המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 16.09.18, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בשדרות שאול המלך 17, תל אביב, בימים א'-ג' וה' ה- 16-18.09.18 וב- 20.09.18.
המנוחה הייתה בתו של מרדכי.

החברים בחוג מטיילי קשת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.

בני הדודים: רחל ודוד שדות, אלי ונאוה וינשטיין, אבי וארנה וינשטיין, שמואל כהן, אבי ורונה וכט, שרה וגבי אביצור, אלי ולין גילת, יעל ואוקס בלייברג ועמירם כהן אבלים על מות יקירתם.

חזן אורנה, דב ובני ביתם מנחמים את רמי, אורי והמשפחה על מות האם.

החברים: אירן ויואל אנגל, רוני בנין בר, שלמה בר, עודד גורדצקי, רינה מאייר ונטע ויורם קרני אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירתם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה ביום ה' ה- 19.08.19, בשעה 18.00, בית עלמין קרית שאול.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים התייחדות עם זכרו בטקס גילוי מצבה על קברו ביום ד' ה- 18.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין חולון. נפגשים בכניסה הראשית.
בשעה 18.30 תתקיים התכנסות בבית המנוח, רחוב וולך 32, קריית אונו.

הדירקטוריון והעובדים בחברת מבטח שמיר אחזקות בע"מ אבלים ומנחמים את טל ומשפחת שמיר על פטירת יקירם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.45, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת שמיר, רחוב יואב 23, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

הנהלת המרכז הרפואי תל אביב ועמותת הידידים, פרופ' רוני גמזו, מנכ"ל המרכז הרפואי, יונתן קלובר, יו"ר עמותת הידידים וורד רוט, מנכ"ל עמותת הידידים, מנחמים את משפחות גומבין ושמיר על פטירת יקירם.

משרד שניצר, גוטליב, סאמט ושות' מנחם את טל ומשפחת שמיר על מות יקירם.

החברים בחברת דיסקונט קפיטל מנחמים את משפחת שמיר על מות יקירם.

משפחות בן ימי ולוסטיג וקבוצת LR מנחמות את טל ומשפחת שמיר על מות יקירם.

החברים בקבוצת אשטרום מנחמים את טל ומשפחות גומבין ושמיר על פטירת יקירם.

ארגון תגלית מנחם את משפחות גומבין ושמיר על מות יקירם.

אבלים: הילדים: שי, אביב ודליה, הנכדים: אופיר, שיר, גיל ודן.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 16.09.19, בית עלמין סביון.
יושבים שבעה בבית משפחת בושינסקי, רחוב הצפון 5, סביון, בין השעות 09.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.

Mourners: Children: Shay, Aviv, Dahlia, Grandchildren: Ophir, Shir, Gill and Dann.
The funeral took place on Monday, 16.09.19, Savyon Cemetery.
The Shiva is taking place at the Bushinsky family house, 5 Hatzafon St., Savyon, between 09.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.

אבלים: הרעיה: חוה, האח: מיכה, הבן: יובי, הכלה: צופית, הנכדים: אלון, גיא ונוגה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב העלייה 27, מושב בית יצחק.

אבלים: הבנים: ג'קי, רפי ואבנר, הכלות: סיגל, מיכל ורייצ'ל, הנכדים: דניאל, יואב, עלמה, שירה, גליה, סמי, ג'וזי וג'ייקוב.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 17.09.19, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה ברחוב רחל 5, תל אביב.
המנוחה הייתה בתו של סמואל.

אבלים: רעייתו: רינה שעשוע חסון, אחיו: אהרון שעשוע ובני ביתו, בנותיו ובנו: ניצה, דפנה ורועי שעשוע ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 30.09.18, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הפלמ"ח 4, רמת השרון, מיום ב' ה- 01.10.18 ועד יום א' ה- 07.10.18, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה יועץ משפטי לג'וינט ולוועדת התביעות ויקיר מכללת תל חי.

עו"ד יצחק משיח, רעייתו ומשפחתו אבלים ומנחמים את רעייתו עו"ד רינה שעשוע חסון והמשפחה על פטירת יקירם.

נשיאת בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את ניצה מימון שעשוע, שופטת בכירה של בית משפט השלום פתח תקווה, ומשפחתה על מות אביה.

חבר הנאמנים והנהלת המכללה האקדמית תל חי מנחמים את משפחת שעשוע על פטירת יקירם, חבר חבר הנאמנים ויקיר המכללה האקדמית תל חי.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו לאזכרה וגילוי מצבה ביום ו' ה- 26.10.18, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
ביום א' ה- 28.10.18, בשעה 16.30, יתקיימו תפילת מנחה, אזכרה וסעודת מצווה בבית הכנסת ברחוב נורדאו 67, הרצליה ב'.

המשפחה מודיעה כי במלאות שנה לפטירת יקירם יתקיימו תפילת אזכרה וסעודת מצווה ביום ד' ה- 18.09.19, בשעה 18.00, בבית הכנסת סוכת שאול ברמת השרון.
התייחדות עם זכרו תתקיים ביום ו' ה- 20.09.19, בשעה 10.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה, חלקה א'.

אבלים: ילדיה: ניר, אלון ושירלי ובני ביתם, אחיה: מאיר ומשולם גרינפלד ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 16.45, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה ברחוב איזנברג 10, רחובות, בימים ג'-ה' ה-17-19.09.19, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 20.00, ביום ו' ה- 20.09.19, בין השעות 10.00 – 14.00 ובמוצ"ש ה- 21.09.19, בין השעות 20.00 – 22.00.
המנוחה הייתה מורה ומחנכת, בתו של משה.

דן, אילנה, דפנה, עידן, יעל, אמיר, אריאל, לירון, הנכדים והנכדות אבלים ומנחמים את ניר, אלון, שירלי והמשפחה על פטירת יקירתם.

משפחת גל אור אבלה.
ההלוויה תצא ביום ג' ה- 17.09.19, בשעה 10.30, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות, גבעת שאול, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוחה, נופי ירושלים, רחוב שחראי 24, דירה 1223, בית וגן, ירושלים, ביום ג' ה- 17.09.19, בין השעות 15.00 – 19.00, ובבית משפחת גל-אור, רחוב הר טללים 572, מכבים, החל מיום ד' ה- 18.09.19, טלפון: 054-5653054.

אבלים: אשתו: רחל, בתו וחתנו: נורית ואבי פרחי, חתנו: מנחם דותן, נכדיו: קרני, רועי, נועה, אסף, ניצן ואור, ניניו ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 17.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין צוחר ליד מושב שדה ניצן.
יושבים שבעה בביתה של נורית פרחי, משק 35, מושב שדה ניצן, בימים ג'-ו' ה- 17-20.09.19.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן, בית הספר להנדסת חשמל, הדקאן, הסגל האקדמי והסגל המינהלי מנחמים את פרופ' אמריטוס זיגמונד זינגר על מות אשתו.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 17.09.18, בשעה 15.00, בית עלמין כפר תבור.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב בן צבי 11, קרית טבעון.
המנוחה הייתה בתם של נחמה וראובן זיו ז"ל, אחותם של שלומיק ומוטי זיו ז"ל, בת כפר תבור.

אמיר, רותם, אורון, גלי ובני ביתם מודיעים כי במלאות שנה לפטירת יקירתם תתקיים התייחדות עם זכרה ביום ו' ה- 20.09.19, בשעה 11.00, בית עלמין כפר תבור.

אבלים: הילדים, הכלות, החתנים, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 14.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה במגדלי ששון חוגי, דרך אבא הלל סילבר 12, קומה 1, רמת גן.

האיש האהוב, חבר ומשענת ראש לכל הסובבים אותו ,איננו איתנו עוד.
תנחומים מעומק הלב והנשמה הכואבת.
נמשיך לאהוב ולכבד אותך. תמיד תישאר בליבנו בכל רגע.
משפחת שמוחה.

חברת אינטר מערכות אלקטרו מכניות בע"מ מנחמת את משפחת חוגי על פטירת ראש המשפחה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 16.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול, תל אביב.
יושבים שבעה ברחוב גולומב 9, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.​
המנוח היה בנו של אליהו.