לשכת עורכי הדין מחוז ירושלים אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירתם.

משרד ראש הממשלה, ההנהלה והעובדים מנחמים את הרב צבי ליפשיץ, עובד המשרד, על פטירת רעייתו.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את שרה שאול ומשפחתה על פטירת אמה.

משרד האנרגיה אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירתם, היועצת המשפטית של המשרד.

אבלים: רעייתו: זהבה, ילדיו: זאביק, לאה והדס והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 29.08.21, בשעה 15.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
בשל הקורונה השבעה תתקיים בחוג המשפחה.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את זאב אשכנזי ומשפחתו על פטירת אביו.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את דודי קנופלר ומשפחתו על פטירת אביו.

משטרת ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם.
המנוח התגורר במושב כפר חסידים.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, מנהלת נציבות תלונות הציבור, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, גמלאית משרד מבקר המדינה בירושלים.מ

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 26.05.21, בשעה 17.00, בית עלמין קריית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת זורע, רחוב יוסף הגלילי 16, דירה 9, רמת גן, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00.​

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל החימוש והיה תושב רמת גן.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, גמלאי משרד מבקר המדינה בתל אביב.

אבלים: בעלה: שלמה, בנותיה: כנרת ואורי תמיר, גילי ומיכל צדקיהו, ענבל ויאיר שדה, עדי וארז דוכן, אחיה ואחותה: אריה וורדה חסון ובני ביתם, יונה רוכלין ובני ביתה, נכדיה: ירדן, נגה, אלעד, רותם, נעמה, נעמי, יואב, עילם, גפן ותמר.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 24.05.21.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב בן עמי 17, נתניה, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את עדי צדקיהו דוכן ומשפחתה על פטירת אמה.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את כרמל קרני ומשפחתה על מות אחיה.

מכון ויצמן למדע אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, חוקר בתחום חקר אנרגיות אלטרנטיביות, פיתח שיטות חדשניות למיקוד ואחסון אנרגיה סולרית.
יושבים שבעה ברחוב אייזנברג 19, דירה 8, רחובות.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את מירב יונתן דולב ומשפחתה על פטירת אביה.

אנו מודיעים בצער רב
על פטירת הגמלאי
יונתן חיים ז"ל
ומשתתפים באבלה הכבד של המשפחה.
משפחת "אגד".

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, מנהל נציבות תלונות הציבור, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את המשפחה העל פטירת יקירם, גמלאי משרד מבקר המדינה בתל אביב.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 02.10.20, בשעה 10.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב קק"ל 25, פתח תקווה.
המנוח היה רופא.

שירותי בריאות כללית מחוז דן – פתח תקווה, ההנהלה, ועד הרופאים, ועד העובדים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, עובד הכללית.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את רוני מנקס צורף ומשפחתה על פטירת אביה.