך, מנהיג רוחני, חתן פרס ישראל וסגן שר הדתות לשעבר בממשלת ישראל.
עיריית ירושלים, משה ליאון, ראש העיר, הנהלת העיר, מועצת העיר ותושבי העיר ירושלים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית וראש ישיבות בני עקיבא.
World Bnei Akiva Movement, Y. Dov Meyer and Michael Silver mourn the passing of their teacher, Rabbi and former Shaliach.
החברים והחברות בנוער העובד והלומד ובתנועת דרור ישראל מנחמים את תנועת בני עקיבא והמשפחה על מות יקירם, מחנך והמנהיג הרוחני של תנועת בני עקיבא 70 שנים.
קרן יחד – יוזמה חברתית לדורות, הנהלת הקרן, הרבנים והחברים אבלים ומנחמים את המשפחה ותלמידיו על פטירת יקירם.
עמותת עלי שיח ועמותת אופק, הרב חיים פרנקל, מנכ"ל, הצוות, הדיירים והמשפחות מנחמים את משפחת דרוקמן, הרבנית שרה דרוקמן, הבנים והבנות וכן את תלמידי הרב על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית, עודד הקמת מיזם הנישואין לזוגות עם מוגבלויות.
קהילת נצרים באריאל, הרב ציון טוויל, ראש הישיבה והקהילה, אריק יפת, מנהל הישיבה, ויאיר גרבובסקי, מנהל הגרעין, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
רשת שעלים, ההנהלה והרב רחמים נסימי, יו"ר, אבלים ומנחמים את הרבנית והמשפחה על פטירת יקירם.
הנהלת פאגי, הבנק הבינלאומי, אבלה על פטירת הרב.
מועצת תנועות הנוער וכלל תנועות הנוער בישראל מנחמות את תנועת בני עקיבא ומשפחת הרב על פטירת יקירם, חברת מליאת תנועת בני עקיבא מזה 70 שנים.
מרכז קטיף, להנצחת מורשת גוש קטיף וצפון השומרון, אבל על פטירת הרב.
הישיבה התיכונית קרית נוער ירושלים אבלה ומנחמת את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם, יו"ר ישיבות ואולפנות בני עקיבא, ראש ישיבות ההסדר ומנהיג הציונות הדתית.
מכללת אורות ישראל, הרבנים והתלמידים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית וחבר בחבר המנהלים של המכללה.
חברת רימון אבלה על פטירתו של יו"ר מרכז ישיבות בני עקיבא וממנהיגי הציונות הדתית.
עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, ראש העיר, חברי מועצת העיר ותושבי העיר פתח תקווה אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית.
ישיבת בני עקיבא כפר הרא"ה אבלה על פטירתו של בוגר הישיבה, מקים ישיבת ההסדר הראשונה ומחולל צמיחתה של ישיבת מרכז הרב.
עיריית אלעד, ישראל פרוש, ראש העיר אלעד, הרב אברהם נחשון, רב הקהילה הדתית לאומית אלעד, ועו"ד יניב בדלוב, נציג הקהילה הדתית והמשנה לראש העיר אלעד אבלים על פטירת הרב.
עיריית רחובות, המועצה הדתית רחובות, תושבי העיר, רבני העיר, רחמים מלול, ראש העיר, ליאור פרישמן, יו"ר המועצה הדתית, אבי מוזס, חבר מועצת העיר, ואמיתי כהן, סגן ראש העיר, אבלים על פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית, ראש ישיבת אור עציון ויו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
לשכת הרבנות גבעת זאב והמועצה הדתית גבעת זאב, הרב יוסף טולדאנו, הרב המקומי, יוסי אברהמי, ראש המועצה המקומית, ושרון דניאל, ראש המועצה הדתית, מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית, ראש ישיבת אור עציון במרכז שפירא וראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
המועצה הדתית הוד השרון, עובדי המועצה, חברה קדישא, הרבנים: הרב ראובן הילר, הרב ישראל מאיר ביטון והרב יובל מוגהז, אופיר טואיל, יו"ר המועצה הדתית, עופר אברהם ועו"ד שלמה לינצר, חברי הוועדה הממונה, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, ראש מוסדות אור עציון, נשיא איגוד ישיבות ההסדר, ראש ישיבות ואולפנות בני עקיבא וראש תנועת בני עקיבא.
הגרעינים התורניים והקרן להתחדשות קהילות ישראל, הרב דני טרופר, נשיא, ועו"ד יצחק לקס, יו"ר אבלים ומנחמים את המשפחה ותלמידיו על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית.
מוסדות אור תורה סטון, הרב ד"ר כתריאל ברנדר, נשיא וראש ישיבה, הרב ד"ר שלמה ריסקין, מייסד וראש ישיבה, ינון אחימן, מנכ"ל, זאב וייס, יו"ר ההנהלה בישראל, אבלים על פטירת הרב.
קריית החינוך גבעת ושינגטון, בנצי דל, יו"ר ההנהלה, יקי סעדה, מנכ"ל, הנהלת קרית החינוך, מדרשת אורות עציון, מוסדות הקריה, צוותי ההוראה, צוותי המינהלה, הסטודנטים והסטודנטיות, התלמידים והתלמידות אבלים על פטירתו של נשיא מדרשת אורות עציון וידיד קריית החינוך.
מכון פוע"ה, הרב מנחם בורשטיין, ראש המכון, רבני המכון, ההנהלה, המשגיחות והעובדים אבלים על פטירת הרב.
רשת אמית אבלה ומנחמת את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם.
מועצה אזורית נחל שורק, שי רייכנר, ראש המועצה, חברי המליאה, העובדים ותושבי המועצה אבלים ומנחמים את משפחתו, תלמידיו, תושבי מועצה אזורית שפיר ודוד אביכזר, חבר מליאת מועצה אזורית נחל שורק ומנכ"ל הישיבה הגבוהה אור עציון, על פטירת יקירם, ראש ישיבת אור עציון ויו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
נתיב – המרכז הלאומי לזהות וגיור, המורים, המטה, ההנהלה, פרופ' בנימין איש שלום, יו"ר ההנהלה ועמיחי עיטם, מנכ"ל, אבלים על פטירת הרב.נתי
עמותת חיבור חדש, שלמה בקיש, יו"ר העמותה וחברי העמותה, יצחק לנגה, מנכ"ל העמותה והעובדים אבלים ומנחמים את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם, ראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
אולפנת כפר פינס, ההנהלה, הצוות, התלמידות והבוגרות אבלים על פטירתו של ראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
מועצה אזורית שומרון אבלה ומודיעה כי במלאות ימי השבעה ביום ג' ה- 03.01.23, בשעה 19.30, יתקיים מספד מרכזי בבית הכנסת בישוב ברוכין.
מועצת יש"ע ותנועת ההתיישבות אמנה אבלים ומנחמים את המשפחה ותלמידיו על פטירת יקירם, ממובילי תנועת ההתיישבות.
מוסדות חורב ירושלים, הוועד הפועל, ראשי המוסודת, הצוותים החינוכיים, התלמידים, התלמידות, הבוגרים והבוגרות אבלים על פטירת הרב.
מועצה אזורית הר חברון, יוחאי דמרי, ראש המועצה, הנהלת המועצה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית.
מועצה מקומית אפרת, ראש המועצה, חברי המועצה, עובדי המועצה ותושבי אפרת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם.
בנק מרכנתיל אבל ומנחם את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית, נשיא וראש ישיבת אור עציון, רב היישוב מרכז שפירא, נשיא איגוד ישיבות ההסדר ויו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
הסתדרות הפועל המזרחי, מוסדותיה, עמיתיה, אבי סולימן, יו"ר ההסתדרות, ואליעזר אבטבי, יו"ר הוועד הפועל, אבלים ומנחמים את המשפחה ואת תנועת הציונות הדתית על פטירת יקירם, מנהיג הציונות הדתית וראש ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
המרכז האקדמי לב , הנשיא, ראש בתי המדרש, הרבנים, הסגל המינהלי, הסגל האקדמי, המרצים והתלמידים אבלים על פטירת הרב.
הלימודים בימי השבעה בבית המדרש ובמדרשה מוקדשים לעילוי נשמתו.
תנועת הציונות הדתית אבלה על פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית.
אוניברסיטת בר אילן, חבר הנאמנים ומועצת המייסדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר מועצת המייסדים, בעל דוקטור לשם כבוד של האוניברסיטה וזקן רבני הציונות הדתית.
המועצה האזורית בנימין, החברה לפיתוח מטה בנימין, ישראל גנץ, ראש המועצה, עובדי המועצה, תושבי המועצה, אלדד בן זמרה, מנכ"ל החברה לפיתוח ועובדי החברה אבלים על פטירתו של אחד ממכונני תנועת ההתיישבות.
ארגון רבני צהר אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם, ניצול שואה, ואיש חינוך.
מכון צמת, הרב מנחם פרל, ראש המכון, הדס קרמר, מנכ"לית המכון, וזבולון אורלב, יו"ר העמותה, אבלים על פטירתו של חבר עמותת מכון צמת, איש תורה וחינוך, חתן פרס ישראל וממנהיגי הציונות הדתית.
תנועת בני עקיבא העולמית, מייקל סילבר, יו"ר משותף המועצה העולמית, וישראל דב מאיר, יו"ר משותף המועצה העולמית אבלים על פטירתו של שלחי התנועה לשעבר.
חברת ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ, זאב (ולול) הורוביץ, צביקה אייכל והעובדים אבלים ומנחמים את משפחת הרב על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית.
עיריית גבעת שמואל והמועצה הדתית גבעת שמואל אבלות ומנחמות את המשפחה על פטירת יקירם, זוכה פרס היצירה של הקתדרה התורנית לתורה ולחכמה גבעת שמואל תש"פ.
אולפנת הרב בהר"ן אבלה ומנחמת את המשפחת דרוקמן על פטירת יקירם, מוביל מפעל ישיבות ההסדר, הישיבות התיכוניות והאולפנות.
קופת חולים מאוחדת אבלה ומנחמת את משפחת דרוקמן ותלמידיו על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית.
המרכז הרפואי הדסה, הרב משה קליין, רב המרכז הרפואי, דליה איציק, יו"ר דירקטוריון הדסה, פרופ' יורם וייס, מנכ"ל הדסה, צוותי הרפואה והעובדים אבלים על פטירת הרב.
מפלגת הציונות הדתית, יו"ר המפלגה, חברי הכנסת, מנכ"ל המפלגה, ראשי הסניפים ופעילי המפלגה אבלים ומנחמים את משפחת דרוקמן ותלמידו על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית, איש תורה וחינוך.
איגוד הישיבות הגבוהות אבל על פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית, ראש ישיבת אור עציון.
עיריית שדרות, הרב דרור טויל, רב העיר, אלון דוידי, ראש העיר, ובן ציון ארביב, ממונה המועצה, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, ראש ישיבת אור עציון וראש מרכז יב"ע.
חברת צ'רידי אבלה ומנחמת את המשפחה ותלמידיו על פטירת יקירם, נשיא וראש ישיבת אור עציון, רב הישוב מרכז שפירא, נשיא איגוד ישיבות ההסדר, יו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר ההנהלה הארצית של תנועת בני עקיבא.
קבוצת התקשורת בשבע אבלה ומנחמת את המשפחה ותלמידיו על פטירת יקירם, ראש ישיבת בני עקיבא אור עציון, נשיא מוסדות אור עציון, רב הישוב מרכז שפירא, יושב ראש מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא וחבר ההנהלה הארצית של תנועת בני עקיבא.
ישיבת אור עציון, הרבנים, התלמידים וצוות הישיבה אבלים על פטירת ראש הישיבה.
האגודה להתנדבות, הרב צפניה דרורי, נשיא, ירון לוץ, מנכ"ל, הרב ד"ר ראובן טבול, יו"ר, אבלים על פטירת הרב.
תנועת בני עקיבא, יגאל קליין, מזכ"ל והנהגת התנועה אבלים ומנחמים את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם.
המועצה האזורית גוש עציון, החברה לפיתוח גוש עציון והמועצה הדתית גוש עציון אבלות על פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית, ראש ישיבת אור עציון, חבר כנסת וראש מערך הגיור.
מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, הרב יהושע ויצמן, סגן יו"ר המרכז, אלחנן גלט, מנכ"ל, הרב ד"ר יונה גודמן, ראש מינהל החינוך, הנהלת המרכז, צוותי ההוראה והמינהלה, התלמידים, התלמידות וראשי המוסדות: הרב שלמה וייס, אב"ע אבן שמואל, הרב יוסי כהנא, אב"א אמנה כפר סבא, הרב אמיר סנדלר, אב"ע הדר גנים פ"ת, הרב יוני סמואל, אב"ע חן במדבר באר שבע, אסתר הנדלר, אב"ע טל רמות ירושלים, שלומית שילר, אב"ע כפר פינס, שירה גרינוולד, אב"ע לכיש, הרב דני דינר, אב"ע מבשרת ברוך חדרה, הרב אשר כורסיה, אב"ע אורות מודיעין, הרב מיכאל קאפח, אב"ע מירון, הרב בן שטראוסמן, אב"ע מרכז שפירא, הרב יהושע פיינה, אב"ע לחינוך סביבתי ערד, הרב יניב כהן, אב"ע נריה, רוחמה חזות, אב"ע סגולה קרית מוצקין, ענבל ישראלי, אב"ע פסגת זאב, הרב אמיר אדרעי, אב"ע צפירה, הרב יהודה פלס, אב"ע ראש צורים, הרב מתן אדלר, אב"ע רעות פ"ת, הדר אטון, אב"ע שילה, אביגיל גולדשטיין, אב"ע שירת הים, תמר חיים, אב"ע תהילת ישראל אילת, חני גולדמן, אב"ע תל אביב, הרב יחזקאל רפאלי, יב"ע אביר יעקב נהריה, הרב דוד מוסנג'ר, יב"ע אדר"ת בת ים, הרב רחמים פיניש, יב"ע אהל שלמה באר שבע, הרב ערן פרינס, יב"ע אור עציון, הרב אליהו אידלברג, יב"ע אורות יהודה אפרת, הרב שמחה אקשטיין, יב"ע בית יהודה כפר מימון, הרב משה צבי וקסלר, יב"ע קרית הרצוג בני ברק, הרב יונתן זומר, יב"ע בר יוחאי מירון, הרב שרגא פרוכטר, יב"ע גבעת שמואל, הרב דוד טברסקי, יב"ע הדרום רחובות, הרב אלמוג וגנר, יב"ע חדרה, הרב שאול פיינה, קרית חינוך בנ"ע הראל חולון, הרב איתמר רוזנפלד, קרית חינוך בנ"ע הראל חולון, הרב יורם שמיר, יב"ע יבנה חיפה, הרב מוטי הרשקופ, יב"ע כינור דוד, הרב יעקב חביב, יב"ע כפר הרא"ה, הרב שמואל רוזנבלום, יב"ע לפיד תורת נחום מודיעין, הרב ניצן ימין, יב"ע מטה בנימין, הרב מאיר אדרי, יב"ע נווה הרצוג ניר גלים, הרב שמואל לורנץ, יב"ע נחל יצחק נחלים, הרב איתמר ליברמן, יב"ע נר תמיד חשמונאים, הרב משה וייס, יב"ע נתיב מאיר ירושלים, הרב יאיר שטדלר, יב"ע נתניה, הרב נעם פרל, יב"ע סוסיא, הרב עובדיה בן משה, יב"ע עלי, הרב בן ציון אלול, יב"ע נתיבות חיים פסגת זאב, הרב משה אלמלם, יב"ע פרחי אהרון קרית שמואל, הרב קובי בראון, יב"ע השומרון קרני שומרון, הרב אריאל רוקח, יב"ע ראשון לציון, הרב ניר שקורי, יב"ע רעננה, הרב נועם סאטי, יב"ע תו"ם חרב לאת, הרב מלאכי קופמן, יב"ע תקוות יעקב שדה יעקב, הישיבה הגבוהה בנ"ע אור עציון, הרב יואל מנוביץ, ישיבת ההסדר בנ"ע הגולן, הרב ברוך וידר, ישיבת ההסדר בנ"ע הכתל, חגי לונדין, ישיבת ההסדר בנ"ע חולון, הרב טל שאוליאן, ישיבת ההסדר בנ"ע חולון, הרב יהושע ויצמן, ישיבת ההסדר בנ"ע מעלות יעקב, הרב דוד גבריאלי, ישיבת ההסדר בנ"ע נווה דקלים אשדוד, הרב דני סגליס, ישיבת ההסדר בנ"ע נוף הגליל, הרב יוסי שטרן, ישיבת ההסדר בנ"ע עכו, הרב נחמיה רענן, ישיבת ההסדר בנ"ע שדמות נריה, הרב שלמה רוזנפלד, ישיבת ההסדר בנ"ע שדמות נריה, הרב קובי לוין, מכינת בנ"ע אור מאופיר, הרב בועז שרמן, מכינת בנ"ע עוז שלמה, הרב שמואל נתנזון, מכינת בנ"ע ידידיה בית שמש, והרב אליאב הכהן, מכינת בנ"ע אורות טלמון, אבלים על פטירתו של זקן רבני הציונות הדתית, יו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בני עקביא וראש הישיבה הגבוהה בנ"ע אור עציון.
איגוד ישיבות ההסדר, ראשי הישיבות, הרבנים והתלמידים, הרב דוד אמיתי, ראש ישיבת ההסדר אבינועם תפוח, הרב אוריאל אלעזר, ראש ישיבת ההסדר אור עקיבא, הרב יוסי אלפסי, ראש ישיבת ההסדר אור עקיבא, הרב עמי דנינו, ראש ישיבת ההסדר אורות יעקב, הרב יובל שרלו, ראש ישיבת ההסדר אורות שאול, הרב תמיר גרנות, ראש ישיבת ההסדר אורות שאול, הרב יוסי רודריגז, ראש ישיבת ההסדר אילת, הרב יהושע ון דייק, ראש ישיבת ההסדר איתמר, הרב אליקים לבנון, ראש ישיבת ההסדר אלון מורה, הרב אביהוא פישפדר, ראש ישיבת ההסדר אורות החסד והתורה אשקלון, הרב חיים רטיג, ראש ישיבת ההסדר בינות רעננה, הרב אורי שרעבי ראש ישיבת ההסדר בית אל, הרב דני איזק, ראש ישיבת ההסדר בית אורות, הרב שלמה שושן, ראש ישיבת ההסדר בית שאן, הרב חיים סבתו, ראש ישיבת ההסדר ברכת משה, הרב יצחק שילת, ראש ישיבת ההסדר ברכת משה, הרב אפרים ג'יאמי, ראש ישיבת ההסדר גבעת אולגה, הרב דוד תורג'מן, ראש ישיבת ההסדר דימונה, הרב אמיר ממן, ראש ישיבת ההסדר דרך חיים קריית גת, הרב יואל מנוביץ, ראש ישיבת ההסדר הגולן, הרב שאול דוד בוצ'קו, ראש ישיבת ההסדר היכל אליהו, הרב ברוך וידר, ראש ישיבת ההסדר הכתל, הרב יגאל קוטאי, ראש ישיבת ההסדר המאירי, הרב עדיאל אסייג, ראש ישיבת ההסדר המאירי, הרב גור גלון, ראש ישיבת ההסדר הר ברכה, הרב משה ליכטנשטיין, ראש ישיבת ההסדר הר עציון, הרב ברוך גיגי, ראש ישיבת ההסדר הר עציון, הרב יעקב מדן, ראש ישיבת ההסדר הר עציון, הרב טל שאוליאן, ראש ישיבת ההסדר חולון, הרב חגי לונדין, ראש ישיבת ההסדר חולון, הרב אליהו רחמים זייני, ראש ישיבת ההסדר אור וישועה, הרב חננאל זייני, ראש ישיבת ההסדר אור וישועה, הרב אייל גריינר, ראש ישיבת ההסדר טפחות, הרב אליהו מאלי, ראש ישיבת ההסדר יפו, הרב אוריאל עיטם, ראש ישיבת ההסדר ירוחם, הרב חיים וולפסון, ראש ישיבת ההסדר ירוחם, הרב אהרון פרידמן, ראש ישיבת ההסדר כרם ביבנה, הרב גבריאל סרף, ראש ישיבת ההסדר כרם ביבנה, הרב יעקב ידיד, ראש ישיבת ההסדר כרמיאל, הרב בועז מורי, ראש ישיבת ההסדר לב התורה, הרב צבי קוסטינר, ראש ישיבת ההסדר מדברה כעדן, הרב מיכאל אהרונוב, ראש ישיבת ההסדר מעלה אפרים, הרב יהושע ויצמן, ראש ישיבת ההסדר מעלות, הרב משה אדלר, ראש ישיבת ההסדר נהריה, הרב דוד גבריאלי, ראש ישיבת ההסדר נווה דקלים, הרב דני סגליס, ראש ישיבת ההסדר נוף הגליל, הרב נעם ולדמן, ראש ישיבת ההסדר ניר קרית ארבע, הרב ציון טויל, ראש ישיבת ההסדר נצר מטעי, הרב דוד אסולין, ראש ישיבת ההסדר נתיבות, הרב יוסף שטרן, ראש ישיבת ההסדר עכו, הרב אלישע ינון, ראש ישיבת ההסדר עפולה, הרב ראם הכהן, ראש ישיבת ההסדר עתניאל, הרב אלחנן שרלו, ראש ישיבת ההסדר עתניאל, הרב אייל יעקובוביץ, ראש ישיבת ההסדר צפת, הרב אושר טביבי, ראש ישיבת ההסדר צפת, הרב שמעון פרץ, ראש ישיבת ההסדר קריית גת, הרב צפניה דרורי, ראש ישיבת ההסדר קריית שמונה, הרב אריאל ברקאי, ראש ישיבת ההסדר קריית שמונה, הרב שמואל הבר, ראש ישיבת ההסדר קרני שומרון, הרב אברהם קורצווייל, ראש ישיבת ההסדר קרני שומרון, הרב גלעד חלא, ראש ישיבת ההסדר ראש העין, הרב שלמה לוי, ראש ישיבת ההסדר ראשון לציון, הרב אריה הנדלר, ראש ישיבת ההסדר רמלה, הרב יהושע שפירא, ראש ישיבת ההסדר רמת גן, הרב בן ציון אלגזי, ראש ישיבת ההסדר רמת גן, הרב ראובן ששון, ראש ישיבת ההסדר רמת השרון, הרב משה חי בהרב, ראש ישיבת ההסדר רמת השרון, הרב נתן אופנר, ראש ישיבת ההסדר רעותא, הרב יהושע מרדכי שמידט, ראש ישיבת ההסדר שבי שומרון, הרב שלמה רוזנפלד, ראש ישיבת ההסדר שדמות נריה, הרב נחמיה רענן, ראש ישיבת ההסדר שדמות נריה, הרב דוד פנדל, ראש ישיבת ההסדר שדרות, הרב שלמה בנימין, ראש ישיבת ההסדר שדרות (שלוחה), הרב אביב גמליאל, ראש ישיבת ההסדר שילה, הרב מיכאל ימר, ראש ישיבת ההסדר שעלבים, הרב גרשון שחור, ראש ישיבת ההסדר שעלבים (שלוחה) והרב מיכל פאלק, ראש ישיבת ההסדר תקוע, אבלים ומנחמים את המשפחה וישיבת אור עציון על פטירת יקירם, ראש מוסדות אור עציון ונשיא איגוד ישיבות ההסדר.
איגוד ישיבות ההסדר, ראשי הישיבות, הרבנים והתלמידים אבלים ומנחמים את המשפחה וישיבת אור עציון על פטירת יקירם, ראש מוסדות אור עציון ונשיא איגוד ישיבות ההסדר.
המועצה האזורית שפיר, אדיר נעמן, ראש המועצה, חברי המליאה, העובדים והתושבים אבלים על פטירתו של מייסד המועצה האזורית שפיר, בכיר רבני הציונות הדתית וראש ישיבות ואולפנות בני עקיבא.
עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך, ראש העירייה, מיכל קלדרון, חברת מועצת העיר, מועצת העיר ותושבי ותושבות העיר ראשון לציון אבלים ומנחמים את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם, זקן רבני הציונות הדתית, ראש ישיבות בני עקיבא, ראש מוסדות אור עציון, ונשיא איגוד ישיבות ההסדר.
יושב ראש הכנסת, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר ועובדי הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר כנסת לשעבר.
מערך הגיור במשרד ראש הממשלה ועובדי המשרד אבלים ומנחמים את משפחתו ותלמידיו על פטירת יקירם, אוהב גרים ומקרבם לתורה.
מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך, ראשי המינהל, המנהלים, המחנכים, המפקחים וחברי מועצת חמ"ד אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, מנהיג הציונות הדתית, ראש ישיבות ואולפנות בני עקיבא, חתן פרס ישראל ומחנך.
משפחת דרוקמן מודה לכל המנחמים ובהם אדיר נאמן, משטרת ישראל, כוחות הביטחון וההצלה, אלחנן גלט, מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, תנועת הנוער בני עקיבא, איגוד ישיבות ההסדר, ישיבה גבוהה אור עציון, ישיבה תיכונית אור עציון ותושבי מרכז שפירא.
דבורה יצחקי ז"ל
משואה, המכון הבינלאומי ללימודי השואה, הוועד המנהל והעובדים מנחמים את איה בן נפתלי, מנכ"לית הארגון ומשפחתה על מות האם, ניצולת שואה ומתנדבת בארכיון משואה.
אל"מ משה העליון (אאיליון) ז"ל
אבלים: הילדים: רחל העליון מזריץ ואליהו העליון, הנכדים: אדוה, אשד, מעין אסתר, נועה, יעל ורעות, הנינים: עופרי, עמית, תומר, סלע משה, פלג, היילי, עלמה, עומר ואיימי נינה, החתנים והכלות: מיקי, עליזה, עופר, עדי, נאור, אסי, ניסים ודניאל וליילו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 02.11.22, בשעה 14.00, בית עלמין חולון.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הלפר 2, דירה 40, בת ים, בין השעות 10.00 – 21.00.
המנוח היה בנם של אליהו ורחל ז"ל, שורד שואה קעקוע 114923.
צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל התותחנים והתגורר בבת ים.
רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, שורד שואה, משורר, סופר וחבר הנהלת יד ושם.
קיטי כהן ז"ל
אבלים: בנה: ראובן עודד, בתה: מיכל וטל נד"ב, נכדיה: שרון, יונתן, נועה, אנדרה ומייקל ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 01.11.22, בשעה 14.00, בית עלמין כפר נחמן, רעננה.
יושבים שבעה ברחוב ויינשל 2, תל אביב, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' בין השעות 09.00 – 13.00 ובמוצ"ש בין השעות 18.00 – 21.00.
המנוחה הייתה שורדת שואה.
הרשות השופטת מנחמת את מיכל נד"ב, שופטת בכירה בבית המשפט המחוזי לוד, על מות אמה.
עופרה (הינדי) קלינה לבית וייס ז"ל
אבלים: הבת: יהודית לימור ובני ביתה ומשפחת הבן אליעזר קלינה ז"ל.
ההלוויה התקיימה ביום ד' ה- 19.10.22.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב דגל ראובן 16, פתח תקווה.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.
אברהם צבי איכנולד ב"ר חיים ז"ל
אבלים: אשתו: שרה איכנולד, בניו: חיים וחנה איכנולד, דובי וטלי איכנולד, בתו: בתיה ואיציק בראון (בודנר), נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה במוצ"ש ה- 24.09.22.
יושבים שבעה בבית משפחת בודנר, רחוב היללס 12, גבעת שמואל, ביום א' ה- 25.09.22 עד השעה 14.00, ובבית משפחת איכנולד, רחוב דרך המלך 167, גבעת שמואל, בימים ד'-ה' ה-28-29.09.22, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.
המנוח היה ניצול שואה.
עיתון בשבע מנחם את משפחת איכנולד על פטירת האב.
יוכבד ראט ז"ל
אבלים: יצחק ויוליה ראט, מינה זוהר, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 15.08.22, בשעה 18.00, בית עלמין רמלה החדש.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.
אריה לוסיין בירון (ברקוביץ) ז"ל
המשפחה אבלה
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 04.08.22, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוח, המגדל בפארק, דרך בן גוריון 258, גבעתיים, בימים א'-ג' ה- 07-09.08.22 בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה ניצול שואה.
גרשון בן החבר אברהם מרדכי קורט רוטשילד ז"ל Kurt Rothschild z"l
Nefesh B'Nefesh Organization, Rabbi Yehoshoa Fass & Tony Gelbart, Co-Founders, mourn his passing and extend their condolences to his entire family.
The deceased was the President of World Mizrachi.
Shaare Zedek Medical Center, Prof. Ofer Merin, Director General and Prof. Jonathan Halevy, President, mourn the passing of a longtime member of the Hospital's Board and their condolences to his wife Edith, his children Lenny, Naomi and Michael and the entire family.
Mercaz Yeshivot and Ulpanot Bnei Akiva, Rabbi Chaim Druckman, Chairman, Elchanan Glatt, CEO, Teaching Staff, Administration, Parents and Students mourn his passing.
Nishmat Institutes, Rabbanit Chana Henkin, Dean, Avraham Tobolski, Executive Director, and Stuart Hershkowitz, Chair, mourn the passing of Yakir Nishmat who helped building Nishmat and Supporting its mission.
Yeshiva University and its affiliates, the Rabbi Isaac Elchanan Technology Sminary (RIFTS) and Canadian Friends of Yeshiva University (CFYU), Rabbi Dr. Ari Berman, President of Yeshiva University and RTFTS, Rabbi Dr. Herbert C. Dobrinsky, Vice President for University Affairs and Rabbi Stuart Haber, National Director CFYU, mourn his passing and extend their condolences to his wife Edith, to his children Lenny and Esther, Michael and Chani, Naomi and Rabbi Nosson Weiss and to the entire family.
The deceased was a Holocaust survivor, served on the Board of RIETS and was a past President of CFYU. In 1997 he received an honorary Doctor of Humane Letters degree from Yeshiva University.
The Administration, Faculty and Board of the Jerusalem College of Technology, Larry Krauss, Chairman of the Board of Canadian Friends of the College, Prof. Chaim Sukenik, President, Simmy Zeileniec, CEO, and Stuart Hershkowitz, Vice President, extend their condolences to the Rothschild Family on the passing pf their beloved.
The deceased was the founder of the Canadian Friends of JCT, a fprmer Chairman of the Board and a member of the Board for over 40 years.
Bar Ilan University, its Global Board of Trustees, Prof. Arie Zaban, President, and Michael G. Jesseson, Chairman of the Board of Trustees, mourn the passing of a friend and member of the Board of Trustees, and extend their condolences to his entire family.
World Mizrachi Organization mourns the passing of its President and extend their condolences to his wife Edith, his children Lenny, Naomi and Michael and to the entire Rothschild family.
מדרשת נשמת ומפעל יועצות ההלכה, הרבנית חנה הנקין, ראש המדרשה, סטיוארט הרשקוביץ, יו"ר נשמת, ואבי טובולסקי, מנכ"ל, אבלים על מותו.
המנוח סייע בבניין המדרשה.
ישובי חלוצה: בני נצרים, נווה ושלומית אבלים על פטירתו של תורם להקמת הישובים אשר גייס את יהדות קנדה לבניין חלוצה.
אוניברסיטת בר אילן, חבר הנאמנים, פרופ' אריה צבן, נשיא האוניברסיטה ומיכאל יסלזון, יו"ר חבר הנאמנים אבלים על פטירתו של ידיד האוניברסיטה ומנחמים את משפחת רוטשילד על פטירת יקירם.
תנועת המזרחי העולמית אבלה על פטירתו של נשיא התנועה ומנחמת את רעייתו עידית, ילדיו לני, נעמי ומיכאל ומשפחת רוטשילד על פטירת יקירם.
מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, הרב חיים דרוקמן, יו"ר, אלחנן גלט, מנכ"ל, עובדי ההוראה, המינהלה, ההורים והתלמידים אבלים על פטירתו.
קהילת נצרים באריאל וישיבת נצר מטעי, הרב ציון טויל, אריק יפת, מוטי איזק, ברק עוז, רבני הישיבה והתלמידים אבלים על פטירתו של נשיא מזרחי העולמי ויקיר גוש קטיף.
נפתלי צבי שינפלד ב"ר נתן ז"ל
אבלים: רעייתו: חנה, ילדיו: מרים, יוסי ובועז ובני ביתם, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 03.07.22, בשעה 18.00, בית עלמין קריית שאול.
יושבים שבעה ברחוב דוד המלך 47, קומה 14, דירה 56, תל אביב.
המנוח היה ניצול שואה.
לאה (אלזי) פינק ז"ל
אבלים: בנה: חיים ואווה פינק ובני ביתם, בתה: פרידה ומרסל גוטליב ובני ביתם, בתה: סילבי ורפאל ורנר ובני ביתם, אחותה: דורה שפיצר, נכדיה, ניניה ובני ניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 04.07.22, בשעה 16.30, בית עלמין נחלת יצחק, גבעתיים.
יושבים שבעה ברחוב אורי 10, דירה 12, תל אביב.
המנוחה התגוררה באנטוורפן, בלגיה, הייתה ניצולת שואה, בתו של דב סימון ז"ל ואלמנתו של צבי זאב (הרשל) פינק ז"ל.
טחנות קמח ישראליות בע"מ, קובי פולטורק, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את חיים פינק ומשפחתו על פטירת האם.
הרב פרופ' דוד הלבני ז"ל
אוניברסיטת בר אילן, הפקולטה למדעי היהדות, המחלקה לתלמוד ע"ש נפתלי יפה, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והסטודנטים מנחמים את משפחת הלבני על פטירת יקירם, ניצול שואה, חוקר תלמוד וחתן פרס ישראל.
יושבים שבעה ברחוב דיסקין 13, דירה 42, ירושלים.
האקדמיה ללשון העברית מנחמת את ד"ר אפרים הלבני, עובד האקדמיה, ומשפחתו על מות אביו.
שאול בן תורה ז"ל
אבלים: אשתו: יערה, ילדיו: אירית, אורלי, אלדר וליאת ומשפחותיהם, אחיו: דני ונטורה ומשפחתו, אחייניו: מוטי, חנה ויעל ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.05.22, בשעה 10.00, בית עלמין פרדס חיים, כפר סבא.
יושבים שבעה בבית משפחת בן תורה, דיור מוגן בית בכפר הדרים, רחוב בן יהודה 77, קומה א', דירה 1407, כפר סבא, בימים ב'-ה' ה- 16-19.05.22, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00 וביום ו' ה- 20.05.22, בין השעות 10.00 – 13.00. המבקרים נדרשים להציג הצהרה על בדיקת אנטיגן שלילית.
המנוח היה שורד שואה, מחנך ומנהל בית ספר, נפטר בשנה ה- 92 לחייו.
אריה מנדלבאום ז"ל
אבלים: בנו וכלתו: אמנון ויעל מנדלבאום, נכדיו: תומר, איתן, מאיה, דן, עילי, יואב ונועה מנדלבאום; אלון, שי ועינת מנדלבאום, אורנה שביט והמטפלת: ויקטוריה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 04.05.22, בשעה 15.00, בית עלמין גני אסתר שער 3, רחוב כנפי נשרים, ראשון לציון.
יושבים שבעה ברחוב גלוסקין 15, קומה 6, ראשון לציון, בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה שורד שואה, לוחם סיירת הצנחנים, ממשחררי הכותל , פדוי שבי ואב שכול.
יוכבד שריד ז"ל
אבלים: יהודה וחנה שריד, צביקה ורבקית שריד, חוה יודפת ואפי אדמוני, חיימקה ונעמי שריד, הנכדים, הנינים וקיבוץ קבוצת יבנה.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 01.05.22, בשעה 17.30, מרחבת בית הכנסת בקיבוץ קבוצת יבנה.
יושבים שבעה בבית יהודה וחנה שריד בקיבוץ קבוצת יבנה.
המנוחה הייתה שורדת שואה.
חנה (הנקה) פריבס ז"ל
אבלים: ילדיה: אלון ולימור פריבס, אירלין וניצן פרימור, נכדיה: ירון ומיכל, ליהי ורונן, רינת וחנן, לירון ועמי, דורין ואלדד ועידן ואביטל, ניניה: דאשל, אוגוסט, ג'וד, טובי, מאיה, ליאורה, רונה, איל, יסמין, בארי, ניגון, גפן ונטע.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 14.04.22.
המנוחה הייתה ניצולת אושוויץ.
נתן קרול שטיינר ז"ל
אבלים: אשתו: נורית, בתו: שרה וחגי אקשטיין ונכדיו, בתו: חגית ובועז לוי ונכדיו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 08.03.22, בית עלמין חולון.
יושבים שבעה ברחוב מיכאל 10, רמת גן.
המנוח היה ניצול שואה, יו"ר התאחדות יוצאי צ'כוסלובקיה וקונסול כבוד של סלובקיה.
התאחדות יוצאי צ'כוסלובקיה בישראל, ההנהלה והחברים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, יו"ר ההתאחדות וקונסול כבוד של הרפובליקה הסלובקית בישראל.
רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, ניצול שואה וחבר מועצת רשות יד ושם.
פאני אנגלרד ז"ל
אבלים: משפחות שטילמן וזמר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 27.02.22, בית עלמין מושב בית חנן.
לברור שעת ההלוויה יש להתקשר לטלפונים: רותי- 052-8277456, צביקה – 054-5344901.
יושבים שבעה בבית רותי ואסף שטילמן ביסוד המעלה.
המנוחה הייתה שורדת שואה, בת 96 במותה.
הנרי אורנשטיין ז"ל
עמותת פרויקט אורנשטיין ויונית רביב זילברשטיין, מנכ"ל העמותה, אבלות על פטירתו של אחד ממייסדי העמותה, ניצול שואה, יליד העיר חרוביישוב בפולין, תורם למדינת ישראל.
המנוח נפטר בניו ג'רזי, ארה"ב.
נתן שפירא ז"ל
אבלים: אשתו: יפה שפירא, בנו: נמרוד וניצה שפירא, בנו: אפי ואלה שפירא, נכדיו: רועי, טל, גיא, ניר, דור ורני, ניניו והמטפלת: ארלין.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 02.12.21, בשעה 11.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח.
המנוח היה ניצול שואה, לחם באצ"ל, היה חבר הבריגדה היהודית, שירת בצה"ל ועבד במשרד הביטחון.
מקס וולפרט ז"ל
אבלים: המשפחה וחברת מד-נע.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 21.10.21, בשעה 13.00, בית עלמין חולון.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ארלוזורוב 39 א', בין השעות 10.00 – 14.00 ומשעה 17.00 ואילך.
המנוח שרד את מחנות ההשמדה בדכאו, הרי רץ המרתון המיתולוגי של בת ים, בן 90 במותו.
רבקה סול ז"ל
אבלים: אודי ומיכה סול.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה.
בשל המצב המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.
בתיה ודודי ורטהיים, נטלי ויוני קפלן ודניאלה ונחומי מנחמים את אודי ומיכה על מות אמם.
החברים בחברת כלל תעשיות מנחמים את אודי ומיכה על מות אמם.
ישעיהו ליכטנשטיין ז"ל
אבלים: אשתו: צילה ליכטנשטיין, ילדיו: חדוה ושכי ווליוביץ', רונית ומארק פן, טלי ואבי פרל, חגית שפרכר מץ ואלי שפרכר וישראל וורד ליכטנשטיין, נכדיו, ניניו והמטפלת: איבון.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 10.08.21, בשעה 18.00, בית עלמין קריית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת ליכטנשטיין, רחוב משה שרת 10, דירה 6, תל אביב.
המנוח שרד את אושוויץ והיה ממייסדי גלידה מונטנה.
Dr. Henry Birnbaum z"l
Yad Vashem Authority extends its condolences to its colleague Amanda Smulowitz on the passing of her father, a Holocaust Survivor.
אלקה יגודה ז"ל
אבלים: בנה: נתן גדות ומשפחתו, בתה: אתי נאור ז"ל ומשפחתה, בנה: אריה יגודה ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 20.07.21, בשעה 17.30, בית עלמין קיבוץ עברון.
בשל מגיפת הקורונה המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.
המנוחה הייתה שורדת יחידה ממשפחת ברודר שנספתה בשואה.
פולה דונר (בקפיין) ז"ל
אבלות: משפחות: בקפיין והירש.
המנוחה הייתה ניצולת שואה, נפטרה בשנת ה- 100 לחייה.
אפרים ז"ל לבית דביר
עיתון בשבע מנחם את תמימה, גדי ואריה דביר (דוידוביץ) על פטירת האב, ניצול שואה.
תא"ל במיל' ד"ר יצחק טולקה ארד ז"ל Dr. Yitzhak (Tolka) Arad
אבלים: בנו: גיורא ארד ומשפחתו, בתו: אורית לרר ומשפחתה, בנו: רולי ארד ומשפחתו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 07.05.21, בשעה 11.00, בית עלמין קיבוץ עינת.
רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחת על פטירת יקירם, סגן יו"ר מועצת יד ושם ולשעבר יו"ר ההנהלה, ניצול שואה, פרטיזן וחוקר.
Yad Vashem Authority mourns the passing of Vice Chairman of the Yad Vashem Council and former Chairman of the Directorate, Holocaust Survivor, Partisan and Scholar, and extends its condolences to the entire family.
צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל החינוך והיה תושב רמת השרון.
פרופ' אדי סטג ז"ל
ארגון אליאנס, כל ישראל חברים, אבל על פטירתו של נשיא אליאנס בשנים 1985 – 2011, רופא, שורד שואה שלחם ברזיסטנס ומבכירי מנהיגי הארגונים היהודיים בצרפת.
שרה לייכט ז"ל
דניאל, נעם, עמית, בברלי וניר ברקת; אדם, רונה, דנה ושלמה גובי אבלים ומנחמים את עודד, בעז ומשפחת לייכט על פטירת יקירתם.
המנוחה הייתה ניצולת שואה, לוחמת פלמ"ח ואחות רחמניה.
שושנה מנור ז"ל
אבלים: בתה: יוכי וקובי מינסקי, בנה: יוסי ז"ל ואביטל קוזלובסקי ראודור מנור, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 23.02.21, בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית משפחת מינסקי, רחוב לוי יצחק 22, תל אביב.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.
חוה וולף ז"ל
המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 16.01.21, בחוג המשפחה.
יושבים שבעה ברחוב לה גווארדיה 62 א', תל אביב, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.30.
המנוחה הייתה שורדת שואה, פעילה בתיעוד שואת רומניה.
פלה שאפל ז"ל Fela Shapell z"l
אבלים: ילדיה: רושל שאפל, בנימין שאפל, אירווין שאפל ובני בנות זוגם, נכדיה וניניה.
המנוחה הובאה למנוחות לצד בעלה דוד שאפל ז"ל בארץ ישראל.
יושבים שבעה ברחוב האשל 104, הרצליה, בימים א'-ג' ה- 21-23.02.21, בין השעות 16.00 – 19.00.
המנוחה הייתה בתם של יצחק הכהן ורחל.
Mourned by: her children: Rochelle Shapell, Benjamin Shapell and Irvin Shapell and their spouses, her grandchildren and great grandchildren.
The deceased buried beside her late husband David z"l in Eretz Yisrael.
The Shiva is taking place at 104 HaEshel St., Herzliya, Sunday till Tuesday 21-23.02.21, from 16.00 – 19.00.
Hadassah the Women's Zionist Organization of America and Hadassah Medical Organization, Rhoda Smolow, National President of HWZOA and Pro. Zeev Rotstein, Director General of HMO mourn her passing and extend their condolences to Rochelle, Benjamin and Irvin, their spouses, grandchildren and great grandchildren.
The deceased together with her husband David z"l contribute to the Shapell Gateway to Health at Hadassah Medical Organization un Jerusalem.
Yad Vashem Authority mourns the passing a friend and Shoa survivor and extends its condolences to her children Rochelle, Benjamin and Irvin Shapell, grandchildren, great grandchildren and the entire family.
David Shapell College of Jewish Studies, Yeshiva Darche Noam and Midreshet Rachel v'Chaya Women's College of Jewish Studies mourn the passing of their benefactor and extend their condolences to her children Rochelle, Benjamin and Irvin, grandchildren, great grandchildren and the entire Shapell family.
The deceased was 98 years old at her death, survived the Holocaust.
Nefesh B'Nefesh Organization mourns the passing of its supporter and extends its condolences to the entire Shapell family.
המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירתם התקיימה אזכרה בחוג המשפחה, בית עלמין ארץ החיים, בית שמש.
On the first Yahezeit of their beloved the family observed at the Eretz Hachaim Cemetery, Beit Shemesh.
שרה זיונץ ז"ל
המשפחה אבלה
ההלוויה התקיימה בחוג המשפחה בשל מגבלות הקורונה.
יושבים שבעה בבית משפחת רשף, רחוב מורן 9, הרצליה, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.
המנוחה הייתה ניצולת שואה.
אברהם יעקב ציפסר ז"ל
ישיבת ההסדר ירוחם מנחמת את הרב אוריאל עיטם, ראש הישיבה, ומשפחתו על פטירת אביו, ניצול השואה.