אבלים: בנה: ד"ר איל ורונית טורפז, בתה: אורלי נוה, אחיה: שי ומיכל רז, גיסתה: יונה רזניק, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 23.08.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הנשר 1, נווה רום, רמת השרון, בין השעות 09.00 – 20.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירתם.
המנוחה הייתה אלמנתו של אל"מ אשר טורפז ז"ל, תושבת רמת השרון.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 09.08.20, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
המנוחה הייתה בתם של שושנה ויהודה ז"ל.

העובדים וההנהלה בחברת צ.מ.ל – ציוד מתקדם לבניה בע"מ מחולון מנחמים את יצחק סיידון, בעלי החברה, על פטירת אשתו.

חברת ספרינג ונצ'רס מנחמת את שחר סיידון והמשפחה על פטירת יקירתם.

בעלה: יצחק סיידון וחברת צ.מ.ל מודיעים כי במלאות 30 לפטירת יקירתם תתקיים עליה לקברה לטקס גילוי מצבה ביום ב' ה- 07.09.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.

אבלים: הבעל: אריה ברוכזלר, הבנות והחתנים: בת שבע (שבי) ומולי רונן, דורית ואילן זקס, הנכדים והנינים.
ההלוויה תתקיים, ביום א' ה- 26.07.20, בשעה 10.00, בית עלמין רמת השרון.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב בן חיים 2, רמת השרון, בין השעות 09.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.
המנוחה הייתה יקירת העיר רמת השרון.

אבלים: אשתו: אהובה גביש, ילדיו ובני זוגם: עדי ונאוה גביש, יואב ואורית גביש ויעל ובועז נבו, נכדיו: עומר, מאי, נטע, טליה, תומר ושירה.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 06.07.20, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הסייפן 88, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 22.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 03.07.20, בשעה 10.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אז"ר 3, דירה 19, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 19.00.

חדי, איתי וגידי רף; אורית, ינון, מיקה ורונה גורן מנחמים את משפחת פלג על מות יקירם.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל החינוך והיה תושב רמת השרון.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 16.06.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת קרמר, רחוב פשוש 23, הוד השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

חברת טחנות ישראליות בע"מ, קובי פולטורק, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משה, חנן ויניב קרמר ומשפחת קרמר על פטירת יקירתם.

אבלים: מירה לוינסון, ילדיו, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 08.06.20, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בחוג המשפחה.
המנוח היה ממתנדבי הבריגדה ומלוחמי הפלמ"ח, לוחם קרבי במלחמות ישראל ותרם לפיתוח נוף הארץ ואתריה ההיסטוריים.

אבלים: שמעון ריישר, הנרי וננסי קורדובה והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 31.05.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הנביאים 2, כניסה ב', קומה 8, רמת השרון, בימים א'- ד' ה- 31.05-03.06.20, בין השעות 16.00 – 20.00.

החברים: אילנה זילבר רוזנברג, מימי פרנקל, אביאל זילבר ומשפחותיהם אבלים ומנחמים את שמעון, הנרי ובני ביתם על פטירת יקירם.

המרכז האקדמי פרס אבל על פטירתו של אחד מראשוני המרצים במרכז האקדמי אשר הקים את התוכנית בסוציולוגיה במסגרת החוג למדעי ההתנהגות ועמד בראשה שנים רבות.

תלמידי המגמה הסוציולוגית בבית הספר אליאנס בשנים 1965-1966: אביקם הראל, דיוויד זילברג, דניאלה סנטו גרדוש, שרה מירון, שמוליק טל, איקי ארד, דינה כץ, עמי ויינשטיין, אתי אלקלעי, רחל שלו, רוני קוטלר, אורי מור, אורנה ברי, אמירה ברגר, דרורה מורד ומירי נחמיאס אבלים על פטירתו של המחנך והמורה האהוב.

אוניברסיטת תל אביב, הפקולטה למדעי החברה ע"ש גרשון גורדון, החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, הסגל האקדמי, הסגל המינהלי והתלמידים אבלים על פטירתו של מורה בחוג ומנחמים את שמעון על פטירת יקירו.

אבלים: צציליה בליקשטיין, ד"ר דורית בליקשטיין, נגה בליקשטיין שחורי ובני ביתה ואופיר בליקשטיין.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.04.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת בליקשטיין, רחוב דוד בן גוריון 14, רמת השרון, עקב המגבלות יש לתאם טלפונית הגעה לביקורי ניחומים.​

הנהלת משרד המשפטים מנחמת את נגה בליקשטיין שחורי, עובדת המשרד, על מות אביה.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה לרפואה, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה והמרכז הרפואי קפלן אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: אחותו: עליזה וינשטיין, בנותיו: אריאלה ורפי וינר, דורית ויורם (ז"ל) גולברשטיין, נכדיו: גל ויהלומה וינר, יניב ורוזיטה גולברשטיין, רועי ועדי וינר ויובל גולברשטיין, ניניו: טום, אריאל, נועם, לאנה, ליאם, עידן, ירדן ובן.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.04.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בחיק המשפחה.

אבלים: בנותיה וחתנה: מרים ויהונתן חסין, מרגלית מי טל מינץ, דיצה מינץ הורנשטיין, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 16.04.20, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה ברחוב צמרות 14, דירה 101, הרצליה.

אבלים: הבעל: יעקב פסי, הילדים: שני, אדר, גל וטל, האם: אידית נדבורני, האחים ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 27.03.20, בשעה 10.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב אז"ר 20, רמת השרון.

אבלים: בנה: אריה אלאלוף, בתה: מתי מטלון, נכדיה: רוני וגיא מטלון והמטפלת: גלוריה סנטייגו.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 09.03.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בחוג המשפחה.

אבלים: ילדיו: רוני בליך, חמי פולאק, רפי פולק וגלית גל, חתניו, כלותיו, נכדיו וניניו.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 24.02.20, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בית שמאי 3, רמת השרון, החל מהשעה 10.00.

החברות פלמר ותגל מנחמות את יעקב פלד ומשפחתו על מות אחיו.

אבלים: ילדיה: ברוך הר זהב ובני ביתו, צירי הר זהב ובני ביתו, שרון שחם ובני ביתה, אחיה: זאב שנער ובני ביתו ועמוס שניצקי ובני ביתו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 09.02.20, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה ברחוב תוצרת הארץ 11, קומה 14, תל אביב, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.30 – 20.00.​

צוות משרד עמוס שניצקי ושות', עורכי דין, מנחם את עו"ד עמוס שניצקי על פטירת אחותו.

אבלים: בתה: ליה קופלמן, בנה: יואב ליפשיץ, אחיה: אברהם שדה, נכדיה, נכדתה, נינה והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 07.02.20, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב רופין 41, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

אבלים: בתה: שרה ויקי נוף, בנה: זאב ושלומית אפרת, נכדיה ובני זוגם: רוני ומתן, נדב ונגה, טל, יואב, יעל ונעמה, נינותיה: אלי ורגב והמטפלת: מרילו.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 05.02.20, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הזית 46, רמת השרון.
המנוחה הייתה בתם של שרה ומתתיהו ז"ל.

אבלים: אמיר ורונית, רוני ואורלי, יובל ונורית, נכדיו, ניניו והמטפלת: אגנס.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 30.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה ברחוב אז"ר 28, דירה 9, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 14.00, 17.00 – 21.00.​

אבלים: רות ורוביק, דניאל, בן ישי ומיקה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 30.01.20, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת דניאלי, רחוב אגדים 4, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 19.00.​

אבלים: דבורה, אריאל ומירי ומשפחות: קמחי, רוזינר, נתנזון, קוריאנסקי וגולדשטיין.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 26.01.20, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת קמחי, רחוב טאגור 39, קומה 3, דירה 7, תל אביב.

העובדים בענבל, חברה לביטוח חבע"מ, מנחמים את אריאל קמחי על מות אביו.

אבלים: רעייתו: סיונה, ילדיו: עינת ורמי מגל, אבי ורותי, דודו ומיכל, הנכדים, הנינים ואחותו: חנה וגדעון המבורגר.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 19.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת מגל, רחוב זהבית 26, יבנה.

העמותה לפיתוח פרדס בחריה, הוד השרון, מנחמת את משפחת כהני על מות יקירם.

אבלים: בתה וחתנה: מלכה ושימי בירון, בנה וכלתה: משה ומיכל מטלון, נכדיה: עזר, גור, רוני, גיא ומתן, ניניה והמטפלת: Jennet S. Manalang.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 14.01.20, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת בירון, רחוב החלוצים 15, רמת השרון.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.01.20, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה ברחוב אוסישקין 28, דירה 10, רמת השרון, בימים ב'-ה' ה- 13-16.01.20, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 17.01.20, בין השעות 09.00 – 13.00.

אבלים: אשתו: נעמי צורן, בנו: אייל צורן, כלתו: אנה צורן, נכדיו: עמית ועדן.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 06.12.19, בשעה 10.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית משפחת צורן, רחוב למרחב 53 ב', רמת השרון, בין השעות 10.30 – 13.30, 17.00 – 21.00.
המנוח היה בעל אות המופת ופרס בטחון ישראל.

חברת ADT אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, יו"ר דירקטוריון החברה.

אבלים: אשתו: אביבה, ילדיו: ענת, דרור וקרן, אחיותיו: ברכה וישראלה, נכדיו, ניניו, משפחתו וחבריו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 05.12.19, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב חטיבת הראל 3, רמת השרון, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה תעשיין.

אבלים: אשתו: ניצה, ילדיו: איריס, ירון ונעם, גיסו וגיסתו, חתנו וכלותיו, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 05.12.19, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב בוסתנאי 31, רמת השרון, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנם של שאול וטוני ז"ל.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ו' ה- 29.11.19, בית עלמין רמת השרון.
יושבים שבעה בדיור מוגן מגדלי הים התיכון, רחוב הנצח 23, רמת השרון, בימים א'-ד' ה- 01-04.12.19, בין השעות 11.00 – 14.00, 17.00 – 20.00.

אבלים: רעייתו: אנאבל, בניו: יורם, איתן ואילן, כלותיו: רותי ואביבה, נכדיו: נטע, מיכל, אמיר, עידן ויונתן.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 27.11.19, בשעה 14.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה בגבעתיים, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה חתן פרס ישראל.

רשות יד ושם אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, ניצול שואה, חתן פרס ישראל לעיצוב וחבר ועדת האמנות של יד ושם.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מבכירי המעצבים הגרפיים בישראל וחתן פרס ישראל.

עיריית גבעתיים, רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים וחברי מועצת העיר מנחמים את משפחת ריזינגר על מות יקירם, חתן פרס ישראל.

אבלים: The family in Israel, the U.S. and Argentina.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.11.19, בשעה 12.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אייזיק שטרן 3, תל אביב, בימים ב'-ה' ה- 25-29.11.19, בין השעות 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנם של דוד ושרה ז"ל.

מוזיאון ישראל, ירושלים, מועצת המנהלים והעובדים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, האמן.

אבלים: אשתו: עמליה, ילדיו: אסנת ואוהד, ניר ואפרת, אסף ומירה, עמרי ואלונה, נכדיו: הגר, גיא, איתמר, איה, נבו, מתן, עמר, גילי, שאול, ליה, אורי, מיה ויונתן, ניניו: נדב, לני ורונה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 21.11.19, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה במגדלי הים התיכון, רחוב הנצח 23, רמת השרון, ביום ו' ה- 22.11.19 בין השעות 10.00 – 14.00, במוצ"ש ה- 23.11.19 מצאת השבת ועד 21.00, ובימים א'-ג' ה- 24-26.11.19 בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

צבא ההגנה לישראל, רב אלוף אביב כוכבי, ראש המטה הכללי, פורום המטה הכללי, חיילי צה"ל והמפקדים אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, לוחם ומפקד אשר התנדב לקורס טייס, פיקד על טייסת 101 של מטוסי שחק במלחמת ששת הימים ובהמשך שירת במגוון תפקידים בזרוע האוויר והחלל ובהם מפקד בסיס חצור וראש להק האוויר, בתפקידו האחרון שירת כמפקד חיל האוויר.

הטכניון, גדעון פרנק, יו"ר הוועד המנהל, סקוט לימסטר, יו"ר הקורטוריון ופרופ' אורי סיון, נשיא, אבלים על מותו של נשיא הטכניון בשנים 1998 – 2001.

המרכז הבינתחומי הרצליה ופרופ' אוריאל רייכמן מנחמים את משפחת לפידות על מות יקירם, שותף להקמת המרכז הבינתחומי הרצליה ומראשוני חברי הנהלתו.

עמותת מפקדים למען בטחון ישראל אבלה ומנחמת את המשפחה על פטירת יקירם, מפקד ושותף לדרך הביטחון והשלום.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב רמת השרון.

עמותת חיל האוויר אבלה על פטירתו של מפקד חיל האוויר העשירי, מייסד העמותה ונשיאה הראשון.

אבלים: אשתו: דינה אבן, ילדיו: יורם ושגית אבן, איה אבן ודרור צבן, תמר אבן, דנה אבן וערן ליבנה, פרדי וארלין הורביץ והנכדים: אריאל, אופיר, יהלי, עלמה, דריה, לירי, אורי, דניאלה, נגה, אנה, פול ואיי ג'יי.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 10.11.19, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה. המנוח יטמן לצד אשתו רותי אבן ז"ל.
יושבים שבעה ברחוב הרכס 21, סביון, בימים ב'-ה' ה- 11-14.11.19, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00, ביום ו' ה- 15.11.19, בין השעות 09.00 – 13.00 ובמוצ"ש ה- 16.11.19, בין השעות 18.00 – 21.00.

אבלים: הבת: דניאלה ויקותיאל (קותי) שרעבי, יעל ויוני וילדיהם, רות ורביב וילדיהם, תמר וענת, הבן: אבנר רענן, רונית רענן, נועה וניר וילדיהם, יפתח והגר והמטפלת: גרייס..
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 01.11.19, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בחוג המשפחה.
המנוחה הייתה בת 95 במותה.

אבלים: רעיתו: גבי, בניו: רפי ויפית, אדם ומיכל, תום וליאנה ורוני וגלית, נכדיו: ליהי, מאיה, רוי, בן, קאי, יואב, איתי, קים, יהונתן ואגם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 22.10.19, בשעה 17.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב אני מאמין 14 ב', רמת השרון, בין השעות 10.30 – 13.00, 16.30 – 19.00.

אבלים: אשתו: שושנה, אחותו: לילי ואילן כפיר, ילדיו: דרור ואורית פלומין, ערן ורחלי פלומין, לימור ואיתי פלד, נכדיו: נעה, דן ורון; הילה, שר וגל; עידן, גלעד ושירה, אחייניו: גור וסיון, גיסותיו: אסתר ומאיר מנדלביץ, נילי ואד צ'יפ ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 18.10.19, בשעה 08.30, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה ברחוב המייסדים 8, רמת השרון, ביום ו' ה- 18.10.19, בין השעות 16.00 – 18.00, במוצ"ש ה- 20.10.19, בין השעות 19.00 – 22.00, ביום א' ה- 21.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, ביום ב' ה- 22.10.19, בין השעות 19.00 – 22.00 ובימים ג'-ד' ה- 23-24.10.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.
המנוח היה חבר כנסת וסגן שר האוצר לשעבר.

השותפים במשרד רו"ח אלמגור ושות': מנשה ארנון, מיכאל ארד, צבי פרידמן, זמי פליטר ויהלי שפי אבלים על פטירת שותפם למשרד.

המרכז הליברלי אבל ומנחם את המשפחה על פטירת יקירם, סגן שר האוצר לשעבר ומראשי המפלגה הליברלית בישראל.

יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין, חברי הכנסת, חברי הכנסת לשעבר, עובדי הכנסת ואנשי משמר הכנסת אבלים ומנחמים את המשפחה על פטירת יקירם, חבר כנסת לשעבר וסגן שר האוצר לשעבר.