רשות יד ושם, ההנהלה, המועצה והעובדים מנחמים את דב גלבוע, יו"ר ועדת הכספים, ומשפחתו על מות אשתו.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה וחברי המועצה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים מנחמים את דב גלבוע, חבר המועצה, ועדת הכספים וועדת ההשקעות של האוניברסיטה הפתוחה, ומשפחתו על מות אשתו.

הוועד המנהל, הנהלת רעות ובית החולים השיקומי רעות מנחמים את דב גלבוע ומשפחתו על פטירת רעייתו.

אבלים: בעלה: מאיר נואמה, הוריה: דליה ואהרון ג'דה, אחיה: עמרי, ילדיה: עמנואל ויהונתן ומשפחת אסייג.
ההלוויה התקיימה בחוג המשפחה.
בשל אילוצי הקורונה המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

הנהלת האוניברסיטה הפתוחה והעובדים מנחמים את ד"ר מאיר נואמה, עובד המחלקה לסוציולוגיה, למדע המדינה ולתקשורת, ומשפחתו על מות אשתו.

המשפחה אבלה.
המנוח נפטר ביום ד' ה- 30.12.20, בתל אביב.
ההלוויה והשבעה יתקיימו בחוג המשפחה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון והחברים לסגל בבית הספר לעבודה סוציאלית ע"ש בוב שאפל מנחמים את פרופ' קרני גינזבורג ומשפחתה על מות אביה.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה וחברי המועצה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, סגן נגידת המועצה, עמית כבוד והנשיא השני של האוניברסיטה.

ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.12.20, בית עלמין ירקון שער החסד.
המנוחה הייתה בתם של יחזקאל וקליר.​

נשיאת האוניברסיטה הפתוחה, הנהלת האוניברסיטה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, דיקן הפיתוח וטכנולוגיות למידה וחבר בסגל האקדמי הבכיר במחלקה לסוציולוגיה, למדע המדינה ולתקשורת.

המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, עמרי שלמון, מנכ"ל, שלמה הלל, נשיא, ואלוף (במיל') אורי אור, יו"ר, אבלים על פטירתו של אחד מראשוני החברה להגנת הטבע, ממייסדי המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל אשר כיהן כמנהלה הראשון במשך 26 שנים.

הוועד הציבורי לשיקום ופיתוח אתר היאחזות הנח"ל, הקיבוץ ובית ספר שדה הראשון בארץ – עין גדי אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם.

קיבוץ עין גדי אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם, מייסד בית ספר שדה עין גדי.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, אשר בתפקידו כמנכ"ל המועצה לשימור אתרים פעל לשימור מתחם בית דניאל של האוניברסיטה הפתוחה.

אבלים: משפחות: ורדי זר, אשוח ואביטל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 19.10.20, בחוג המשפחה.
בשל הקורונה המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

דבורה לנדאו, יגאל, שלומית ויובל מנחמים את עוזי ורדי זר על מות רעייתו.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה וחברי המועצה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים מנחמים את עוזי ורדי זר, חבר המועצה, הוועד המנהל, ועדת הכספים וועדת ההשקעות של האוניברסיטה, ומשפחתו על מות אשתו.

האוניברסיטה העברית בירושלים וחברת נכסי האוניברסיטה העברית מנחמות את עוזי ורדי זר, עובד החברה, ומשפחתו על פטירת רעייתו.

החברים: מיקי ורדי, אסף ורדי, אוהד רוזן וקרן ריאליטי מנחמים את עוזי ורדי זר ומשפחתו על מות אם המשפחה.

קבוצת שיכון ובינוי מנחמת את עוזי ורדי זר על פטירת רעייתו.

בנק איגוד, הדירקטוריון וההנהלה מנחמים את עוזי ורדי זר על מות רעייתו.

החברים: איריס ומילקי רובינשטיין, שרה ושלמה זיו, יעל ואריה אמיר ואלישבע פת מנחמים את עוזי ורדי זר ומשפחתו על מות אם המשפחה.

אבלים: דור הררי, שלי הררי, דורית ויחזקאל ביניש ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים במסגרת משפחתית מצומצמת.

האוניברסיטה הפתוחה, יו"ר הוועד המנהל וחברי המועצה, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים מנחמים את דורית ביניש, נגידת האוניברסיטה הפתוחה, ומשפחתה על מות אחותה.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי הרוח ע"ש לסטר וסאלי אנטין, הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן, הסגל האקדמי והסגל המינהלי אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, לשעבר ראש מנהל הפקולטה למשפטים וראש מנהל הפקולטה למדעי הרוח.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה וחברי המועצה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את ג'ים, שרה, נעמי ואדם על פטירת יקירם, ידידת האוניברסיטה הפתוחה.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וקרן התזמורת הפילהרמונית הישראלית אבלות ומנחמות את ג'יימס, שרה, נעמי ואדם על מות יקירתם, ידידת התזמורת ומי שעמדה שנים רבות בראש אגודת ידידי התזמורת הפילהרמונית בארה"ב.

The Israel Philharmonic Orchestra and The Israel Philharmonic Orchestra Foundation mourn the passing of a Friend of the Orchestra who for many years headed the American Friends of the IPO, and extend their condolences to James, Sara, Naomi and Adam.

אבלים: בנה: דורון גביזון, אחותה: דפנה גץ ומשפחתה ואחותה: טלי קוסקי ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית משפחת גביזון, רחוב גלבר 16, קומה 6, ירושלים, בימים ב'-ה' ה- 17-20.08.20, בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 20.00.

חברי גרעין תדהר לחצרים, 1962, אבלים על פטירת חברתם.

סמי סגול מנחם את דפנה גביזון גץ ומשפחתה על פטירת יקירתם, כלת פרס ישראל.

האוניברסיטה העברית בירושלים והפקולטה למשפטים אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירתם, כלת פרס ישראל.

הפקולטה למשפטים והאוניברסיטה העברית בירושלים אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירתם, כלת פרס ישראל ופרס א.מ.ת וחברת האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים.

האגודה לזכויות האזרח בישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם, יו"ר ונשיאת האגודה לשעבר, חוקרת משפט וכלת פרס ישראל.

המכון הישראלי לדמוקרטיה, יוחנן פלסנר, נשיא, אמיר אלשטיין, יו"ר הוועד המנהל וצוות המכון אבלים על מותה של עמיתה בכירה במכון.

נגידת האוניברסיטה הפתוחה וחברי המועצה, יו"ר הוועד המנהל, נשיאת האוניברסיטה, ההנהלה והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, עמיתת כבוד של האוניברסיטה הפתוחה.

האוניברסיטה העברית בירושלים ומרכז פדרמן לחקר הרציונליות, תלמידי המרכז, החוקרים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, כלת פרס ישראל ופרס א.מ.ת וחברת האקדמיה הישראלית למדעים.

מכון ון ליר בירושלים ופרופ' שי לביא, ראש המכון, אבלים ומנחמים את דורון גביזון, חבר המכון, והמשפחה על פטירת יקירתם, עמיתת מחקר בכירה במכון ון ליר.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב ומרכז עזריאלי ללימודי ישראל במכון בן גוריון לחקר ישראל והציונות אבלים על פטירתה של עמיתה ושותפה לדרך.

אוניברסיטת בן גוריון בנגב, פרופ' דניאל חיימוביץ, נשיא האוניברסיטה, וירום אריאב, יו"ר הוועד המנהל, אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם, דוקטור לפילוסופיה לאות כבוד של האוניברסיטה שהקדישה את חייה לשמירת זכויות האזרח בישראל וזכויות האדם בכלל.

האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם, חברת האקדמיה, חוקרת משפט וכלת פרס ישראל.

מרכז מציל"ה למחשבה ציונית, יהודית, ליברלית והומניסטית אבל ומנחם את המשפחה ומוקיריה על פטירת יקירתם, הנשיאה והמייסדת של הארגון, פרופסור למשפטים וכלת פרס ישראל לחקר המשפט.