הסתדרות הרוקחים בישראל, חברי ההסתדרות ודוד פפו, יו"ר, מנחמים את אמיר ניצן, מנכ"ל ההסתדרות, ומשפחתו על מות אביו.

רשת ש.ר.ם פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את אמיר ניצן, מנכ"ל הסתדרות הרוקחים בישראל, על פטירת אביו.

הסתדרות הרוקחים בישראל – סניף תל אביב, נועה גרינברג, יו"ר, וחברי הסניף מנחמים את אמיר ניצן, מנכ"ל הסתדרות הרוקחים בישראל ובני ביתו על מות אביו.

משרד גלעד פרסום מנחם את אמיר ניצן, מנכ"ל הסתדרות הרוקחים בישראל, ומשפחתו על מות אב המשפחה.

רשת ש.ר.מ פארם, מגיסטר ישראל הלר, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, הנהלת הרשת והעובדים מנחמים את משה מאיו, סמנכ"ל השיווק והסחר, ומשפחתו על מות אבי המשפחה.

חברת סיפיקסל, יהודה ורויטל אוליאל ומשרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את משה מאיו ומשפחתו על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, ואמיר ניצן, מנכ"ל, אבלים ומנחמים את הרוקחת מגר' רוזלין ומשפחתה על מות אב המשפחה, יקיר הסתדרות הרוקחים, מראשי הנהגת ההסתדרות.

חברי הסתדרות הרוקחים סניף תל אביב ונועה גרינברג, יו"ר, אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם, לשעבר בעל בית מרקחת עזרא בת ים, גזבר וחבר הנהלת הסניף במשך שנים רבות.

משרד גלעד פרסום מנחם את משפחת עזרא על פטירת יקירם הרוקח.

רשת בתי המרקחת הקהילתית ש.ר.ם פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את משפחת עזרא על מות אב המשפחה, ממייסדי הרשת ומראשי הסתדרות הרוקחים בישראל.

רשת ש.ר.ם פארם, מגר' ישראל חלד, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ומשה מאיו, סמנכ"ל סחר, מנחמים את הרוקחת ריטה גרינוולד, חברת הרשת, בעלת בית המרקחת דן אשדוד, ומשפחתה על פטירת בעלה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקחת ריטה גרינוולד, בעלת בית המרקחת דן אשדוד, ובני ביתה על מות בעלה, אב המשפחה.

רשת ש.ר.מ פארם, מגר' ישראל חלד, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ומשה מאיו, סמנכ"ל סחר, מנחמים את הרוקחת נועה גרינברג, חברת הנהלת רשת ש.ר.מ פארם, על מות האם, הרוקחת הראשונה בישראל וממייסדות רשת ש.ר.מ פארם.

משרד גלעד פרסום, אביחי, בתיה, רויטל, יפתח וגלעד וחברת סיפיקסל ויהודה אוליאל מנחמים את הרוקחת נועה גרינברג על מות האם, הרוקחת העברית הראשונה ומחלוצות הרוקחות הקהילתית בישראל.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות אבלים ומנחמים את בתה, הרוקחת נועה גרינברג, יו"ר סניף תל אביב של ההסתדרות ומשפחתה על מות יקירתם, הרוקחת הישראלית הראשונה, יקירת הסתדרות הרוקחים בישראל ובעלת בית המרקחת שלאיין בתל אביב.

הסתדרות הרוקחים בישראל סניף תל אביב מנחמת את נועה גרינברג, יו"ר סניף תל אביב ובעלת בית המרקחת שלאיין תל אביב, ומשפחתה על מות האם, הרוקחת הראשונה בישראל.

רשת ש.ר.מ פארם, מגיסטר ישראל חלד, יו"ר, הנהלת הרשת  והעובדים מנחמים את עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל הרשת ומשפחתו על מות האב.

משרד גלעד פרסום מנחם את עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל רשת ש.ר.מ פארם ומשפחתו על מות האב, מוותיקי לוחמי האצ"ל.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית וחברי סניף תל אביב מנחמים את משפחת בן חור על מות אב המשפחה, רוקח, חבר ההסתדרות, לשעבר בעל בית מרקחת הרצל ר"ג ויקיר הסתדרות הרוקחים.

רשת ש.ר.מ פארם, ההנהלה, החברים, מגיסטר ישראל חלד, יו"ר, ועו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, מנחמים את משפחת בן חור על פטירת יקירם, מותיקי רשת ש.ר.ם פארם, יו"ר מועצת ש.ר.ם פארם ובעל בית מרקחת הרצל רמת גן לשעבר.

אבלים: אמה: חיה, בעלה: אריה, בנה: דני, כלתה: קרן, נכדיה ואחותה: יונה סידס ומשפחתה.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 23.05.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם נתניה, רחוב בני וו. רייך. ב- waze – מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה בבית האם, רחוב הרצל 32, דירה 5, חדרה, בין השעות 09.00 – 12.00 ובבית המשפחה, רחוב הרצל 59, דירה 9, חדרה, בין השעות 16.00 – 21.00.​

חברת כמיפל מנחמת את אריה פז ומשפחתו על מות רעייתו.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, עו"ד יורם גרוס, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת פז על מות יקירתם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

בתיה, אביחי, יפתח, רויטל וגלעד וצוות גלעד פרסום מנחמים את אריה פז ומשפחתו על מות יקירתם.

המשפחה מודיעה כי במלאות שלושים לפטירת יקירתם תתקיים עלייה לקברה לגילוי מצבה ביום ה' ה- 11.07.19, בשעה 18.00, בית עלמין מנוחת עולם, רחוב בני וו. רייך, נתניה.

אבלים: הילדים: לירון וגלית ובני ביתם, אהוד ואביבית ובני ביתם, עידן ולוסי ובני ביתם, האחים: אסתר ואורי שובל ובני ביתם, עו"ד ארצי ודרורה בן יעקב ובני ביתם, אביחי ובתיה בן יעקב ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 25.01.17, בשעה 13.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית האחות, אסתר שובל, רחוב ירושלים 51, כרכור.

התזמורת הפילהרמונית הישראלית וזובין מהטה, המנהל המוזיקלי, מנחמים את משפחת בן יעקב על מות יקירם, מנהל טרקליני היכל התרבות.

חברת CRS מנחמת את לירון והמשפחה על מות אב המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את אביחי בן יעקב, מנכ"ל חברת גלעד פרסום בע"מ ויועץ התקשורת של הסתדרות הרוקחים בישראל, על פטירת האח.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, פז אריה, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את אביחי בן יעקב, מנכ"ל חברת גלעד פרסום בע"מ, יועץ התקשורת ומנהל הפרסום של רשת ש.ר.מ פארם על פטירת האח.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והעובדים מנחמים את משפחת סרסור על מות אבי המשפחה.
המנוח היה ממייסדי הרשת וחבר הנהלתה במשך 20 שנים.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזת, רוקח דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת סרסור על פטירת אבי המשפחה.
המנוח היה רוקח, חבר בהסתדרות הרוקחים ובעל רשת בתי המרקחת סביון.

אבלים: בניה, נכדיה, ניניה ומשפחותיהם והמטפלת: סנדרה.
ההלוויה תצא ביום א' ה- 20.03.16, בשעה 15.30, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין גבעת שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב גיחון 14, ירושלים, בין השעות 11.00 – 20.00.
המנוחה הייתה בתו של איתמר בן אבי, נכדתו של אליעזר בן יהודה, מחייה השפה העברית.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הרוקח דוד פפו, יו"ר, אמיר ניצן, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחות רז וארבל על מות יקירתם.
המנוחה הייתה אלמנתו של מגיסטר אבי רז ז"ל.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והחברים מנחמים את משפחות רז וארבל על מות יקירם.

רשת ש.ר.מ. פארם, אריה פז, מנכ"ל, ברונו גריסרו, יו"ר והחברים ברשת אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירם.
המנוח היה חבר הרשת ובעל בית המרקחת יהודית.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הוועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את משפחת שפיר על פטירת האב.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את חזי בורוכוביץ' על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ, בעל בתי המרקחת "הנשיא" ו"הנגבי" בחדרה ומשפחתו על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה והחברים מנחמים את הרוקח חזי בורוכוביץ', חבר הנהלת הרשת, על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ פארם, ההנהלה והעובדים מנחמים את ד"ר שלמה חורי, בעל בית מרקחת ד"ר חורי בחולון, ומשפחתו על מות הבת.

הסתדרות הרוקחים בישראל, סניף תל אביב, מגר' ישראל חלד, יו"ר, ועד הסניף וחברי הסניף מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה חורי, לשעבר יו"ר סניף תל אביב, רעייתו: אביבה ובנותיהם על מות יקירתם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, חברי הועדה המרכזית וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה חורי, לשעבר יו"ר הסתדרות הרוקחים בישראל, רעייתו: אביבה ובנותיהם על מות יקירתם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את ד"ר שלמה בן חור, יו"ר מועצת ש.ר.מ פארם, על פטירת אמו.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי הסתדרות הרוקחים מנחמים את הרוקח ד"ר שלמה בן חור, בעל בית מרקחת הרצל ברמת גן ומשפחתו על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, והחברים מנחמים את הרוקחת מגר' יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על מות האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר יפה סגל, בעלת בית מרקחת מעיין חיים, ומשפחתה על פטירת אמה.

בתיה, אביחי והילדים וחברת גלעד פרסום מנחמים את יפה סגל על מות אמה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, סניף תל אביב, ההנהלה והחברים בסניף תל אביב מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, על פטירת אם המשפחה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, הועדה המרכזית, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, וחברי הסתדרות הרוקחים בישראל מנחמים את מגר' ישאל חלד, יו"ר סניף תל אביב, בעל בית מרקחת ד"ר קוניבר, יהוד, ובני ביתו על פטירת האם.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, מועצת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד, סגן יו"ר הנהלת ש.ר.מ. פארם ויו"ר סניף תל אביב של הסתדרות הרוקחים, על פטירת אמו.

משרד גלעד פרסום, בתיה, אביחי והילדים מנחמים את מגיסטר ישראל חלד על מות האם.

Mourners: Nachum Katz, Yaakov Cass, Ros Isaac, grandchildren and great grandchildren.
The funeral took place on Thursday, 31/10/13, in Netanya.
For details of Shiva call: 054-6644733, 054-6644724.

רשת ש.ר.מ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, ההנהלה והרוקחים מנחמים את מגיסטר יעקב כץ והמשפחה על מות האם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את מגר' יעקב כץ, הרוקח המחוזי במחוז המרכז, ומשפחתו על מות אם המשפחה.

רשת שרמ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את חזי בורוכוביץ, חבר הנהלת הרשת, והמשפחה על מות אביו.

בתיה, אביחי והמשפחה וגלעד פרסום מנחמים את חזי והמשפחה על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות מנחמים את מגר' יחזקאל בורוכוביץ, בעל בית מרקחת הנשיא בחדרה, ומשפחתו על מות האב.

אבלים: אשתו: נועה, ילדיו: גלעד, ליהיא ואורי, הוריו: סופי וצבי, אחיו: אבי ברינברג ובני ביתו, חמותו: שרה מל והמשפחה.
ההלוויה תתקיים ביום ב' ה- 11.03.13, בשעה 14.00, בית עלמין הרצליה הישן רחוב פינסקר.
יושבים שבעה ברחוב בצלאל 2, הרצליה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל וחברי ההסתדרות מנחמים את הרוקחת נעה גרינברג ומשפחתה ואת מגר' שר מל, מבית המרקחת שלאיין בתל אביב, על פטירת יקירן.

רשת שרמ פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה וחברי הרשת מנחמים את הרוקחת נעה גרינברג מבית מרקחת שלאין בתל אביב, על מות בעלה.

בתיה ואביחי בן יעקב וגלעד פרסום מנחמים את נעה גרינברג והמשפחה על מות יקירם.

ההלוויה תתקיים ביום ג' ה- 22.01.13, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
שם האב: רחמים.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי מרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות מנחמים את הרוקח צחי אשרוב, בעל בית מרקחת מרכז הצפון תל אביב, ומשפחתו על מות האב.

רשת ש.ר.מ. פארם, ההנהלה והחברים מנחמים את הרוקח צחי אשרוד ומשפחתו על מות האב.

משפחת גריסרו אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 02.12.12, בשעה 15.30, בית עלמין דרום אשקלון.
יושבים שבעה בבית האב, רחוב אלי כהן 5/1.

הנהלת רשת ש.ר.מ. פארם והחברים מנחמים את ברונו גריסרו, יו"ר הנהלת הרשת, ומשפחתו על מות האב.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברים והחברות מנחמים את הרוקח ברונו גריסרו, בעל בית מרקחת "הנשיא פארמה עשר", רחובות, ומשפחתו על פטירת אבי המשפחה.

ברונו גריסרו יו"ר רשת 'ש.ר.מ. פארם', אריה פז מנכ"ל הרשת, ההנהלה וחברי הרשת מנחמים את המשפחה על מות האם.

יו"ר הוועדה המרכזית, המנכ"ל וכל חברי 'הסתדרות הרוקחים בישראל' מנחמים את חברם הרוקח יגאל הוניג ואחותו עידית פל, אלמנת החבר מגר' יצחק פל ז"ל, על מות אמם.

חברי הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, ועדה מרכזית מנחמים את משפחת פל על פטירת יקירם.
המנוח היה רוקח, בעל בית מרקחת הנשיא בחיפה, יו"ר לשעבר של סניף חיפה והצפון וחבר הועדה המרכזית של הסתדרות הרוקחים.

ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל, ההנהלה וחברי רשת ש.ר.מ פארם מנחמים את משפחת פל על מות יקירם.
המנוח היה חבר ברשת ש.רמ. פארם.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת, דוד פפו, יו"ר, יוסי שניר, מנכ"ל, החברות והחברים מנחמים את הרוקחת סילביה, בעלת בית המרקחת "סילביה" בכפר סבא, ומשפחתה על מות הבן.

רשת ש.ר.מ. פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל וחברי הרשת מנחמים את סילביה ואדוארדו על מות הבן.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת מנחמים את המשפחה על פטירתה.
המנוחה הייתה רוקחת, בעלת בתי המרקחת "יהודה המכבי" בת"א ו"הרצליה" בהרצליה.

רשת ש.ר.מ. פארם, ברונו גריסרו, יו"ר, אריה פז, מנכ"ל והחברים מנחמים את המשפחה על פטירתה.

הסתדרות הרוקחים בישראל, ענף בתי המרקחת מנחמים את מגר' אלי מדזאר, בעל בית מרקחת "סנטיס" בלוד ובני ביתו על פטירת אבי המשפחה. (04.08.11)

ברונו גריסרו, יו"ר, הנהלת רשת ש.ר.מ. פארם והחברים ברשת מנחמים את מגר' אלי מדזאר, בעל בית מרחקת סניטס לוד ובני ביתו על מות האב. (04.08.11)