משפחת פרידמן גולני אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.02.21, בשעה 13.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית משפחת פרידמן, מעונות ברזיל 5 ב', מכון ויצמן, רחובות, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

מכון ויצמן למדע והמחלקה לאימונולוגיה אבלים ומנחמים את עפרה, נגה, אופיר, שחר והמשפחה על מות יקירם, פיסיקאי ואימונולוג, חקר את מנגנוני הפעולה של מערכת החיסון.

אבלים: אמו: חנה גבעול, אחיותיו: איריס גבעול וארנת ורמי סיגל, אחייניו: מורן, ניר ויובל.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 15.02.21, בשעה 15.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית אמו, רחוב הנשיא הראשון 54/3, רחובות, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 20.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב תל אביב.

אבלים: יאיר ורון ומשפחתו, משפחת גיא ומשפחת גיא ורון.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.01.21, בשעה 15.30, בית עלמין רחובות, רחוב גורודסקי.
יושבים שבעה ברחוב המחצבה 124, מושב רמות מאיר.

משרד הבריאות, הנהלת המשרד והעובדים מנחמים את משפחת ורון על מות יקירם, לשעבר מנהל המרכז הרפואי אסף הרופא.

ישראהמשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 18.01.21, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב הענבר 34, קיסריה, בחצר פתוחה בהתאם להוראות הקורונה.

העובדים וההנהלה של קבוצת לביא מנחמים את מוטי לביא ומשפחתו על מות האח.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל החימוש והיה תושב רחובות.

אבלים: אביבה אלעזרי; מיכל, רז, רותם ועמית כהן; רם, ענת, ירמי, נטע, רעות ויאיר אלעזרי שיימן; דן, נועה, יובל, גיא ועמליה אלעזרי גוברמן; עדנה אלעזרי; פנחס וזזי אלעזרי והמטפל: מונדו אלפידיו.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 18.12.20, בשעה 11.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב החסידה 6, רחובות. ביקורי ניחומים בתיאום מראש.

ישראל דיאמנט והחברים בחברת חוצות זהב מנחמים את דן אלעזרי ומשפחתו על מות אביו.

אבלים: אשתו: טובה שייבה, אחיו: גיל שיבא, בנותיו: נורית וצ'ולי שטופמן ובני ביתם, רוני ואלי לבני ובני ביתם, זהבית וגיורא אולמרט ובני ביתם והעובד: רוקי.
ההלוויה תתקיים בחוג המשפחה, ביום ה' ה- 01.10.20, בשעה 16.00, בית עלמין רחובות.

אבלים: אשתו: ביאנקה לזר, ילדיו: מיכל ואלון לזר, המשפחה בישראל והמשפחה במיאמי.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 27.07.20, בשעה 13.00, בית עלמין רחובות, השער הראשי.
יושבים שבעה בבית המנוח.

ביאנקה מיכל ואלון מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים אזכרה ביום ג' ה- 25.08.20, בשעה 13.00, בית עלמין רחובות.
המנוח כיהן כמנהל מחלקת הנדסת דרכים בעיריית בת ים.

אבלים: אחותה: שרקה לוי, ילדיה: בטסי ואמיר, אפרת ורון, אורית ואבנר, נכדיה: ליאור וניצן, נועה, אופיר, דנה, אלון, יובל ומאיה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 09.06.20, בשעה 18.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בחוג המשפחה. המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר אמיר און על פטירת אמו.

ילדיה ונכדיה: רונית ורני אשכנזי, איתי, עידו ויואב; שי ולין זקהיים, בן וליבי; אחיה: אביב וחנה'לה ברוש ובני ביתם וליאורה ועמי בירן ובני ביתן מודיעים כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה לאזכרה וגילוי מצבה ביום ו' ה- 15.05.20, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות.

אבלים: אחותו: אני למדן, בתו וחתנו: לילית ועמית גפר, נכדיו: בת שבע ויובל גופר, יעל ועידו קזז, מיכל וערן דפנה בלבול, ניניו: תמר, אופיר, יאיר, מאיה ודניאל, אחייניתו: בתיה וישראל אברהם ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 13.03.20, בשעה 11.30, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית משפחת למדן, רחוב אורן 15, חיפה.

אבלים: בנה: חיים, בנה: מוטי, בנה: משה ורותי, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.03.20, בשעה 15.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודיסצקי פינת רחוב מנחם בגין.
יושבים שבעה בבית הבן מרדכי, רחוב השעורה 28, מושב סתריה.

אבלים: בנותיו: ג'ודי (יהודית) רובין, שוש ארבל, חתניו, נכדיו ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 06.02.20, בשעה 11.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודצקי.
יושבים שבעה בבית משפחת רובין, רחוב הגפן 74, מושב עשרת, בין השעות 10.00 – 13.00, 15.00 – 21.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 28.01.20, בשעה 14.00, בית עלמין רחובות החדש.
יושבים שבעה בין השעות 16.00 – 21.00.
המנוח היה יליד העיר רחובות ויקיר העיר.

שושנה מילצ'ן, ארנון מילצ'ן, דליה מילצ'ן ומשפחותיהם אבלים ומנחמים את תהילה, נאווה, גילי ואמיר על פטירת יקירם.

משפחות מילצ'ן, לרר וכהן מנחמות את תהילה, נאווה, אמיר וגילי על פטירת יקירם, יקיר העיר רחובות ויו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר.

עיתון מעריב אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, יו"ר ההתאחדות לכדורגל לשעבר.

הנהלת חברת סונול מנחמת את משפחת מילצ'ן על מות יקירם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 12.01.20, בשעה 15.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב דרובין 4, דירה 8, ראשון לציון.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל האוויר והיה תושב ראשון לציון.

אבלים: בתה: רתם בן יהודה ובני ביתה, בנה: ארז שפירא ובני ביתו, בתה: הדס שפירא מדמוני ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.12.19, בשעה 14.45, בית עלמין רחובות, רחוב גורודסקי.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב כנפי נשרים 26, רמת גן.​

אבלים: בעלה וילדיה: עדו, איה, אסא ומיכה קוק, אחותה: נעמי זמר ובני ביתה, אחיה: אורי לוז ובני ביתו, אחותה: תמר לוז ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 08.12.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב ג'ורג' אליוט 14, תל אביב.

חברת IBI בית השקעות אבלה ומנחמת את עדו, הילדים ומשפחות קוק ולוז על פטירת יקירתם.

משרד גולדפרב זליגמן ושות', השותפים והעובדים מנחמים את תמר לוז ומשפחתה על פטירת יקירתם.

החברים בחברת פועלים אי.בי.אי מנחמים את עדו קוק ומשפחתו על מות רעייתו.

אבלים: המשפחה והמטפל: Noel Romero.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 05.12.19, בית עלמין רחובות, רחוב גורדסקי.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב פינס 11, קומה 3, רחובות, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 19.00.

אבלים: משפחתו ואוהביו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 14.11.19, בשעה 15.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודיסקי.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב בתיה מקוב 23, רחובות, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 16.10.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודיסקי.
יושבים שבעה בבית אירופה, רחוב הנשיא הראשון 57, דירה 22, רחובות, עד ה- 25.10.19.

מכון ויצמן למדע אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, מחלוצי חוקרי החומרים לאנרגיה חילופית בישראל.

אבלים: אשתו: לאה, בנותיו וחתניו: נורית ואפרים, אורלי, יעלי וגיא, נכדיו, נכדותיו, ניניו ובני ביתם, אחיו ואחותו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 26.09.19, בשעה 16.30, בית עלמין רחובות, סוף רחוב גורודיסקי. נפגשים ליד שער הכניסה.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הרב בר שאול 1, קומה 4, דירה 7, רחובות.

מכללת ליפשיץ, הנהלת המכללה והעובדים מנחמים את ד"ר יאיר ברקאי, ראש המכללה לשעבר, על מות אחיו.

ההלוויה תתקיים ביום רביעי (25.9.2019)
בשעה 15:00 בבית העלמין תר"ן המייסדים, רחובות
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב שבו 4, הוד השרון

אבלים :
בנותיה וחתניה: תמי רוטר ובעלה אלון
מיכל אוסטפלד ובעלה אורן
אחיותיה: נאוה רודריג ובעלה אברהם
נעמי אייבשיץ
נכדיה: מעין, אלמוג, ענבל, ליאת ואיל.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה לגילוי מצבה ביום ו' ה- 01.11.19, בשעה 10.30, בית עלמין תר"ן המייסדים, רחובות.

אבלים: אשתו: רותי, ילדיו: ערן וענת בלאוגרונד, מיכל ודרור אירני, ותמר בלאוגרונד, נכדיו: רתם, הדס, עידו ומירב, ניניו: יותם, יונתן ודניאל והמטפל: נישל סובה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 20.09.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודצקי.
יושבים שבעה ברחוב הנשיא הראשון 54, רחובות, קומה 6, דירה 22 (מעלית שמאלית), החל ממוצ"ש ועד יום ד' ה- 21-25.09.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

מכון ויצמן למדע אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, חוקר בתחום המחקר הבסיסי והיישומי בפיסיקת הפלסמה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 26.06.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב הדר 1, רחובות, בין השעות 09.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

החברים והגמלאים במשרד ראש הממשלה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.

אבלים: בתה: שלי ואילן שבדרון, בנה: אור-לי והדס להט, בנה: רועי ליפשיץ, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 24.06.19, בשעה 16.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בדיור מוגן נווה עמית, דרך בשיסט 41/ד', דירה 41, רחובות, בין השעות 10.00 – 13.00, 17.00 – 21.00.

אבלים: אשתו: אלה, בתו: אילת ותומר לביא, בנו: שחר וליאת טלמור, נכדיו: יובל, נמרוד, רתם והילי, אחותו: אהובה לפיד ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 17.06.19, בשעה 14.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב יוסף פעמוני 6, תל אביב, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: בתה: דבורי ומיכאל בלשין מונקובר, קנדה, בנה: אבי ושרי מושינסקי, בתה: רונית וישי סיטקוב, נכדיה: ניניה והמטפלת: ארלין מרמוט.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 16.06.19, בשעה 19.00, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה ברחוב השומרים 2, רחובות, בימים ב'-ה' ה- 17-20.06.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 21.06.19 בשעות הבוקר.

אבלים: המשפחה והקרובים.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 06.06.19, בשעה 13.00, בית עלמין רחובות.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה, בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט ובית החולים הוטרינרי להוראה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, מנהל כבוד ומייסד בית הספר לרפואה וטרינרית ע"ש קורט.

אבלים: אשתו: מרים שם טוב, בניו: יואב ויובל שם טוב, אחיו: שמחה קמיר (שם טוב), יצחק שם טוב, יעקב שם טוב, משה שם טוב, רות קמיר (שם טוב), ליאורה אפשטיין (שם טוב) והרב אהרון שם טוב.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 28.04.19, בית עלמין רחובות.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב ש. בן ציון 22, אהל אבלים בקומת קרקע, רחובות, בין השעות 09.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

מכון ויצמן למדע אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם, פיסיקאי פורץ דרך.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 23.04.19, בשעה 13.30, בית עלמין רחובות.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירם, חתן פרס מקס ברון, פרס לנדאו ופרס רוטשילד, מגדולי חוקרי הפיזיקה בארץ ובעולם.

אבלים: משפחות: שפיר, שפייר ומליחי.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 12.04.19, בשעה 12.00, בית עלמין רחובות (שדרות מנחם בגין 33, פינת רחוב יהודה גורודיסקי).
יושבים שבעה בבית המשפחה, רחוב כרמל 13, קומה 7, דירה 24, רחובות.

אבלים: אילן, אפי, עלי, ינאי, טמיר, עודד, דפנה, אור, רחל, ניר, אהוד, אורנה, אלה, ידידיה, יונתן ויואב.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 05.03.19, בשעה 15.00, בית עלמין רחובות, רחוב גורודסקי.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הזית 11/2, רחובות.