אבלים: זמירה; אוהד, טלי, ליאור ודנה; רן, אודליה, שי, עדי ותומר; עדנה רונן פינקלושטיין ובני ביתה; ישראל וג'ואל ובני ביתם; רחל ואהוד פז ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 28.05.19, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בן יהודה 35, פתח תקווה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

אבלים: בנה וכלתה: מלאכי וליאורה כרמון ובני ביתם, בתה וחתנה: עידית ושמואל קינגסברג ובני ביתם, בתה וחתנה: דגנית ודוד יוסקוביץ ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 08.05.19, בשעה 13.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב מקס ברוד 6, פתח תקווה.

אבלים: רעייתו: שושנה, בנותיו: דגנית, לילך ורחלי.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 07.05.19, בשעה 14.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב ה' באייר 3, פתח תקווה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל התותחנים והיה תושב פתח תקווה.

אבלים: רבקה בן עזר ובני ביתה, שרונה ושמואל שניצר ובני ביתם, ארנה וישי טופל ובני ביתם, רות שרייבר ובני ביתה ומרג'י כריסטובל.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 02.05.19, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת בן עזר, רחוב פישמן מימון 7, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

ורדה וגורי ארמרניק, דורית ורוני בנטוב, תלי ואלחנן הראל, אסנת ויצחק וולף, דליה ומיקי טופל, אנה ודוד מחקשווילי, ליבי וצופר עוז, דליה ויחיאל פרנס, חדוה ואבישי רייכס, אבי רפופורט, סטייסי ואודי רקנאטי ומרגרט ושלמה שניבאום מנחמים את שרונה ומשפחתה על מות אם המשפחה.

אבלים: אחותה וגיסה: דינה ויחיאל רז, אחייניה: ניר רז, דורית הלפרין, הדר רז ומשפחותיהם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 17.04.19, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב י. ל. גורדון 12, הרצליה, ביום ד' ה- 17.04.19 מתום הלוויה וביום ה' ה- 18.04.19, בין השעות 10.00 – 21.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 31.03.19, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב מזל אריה 8, הוד השרון.
המנוחה הייתה בתם של מנחם ורבקה קוסיצקי, חינכה דורות של תלמידים לאהבת הארץ והאדם.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 25.03.19, בשעה 11.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית אחותו חדווה גפן, רחוב יהודה הנשיא 7, דירה 8, רמת גן, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנם של חיה ומרדכי ז"ל, ציין, אמן ומורה.

אבלים: בנה וכלתה: נחמיה ויעל, נכדיה, ניניה והמטפלת: מייסל.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 24.03.19, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב טוסקניני 1, פתח תקווה.
המנוחה היתה יקירת העיר פתח תקווה, פעילה בהנהלת ארגון יעל בבית חולים השרון.

אבלים: בנה וכלתה: יונתן ואיריס בס, בתה וחתנה: חגית וסטיבן נוסבאום, נכדיה, ניניה, לובה בליצשציק ומשפחתה, חסידי אומות העולם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 08.03.19, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה. נפגשים בשער בית העלמין.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב מאפו 12, פתח תקווה.

אבלים: בניו: בני וגילה גולדשטיין ובני ביתם, אילן וסיגל גולדשטיין ובני ביתם, יהודה וחגית גולדשטיין ובני ביתם, אורי ואורנה גולדשטיין ובני ביתם, בת זוגו: דיתה פלד ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 18.02.19, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה, חלקת האצ"ל.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב אשר בר לוי 8, פתח תקווה.
המנוח היה לוחם אצ"ל.

אבלים: אשתו: ברכה, ילדיו: ריקי פירסט, רן ודרורית גור אריה, נכדיו ונינתו: ליאור, רעות, שיר, אור ורובין והמטפלת: גולה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 17.02.19, בשעה 11.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב פרנקפורטר 12, פתח תקווה, החל מהשעה 10.00.

אבלים: רעייתו: גניה (ג'נט), בתו וחתנו: ג'ורג'י ורפי בהרב ובני ביתם, בנו וכלתו: ד"ר דוד ורויטל רחימא ובני ביתם, בתו וחתנו: ד"ר כרמית וד"ר ערן מעוז ובני ביתם, בתו וחתנו: נילי ודוד שמש ובני ביתם, בנו וכלתו: מוזי (משה) ואלונה רחימא ובני ביתם, בנו וכלתו: ד"ר חלד ואורנית רחימא ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 13.02.19, בשעה 14.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב יוסף נקר 44, קומה 5, דירה 15, פתח תקווה, בין השעות 10.00 – 14.00, 16.00 – 21.00.

שאול זילברשטיין וחברת Brimag מנחמים את מוזי ומשפחת רחימא על פטירת אב המשפחה.

The grieving family.
The funeral took place on Sunday, 27.01.19, in Segula Cemetery, Petah Tikva.
The Shiva is taking place in the Froehlich family home, 9/3 Nahal Maor St., Beit Shemesh.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום א' ה- 27.01.19, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית משפחת פרוליך, רחוב נחל מאור 9/3, בית שמש.

אוניברסיטת בר אילן, יו"ר חבר הנאמנים וחבר הנאמנים, יו"ר מועצת המנהלים ומועצת המנהלים, הנשיא, הרקטור, המנכ"ל והנהלת האוניברסיטה אבלים ומנחמים את משפחת פרוליך על פטירת יקירם, חבר בחבר הנאמנים ויו"ר ועדת הביקורת.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 27.01.19, בשעה 14.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב אסירי ציון 6, פתח תקווה.

החברות: אקויטל, יואל, נפטא, ישראמקו, איירפורט סיטי ונצבא מנחמות את חיים צוף, יו"ר הדירקטוריון ומשפחתו על פטירת יקירם.

אשתו: דורין, בנו: אורן עצמור, בתו: גלי ועמיר מאירוב, אחיו: אדמונד, ריצ'רד ואלי, נכדותיו: עדי, ליאל ודנה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 25.01.19, בשעה 11.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב הרי הגלעד 7, קומה 4, דירה 16, רמת גן, ממוצ"ש ועד יום ד' ה-26-30.01.19, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה בנם של כדורי ורינה ז"ל.

אבלים: טובי ואילן סהר ובני ביתם, רחל ויובל אלון ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 22.01.19, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב הנשיאים 63, פתח תקווה, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

אבלים: המשפחה וחברים.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 10.01.19, בשעה 14.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב אריה בראון 16, קומה 6, דירה 21, פתח תקווה.
המנוחה הייתה ילידת העיר פתח תקווה ויקירת העיר, יזמה את כרטיס "אדי" ע"ש בנה אהוד.

אבלים: אשתו: רטה, בתו וחתנו: ויוי ויובל מרגוליס, נכדותיו: עידית ואיריס מרגוליס ובני ביתן.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 17.12.18, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב בילו 11, פתח תקווה.

אבלים: רעייתו: דרורה, בתו וחתנו: צפי ומודי לובצקי ונכדיו: עדי, ניצן, הילה, מעיין ויובל, בנו וכלתו: עידו ואפרת דון יחיא ונכדיו: שחר, הראל, נדב, שירה ואיתי, בנו וכלתו: ישי וורד דון יחיא ונכדיו: נעה, אסף, אפרת ואלה, אחיו: יהודה דון יחיא ובני ביתו, אחותו: שפרה דון יחיא.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 06.12.18, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב דוד רזיאל 5, דירה 32, גבעת שמואל.

מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור, המנהל הכללי, העובדים במשרד מבקר המדינה והגמלאים מנחמים את עידו דון יחיא ומשפחתו על פטירת אביו.

אבלים: בנותיה: גזית, אורלי ויפעת, אחיה: יעקב ואלישבע פנחסוביץ, חתניה, נכדיה וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 03.12.18, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית הבת גזית פרידמן, רחוב לוי אשכול 42, תל אביב.
המנוחה הייתה מורה ומחנכת.

אבלים: בעלה: אריה גולן, נכדה: בר גולן פרי, אחותה: רות גולדמן ובני ביתה, אחיה: שמואל ברגמן ובני ביתו והמטפלת: לוינה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 02.12.18, בשעה 13.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 28.11.18, בשעה 13.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב דרך הים 24, קומה 13, דירה 49, גני תקווה.

חברת קומפיוטסט ומשפחת בן דוד אבלות ומנחמות את המשפחה על מות יקירם, מנכ"ל חברת קומפיוטסט.

אבלים: בניה: עמית וטובה קולא, רביב ועפרה קולא, אורן ודגנית קולא, נכדיה, ניניה, אחותה: צביה ידידיה ובני ביתה, גיסיה: לאה ואשר מיבסקי, שרה ישראלי, ישראל ואסתר ישראלי (קולא) ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 02.11.18, בשעה 11.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה ברחוב ברנדה 10, פתח תקווה.

רבני ורבניות ארגון בית הלל והוועד המנהל מנחמים את הרב עמית קולא, ראש בית המדרש של ארגון בית הלל וקיבוץ עלומים, ומשפחתו על פטירת אמו.

אבלים: רעייתו: שרה ראט, בניו וכלותיו: קובי ורוחמה ראט, אבי ובתיה ראט, בתו וחתנו: ורד ודני מורדוך, נכדיו וניניו.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 21.10.18, בשעה 14.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית הבן קובי ראט, רחוב היבנר 53, כפר גנים, פתח תקווה.
המנוח היה בן 94 במותו.

אבלים: רעייתו: רינה שעשוע חסון, אחיו: אהרון שעשוע ובני ביתו, בנותיו ובנו: ניצה, דפנה ורועי שעשוע ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 30.09.18, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הפלמ"ח 4, רמת השרון, מיום ב' ה- 01.10.18 ועד יום א' ה- 07.10.18, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.
המנוח היה יועץ משפטי לג'וינט ולוועדת התביעות ויקיר מכללת תל חי.

עו"ד יצחק משיח, רעייתו ומשפחתו אבלים ומנחמים את רעייתו עו"ד רינה שעשוע חסון והמשפחה על פטירת יקירם.

נשיאת בית המשפט העליון, מנהל בתי המשפט, השופטים והעובדים במערכת בתי המשפט מנחמים את ניצה מימון שעשוע, שופטת בכירה של בית משפט השלום פתח תקווה, ומשפחתה על מות אביה.

חבר הנאמנים והנהלת המכללה האקדמית תל חי מנחמים את משפחת שעשוע על פטירת יקירם, חבר חבר הנאמנים ויקיר המכללה האקדמית תל חי.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירם תתקיים עלייה לקברו לאזכרה וגילוי מצבה ביום ו' ה- 26.10.18, בשעה 13.00, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
ביום א' ה- 28.10.18, בשעה 16.30, יתקיימו תפילת מנחה, אזכרה וסעודת מצווה בבית הכנסת ברחוב נורדאו 67, הרצליה ב'.

אבלים: אשתו: דבורה נחום, ילדיו: אורלי מאור, תמי ועדי לבנת, עמוס ויעל נחום, גולן וענת נחום, נכדיו ומהטפל: ויקי.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 23.09.18, בשעה 12.00, בית עלמין סגולה, פתח תקווה.
פרטים על השבעה בטלפונים: אורלי – 052-8901368, תמי – 054-4743000.

החברים מקבוצת קלמי אבלים על מות יקירם.

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר תמי לבנת על פטירת אביה.

אבלים: אלירון ואסתי בראונר, אורית ואלי וגנפלד, עדי וריקי בראונר, הנכדים, הנינים, אחיו ואחותו ואוהביו.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 16.08.18, בשעה 15.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב עין גדי 5, דירה 10, כפר סבא.
המנוח היה ניצול שואה.

אבלים: אחיו: רמי ועדית תמרי, אחותו: רונית וישראל שורצברג ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.07.18, בשעה 13.30, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
יושבים שבעה בבית אחותו, רונית שורצברג תמרי, רחוב שושן 5, מתן, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 20.00.

המשפחה אבלה.
ההלוויה התקיימה ביום ב' ה- 02.07.18, בית עלמין סגולה פתח תקווה.
המשפחה מבקשת להימנע מביקורי ניחומים.

הנהלת ארגון אשכולות ואמני ישראל אבלים ומנחמים את חגית והמשפחה על מות יקירם, שחקן, משורר וחבר הנהלת אשכולות מאז הקמת הארגון.