פרופ' רונית חיימוב קוכמן ז"ל

החברים: משפחות: אדלמן, אנגלר, וכטל, מזאל, קוניצר, שטיינברג, שלם, שני ותורג'מן אבלים ומנחמים את טובי וילדיו: יואב ובני ביתו, נעמה ועמית ומשפחות חיימוב וקוכמן על מות יקירתם.

האגף לנשים ומיילדות והמרכז הרפואי הדסה ירושלים אבלים על פטירתה של רופאה בכירה במערך הפריון במרכז הרפואי וראש החוג למיילדות וגניקולוגיה באוניברסיטה העברית.

האגודה הישראלית לגיל המעבר מנחמת את משפחת חיימוב קוכמן על פטירת יקירתם.

האוניברסיטה העברית בירושלים, הפקולטה לרפואה, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה אבלים ומנחמים את המשפחה על מות יקירתם, יו"ר החוג למיילדות וגניקולוגיה.

Share Button

9 תנחומים

 1. שרון עידן

  טובי היקר הייתי בהלם מהידיעה המכאיבה הזו והבילתי ניתפסת …זוכרת כשניכנסה למירפאה בריינס בית הרופאים יפיפיה ומלאת אור להודיע לך שהיא פה ומחכה עברו 16 שנה פשוט לא יאומן משמיים תנוחמו שרון עידן סייעת שלך לשעבר

 2. חגית

  רונית קוכמן . היית שם בשבילי בימים הקשים של בעיות הפוריות . היית איתי בחדרי הניתוח . היית איתי בהתאוששות . והיית לצידי ביציאה הביתה עם ילדי שנולדו גם בעזרתך .
  לא אשכח את הפגישה הראשונה שלנו בה נטעת בי תקווה . אותו חוט של תקווה שלא נגמר עד שחבקתי שישה! ילדים . .
  התפעלת מכל אחד מהם. כאילו הם הילדים הראשונים שאת רואה .
  הייתי גאה להציג את תמונותיהם בפנייך.
  ואת באמת שמחת .
  הלב נשבר עם הוודע הבשורה המרה .
  את היית משכמך ומעלה.
  העשייה כאן -בעולימינו-מוצתה מבחינתך.
  .
  מעכשו תחיי את חיי הנצח גם דרך החיים שהשארת כאן .
  על פני ובתוכי האדמה .

  אהבתי אותך . היית לי אור בימים קשים. ושבעתיים בימים מאושרים.
  יהי זכרם ברוך.
  אין מלווים לו לאדם לא כסף ולא זהב. רק שמו הטוב ומעשיו הטובים שפיזר לאנשים מסביבו . וכזאת היית ותישארי.
  ת.נ.צ.ב.ה.

 3. מיה כהן

  אני בוכה ומתאבלת על מותך. ליווית אותי בשנתיים האחרונות במסירות ובטוב לב מאין כמותו. היית בעיניי מופת מושלם בכל כך הרבה תחומים. הרופאה היחידה שנתנה לי תקווה והיחידה שלה האמנתי ונשמעתי. קשה להאמין שלא אראה שוב את פנייך הטובות. חבל על דאבדין! נוחי בשלום פרופסור יקרה. את, שכעת יושבת לימין הגבורה. את, שתוכך רצוף אהבה. את, הראויה כל כך לחיים. את, שאינך אלא חן וחסד שניתנו לעולם ונלקחו בטרם עת.

כיתבו תנחומים על מודעת אבל

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here