שר המשפטים, היועץ המשפטי לממשלה, המנהלת הכללית, נציב שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, העובדים במשרד המשפטים ועוז דרויש, מנהל מחלקת רווחה במשרד המשפטים, מנחמים את ערן טמיר, עובד המשרד, על מות אמו.

אבלים: בתה: רוחלה ואבי ירדני, בנה: דודי ודגנית אבן ספיר, נכדיה ונינותיה: שירה ויהודה, אלונה, איה, יעלי ודרור, נועה וגלעד, אחותה: מיקי והרב תרגום.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 13.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב תרצה 30, קומה 1, דירה 4, רמת גן.
המנוחה הייתה בתו של דב.

הדירקטוריון והעובדים בחברת מבטח שמיר אחזקות בע"מ אבלים ומנחמים את טל ומשפחת שמיר על פטירת יקירם.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.45, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית משפחת שמיר, רחוב יואב 23, תל אביב, בין השעות 10.00 – 13.00, 16.00 – 21.00.

אבלים: דליה, רזי, דיאן, זיק, קרלי והמשפחה.
המנוח תרם את גופו למדע.
יושבים שבעה בבית המנוח, בית שבעת הכוכבים, רחוב הנשיא יצחק בן צבי 138, דירה 811, הרצליה, בימים א'-ה' ה- 15-19.09.19, בין השעות 17.00 – 20.00.

אבלים: ילדיה: ענת וניר, כלתה: סמדר, נכדיה: אודי, אורי, יהלי, הללי ונועה, אחותה: מיקי שימרון.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.00, בית עלמין קיבוץ עינת.
יושבים שבעה ברחוב אפטר 6, תל אביב, בימים ב'-ה' ה- 16-19.09.19, בין השעות 11.00 – 14.00, 16.00 – 21.00 וביום ו' ה- 20.09.19, בין השעות 11.00 – 15.00..

ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 13.09.19, בית עלמין ירקון שער גאולה.
שם האב: אפרים.

צוות ארגון גמלאי צה"ל (ע.ר.) אבל ומנחם את המשפחה על מות יקירם.
המנוח שירת בחיל המודיעין והיה תושב תל אביב.

משרד עו"ד יונגר מנחם את עו"ד ישראל יונגר על פטירת אחיו, מנהל בבנק לאומי בחיפה.
ההלוויה התקיימה ביום ה' ה- 12.09.19.
יושבים שבעה בבית משפחת יונגר, רחוב יקינטון 16, חיפה, החל מיום א' ה- 15.09.19 אחר הצהריים, בין השעות 08.30 – 12.00, 14.30 – 21.00.

אבלים: אשתו: כוכבה (סטלה), בנו וכלתו: אבי ואושרת סמואלוב, בתו וחתנו: רחל ועדי זילברברג, נכדיו, ניניו ובני ביתם.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 13.09.19, בשעה 11.00, בית עלמין גני אסתר ראשון לציון.

אבלים: בנה וכלתה: שמעון וחנה אולמן, חתנה: אבישי מרגלית, נכדיה: מירה, יותם, תמר, רות, יונתן ותומר וניניה.
ההלוויה תתקיים ביום ו' ה- 13.09.19, בשעה 14.00, בית עלמין קיבוץ קריית ענבים.
יושבים שבעה בבית שמעון אולמן, נווה מץ 17, מכון ויצמן, רחובות, במוצ"ש ה- 14.09.17, בין השעות 17.00 – 22.00 ובימים א' ה- 15.09.19 ו-ג' ה- 17.09.19, בין השעות 16.00 – 21.00, ובבית מוזס, דרך בית לחם 52, דירה 18, ירושלים, ביום ב' ה- 16.09.19, בין השעות 16.00 – 21.00.
המנוחה הייתה קלסיקאית, מתרגמת, מורה וחוקרת.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה למדעי הרוח, המכון להיסטוריה והחוג ללימודים קלאסיים אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם.

הוצאת ספרים כרמל אבלה על מותה של מתרגמת ספרו של יוסף בן מתתיהו תולדות מלחמת היהודים ברומאים.

המשפחה אבלה.
ההלוויה תתקיים ביום א' ה- 15.09.19, בשעה 17.30, בית עלמין מנוחת עולם נתניה.
יושבים שבעה ברחוב הכרמל 31, גני תקווה, בימים ב', ה- 16.09.19, ד', ה', ה- 18-19.09.19, בין השעות 14.00 – 20.00.

אבלים: בנה וכלתה: עמיר וטובי שמרלינג, בתה וחתנה: בילי ומוטי סנדר, נכדיה וניניה.
ההלוויה התקיימה בחוג המשפחה.
יושבים שבעה בבית משפחת סנדר, רחוב חיים לבנון 18, נתניה, בימים ה'- מוצ"ש ה- 12-14.09.19, ובבית משפחת שמרלינג, רחוב לוע הארי 27, יבנה, בימים א'-ב' ה- 15-16.09.17.
המנוחה הייתה אלמנתו של משה שמרלינג ז"ל.

אבלים: משפחות: קרסנה ולבינסון.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 12.09.19, בית עלמין ארץ החיים בדרך לבית שמש.
יושבים שבעה בבית משפחת יהושע קרסנה במודיעין.
המנוחה הייתה בתם של אליעזר זאב ואשקה שיינגרטן ז"ל.

Mourned by: Krasana, Levenson, Reichel and Ruttner families.
The funeral will take place on Thursday, 12.09.19, at Eretz Hachaim cemetery on the road to Beit Shemesh.
The Shiva will take place at the home of Joshua Karsana family in Modi'in.
The deceased was daughter of Louis and Extelle Scheingaten z"l.

השותפים והעובדים במשרד ריינהולד כהן, גילת ברקת מנחמים את ריצ'ארד קרסנה ומשפחתו על פטירת האם.

אבלים: בתה וחתנה: עדינה ואיל טל, נכדיה: דנה ובני ביתה, דוד ונעה, אחותה: דלפין רוברטסון.
ההלוויה תתקיים ביום ה' ה- 12.09.19, בשעה 15.30, בית עלמין הרצליה הישן, רחוב פינסקר.
יושבים שבעה ברחוב גלעד 38, נווה אפק, ראש העין, בין השעות 09.30 – 14.00, 16.00 – 22.00. ביום ו' ה- 13.09.19 יושבים בבית שבעת הכוכבים, רחוב הנשיא יצחק בן צבי 138, הרצליה פיתוח, בין השעות 10.00 – 15.00.

Mourned by: Daughter and Son in law: Adina and Eyal Tal, Grandchildren: Dana, Dor and Noa, Sister: Delphina Robetson.
The funeral will take place on Thursday, 12.09.19, at 15.30, at Herzelia old cemetery, Pinsker St..
The Shiva will take place at 38 Gilad St., Rosh Ha'Ayin, between 09.30 – 14.00, 16.00 -22.00 and on Friday 13/09/19, at 7 Stars House, 138 Hanassi St., Herzelia, between 09.30 – 15.00.

נגיד בנק ישראל, הנהלת הבנק, העובדים והגמלאים מנחמים את ישראל חמדי, עובד חטיבת הפיקוח על הבנקים, על מות אחותו.
ההלוויה התקיימה ביום ג' ה- 10.09.19.
יושבים שבעה בבית משפחת חמדי, רחוב יוסף נדבה 49/2, פסגת זאב, ירושלים.

אבלים: בתה: לי פרט, אחיותיה: שרה בן מנחם ובני ביתה וליאורה פרט לוין ובני ביתה.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 16.00, בית עלמין קרית שאול.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב תרע"ד 3, רמת גן.
המנוחה הייתה בתו של יהושע.

חברת רימון טיולים אבלה ומנחמת את המשפחה על מות יקירתם, עובדת החברה.

קבוצת דלק, הדירקטוריון, ההנהלה והעובדים, חיה ויצחק תשובה ומשפחתם וקבוצת תשובה ושלוחותיה מנחמים את ליאורה פרט לוין ומשפחתה על פטירת אחותה.

צביקה, דודו וצוות אלמ רשת חשמל מנחמים את שרה בן מנחם ומשפחתה על מות האחות.

הנהלת חברת הפניקס ודירקטוריון החברה מנחמים את ליאורה פרט לוין על פטירת אחותה.

אבלים: בתו: נועה ורענן הס, בנו: אהוד ויעל אליצור, נכדיו: אמיר ושירלי אליצור, איתי ושירן אליצור, רותם הס ובועז דורות, ניצן הס ונדב גרינברג, מתן הס ומעיין דגון, ניניו: אמה, זואי, נגב ולני.
ההלוויה תצא ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 17.00, מבית ההספד קהילת ירושלים, בית עלמין הר המנוחות, ירושלים.
יושבים שבעה בבית המנוח, רחוב הפלמ"ח 13, ירושלים, החל מהשעה 11.00.
המנוח היה עיתונאי ואיש ירושלים.

אבלים: בנה: עמי ודונה שטינפלד, בתה: רותי (שטינפלד) זינגר, נכדיה: טל זינגר, גל זינגר, אלכס שטינפלד, אחיה וגיסתה: איזיה ואילה צ'צ'יק והמטפלת: סוגנטי גורנוג.
ההלוויה תתקיים ביום ד' ה- 11.09.19, בשעה 11.00, בית עלמין רמת השרון צומת מורשה.
יושבים שבעה בבית המנוחה, רחוב טאגור 53, תל אביב.​

אבלים: אחותה: אילנה ומשפחתה, לימור רוזנר מוג'ה, גל, אנה, מיכאל ודני מוג'ה, טל, מאי, ואיתי רוזנר.
המנוחה תרמה את גופה למדע.
יושבים שבעה ברחוב הורקנוס 9, דירה 7, תל אביב, בימים ג'-ה' ה- 10-12.09.19, בין השעות 16.00 – 20.00 וביום ו' ה- 13.09.19, בין השעות 08.00 – 13.00.